Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski Krzysztof Termanowski sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski Krzysztof Termanowski sp.j., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski Krzysztof Termanowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski Krzysztof Termanowski sp.j. w Kraków

Przemysław Nowy wpis

Dlaczego ostatnio pojawia się tak mało wpisów na temat Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Krakbet? Czy w tej firmie pracuje Wam się tak dobrze, że postanowiliście milczeć? Mam nadzieję że powiecie mi coś na temat wysokości wynagrodzenia, będę wdzięczny za odpowiedź!

Nick Nowy wpis

W biurze piszecie że warunki zatrudnienia fajne, a jak z innymi stanowiskami? Np na rozwoce towarów?

Klient Nowy wpis

Firma bez profesjonalizmu. Komunizm. Wiecznie wystawiają swoich klientów. Kłamią i oszukują. Betonu nie dostarczją i wystawiają ludzi gdzie Ci czekają na realizację zamówienia. Dyapozytorzy krzyczą!!! Handlowcy notorycznie kłamią. Podsumiwując rok 2019 szczerze DZIĘKUJĘ. Ostrzegam przyszłych odbiorców (usunięte przez administratora)

Irek Nowy wpis

Czy podpowiecie jaka atmosfera jest w pracy i na jaką umowę można liczyć?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marta

Pracowałam w biurze w Krabecie i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Fajni ludzie, fajne szefostwo, zarobki też przyjemne i na wysokim poziomie :)

Monika

Usługi świadczone na bardzo wysokim poziomie. Firma bardzo trzyma się wyznaczonych terminów :)

Przemysław
@Monika

Piszesz jako klient, który korzysta z usług firmy. Może wypowiedziałyby się osoby zatrudnione w firmie i znające ją od środka? Co według Was warto zaliczyć do plusów w tej pracy, a co nie? Opinia kogoś, kto jest pracownikiem byłaby bezcenna dla osób, które rozważają aplikację do firmy.

Konrad

Polecam współpracę, firma dowoziła mi przez trzy dni nieustannie beton :) Mają ogromny tabor :) Polecam!

Tadek

Świetna firma, bardzo rzetelny dostawca, wszystko zostało wykonane solidnie i na czas

Cezary

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

artrutowicz

Najlepszy dostawca betonu w Krakowie. Profesjonalna usługa, mają największy tabor co pozwala im na dostarczanie betonu przez cały dzień bez przerwy. Polecam!

Jasiek

Jeśli ktoś potrzebuje skrupulatnego dostawcy betonu to tylko Krakbet. Wszystko szybko załatwione w ciągu tygodnia płyta wylana

Marek

Świetna współpraca! Pracują tam na prawdę fajni i pomocni ludzie :) Jestem bardzo zadowolony zarówno z pomocy jak i jakości betonu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski Krzysztof Termanowski sp.j. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad