Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram

do eryki

Eryka chyba się przejęzyczyła. Ta firma jest właśnie dla ludzi bez ambicji, bo ci którzy ambicje mieli to już dawno tam nie pracują. To żadne osiągnięcie być handlowcem w takiej firmie to przecież czysta akwizycja. "Cichutko odejść..." Hahaha ! Cichutko odejść To można z tego świata na zawał serca na przykład. Nie poniżajcie tak przedstawicieli bo to oni na was pracuje. Pracy tu nie polecam Jeżeli jesteś prawdziwym handlowcem to znajdziesz robotę w każdej innej firmie za godziwe pieniądze.

Eryka

Dla mało ambitnych ludzi ta firm nie jest z całą pewnością odpowiednim miejscem. Sądzę jednak, że jak się komuś nie powiodło w Engramie to powinien cichutko odejść i zmienić pracę. Certyfikaty jakości dostaje się za jakość więc chyba nie ma co się rozpisywać.

Janusz

Świetna firma, można przy okazji pracy rozwijać się. Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Engram robił recertyfikacje aby ponownie otrzymać prestiżowy Znak Jakości ? Czy to było konieczne dla dalszej pracy?

Europejski Instytut Edukacji Engram
pracodawca
@Janusz 12.09.2017 22:48

Instytut Engram dbając o wysoki poziom jakości usług dostosował się do wymogów Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych już w 2013 roku i jako jedna z pierwszych firm szkoleniowych uzyskał, w styczniu 2014 roku, Znak Jakości MSUES. Znak Jakości przyznawany jest na okres 3 lat. W styczniu 2017 roku zewnętrzny audyt potwierdził, że Instytut Engram ciągle doskonali się oraz podnosi jakość oferowanych usług i realizuje wiele z ponadstandardowych kryteriów Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Znak Jakości jest swoistym drogowskazem, który podpowiada jaką firmę wybrać na realizatora poszukiwanego kursu lub szkolenia. Wybór instytucji certyfikowanej jest gwarancją efektu i potwierdzeniem wysokiej jakości, a w przypadku kursów języka angielskiego metodą Colina Rose umożliwia naszym Klientom uzyskanie nawet do 80% dofinansowania na naukę w naszym Instytucie (Baza Usług Rozwojowych).

Jerzy

Szukając dobrej pracy dowiedziałem się, że Europejski Instytut Edukacji Engram ma dobra opinię jako pracodawca. Nie dziwi mnie więc tyle pozytywnych wpisów na forum

AnkaAnka
@Jerzy 24.08.2017 10:40

Nas również nie dziwi, że jest Pan / Pani pracownikiem tej firmy. Jak źle musi już być w tej waszej akwizycji że takie lukrowane wpisy są układane ...?

AnkaAnka
@Jerzy 24.08.2017 10:40

Jurop

Cieszę się , że istnieją takie firmy jak Europejski Instytut Edukacji Engram. Pracuję tu i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Ciągły rozwój też ma swoje znaczenie, zawsze znajdą sie osoby niezadowolone.

Europejski Instytut Edukacji Engram
pracodawca

U nas jak zwykle pracowicie :-) Pomyślnie przeszliśmy proces recertyfikacji i ponownie otrzymaliśmy prestiżowy Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych :-)

Iza

Co nowego słychać w Europejskim Instytucie Edukacji Engram?

Pedagod

Witam, chciałbym pracować w Engramie jako trener programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży ale nie widzę nowych ofert. Czy jest takie zapotrzebowanie firmy, może ktoś wie?

Magda
@Pedagod 24.01.2017 08:15

Właśnie w tej chwili prowadzona jest rekrutacja. Wyślij im Cv

worker

Szukałem firmy szkoleniowej, która spełniłaby moje oczekiwania i...znalazłem:). Atmosfera OK, bezproblemowy i spokojny kontakt z dyrekcją (dla każdego znajdą czas), bez presji, robię swoje i wypłata jest zawsze na czas. Kontrola jak wszędzie, mnie to akurat nie przeszkadza. Jestem tu ponad 3 lata i zostaję.

eks

Oczywiście, że w każdej firmie jest kontrola pracownika, a w sprzedaży są raporty, etc., ale nie w każdej firmie jest takie śledzenie jak w tej.

eks

Ja wyrażam tylko swoją opinię. Nikt nie musi jej brać pod uwagę ;) Rozmawiać będziesz codziennie w tej firmie, inaczej się nie da ;) Będziesz na bieżąco kontrolowany i rozliczany ze swoich osiągnięć, jak w korporacji.

eks

Kilka lat pracy w tej firmie i moja konkluzja jest taka - atmosfera z bardzo dobrej spadła do poziomu korporacji (tylko zapomnieli dać nam zarobków korpoludków), pensja była na czas, (usunięte przez administratora)

@eks 21.07.2016 01:11

cd mojej wypowiedzi - pensja była na czas, ale tylko do pewnego momentu, potem zaczęły się problemy. Dlatego nie polecam tej firmy.

Tamar

Może będzie ktoś tak uprzemy i powie mi czy pracował może dla nich i jak przedstawia się u nich atmosfera w pracy bo nigdzie się teg nie dowiem jak nie tu :) chodzi mi o Lublin bo mają aktywną ofertę

dos

Skoro dają szkolenia i nawet umowy o pracę to bardzo dobrze o nich świadczy. Widać, że zalezy im na pracownikach, a zadowolony pracownik sprawia, że atmosfera w firmie jest na dobrym poziomie.

Instytut Engram

Informujemy, że ogłoszenia o pracę nadal są aktualne – obecnie prowadzimy rekrutację w woj. mazowieckim, lubelskim, śląskim, łódzkim i małopolskim. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: instytut@euroengram.edu.pl lub 12 433 89 70.

Instytut Engram

Informujemy, że ogłoszenia o pracę nadal są aktualne – obecnie prowadzimy rekrutację w woj. mazowieckim i lubelskim. Uspokajamy również, że oferujemy dodatkowe świadczenia – premie, prowizje, samochody służbowe, telefony i tablety. Gdybyśmy oferowali „gołą podstawę”, na pewno nie pracowałoby u nas prawie 100 osób :) W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: instytut@euroengram.edu.pl lub 12 433 89 70.

Instytut Engram

Pragniemy doprecyzować na czym polega zakres obowiązków pracownika biurowego, na którego prowadziliśmy ostatnią rekrutację. Poszukiwaliśmy dobrze zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za: obsługę i ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich, archiwizację dokumentów firmowych, kontrolę stanu materiałów biurowych, obsługę urządzeń biurowych, kompletowanie i wydawanie materiałów na szkolenia oraz wsparcie pozostałych działów Instytut. Tym samym rozwiewamy wątpliwości i wyjaśniamy, że pomoc biurowa w Instytucie nie polega „na chodzeniu na pocztę” (w tej kwestii współpracujemy już z zaprzyjaźnioną firmą) i na „parzeniu przysłowiowej kawy” (instytutowy ekspres do kawy doskonale radzi sobie z tym zadaniem) ;) Śpieszymy również poinformować, iż ogłoszenie jest już nieaktualne, a wakat został obsadzony :)

lukas

pracuję w engramie od roku - żeby rozwiać wątpliwości potwierdzam, że wszystko jest zgodne z ich ogłoszeniami. Na wynagrodzenie składa się: podstawa (umowa o pracę!) plus prowizja i premie. Nie jest to praca na akord, ale tak jak pisał @jan to ile zarobisz zależy od ciebie. Osobiście polecam.

jan

Czy warto? Jak w każdej firmie.. zarobki zależą od efektów, stażu pracy i stanowiska. nikt nie lubi chwalic się ile zarabia, więc najlepszą rekomendacją niech będzie to, że pracuję w engramie 10 lat i nie myślę, żeby zmienić pracę. nie jestem odosobnionym przypadkiem. Wielu moich kolegów pracuje tu po kilka lub kilkanaście lat. Firma ma potencjał, inwestuje w pracowników. Kasa jest zawsze na czas albo jeszcze szybciej. Myślę, że warto spróbować. To ile zarobisz zależy od Ciebie. Taka praca ;)

Jurop

Pracowała krótko a już wszystko wiesz. Poczytaj że są ludzie zadowoleni z tej firmy.

kamilo

Potwierdzam - praca ok, kasa w porządku i różne systemy kontraktów (pracowałem tam przez 4 lata.

aneczka

Firma ok! Miałam z nimi do czynienia jakieś 2-3 lata temu i muszę przyznać, że kasa była bardzo dobra, nigdy nie miałam też problemów z otrzymaniem wypłaty. Duży plus za to, że inwestują w pracownika - pełno szkoleń.

azkc

fajna firma i ciekawy system pracy, niekoniecznie samemu ponosi się koszty, dają do wyboru rodzaj kontraktu. Ja wybrałam umowę o pracę, czyli trochę niższe zarobki ale pełne bezpieczeństwo. Najważniejsze dla mnie jest to że atmosfera ok, kierownik który pracuje z innymi i można liczyć na pomoc, no i dyrekcja bardzo na poziomie a nie buc jak w poprzedniej firmie. Polecam

przedstawiciel

dobrze płatna, choć koszty ponosi się samemu, prowizja jest na tyle duża, że jest ok, do tego nie ma limitów, rozliczania itd. czyli mozna pracować tydzień, tydzien nie, albo pracowac na okragło, dostaję listę klientów, zaplecze tzn. panie w biurze ok

Zostaw opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram