Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości MSUES. W Krakowie realizujemy również kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów. Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne. Uczymy, jak się uczyć!


Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
 Pytanie

Wiecie może, czy w Europejski Instytut Edukacji Engram szukają chętnych na staż?

Ola Nowy wpis
Inne

Cieszę się, że zapisaliśmy tutaj córkę. Pani Marzena jest wspaniałą trenerką, potrafiła skutecznie zmotywować moje dziecko do nauki! ;)

Nikola Nowy wpis
Pracownik

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do warsztatów. Mój syn uczy się coraz lepiej, cieszę się, że został tak dobrze zmotywowany do nauki, oczywiście bardzo pomogła w tym Pani Edyta, wspaniała trenerka!!

Żaneta
Inne

Bardzo polecam! Pani Marzena ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój syn bardzo się zmienił co nas naprawdę cieszy! Robi coraz większe postępy w nauce

Ewelina Nowy wpis
@Żaneta

A jak długo już pracują nad tym, że efekty są już widoczne?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Automatyk instalacji budynkowych
Kraków
Ipid Engineering Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds.zakupów
Kraków
Ds-Technic sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Dominika

Jak dołączyć w roli trenera? znalazłam tylko ogłoszenia na nauczycieli/PR przed ładnych paru lat, nic świeższego. Może ktoś z rodziców podpowie jakie kwalifikacje mają trenerki to już coś, będę wiedziała czy mam szansę :)

Karolina
Inne

Polecam i bardzo się cieszę, że zapisałam tutaj mojego syna. Miał naprawdę duże problemy z nauką, nie pomagały nawet korepetycje. Tutaj przeszedł wielką zmianę, oczywiście z pomocą pani Marzenki, która bardzo dobrze zmotywowała go do nauki. Teraz jego oceny są o wiele lepsze

Marlena
Inne

Fantastyczne miejsce ;) Moje dziecko nareszcie zmieniło podejście do nauki, nie traktuje jej już jak przykrego obowiązku, a to wszystko dzięki Pani Roksanie! Serdecznie dziękujemy ;)

Justyna
Inne

Serdecznie polecam! Moja córka bardzo polubiła warsztaty, które prowadzone są bardzo kreatywnie, szczególnie też polubiła panią Marzenkę, wspaniałą trenerka i bardzo życzliwa

Eliza K
Inne

Jak najbardziej polecam zajęcia tutaj! Trenerzy mają bardzo dobre podejście do dzieci, szczególnie p. Edyta, która doskonale zmotywowała mojego syna do nauki ;)

Izabela
@Eliza K

Rozumiem że widać jakieś efekty jeśli chodzi o postępy w nauce? :)

Wiktoria
Inne

Bardzo się cieszę, że zapisałam tutaj swoją córkę. Z pomocą Pani Joli moje dziecko zrobiło bardzo duże postępy w nauce. Zajęcia prowadzone są kreatywnie, moja córka je uwielbia. ;)

Ewelina
@Wiktoria

A opowiadała może jak one dokładnie wyglądają? Ogólnie to z polecenia ich znacie czy sama oferta w Internecie gdzieś się wam wyświetliła?

Andzelika
Inne

Trenerzy są naprawdę fantastyczni, pani Roksana skutecznie zachęciła moją córkę do nauki. Postępy są widoczne gołym okiem. Oceny również idą coraz bardziej w górę ;)

Jadwiga
Inne

Moje dziecko bardzo polubiło tutaj warsztaty, tym bardziej, że zajęcia prowadzone są a bardzo kreatywny sposób. Pani Maja świetnie zmotywowała do nauki moją córkę. Jestem jej bardzo wdzięczna!!

Izabela
@Jadwiga

Aż jestem ciekawa co to za kreatywne techniki nauczania? Wie Pani coś nie coś? Bo też myślę nad zapisaniem dziecka.

Mariola
Inne

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Roksanie za tak skuteczne zmotywowanie mojego syna do nauki. Aż nie możemy uwierzyć po prostu w tą zmianę. Bardzo się cieszymy!

Izabela
@Mariola

Chodzi o jakiś konkretny przedmiot czy ogólnie? Podpowiedz proszę, bo myślę nad zapisaniem syna.

Jula
Pracownik

Pani Marzenka ma bardzo dobry wpływ na moje dziecko. Córka zrobiła już duże postępy w nauce, jej oceny bardzo poszły w górę co nas naprawdę cieszy

Dagmara
Inne

Tak bardzo się cieszę, że zapisałam tutaj syna na warsztaty. Pani Roksana jest po prostu aniołem. Ma naprawdę świetny wpływ na mojego syna. Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni za pomoc ;)

Tomasz
Pracodawca

Cieszą nas takie opinie o naszej Trenerce Superwajzorce pani Roksanie. ???? Spieszymy zapewnić, że pozostali Trenerzy również cieszą się ogromną sympatią i skutecznością w zmianach, jakie występują u dzieci po naszych warsztatach. Możecie o nich poczytać na naszej stronie: https://uczsieinteligentnie.pl/trenerzy-kto-u-nas-pracuje/ Zachęcamy do spotkań z naszymi ekspertami i do zapisów na nasze kursy.

Pytanie
 Pytanie

Europejski Instytut Edukacji Engram poszukuje osoby na stanowisko Trener. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Iwona
Inne

Z pomocą Pani Roksany moja córka bardzo zmieniła swoje podejście do nauki. Jesteśmy z mężem pełni podziwu, że efekty są tak wielkie. Wcześniej córka chodziła na różnorodne korepetycje i zajęcia dodatkowe, ale nie był takiego rezultatu jak po warsztatach. Naprawdę świetne miejsce stworzone z pasją do dzieci ;)

Sylwia
Inne

Nawet nie spodziewałam się, że moja córka zrobi tak duże postępy w nauce, a to wszystko dzięki Pani Marzence! Córka ma coraz lepsze oceny, z łatwością przyswaja nowy materiał, nie ma również problemów w zapamiętywaniu nowych słówek z języków obcych. Jesteśmy bardzo wdzięczni!

Inga
Inne

Bardzo się cieszę, że mój syn robi tak wielkie postępy w nauce, dodatkowo Pani Roksana ma naprawdę doskonałe podejście do dzieci. Mój syn naprawdę bardzo ją polubił ;)

Żaneta
Inne

Bardzo dobre miejsce, wspaniali trenerzy. Moje dzieci uwielbiają zajęcia, coraz lepiej się uczą, ostatnio ciągle są chwaleni przez nauczycieli w szkole ;)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

    Zobacz opinie na temat firmy Europejski Instytut Edukacji Engram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Instytut Edukacji Engram?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Europejski Instytut Edukacji Engram
Przejdź do nowych opinii