counter
1 1 5 5 1
Dawid Nowy wpis

A to firma ma dwie nazwy?

Odp. Nowy wpis
@Dawid

Tak, firma 8 1/2 Media działa pod nazwą AMA Film Academy.

ABC Nowy wpis
 Problem

Polecam każdemu trzymać się z daleka od tej firmy (AMA Film Academy). Niewykwalifikowani pracownicy, śmieciowe umowy pisane na kolanie z błędami, termin wypłaty wynagrodzenia według widzi mi się szefa (czasami nawet 3 tygodnie opóźnienia po comiesięcznym upomnieniu się), zero organizacji pracy, brak ewidencji czasu pracy, notoryczne narzucanie bezpłatnych nadgodzin. Szef potrafi zniknąć na kilka tygodni nie interesując się firmą, a później próbuje wyciągać konsekwencje wobec pracowników z powodu swoich zaniedbań. Miejsca pracy takie jak to powinny nie funkcjonować lub właściciel powinen prowadzić taką działalność sam nie marnując czasu i nerwów uczciwych ludzi.

Student Nowy wpis
Klient
@ABC

Z opinii osoby która tam studiowała mogę potwierdzić brak organizacji. Zajęcia często odwoływane nagle, organizowane zastępstwo na szybko z byle kim żeby odhaczyć fakt że przecież odbyły się zajęcia. Praktycznie nic się nie nauczyłem nowego. A co do kwestii finansowej to jest niedorzeczne by tyle pieniędzy płacić za tak niski poziom nauczania, a o sprzęcie już nie wspomnę. Albo brak go, albo zniszczone lub przed potopowe graty. Nie polecam, żałuję zmarnowanych pieniędzy, gdyż każda uwaga zgłaszana dyrektorowi była bagatelizowana.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie 8 1/2 Media Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o 8 1/2 Media Sp. z o.o. - Wieliczka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad