Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości MSUES. W Krakowie realizujemy również kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów. Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne. Uczymy, jak się uczyć!

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Tanita W.

Polecam warsztaty "ucz się inteligentnie". Córka od zawsze miała problemy z uczeniem się. Doskwierał jej brak motywacji, nie wiedziała jak siąść do nauki żeby się nauczyć, co skutkowało tym, że zawsze musiałam siedzieć przy książkach razem z nią. Edukacja zdalna tylko pogłębiła ten problem. Zdecydowałam się zainwestować i zapisać ją na engramowskie warsztaty za namową koleżanki i nie żałuję. Córa bardzo się usamodzielniła i znacznie poprawiła swoje oceny. Dużo pracuje nad technikami, ale efekty są i bardzo ją to motywuje :)

@Tanita W.

Takie komentarze motywują nas do działania ❤ Dziękujemy za Państwa zaufanie ❤ Zapewniamy, że zmiana metody nauki daje spektakularne efekty! Dzieci ucz się szybciej, ale też pamiętają informacje na dłużej! Na naszych warsztatach poznają też metody wspierające motywację do nauki oraz sposoby na przezwyciężanie trudności szkolnych. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w szkole i poza nią!

Bardzo fajne zajęcia, w miłej atmosferze. Córka bardzo zadowolona.Polecam gdyż to dobra lekcja dla dzieci, które nie wiedzą jak się uczyć. Szkoła pokazuje jak nauka może sprawiać przyjemność i materiał szybciej można zapamiętać i zrozumieć ????

@Ania

Dziękujemy ❤ Jest nam bardzo miło czytać komentarze naszych Klientów! Cieszymy się, że warsztaty "Ucz się inteligentnie" tak bardzo podobają się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom ❤

Córka uczęszcza do Engram na warsztaty efektywnej nauki. Jest bardzo zadowolona. Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo interesujący i ciekawy, a ponad to bardzo angażują uczestników. Mimo iż są prowadzone w grupie każdy coś robi i jest skupiony. Na większe efekty będziemy musieli jeszcze poczekać, bo to kwestia wypracowania, ale pierwsze lepsze oceny już wpadły do e-dziennika, także super!

@MŁ

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że doceniają Państwo naszą pracę. Dużo radości sprawiają nam efekty uzyskane przez Engramowiczów ❤ Nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach i robią duże postępy w nauce. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w szkole i poza nią!

Urszula

Moja córka chodziła na warsztaty efektywnej nauki do Engram. Po pierwszych zajęciach nie była za bardzo zadowolona, ale ciężko cokolwiek ocenić po 1 spotkaniu. Po kliku kolejnych było już trochę lepiej, "więcej się działo" jak to córka ujęła, nie chciała zrezygnować, mimo, że pytała ją o to kilkukrotnie. Jeszcze w trakcie zajęć zauważyłam, że Ania coraz więcej czasu poświęca na naukę, ale nie taką jak do tej pory. Zamiast w kółko powtarzać definicje zaczęła sobie je rozrysowywać totalnie po swojemu. Stwierdziła, że tak jest jej lepiej. Na początku zajmowało jej to sporo czasu, ale teraz widzę, że robi to naprawdę szybko. Obecnie Ania jest już po warsztatach i namawia mnie, aby zapisać ją na kolejne. Mimo nauki zdalnej, za którą nie przepada dobrze jej się uczy, ponieważ materiał z reguły przepracowują samodzielnie, więc może wykorzystać do tego "swoje" metody. Widzę, że wiele nauczyła się w trakcie engramowskich warsztatów i cieszę się, że poznała inne metody uczenia się niż tylko te, które promowane są w szkole.

@Urszula

Jest nam bardzo miło czytać komentarze od zadowolonych rodziców! Są one dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy ❤ Zapewniamy, że zmiana metody nauki daje spektakularne efekty! Dzieci mogą uczyć się szybciej, ale też pamiętać informacje na dłużej, a sam proces nauki może dać im dużo więcej przyjemności! Trzymamy kciuki za dalszą edukację Ani i dziękujemy za Państwa zaufanie!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy firma Europejski Instytut Edukacji Engram w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie tylko w całości finansujemy szkolenia dla naszych pracowników, ale pokrywamy również koszty wyjazdu, noclegu i wyżywienia. My też stale się uczymy i dokształcamy, aby dostarczyć Wam usługi na jak najwyższym poziomie!

Natalia W.

Uczestniczyłam w warsztatach antykujon i mogę je szczerze polecić. Rzeczowe i konkretne podejście do tematu. Mimo dużych wymagań zajęcia odbywały się cały czas w luźnej i przyjemnej atmosferze. Warsztaty bardzo pomogły mi w nauce w szkole: dużo więcej zapamiętuje z zajęć i wypracowałam własny system uczenia się co pomaga zaoszczędzić mi dużo czasu, bo nie robię już bezsensownych notatek.

@Natalia W.

Jest nam niezmiernie miło czytać takie komentarze ❤ Dużo satysfakcji sprawiają nam zdobyte przez Was umiejętności! Cieszymy się, że nasze warsztaty tak bardzo się Wam podobają, a poznane metody pozwalają szybko i łatwo opanować każdy materiał szkolny!

Aktualność
Jakiś czas temu Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, z którego jesteśmy bardzo dumni :) Teraz spieszymy poinformować,  że jesteśmy też laureatem prestiżowego konkursu dla instytucji edukacyjnych – zdobywcą godła Orły Edukacji 2020! Zestawienie zostało sporządzone w oparciu o opinie naszych Klientów i porównanie ocen ponad 87 tysięcy firm z branży szkoleniowej. Dziękujemy Wam za zaufanie i docenienie naszej pracy!

Nic nie cieszy tak, jak wyróżnienia prosto od Was, naszych Klientów

Malwi

Warsztaty antykujon to coś rewelacyjnego! Nie sądziłam, że kiedykolwiek poznam takie techniki, które rzeczywiście się sprawdzą. Super, że trafiłam na te zajęcia jeszcze przed maturą, teraz się tym tak nie stresuję :D

@Malwi

Takie komentarze motywują nas do działania ❤ Cieszymy się, że nasze warsztaty tak bardzo się Wam podobają, a poznane techniki pozwalają szybko opanować materiał szkolny i zmniejszyć stres przed egzaminem! Trzymamy za Was kciuki!

TR

Czy obecnie odbywa się rekrutacja?

@TR

Aktualnie poszukujemy do naszego WYJĄTKOWEGO Zespołu: - pracownika administracyjnego w dziale nauki języka angielskiego (praca w biurze w Krakowie); - trenera w programie edukacyjnym dla dzieci i młodzieży na terenie województwa mazowieckiego. Jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@euroengram.edu.pl ❤

Jestem na ostatnich warsztatach z Atykujona i żałuje że to koniec. Fajni ludzi i świetne efekty.

@Paweł

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że brałeś udział w naszym programie! Trzymamy za Ciebie kciuki :) Przy okazji pozdrawiamy wszystkich uczniów szkół średnich! Pamiętajcie, że nauka to nie tylko codzienne wkuwanie, sprawdziany, powtórki do matury i nudne zadania domowe to umiejętność uczenia się, która zostaje z Wami także w dorosłym życiu!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram?

MK

Wizytówka Google mówi, że od 9:00 do 18:00

Zadowolony klient

Obie Córki które biorą udział w programie szybkiej nauki Engram robią widoczne postępy, szybciej czytają i łatwiej radzą sobie z przyswajaniem nauki. Pani Kinga, która prowadzi zajęcia w dużym stopniu skupia się na dzieciach i przekazaniu im wiedzy, ci bardzo przekłada się na efekty nauki. Dziękujemy!!!

@Zadowolony klient

Jest nam niezmiernie miło czytać takie komentarze ❤ Dużo radości sprawiają nam efekty uzyskane przez dzieci :) Potwierdzamy też, że mamy wyjątkowych Trenerów ❤ Rozpiera nas duma, że w naszych programach uczestniczą CAŁE RODZINY: rodzice, młodzież, dzieci i rodzeństwa ❤ To najlepsza rekomendacja naszych warsztatów! Dziękujemy!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

W zależności od stanowiska oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub umowę B2B. Elastyczny czas pracy, przyjazny zespół, terminowe wypłaty, prowizje i premie dla zaangażowanych oraz indywidualne podejście do każdego. Wyróżnia nas długofalowa współpraca – szczycimy się pracownikami i współpracownikami z kilkunastoletnim stażem i jest ich całkiem sporo ❤

Bardzo profesjonalna szkoła. Indywidualne podejście do ucznia. Prowadząca ma świetny kontakt z uczniami, jest miła i kompetentna, bardzo zaangażowana. Dzieci nie nudzą się na zajęciach, są bardzo zainteresowane i ciekawe zadań jakie będą wykonywały. Super zajęcia, nawet w trybie online. Teraz czekam na efekty zdobytej wiedzy w nowym roku szkolnym.

@Ania

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że doceniają Państwo pracę naszych Trenerów, a zajęcia tak bardzo podobają się dzieciom ❤

Mama Kornelii

Córka uczestniczyła na zajęcia w minionym roku szkolnym. Bardzo je lubiła, poznała tam dużo ciekawych osób nie tylko w swoim wieku. Efekty warsztatów ukazały się bardzo szybko, głównie zauważone przez nauczycieli. Bez wątpienia poślemy na warsztaty drugie dziecko - syna i zastanawiamy się nad kontynuacją zajęć dla Korneli. Polecam!

@Mama Kornelii

Jest nam niezmiernie miło czytać takie komentarze ❤ Dużo radości sprawiają nam efekty uzyskane przez Kornelię ❤ A zapisanie do programu kolejnego dziecka stanowi najlepszą rekomendację naszych warsztatów. Rozpiera nas duma, że w naszych programach uczestniczą CAŁE RODZINY: rodzice, młodzież, młodsze dzieci i rodzeństwa ❤ Od ponad 16 lat uczymy Was jak efektywnie się uczyć :)

Dominik

Jestem nowym uczniem Engramu. Jestem zadowolony z trenerki jak i atmosfery która była na lekcjach online. Poznaje nowe techniki czytania i zapamiętywanie nowych umiejętności które przydadzą mi się do matury i w przyszłości. Będę kontynuował zajęcia od września.

@Dominik

Witamy w naszym programie ❤ Cieszymy się, że prowadzone przez nas warsztaty online tak bardzo się Wam podobają ❤ Nasi Absolwenci i Uczniowie z sukcesem stosują poznane mnemotechnik do nauki przed egzaminem, maturą czy sprawdzianem. Uczą się szybciej i zapamiętują informacje na dłużej.

dworek

ENGRAM oferuje ciekawe metody rozwoju dziecka, Panie nauczycielki są kompetentne i zaangażowane. Wszelkie przeciwności losu są dla Nich wyzwaniem a nie usprawiedliwieniem. Kurs jest drogi .... ale to dobrze wydane pieniądze ;)

@dworek

Dziękujemy ❤ Jest nam bardzo miło czytać pozytywne opinie o naszych Trenerach! Mamy wyjątkowy Zespół ❤ W cenę kursu wliczona jest wartość przekazywanej wiedzy i umiejętności, które zostają z dzieckiem na całe życie, a jednocześnie wszystkie koszty (najlepszych trenerów, którzy przeprowadzili tysiące godzin warsztatowych z nowoczesnych technik wspomagania procesu uczenia się, psychologiczno-pedagogicznego wsparcia dziecka i motywacji w sytuacjach, które mogą przeszkodzić uczniowi w zdobywaniu nowych umiejętności, opieki merytorycznej, metodycznej, ale też technicznej działu dydaktycznego 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, stałego i indywidualnego kontaktu telefonicznego, mailowego z trenerem prowadzącym zajęcia warsztatowe w grupie, bieżącej informacji o postępach dziecka w programie, materiałów warsztatowych i wszystkich dostępów do platform edukacyjnych itp.).

Bart

Bardzo profesjonalna szkola i podejscie do ucznia/klienta. Swietny kontakt i komunikacja. Interesujacy i merytoryczny program. Super mila, zaangazowana i kompetentna prowadzaca. Zadowolony rodzic

@Bart

Dziękujemy ❤ Tak miłe słowa o naszym Zespole są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Mamy wyjątkowych Trenerów i współpracowników ❤

Mama Lenki

Profesjonalna kadra, świetne podejście do dzieci. Instytut godny polecenia. Córka jest bardzo zadowolona z zajęć i widocznych efektów.

@Mama Lenki

Jest nam bardzo miło czytać komentarze naszych Klientów! Dużo radości sprawiają nam postępy Lenki ❤ Pozdrawiamy!

PB

Pracuję w Engramie ponad 5 lat jako konsultant. Rewelacyjne warunki pracy, radośni ludzie, godne wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę wypłacane zawsze na czas :) Właśnie takiej pracy szukałem :)

@PB

❤ Współpraca z Tobą to czysta przyjemność! Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

• Jak się pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Instytut Edukacji Engram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europejski Instytut Edukacji Engram