Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości MSUES. W Krakowie realizujemy również kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów. Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne. Uczymy, jak się uczyć!

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Tom Tom

Zajęcia Online są super. Polecam kurs wakacyjny. Szczególnie w tych ciężkich czasach dla dzieci to bardzo ważne umiejętności. Polecam

@Tom Tom

Dziękujemy ❤ Cieszymy się, że prowadzone przez nas warsztaty online tak bardzo podobają się dzieciom.

alina

Zajęcia nauczyły moją córkę systematyczności, nie zostawia już nauki na ostatni moment przed ważnym sprawdzianem co mnie naprawdę cieszy. Ogólnie nabrała również pewności siebie, a także stała się bardziej samodzielna.

@alina

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że nasze warsztaty pomagają dzieciom, a poznane techniki pozwalają szybko opanować materiał szkolny i zmniejszyć stres przed sprawdzianami.

Krystyna

Moje dziecko podczas warsztatów nauczyło się w jaki sposób najlepiej rozplanować swój czas co mnie bardzo cieszy, ponieważ wcześniej jednak ciężko było go zmotywować do nauki, a teraz najpierw zajmuje się swoimi obowiązkami szkolnymi, a później zostaje mu też również dużo czasu na zabawę

@Krystyna

Jest nam bardzo miło czytać komentarze od Klientów ❤ Ogromną satysfakcję dają nam postępy naszych uczniów. Potwierdzamy, że organizacja czasu nauki jest ważna i niekoniecznie oznacza sztywne godziny spędzone nad podręcznikiem. Jest wiele rozwiązań, które są bardziej przydatne i praktyczne :)

Janina

Moja córka na zajęciach nabrała więcej pewności siebie i całkowicie zmieniła swoje podejście do nauki. Widać, że chce się uczyć nie tylko dla ocen, ale także i dla siebie.

@Janina

Takie komentarze motywują nas do działania ❤ Gwarantujemy, że z mnemotechnikami nauka to czysta przyjemność!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kasia

Trenerzy doskonale potrafią zmotywować do nauki. Mój syn teraz fantastycznie mówi po angielsku, warsztaty okazały się bardzo efektywne, dlatego mogę je polecić z czystym sumieniem.

@kasia

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że doceniają Państwo pracę naszych Trenerów ❤ Na naszych warsztatach dzieci poznają skuteczne metody nauki słówek z języków obcych, dzięki którym uczą się też języka tajskiego, koreańskiego i chińskiego.

Niestety o Engramie mam jak najgorszą opinie. Dobra współpraca skończyła się w momencie wpłaty pieniędzy. Po tym w zasadzie przestały odbywać się lekcje. Na poczatku było to tłumaczone pandemia. Po tym jak wszystkie inne zajecia szkolne i pozalekcyjne wróciły do normalnych, stacjonarnych harmonogramów Engram nadal ich nie wznowił. Reasumując - całość kwoty za zajecia wpłaciliśmy 2 lata temu, a córka od tamtej pory była na dwóch lekcjach stacjonarnych. Formuła online w przypadku tego typu kursu zupełnie się nie sprawdza. Absolutnie nie polecam Engramu jako partnera do współpracy.

@Anna

Jest nam przykro czytać Pani wpis. Pandemia zmusiła nas do reorganizacji formuły warsztatów ze względu na zmieniającą się rzeczywistość i narzucone obostrzenia. W trosce o naszych Uczestników i ciągłość realizacji programu, ale za zgodą rodziców, zdecydowaliśmy się na kontynuację rozpoczętych zajęć w trybie zdalnym. Program został w pełni dostosowany do nowej formuły, a Państwo otrzymali dodatkowe godziny zajęć. Tym bardziej jesteśmy ogromnie zaskoczeni Pani wpisem, ponieważ rodzice w przeprowadzonych ankietach ewaluacyjnych wyrazili duże zadowolenie z osiągniętych przez dzieci efektów i sposobu realizacji zajęć w formie online. Zapewniamy, że efekty po warsztatach online niczym nie różnią się od efektów po zajęciach prowadzonych stacjonarnie. Aby móc zweryfikować opisaną przez Panią sytuację prosimy o kontakt z nami pod adresem: instytut@euroengram.edu.pl. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy.

kazik

Zajęcia prowadzone są w bardzo fajny sposób, mojemu synowi podoba się również podejście trenerów. Po zajęciach jest bardziej ożywiony, ma o wiele więcej chęci do nauki niż wcześniej.

mariola

Warsztat efektywnej nauki okazał się strzałem w dziesiątkę! Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć, trochę zmienił swoje podejście do nauki, w końcu sytuacja stała się o niebo lepsza. Cieszę się, że tutaj go zapisałam.

@mariola

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że prowadzone przez nas warsztaty tak bardzo podobają się dzieciom ❤ Ogromną satysfakcję dają nam postępy naszych uczniów. Pozdrawiamy :)

maja

Mojej córce brakowało motywacji do nauki, na szczęście z polecenia mojej przyjaciółki zapisałam ją tutaj na zajęcia. Okazały się bardzo skuteczne, metody nauczania są bardzo dobre.

@maja

Dziękujemy za okazane zaufanie i miłe słowa ❤ Program „Ucz się inteligentnie” stworzyliśmy właśnie po to, aby nauczyć dzieci jak uczyć się efektywniej, trwale i szybko! W trakcie naszych zajęć dzieci nabywają kluczowe umiejętności, dzięki którym lepiej radzą sobie w szkole i dorosłym życiu.

magdalena

Bardzo się cieszę, że zapisałam się tutaj na zajęcia. Zawsze miałam problem ze skuteczną nauką języka angielskiego, a tutaj bardzo łatwo zdobyłam naprawdę wielką ilość wiedzy. Szczerze polecam.

@magdalena

Dziękujemy! Jest nam bardzo miło czytać komentarze od Klientów ❤ Zapewniamy, że każdy ma wystarczające zdolności, żeby nauczyć się języka angielskiego. Tylko trzeba dostosować sposób nauki do indywidualnego stylu uczenia się. Metoda Colina Rose nastawiona jest w 100% na realną komunikację. Dzięki temu efekty są bardzo szybkie, a nauka wciąga, jak dobra zabawa :)

Aurelia

Córka chętnie uczestniczyła w zajęciach. Dzięki nim stała się bardziej samodzielna, bo większość prac domowych odrabia bez żadnej pomocy.

@Aurelia

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że prowadzone przez nas warsztaty tak bardzo podobają się dzieciom ❤ Program „Ucz się inteligentnie” rozwija umiejętności efektywnego i samodzielnego uczenia się. Po naszych zajęciach dzieci widzą efekty własnej nauki, dzięki czemu są zmotywowane i same zasiadają z chęcią do książek.

Jacek Waroński

Nie wierzyłem, że warsztaty mogą coś zmienić, ale jak zobaczyłem czerwony pasek na świadectwie to mogę powiedzieć tylko jedno - POLECAM.

@Jacek Waroński

Bardzo się cieszymy! Gratulujemy i życzymy Paulinie kolejnych sukcesów ❤ Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pracę ❤ i oczywiście działamy dalej!

Mama Agatki

Córka z zajęć jest zadowolona, a to dla mnie najlepsza opinia. Po zajęciach opowiadała co ciekawego i nowego nauczyła się. Polecam!

@Mama Agatki

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że prowadzone przez nas warsztaty online tak bardzo podobają się dzieciom ❤ Pozdrawiamy!

Andrzej W.

Uczęszczam na warsztaty efektywny dorosły. Nie spodziewałem się po nich cudów, ale przełożony zwrócił uwagę na poprawę mojej wydajności w pracy czyli są efekty :) super, bo to bardzo motywujące. Polecam!

@Andrzej W.

Jest nam bardzo miło czytać komentarze naszych Klientów! Dziękujemy! Panie Andrzeju gwarantujemy, że efekty programu jeszcze nie raz Pana zaskoczą! W końcu jak wynika z raportu World Economic Forum umiejętność uczenia się jest jedną z 5 najważniejszych kompetencji w 2025 ❤

Kinga S.

Polecam warsztaty efektywnej nauki. Dużo dały mojemu synowi! Cały rok na nich pracował i średnia w tym roku powyżej 5.0!

@Kinga S.

Takie komentarze motywują nas do działania ❤ Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów ❤ Gwarantujemy, że z mnemotechnikami nauka to czysta przyjemność!

Joanna O.

Córka chodzi na warsztaty antykujon i muszę przyznać, że zakup tego kursu to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Zajęcia bardzo pomagają dziecku ogarnąć jak się uczyć, co nie jest łatwe w tych pandemicznych czasach i lekcjach online. Motywacji nie miała w ogóle, ale widzę, że teraz robi sobie różne mapy myśli i w ten sposób się uczy. Efekty są, bo jak na razie oceny poszły w górę :)

@Joanna O.

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że doceniają Państwo pracę naszych Trenerów ❤ Dzięki naszym warsztatom licealiści pamiętają dłużej niż do najbliższego sprawdzianu! Jesteśmy niezmiennie dumni, że nasi uczniowie robią ogromne postępy w nauce!

w.p.

Ucz się inteligentnie to zajęcia-zbawienie. Myślałem,że już nic nie pomoże synowi znużonemu nauką zdalną i zniechęconemu przez złe oceny, ale na szczęscie w engram poznał jak się uczyć żeby się nauczyć :) teraz oceny idą ku lepszemu i widzę, że syn też coraz bardziej zadowolony i chętny by pogłębiać swoją wiedzę

@w.p.

Jest nam bardzo miło czytać komentarze od Klientów ❤ Ogromną satysfakcję dają nam postępy naszych uczniów! Cieszymy się, że poznane na warsztatach metody pozwalają dzieciom szybko i łatwo opanować każdy materiał szkolny! A osiągnięte efekty motywują je do dalszego działania :)

Ojciec Ucznis

Od marca odbyło się parę zajęć online, w tym roku szkolnym zajęć już nie było, przestali odpisywać na maile, a kredyt pozostał

@Ojciec Ucznis

prosimy o kontakt z nami pod adresem: instytut@euroengram.edu.pl – sprawdzimy na jakim etapie jest Państwa grupa warsztatowa. W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą pandemii wywołanej przez COVID-19 dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić Państwa dzieciom kontynuację warsztatów w formie stacjonarnej. W celu zachowania wszelkich środków ostrożności związanych z realizacją stacjonarnych warsztatów, na chwilę obecną czekamy jeszcze na instrukcje ze strony niektórych placówek oświatowych o możliwości bezpiecznego wynajęcia sali w Państwa szkołach lub pobliskich placówkach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz chęci zachowania ciągłości w treningach warsztatowych, na czas organizacji zajęć stacjonarnych, część z naszych grup rozpoczęła zajęcia w formie online. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość! Zwłaszcza, że w tym roku ze względu na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i przestrzeganie obowiązujących obostrzeń, uruchomienie ponad 500 grup warsztatowych stanowiło dla nas nie lada wyzwanie!

@Europejski Instytut Edukacji Engram

Szanowni Państwo, byłem bardzo zadowolony z zajęć które odbył Mój Syn. Niestety nadal cisza z Państwa strony. To że nie jesteście Państwo w stanie ogarnąć zajęć dla wszystkich grup, jest tylko Waszą wadą, nie jest to żadne wytłumaczenie. Poważna firma współpracuje z taką ilością klientów, którą jest w stanie obsłużyć. Ostatnia wiadomość z Państwa strony to 08-09-2020 i od tego momentu czekają Państwo na rozwój sytuacji COVID 19. Przypominam że oprócz szkół istnieje możliwość nauki stacjonarnej w innych ośrodkach np.: ośrodki kultury. Zajęcia online nie wchodzą w rachubę, w tym momencie dzieci spędzają za dużo czasu przed komputerem i nauka ta nie jest już efektywna. Z poważaniem: Zawiedzony Ojciec Ucznia

@Ojciec Ucznia

Szanowny Panie, niezmiernie nam miło słyszeć, że był Pan zadowolony z zajęć, które odbył syn, tym bardziej jesteśmy mocno zdziwieni Pana komentarzem dotyczącym braku kontaktu ze strony Działu Dydaktycznego i przekazania wyczerpującej informacji zwrotnej o kontynuacji warsztatów w formie stacjonarnej w związku z pandemią COVID-19. Posiadamy zbyt mało informacji, aby móc zweryfikować opisaną przez Pana sytuację, dlatego bardzo prosimy o kontakt z nami pod adresem: instytut@euroengram.edu.pl. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy.

@Europejski Instytut Edukacji Engram

Szanowni Państwo, ze względu na prawie roczną przerwę w zajęciach złożyłem mailową prośbę o rezygnację, odezwał się z Państwa strony niestety prawnik. Pozwolę sobie w przyszłości tutaj jak i w wielu innych miejscach poinformować jak rozwiązała się sytuacja.

@Ojciec Ucznia

Szanowny Panie, tym bardziej jesteśmy ogromnie zaskoczeni Pana wpisem, ponieważ grupa Syna skończyła warsztaty 7 marca 2021. Rodzice w przeprowadzonych ankietach ewaluacyjnych wyrazili duże zadowolenie z osiągniętych przez dzieci efektów i sposobu realizacji naszych zajęć zarówno w formie stacjonarnej, jak i ONLINE. W Państwa grupie zostało przeprowadzonych 9 warsztatów w formie stacjonarnej. W związku z COVID-19, w trosce o naszych Uczestników i ciągłość w realizowaniu programu, ale za zgodą rodziców zdecydowaliśmy się na kontynuację zajęć w trybie zdalnym. Otrzymali Państwo od nas dodatkowe godziny zajęć i zrealizowane zostały 22 warsztaty ONLINE z trenerem (oprócz 9 zajęć stacjonarnych). Warunkiem skutecznego odstąpienia od umowy jest złożenie przez osobę, która podpisała z nami umowę oświadczenia w formie pisemnej. Z przykrością informujemy, że taka rezygnacja z Państwa strony do nas nie wpłynęła o czym też został Pan poinformowany mailowo i telefonicznie przez naszego pracownika. Jeszcze raz prosimy o przesłanie do nas pisemnej rezygnacji podpisanej przez osobę, która zawarła z nami umowę.

@Europejski Instytut Edukacji Engram

Szanowni Państwo, jak wcześniej pisałem nie wyraziłem zgody na zajęcia w formie ONLINE. Dziecko spędzając pół dnia przed komputerem przy zajęciach szkolnych, następne parę godzin przy zadaniach domowych, prosiło aby poczekać na zajęcia stacjonarne. Jestem zaskoczony że Państwo tego nie wiecie ponieważ zgłaszaliśmy to telefonicznie oraz w formie SMS. Umowę podpisałem na zajęcia stacjonarne. Ze względu na sytuację odczekałem odpowiedni czas, dając Państwu możliwość na organizację zajęć w formie stacjonarnej. Przy rezygnacji poprosiłem o rozliczenie w formie zwrotu kwoty za kurs, która będzie pomniejszona proporcjonalnie do zajęć które syn odbył. Nie dostałem od Państwa żadnej propozycji a jedynie telefon od Prawnika. Rozmowa telefoniczna z Prawnikiem wyglądała w skrócie następująco: Pan wyśle rezygnację a ja jak będę miał rezygnację pójdę do Szefa negocjować zwrot. Czy to jest poważne podejście do klienta? W zaistniałej sytuacji i przy Państwa powyższych wypowiedziach, udam się najpierw z tematem do UOKiK. Już w 2011 roku UOKiK wydał wyrok dotyczący klauzul niedozwolonych w Waszych umowach. Z poważaniem Ojciec Ucznia

@Ojciec Ucznia

Szanowny Panie, ubolewamy, że wybrał Pan portal Gowork na sposób komunikacji z nami. W tej sytuacji ponownie prosimy o przekazanie osobie, która zawarła z nami umowę, informacji o konieczności złożenia pisemnej rezygnacji, gdyż, jak już wyjaśnialiśmy, nie jest Pan stroną zawartej umowy. Gwarantujemy, że taka rezygnacja zostanie przez nas rozpatrzona.

Zdziwiony
@Ojciec Ucznia

Czytam Pana wpisy i .... nie rozumiem. Jest to platforma o pracodawcy dla pracowników. Pan natomiast wylewa swoje żale chyba nie w tym miejscu. Nie wiem czy pan czyta to co pan pisze. Jest ogłoszona pandemia , mamy zakaz wychodzenia, gromadzenia się itp. a pan chce rozjechać firmę bo nie organizuje zajęć stacjonarnych, a dziecko za dużo siedzi przy kompie ???? Takie pretensje to chyba nie w tym miejscu i nie pod tym adresem. Albo pan wymaga solidnej psychoterapii spowodowanej permanentny odizolowanie od świata w związku z ogłoszeniem pandemii ( czego panu serdecznie współczuj ), albo jest pan z konkurencji i wcale pan nie zapisał dziecka i próbuje komuś zepsuć krew. Przecież jest to zasługa dla firmy, że potrafili przejść z reala do on-line. Wszyscy są zadowoleni z takiej formy. Czy do ministra edukacji też pan napisał że nie życzy sobie aby dziecko uczestniczyło w zajęciach on-line. A może specjalnie dla pańskiego dziecka, zostały zorganizowane zajęcia indywidualne w szkole. Proszę napisać na gov , że pan nie wyraża zgody na zajęcia szkolne on-line i poprosić o zwrot podatków przeznaczonych na edukację bo nie jest pan zadowolony z formy prowadzenia zajęć.

Też Ojciec
@Ojciec Ucznia

Czytam i przecieram oczy ze zdumienia. Widać, że panu ogromnie zależy na tym, żeby ten Instytut dostał 50.000 zł kary od Sanepidu, tylko dla zaspokojenia pana roszczeń w kwestii prowadzenia zajęć stacjonarnych. Panie Szanowny jest pandemia, dzieci siedzą w domu!!! Czy pan przybył z jakiegoś wirtualnego, równoległego świata? To jest inna rzeczywistość, wszyscy musimy się w niej odnaleźć, teraz potrzebne jest zrozumienie i współpraca, a szukanie na siłę problemów, zostawmy na lepsze czasy.

@Też Ojciec

Szanowny Też Ojciec. Zajęcia stacjonarne odbywały się w ostatnim roku normalnie. Wiele kół zainteresowań, szkółek i akademii działało podczas ostatniego roku i nie było to problemem. Kwestią była organizacja zajęć poza szkołą z zachowaniem wymogów sanitarnych, o co prosiłem podczas poprzedniego roku. Nic nie było zagrożone karami a kwestią tylko dobra organizacja. Nie zależy mi na karach a jedynie na rozliczeniu zajęć które nie odbyły się stacjonarnie. Jak już wcześniej pisałem, z zajęć stacjonarnych byliśmy bardzo zadowoleni. Nie dostaliśmy innego wyboru, tylko zajęcia online lub cisza i "proszę czekać". W momencie napisania mailowej rezygnacji otrzymałem informację że musimy ją wysłać listownie a uzasadnienie cytat: "Uzasadnienie pisma jest Pana indywidualną decyzją". Żadnej propozycji ugody. Pozdrawiam.

@Ojciec Ucznia

Szanowny Panie, chcemy wyraźnie zaznaczyć, że jako Niepubliczna Placówka Oświatowa wciąż nie możemy prowadzić zajęć stacjonarnych. Niezwłocznie wznowimy warsztaty jak tylko będzie to możliwe. Kurs Pana Syna zostanie rozliczony po dopełnieniu formalności przez osobą, która zawarła z nami umowę. Nie mogliśmy rozwiązać umowy i rozliczyć kursu na podstawie Pana wcześniejszego kontaktu. Prosimy o zrozumienie. Instytut Engram działa według obowiązującego prawa i przepisów.

Jak wygląda okres próbny ?

@Marta

o jakie stanowisko pracy lub dział pytasz? Umowa na okres próbny ma na celu nie tylko sprawdzić kwalifikacje Pracownika w praktyce, ale przede wszystkim zapoznać go z zadaniami i organizacją pracy w naszym Instytucie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać najwyższe standardy w zakresie usług edukacyjnych, a Instytut Engram był przyjaznym miejscem pracy i rozwoju ❤

Wojtek R.

Polecam warsztaty "ucz się inteligentnie". Syn uczęszczał na ten poziom GENIUSZ i to niesamowite jak bardzo zmieniło się jego podejście do nauki i same wyniki.

@Wojtek R.

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że doceniają Państwo pracę naszych Trenerów ❤ Nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach i robią duże postępy w nauce. Rozpiera nas duma!

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

• Jak się pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Instytut Edukacji Engram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europejski Instytut Edukacji Engram