Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości MSUES. W Krakowie realizujemy również kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów. Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne. Uczymy, jak się uczyć!

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Pracuje w firmie od ponad 5 lat, jestem zadowolona, czas pracy spędzony w firmie pokazuje ze nie ma potrzeby zmiany pracy, praca jest wymagająca dyspozycyjnie ale tez bardzo ciekawa poprzez spotkania z róznymi ciekawymi ludźmi, no i można zwiedzac naszą przepiekną Polskę:)

@Ania

Aniu ❤ Bardzo Ci dziękujemy za te ponad 5 lat owocnej współpracy!

mama Oli

- zajęcia bardzo atrakcyjne, różnorodne - profesjonalni i mili nauczyciele - córka bardzo zadowolona z zajęć, chętnie dzieliła się wrażeniami

@mama Oli

Dziękujemy za miłe słowa ❤ Cieszymy się, że doceniają Państwo naszą pracę :) Pozdrawiamy serdecznie Olę!

Almamater

Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych on-line przez trenerkę Engram. Wspaniałe podejście do dzieci

@Almamater

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że prowadzone przez nas warsztaty online tak bardzo podobają się dzieciom ❤ Pozdrawiamy!

Mama Mateusza

Syn bardzo zadowolony z kursu. Pomimo wakacji chętnie uczestniczy w zajęciach. Trenerka Roksana ma swietny kontakt z dziećmi, potrafiła syna otworzyć i zachęcić do aktywności, mimo że syn w szkole boi się odezwać. Myśle, ze to czego sie tu nauczy będzie już zawsze procentować- nie tylko w szkole, ale i w późniejszym życiu. Świetna inwestycja w edukację dziecka!!!!

@Mama Mateusza

Dziękujemy za tak miłe słowa ❤ Dużo satysfakcji i ogromną radość sprawiają nam postępy Mateusza ❤ Tak! Zgadzamy się z Panią, że mamy wyjątkowych Trenerów ❤

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Joanna

Instytut godny polecenia. Profesjonalne podejście, zaangażowana kadra, świetnie prowadzone warsztaty. Córka jest zachwycona zajęciami.

@Joanna

Dziękujemy ❤ Cieszymy się, że dzieciom tak bardzo podobają się nasze warsztaty ❤ Takie komentarze inspirują nas do dalszej pracy ❤

Aneta

Super zajęcia, nawet w trybie online. Córka bardzo zadowolona. Cieszę się, że trafiła akurat do grupy prowadzonej przez Panią Roksanę Wojcieszak - świetnie przygotowany wykładowca. W przyszłości będziemy chcieli kontynuować tego typu szkolenia. Teraz czekamy na efekty zdobytej wiedzy w nowym roku szkolnym.:))

@Aneta

Jest nam niezmiernie miło czytać pozytywne opinie o naszych Trenerach ❤ Jesteśmy dumni z naszego Zespołu ❤ Dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

U

Instytut godny polecenia, widoczne postępy w czytaniu, skupieniu i zrozumieniu. Profesjonalny i zaangażowany personel

@U

Dziękujemy, że doceniacie naszą pracę ❤ Takie komentarze sprawiają nam dużo radości!

Barber

Jestem zadowolona z tego, że córka bierze udział w zajęciach, poznała kilka technik zapamiętywania, szybciej czyta, a po zajęciach jest ożywiona i uśmiechnięta.

@Barber

Jest nam bardzo miło czytać komentarze naszych Klientów! Są one dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy ❤

Amanda

Bardzo fajna atmosfera, a zajęcia ciekawe. Córka z bólem serca kończyła warsztaty, bo tak jej się podobało :)

@Amanda

Dziękujemy za miłe słowa :) Cieszymy się, że dzieciom podobają się nasze warsztaty ❤ Pozdrawiamy!

AR

Dzien Dobry, Od pazdziernika`19 do marca`20 zajęcia szkolne prowadzila p.Justyna. Od maja`20 grupe Niny prowadzila on-line Pani Maria. Zmiana osoby prowadzącej byla dla Niny korzystna. Np trening czytania - P.Maria zapoznała Nine z metronomem, czego córka nie znała z wcześniejszych zajęć w szkole. Poza tym podczas lekcji on-line jest spokój, a czas trwania zajęć lepszy dla Niny (60 min), no i dobra pora dnia (od 14 do 15ej), w domu jest ciszej, łatwiej sie skupić - generalnie metody prowadzenia zajęć były odbierane przez córke lepiej w porównaniu do wcześniejszych zajęć w szkole. Więc gdyby od września zajęcia miały trwac on-line, to Nina chce byc w grupie P.Marii, zajęcia o 14ej. Po spotkaniu wstępnym (bodajże koniec września 2019) z Panią reklamującą system szkolenia, zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w tym programie - na zajęcia prowadzone w szkole. Pani prezentowała wtedy zalety tej metody. Teraz jesteśmy w systemie zastępczym, ciężko sie spodziewać co dalej... Nie wiemy co dalej. Generalnie ocena systemu zajęć on-line zależy od osoby prowadzącej, czy jest fajna, czy sobie radzi z lekcjami on-line. pozdrawiam AR

Aga S - Trener

Wszystkiego najlepszego z okazji 16 urodzin. Życzę kolejnych sukcesów i rozwoju. Oby tak dalej ! Pracuję w Engramie prawie 13 lat polecam jako miejsce pracy i rozwoju. I zachęcam wszystkich do skorzystania z bogatej oferty kreatywnych szkoleń zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno będą to nie zapomniane chwilę.

Aktualność
16 lat temu Instytut Engram rozpoczął swoją działalność! Nie mamy pojęcia kiedy to zleciało - czas biegnie zdecydowanie za szybko!

Dziękujemy za tysiące przeprowadzonych warsztatów, odbytych spotkań, przejechanych kilometrów, a przede wszystkim za ponad 36 000 uczestników naszych programów ❤ Bez Was nie dalibyśmy rady!

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, kontrahentom i partnerom biznesowym oraz przyjaciołom, z którymi mieliśmy przyjemność przez ostatnie 16 lat współpracować. Cieszymy się, że wśród Was jest tak dużo osób, z którymi współpracujemy od samego początku! ❤

Miło nam patrzeć wstecz z poczuciem, że ten okres wypełniony był dynamicznym rozwojem, ale też ciężką pracą. Jesteśmy bardzo dumni z naszych sukcesów!

To dzięki Wam budujemy markę Engram

Elżbieta

Mój staż w Engramie to 15 lat! :) Tysiące godzin rozmów telefonicznych, tysiące wspaniałych klientów, tysiące wydrukowanych stron, hektolitry wypitej kawy w biurze????

16lat... a ja od 15stu lat z Engram ( prawie od zawsze;)I mam nadzieję na kolejne 15(minimum)!Najważniejsze to mieć pracę którą się lubi i oczywiście cały zespół tworzący Engram, dziękuję Wam wszystkim????

R.W

Zatrzymałam się na uroczystości 10-lecia ???? niby czas szybko leci ale żeby aż tak ... za chwile będziemy śpiewać 20 lat minęło jak jeden dzień ???? czas zacząć planować to wydarzenie ????

Grzegorz

A ja dopiero 15 lat z Engramem

Jola

Ja swoją przygodę z EIE rozpoczęłam trzy lata temu i miało to być dwa dni w tygodniu, teraz minął trzeci rok z wynikiem 6 dniu w tygodniu mojej pracy dla EIE. Nie spodziewałam się że tyle radości i satysfakcji będę miała z pracy z dziećmi. Program jest bardzo ciekawy i na merytorycznie wysokim poziomie. Dziewczyny z którymi przyszło mi współpracować SUPER zarówno w biurze jak i trenerki. Na ten moment nie zamieniłabym tej pracy na inną.

Konsultant

W Engramie jestem od 5 lat. Firma absolutnie spełnia moje oczekiwania zarówno pod względem atmosfery w pracy, możliwości rozwoju jak i finansowym. Każdemu życzę takiego pracodawcy!!!

Alexis

Szkoła ma super metody nauki. Szczerze mówiąc nie sądziłam że da radę tyle wyciągnąc bo byłam totalnym antytalenciem z angielskiego XD a tu proszę :) Dzięki!

@Alexis

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Dużo satysfakcji i ogromną radość sprawiają nam postępy Kursantów ❤ Pozdrawiamy!

Aktualność
Przedstawiamy Wam PAWŁA  jednego z uczestników naszego programu Ucz się inteligentnie

Chłopca, który zrobił NIESAMOWITE postępy w nauce, a zwłaszcza w szybkim czytaniu  jego tempo w trakcie trwania warsztatów wrosło aż o 1400%! Wyniki, które zachwyciły rodziców, trenera, nas i oczywiście samego Pawła, były inspiracją do realizacji tego materiału! Zobaczcie sami!

Czy w obrębie jednego działu w Europejski Instytut Edukacji Engram są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Jasne, że tak! Doceniamy zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników dając im możliwości rozwoju oraz realny wpływ na nasze działania :)

Kacper

A jak podczas wirusa, nadal są zajęcia ?

@Kacper

W związku z aktualną sytuacją warsztaty "Ucz się inteligentnie - angielski w skojarzeniach" będziemy realizować online. Dostosowaliśmy merytorycznie i technicznie nasz program w taki sposób, aby zakładane cele i efekty zostały osiągnięte. Cieszymy się, że nasze zajęcia to niezmiennie ciekawe, angażujące i efektywne spotkania z trenerem.

zawiedziona

Nie polecam - kurs nic nie dał, dziecko zrezygnowało po 2 tygodniach nauki i nic nie wyniosło.

Madzia
@zawiedziona

A zwrot pieniędzy Pani dostała bo ja zrezygnowałam bo corka nie chciała za nic chodzić zwrócili tylko 68%od calej sumy Masakra

ola
@zawiedziona

Z tego co wiem to kurs trwa 20 spotkań, które odbywają się co 2 tygodnie. Pierwsze spotkanie jest zapoznawcze. Nic dziwnego, że dziecko nic nie wyniosło, skoro jeszcze nie zaczęło się uczyć.

Robert
@Madzia

To dobrze, ze zwracają. Nie jedna firma zatrzymałaby całą kasę i nie pomyślałaby nawet o kliencie.

Rodzic

Nie polecam tej firmy ponieważ od początku dyskryminują dzieci mające wadę wzroku. Dopiero kiedy Pani dzwoniąca do mnie dowiedziała się, że moje dziecko jako 11 latek czyta 135-140 wyrazów na minutę i ma średnią ocen 5,8 na koniec I semestru, to stwierdziła, że ewentualnie może przeprowadzić test kompetencyjny. Myślę, że osoby z przygotowaniem pedagogicznym dyskryminujące dziecko tylko i wyłącznie za to, że nosi okulary nic dobrego nie mogą nauczyć naszych dzieci. Rodzice przemyślcie czy chcecie poświęcić 174zł na miesiąc przez 20 miesięcy czyli łącznie 3480zł wiedząc, że jest duże prawdopodobieństwo, iż edukacja w tym instytucie nie przyniesie rezultatów.

@Rodzic

W odpowiedzi na zamieszczony wpis jesteśmy zmuszeni stanowczo zaprzeczyć jakoby dyskryminujemy dzieci noszące okulary. Od 15 lat istnienia realizujemy program „Ucz się inteligentnie – angielski w skojarzeniach” i od początku w zajęciach uczestniczą dzieci z wadą wzroku. Najlepszym przykładem jest Paweł z Kielc noszący okulary, a którego wyniki napawają nas dumą. Możecie Państwo obejrzeć rozmowę z nim na naszym facebook: https://www.facebook.com/eie.engram/videos/968417250226131/ lub (usunięte przez administratora) https://www.youtube.com/watch?v=9DpWwkz60UM. Wada wzroku nie wyklucza udziału dziecka w naszym programie. Znaczenie ma natomiast rodzaj wady, gdyż w przypadku określonych zaburzeń widzenia, dziecko może mieć większe trudności w osiąganiu założonych efektów i postępów, o czym zawsze czujemy się w obowiązku poinformować rodziców. Decyzja czy dana wada wzroku, może mieć wpływ na naukę dziecka nasza metodą jest podejmowana na spotkaniu rodziców i dziecka z naszym Konsultantem Oświatowym, który w razie wątpliwości konsultuje każdy przepadek z Trenerem Superwizorem. Na tej podstawie wraz z rodzicami podejmujemy decyzje o udziale dziecka w programie. Warsztaty prowadzone są przez trenerów mnemotechnik i szybkiego czytania, którzy z wykształcenia są psychologami i/lub pedagogami. O naszej kadrze możecie przeczytać Państwo na naszej stronie internetowej https://euroengram.edu.pl/trenerzy/ Decyzja o udziale dziecka w programie nigdy nie jest podejmowana przez telefon. Spotkanie w sprawie prezentacji programu jest właśnie po to, żeby decyzję na TAK lub na NIE, mogły podjąć obie strony.

TK

Ja bardzo polecam! Miła atmosfera i dobre warunki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

• Jak się pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Instytut Edukacji Engram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europejski Instytut Edukacji Engram