Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości MSUES. W Krakowie realizujemy również kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów. Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne. Uczymy, jak się uczyć!

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Dziewczyny jaki styl panuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

MP

Jeśli chodzi o prać w biurze, nie polecam

@MP

Super, że odpowiedziałeś, ale jednak to dosyć lakoniczne stwierdzenie. Nie będę ukrywać, że przydałyby się tu jakieś szczegóły. Dlaczego właściwie nie polecasz pracy w biurze Engramu?

WOY
@Iza

Jeżeli jest na tyle leniwa, że nie potrafi edytować i poprawić „prania” na pracę, to nie będzie polecała, żadnego biura;)))

@WOY

Dobrze, że jesteś tu tak czujny, jeśli chodzi o poprawność językową, ale nie w tym rzecz. Może warto byłoby już się skupić na kwestiach, które są ściśle związane z aktualnymi warunkami pracy w Engram. Pracujesz tam może?

GR

Jestem jedną z tych osób, które pracują w firmie już kilkanaście lat, a takich osób jest całkiem sporo, to o czymś świadczy. Mogę powiedzieć jedno, jeśli ktoś szuka elastycznej pracy z fajnymi ludźmi i chce mu się pracować to można tutaj zarobić. I ważny plus: przelewy są regularnie i na czas, od lat, zawsze.

@GR

Skoro w Europejskim Instytucie Edukacji Engram pracujesz już od kilkunastu lat, to z całą pewnością jest to godny polecania pracodawca. Wspomniałeś, że jest to praca z fajnymi ludźmi. A czy od czasu do czasu macie tam organizowane jakieś spotkania o charakterze integracyjnym?

ES
@Iza

Jasne - trzy razy w roku trenerzy z całej Polski przyjeżdżają do Krakowa lub wyjeżdżają do innego miasta na weekend by spędzić ze sobą czas. Zawsze jest organizowana atrakcja - niespodzianka, gdzie można się wyluzować i zintegrować. Oczywiście wszystko to sponsoruje Engram.

@ES

To świetnie - dzięki wielkie za odpowiedź. Takie wyjazdy są bardzo dobrym pomysłem - sprawiają, iż grupa pracowników lepiej się poznaje. A czy Engram, jako pracodawca, oferuje Wam jakieś benefity w postaci na przykład dofinansowania do wczasów własnych i dzieci, itp.?

IGI
@Iza

Wydaje mi się, że nie jest to korporacja zarabiająca fortunę. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby wczasy nie były dofinansowane.

SLOW

Miejsce o wyjątkowej atmosferze gdzie można się realizować i dobrze zarobić. Na plus jest świetny kontakt z przełożonymi i niekorporacyjne podejście do człowieka. Poza tym szkolenia, które realizuje Instytut są często bezkonkurencyjne i zawsze wysokiej jakości więc można być dumnym ze swojej pracy.

@SLOW

Zauważyłam, że w ostatnim czasie wiele osób pisze w superlatywach o pracy w Europejskim Instytucie Edukacji Engram. To już niewątpliwie może zachęcać innych do aplikowania. Wspomniałeś coś o szkoleniach. Czy są to szkolenia wewnętrzne, czy także i zewnętrzne? Powiedz o nich coś więcej.

KN

Europejski Instytut Edukacji Engram jest firmą, która bardzo wspiera swoich pracowników w pracy i motywuje do ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Dyrekcja podchodzi indywidualnie do każdego z pracowników, ich pytań i zadań. Pracownicy otrzymują tyle, ile wkładają w rozwój firmy (a ta jest pełna możliwości). Ogromny profesjonalizm i duże doświadczenie w świadczeniu usług!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
R.W

Pracuję w Engramie od 8 lat i uważam, że jest to miejsce, którego nie planuję zmieniać. Praca,którą wykonuje jest satysfakcjonująca, niemonotonna, w zespole, który jest wobec siebie życzliwy. Jeśli ktoś lubi pracę z dziećmi, nie lubi stacjonarnego siedzenia przy biurku to szybko się tutaj odnajdzie.

@R.W

Muszę przyznać, że Twój staż pracy w Instytucie Engram jest już bardzo imponujący. Dlatego też chętnie dowiem się od Ciebie czegoś więcej o tym Instytucie. Jak przedstawia się w nim system wynagradzania, a także premiowania pracowników? Możesz mi pokrótce przybliżyć ten temat?

R.W
@R.W

Instytut składa się z kilku działów, w których praca ma bardzo różny charakter. Są trenerzy pracujący z dziećmi, konsultanci, dział PR, pracownicy biurowi, lektorzy języka angielskiego...za każdy dział odpowiadają kierownicy. W zależności od tego na jakie stanowisko miałabyś ochotę aplikować zarobki są różne i ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem pod kontem ich doświadczenia, oczekiwań i zadań jakie leżą w zakresie obowiązków na danym stanowisku...jestem przekonana , że przed ewentualnym podpisaniem umowy z Instytutem otrzymasz od kierownika działu, do którego aplikujesz, pełną informację na temat zarobków.

Pracuję w Instytucie blisko 15 lat, czyli prawie od początku działalności co zapewne może zadziwiać. Osób o stażu od 10-15 lat jest w Instytucie kilkanaście. Jest to totalnie nietypowe na obecnym rynku pracy. Czuje się doceniona nie tylko finansowo, dyplomy, nagrody, szkolenia, wyróżnienia. Lubię kontakt z rodzicami i dziećmi. W ciągu roku uczy się w całej Polsce ponad 3 tysiące dzieci i dorosłych, co gwarantuje dużo pracy:)

Iza

Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Europejskim Instytucie Edukacji Engram w Krakowie? W wątku mamy dużo wypowiedzi na temat tej firmy, ale pochodzą one głównie od osób, które korzystały z jej usług. Może jednak zechciałyby wypowiedzieć się osoby, które pracują lub pracowały w tym miejscu? Zachęcam!

Iza

@Obiektywny, elastyczne godziny pracy oznaczają, że nie masz ściśle określonych godzin pracy na przykład od 9 do 17? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Chętnie dowiem się też, czy Europejski Instytut Edukacji Engram stawia na rozwój swoich pracowników oferując im między innymi różnorodne szkolenia. @Radek, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Europejski Instytut Edukacji Engram w Krakowie. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV?

Radek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje jaką umowę dostaje się na początek?

Obiektywny

@Iza, Pracuję w Engram jako specjalista. Mam niezależne stanowisko, elastyczne godziny pracy i dużą swobodę w działaniu w obszarze swoich kompetencji. Zdecydowanie mocnym atutem tego miejsca jest brak atmosfery korpo i dobry kontakt z zarządem. Tutaj rekrutacją zajmuje się osobiście ścisłe kierownictwo co tłumaczy dlaczego, core zespołu jest zgrany, ludzie kompetentni a rotacja znikoma. Przeprowadzam w Engram istotne zmiany, forsując czasem dość nietypowe rozwiązania. Mam pełne wsparcie zarządu i zespołu, wtedy kiedy jest ono potrzebne, inaczej nie byłbym w stanie wykonać swojej pracy. Ta firma nie boi się zmian i myśli długofalowo. W zespole Engram są osoby, które uczyły się myśleć na zagranicznych uczelniach i realizowały zagraniczne projekty dla blue chips.

Iza

@Piotr, dziękuję za Twoją opinię. Czy któryś z użytkowników forum pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram w Krakowie? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy! Każda Wasza wypowiedź będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym miejscu.

Czytając zamieszczone negatywne wpisy mam wrażenie, że są one pisane przez osoby, które nie uczestniczyły w programie UCZ SIĘ INTELIGENTNIE. Przykro mi to czytać ponieważ mam całkiem inne zdanie. Moi synowie są po trzech zajęciach i bardzo chętnie w nich uczestniczą. Ja od strony rodzica widzę poprawę w koncentracji i zapamiętywaniu oraz (co nas z żoną najbardziej cieszy) większą chęć do odrabiania lekcji dzięki elementom zabawy podczas nauki. Zdecydowanie polecam :)

Iza

@anonymous, polecasz pracę w tej firmie, czy jej usługi? Napisz proszę coś więcej. @Czarek, a Ty jesteś pracownikiem Europejski Instytut Edukacji Engram? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? @Tygrys05, rozumiem, że pracujesz w tej firmie. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Czarek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!

Polecam!

POLECAM :) wspaniała trenerka pani Roksana, kreatywne zajęcia :) dzieciaki zadowolone i robią mega postępy w nauce :)

zadowolona

Ja jestem zadowolona. Kurs jest przydatny, moje dzieci szybciej sie ucza ! warto !

zadowolona

Pracuje w Instytucie 7 lat. Miałam kilka możliwości zmiany zarówno miejsca jak i systemu pracy, ale nie podjęłam takiej decyzji bo cenie sobie to, że moja praca jest kreatywna a ludzie z którymi pracuję pełni pasji i zaangażowania.

Firma jest ponad 14 lat na rynku szkoleń. Na Go worku nieważne jest jakie ma certyfikaty, jakość i sukcesy. Bo ma i jest prowadzona przez ludzi z pasją. Ważne jest to, że jest to firma nastawiona na ludzi. Pand połowa pracowników ma dłuższy czas staż pracy niż 5 lat ( w tym i ja) a i są tacy, którzy pracują od początku. To co się dzieje z oceną i opisami to zmasowany atak jakiegoś frustrata, który nie ma serca. Wiadomo, że zawsze można się do czegoś doczepić to trzeba podkreślić, że firma (Dyrekcja) jest uczciwa i profesjonalna i docenia pracowników. Ale najważniejsza jest kultura pracy i atmosfera, której nigdy bym nie zamieniła na żadną korporację.

Janusz

Niektórzy są mocno inspirowani przez konkurencję?

Aik
@Janusz

Gwiezdne Wojny! Skomasowany atak! Krótki post ’nie polecam’ i w w parę chwil 43 pomocne lajki! Żółć i 40 rozbójników!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

• Jak się pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Instytut Edukacji Engram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europejski Instytut Edukacji Engram