Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości MSUES. W Krakowie realizujemy również kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów. Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne. Uczymy, jak się uczyć!

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Instytut Edukacji Engram w Kraków

Iza

@Magda W żadnym wypadku. Pozwoliłam sobie sprawdzić, czy firma posiada swój fanpage na Facebook. Jak na nim możemy zauważyć - firma ma się świetnie. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem - https://www.facebook.com/eie.engram/ Jest to również jeden ze sposobów kontaktu z firmą. Poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

Obserwator
@Iza

Ktoś się nieźle bawi i zadaje sobie sporo trudu z tymi paszkwilami! Firma istnieje od kilkunastu lat i ma się dobrze! To łatwo sprawdzić.

Marian

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że kilkanaście ostatnich wpisów jest 'wrzuconych' przez jedną i tę samą osobę? Rozmiar, styl i treść...zadziwiająco podobna! No i ta częstotliwość, dzień po dniu:)))

Bart_Q10

Dużo kontrowersji wokół tej firmy jak widze. Dzwoniąc do biura nie można uzyskać konkretów nie ma tez możliwości rozmowy z dyrektorem. Na pytanie o zarobki przed rozmową usłyszalem ,że wszystkiego dowiem się na rozmowie. Ludzie kochani zyjemy w XXI ... W naszym kraju dobrobytu to pracodawca ma zabiegać o pracownika a nie pracownik o pracodawcę. Komuś się coś pomyliło.... Oferta marna, nie przekonali mnie.

Adrian
@Bart_Q10

Zadzwoń do ORLENU i poproś do słuchawki dyrektora, żeby Ci powiedział ile będziesz zarabiał ;) masakra jaki poziom komentarza!

Do tej pory wstrzymywaliśmy się z reakcją, ale nie możemy dłużej milczeć. Począwszy od maja 2018 roku, w portalu internetowym Gowork.pl osoba posługująca się różnymi pseudonimami regularnie publikuje wpisy dotyczące Instytutu Engram rozpowszechniając nieprawdziwe i naruszające prawa informacje. Takie działanie jest nie tylko zachowaniem naruszającym netykietę, ale przede wszystkim celowym atakiem wymierzonym w dobre imię naszego Instytutu. Takie działanie niesie za sobą również odpowiedzialność karną i cywilną. Z uwagi na kłamliwe i bezprawne twierdzenia kierowane w stosunku do nas podważona została rzetelność oraz uczciwość Instytutu Engram. Drastyczne obniżenie naszej Oceny jako pracodawcy również jest konsekwencją tego działania, które ma na celu kreowanie negatywnej opinii o Instytucie Engram. Z tego powodu podjęliśmy działania celem ustalenia danych osoby publikującej kłamliwe wpisy i skierowania sprawy do właściwego Sądu. Instytut Engram jest certyfikowaną placówką, która jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymała Znak Jakości MSUES przyznawany przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak Jakości MSUES potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług, czego wyrazem jest także przeprowadzona w 2017 roku recertyfikacja, w ramach której Znak Jakości został przyznany na kolejne lata. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty, co stanowi zewnętrzne potwierdzenie, że nasz Instytut jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego spełnia rygorystyczne wymagania i najwyższe standardy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Tymoteusz

Czy macie jakiś powód, że od dłuższego czasu nie piszecie?

Magda
@Tymoteusz

Czyżby koniec? Firma nie odpowiada.

Tom

Bardzo proszę o opinię odnośnie zarobków (podstawa plus inne "benefity")Zastanawiam sie nad wyslaniem aplikacji do tej firmy jako Spec. Handlowy . Czytałem opinie, ale wiem , ze ile ludzi tyle zdań na temat pracy, a mi chodzi głównie o "opłacalność " - Kasę. Dzięki ! :)

Eryka

Dla mało ambitnych ludzi ta firm nie jest z całą pewnością odpowiednim miejscem. Sądzę jednak, że jak się komuś nie powiodło w Engramie to powinien cichutko odejść i zmienić pracę. Certyfikaty jakości dostaje się za jakość więc chyba nie ma co się rozpisywać.

Janusz

Świetna firma, można przy okazji pracy rozwijać się. Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Engram robił recertyfikacje aby ponownie otrzymać prestiżowy Znak Jakości ? Czy to było konieczne dla dalszej pracy?

@Janusz

Instytut Engram dbając o wysoki poziom jakości usług dostosował się do wymogów Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych już w 2013 roku i jako jedna z pierwszych firm szkoleniowych uzyskał, w styczniu 2014 roku, Znak Jakości MSUES. Znak Jakości przyznawany jest na okres 3 lat. W styczniu 2017 roku zewnętrzny audyt potwierdził, że Instytut Engram ciągle doskonali się oraz podnosi jakość oferowanych usług i realizuje wiele z ponadstandardowych kryteriów Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Znak Jakości jest swoistym drogowskazem, który podpowiada jaką firmę wybrać na realizatora poszukiwanego kursu lub szkolenia. Wybór instytucji certyfikowanej jest gwarancją efektu i potwierdzeniem wysokiej jakości, a w przypadku kursów języka angielskiego metodą Colina Rose umożliwia naszym Klientom uzyskanie nawet do 80% dofinansowania na naukę w naszym Instytucie (Baza Usług Rozwojowych).

Jerzy

Szukając dobrej pracy dowiedziałem się, że Europejski Instytut Edukacji Engram ma dobra opinię jako pracodawca. Nie dziwi mnie więc tyle pozytywnych wpisów na forum

Jurop

Cieszę się , że istnieją takie firmy jak Europejski Instytut Edukacji Engram. Pracuję tu i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Ciągły rozwój też ma swoje znaczenie, zawsze znajdą sie osoby niezadowolone.

U nas jak zwykle pracowicie :-) Pomyślnie przeszliśmy proces recertyfikacji i ponownie otrzymaliśmy prestiżowy Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych :-)

Iza

Co nowego słychać w Europejskim Instytucie Edukacji Engram?

Pedagod

Witam, chciałbym pracować w Engramie jako trener programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży ale nie widzę nowych ofert. Czy jest takie zapotrzebowanie firmy, może ktoś wie?

Magda
@Pedagod

Właśnie w tej chwili prowadzona jest rekrutacja. Wyślij im Cv

worker

Szukałem firmy szkoleniowej, która spełniłaby moje oczekiwania i...znalazłem:). Atmosfera OK, bezproblemowy i spokojny kontakt z dyrekcją (dla każdego znajdą czas), bez presji, robię swoje i wypłata jest zawsze na czas. Kontrola jak wszędzie, mnie to akurat nie przeszkadza. Jestem tu ponad 3 lata i zostaję.

eks

Oczywiście, że w każdej firmie jest kontrola pracownika, a w sprzedaży są raporty, etc., ale nie w każdej firmie jest takie śledzenie jak w tej.

eks

Ja wyrażam tylko swoją opinię. Nikt nie musi jej brać pod uwagę ;) Rozmawiać będziesz codziennie w tej firmie, inaczej się nie da ;) Będziesz na bieżąco kontrolowany i rozliczany ze swoich osiągnięć, jak w korporacji.

eks

Kilka lat pracy w tej firmie i moja konkluzja jest taka - atmosfera z bardzo dobrej spadła do poziomu korporacji (tylko zapomnieli dać nam zarobków korpoludków), pensja była na czas, (usunięte przez administratora)

@eks

cd mojej wypowiedzi - pensja była na czas, ale tylko do pewnego momentu, potem zaczęły się problemy. Dlatego nie polecam tej firmy.

Tamar

Może będzie ktoś tak uprzemy i powie mi czy pracował może dla nich i jak przedstawia się u nich atmosfera w pracy bo nigdzie się teg nie dowiem jak nie tu :) chodzi mi o Lublin bo mają aktywną ofertę

dos

Skoro dają szkolenia i nawet umowy o pracę to bardzo dobrze o nich świadczy. Widać, że zalezy im na pracownikach, a zadowolony pracownik sprawia, że atmosfera w firmie jest na dobrym poziomie.

Instytut Engram

Informujemy, że ogłoszenia o pracę nadal są aktualne – obecnie prowadzimy rekrutację w woj. mazowieckim i lubelskim. Uspokajamy również, że oferujemy dodatkowe świadczenia – premie, prowizje, samochody służbowe, telefony i tablety. Gdybyśmy oferowali „gołą podstawę”, na pewno nie pracowałoby u nas prawie 100 osób :) W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: instytut@euroengram.edu.pl lub 12 433 89 70.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków

• Jak się pracuje w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Instytut Edukacji Engram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Instytut Edukacji Engram?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europejski Instytut Edukacji Engram