zooplus Polska Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o zooplus Polska Sp. z o.o.

Ola
Kandydat

Czy jest obecnie jakaś oferta pracy zdalnej/on-line, bez wymagania znajomości języka obcego?

asfasdf
@Ola

W jaki sposób chcesz pracować bez języka obcego w firmie która jest rozproszona po kilku krajach (Niemcy, Polska, Hiszpania, współpraca też z firmami z Rumunii i Gruzji), już nie mówiąc że wiele pracowników w Krakowie nie mówi po Polsku więc komunikacja wewnętrzna jest prawie w całości po angielsku?

Anna Nowy wpis
@asfasdf

I tylko angielski się przydaje? Czy inne języki np niemiecki i hiszpanski też są mile widziane?

Nowy wpis

@Anna

Dzień dobry, w zooplus skupiamy specjalistów o ponad 52 różnych narodowościach, stąd oficjalnym językiem naszej komunikacji, jest język angielski. Dodatkowo, nasze krakowskie biuro jest odpowiedzialne za cały obszar Europy Środkowo-Wschodniej, stąd stale rekrutujemy specjalistów z jezykami: czeskim, węgierskim, rumuńskim, słoweńskim i bułgarskim. Jeśli jednak znasz język niemiecki lub hiszpański, na pewno pojawią się mniej formalne okazje do użycia również tych języków. Pozdrawiamy - HR Team

No to ten tego Nowy wpis
Kandydat

U mnie firma zdobyła odznaczenie za absolutnie najmniej profesjonalną rekrutację w jakiej kiedykolwiek byłem. :D Ogólnie jakbyście byli umówieni na ostatni etap rekrutacji, to nie nastawiajcie się, w międzyczasie mogą kogoś zatrudnić, przed wysłuchaniem wszystkich kandydatów. Do mnie zadzwonili dzień przed rozmową że ją odwołują. XD Albo mają absolutny chaos w HRach, albo bardzo niskie standardy. A ogółem to rekrutacja rozwleczona do granic możliwości, na byle odpowiedź po danym etapie czekałem po dwa tygodnie. Upomniałem się o feedback ( bo go nie dostałem oczywiście bez proszenia się) z projektu który chcieli żebym zrobił, dostałem coś, co było raczej pisane na kolanie, znaleźli w moim projekcie nawet technologię której tam nie było. XD Piękny red flag sobie wystawili, pozdrawiam serdecznie ;)

Nowy wpis

@No to ten tego

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii i przepraszamy za zaistniałą sytuację. W zooplus staramy się dbać o pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacji oraz przekazanie feedbacku, dlatego chcielibyśmy mieć szansę na wyjaśnienie i naprawienie tej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: recruiting@zooplus.pl, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy HR Team

Klient

Dramatyczny sklep. Za każdym razem worki z karmą przychodzą otwarte na rogu a ostatnia paczka była całkowicie rozwalona i 12 kg karmy po prostu było wszędzie. Nie wiem ile razy zwracałem uwagę na ten problem ale jakiejkolwiek poprawy brak. Po prostu ignorancja. Nie polecam - byłem stałym klientem ale już mam dość.

Izabela
@Klient

Naprawdę wiele razy u nich zamawiam i nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Raz kurier ciężkiej paczki nie raczył mi co prawda wnieść na posesję, ale to nie wina firmy. Ale co do tej sprawy to mailowo zwracałeś uwagę czy dzwoniłeś?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie zooplus Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Sales & Marketing Manager - Czech market? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kandydat

Brak feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej.....

kornik
@Kandydat

Ja czekam od 2017 roku na feedback, więc nie oczekuj go za szybko ;) Ale miałem wtedy 2 lata doświadczenia, więc pewnie taka super firma olewa kandydatów z tak marnym expem. Tyle, że teraz mam 7 lat doświadczenia, dalej pamiętam i dalej odradzam znajomym ;)

podpowiedz
@kornik

@kornik Ja mam jeszcze lepsze podejście, na trolla. Jako, że teraz mam dużo więcej doświadczenia niż kiedyś to aplikuje do firm które kiedyś nie dały mi feedbacku albo musiałem się o niego prosić parę tygodni. Rzucam wysoką stawkę, prawie nierealną jak na realia danej firmy, przechodzę rekrturacje dostaje oferte. Po czym zwlekam z odpowiedzia czy przyjmuje czy nie 2 - 3 tygodnie po czym nic nie odpisuje i firma błaga się o odpowiedź bo ma owocowe czwartki i warto a ja mówie nie dziękuję. To jest dopiero satysfakcja!

Jan
@Kandydat

Ja dostałem informację mailową że już kogoś zatrudnili, po czym parę dni później inna osoba z rekrutacji napisała do mnie czy będę zainteresowany stanowiskiem, które rzekomo już obsadzili xd.

Jurek
Klient

Przy zakupie na ich stronie nie ma możliwości założenia konta bez dokonania zakupu. A przy zakupie nie ma możliwości zmiany sposobu dostawy. Myślałem że dostanę wylewu. Najgorsza strona w Internecie. (usunięte przez administratora)

jkl94
Kandydat

Dzien dobry czy na stanowiskach gdzie wymagany jest jezyk obcy jest przewidziany dodatkowy bonus za jezyk? Interesuje mnie praca z wegierskim. Prosze o informacje jesli ktos wie. Pozdrawiam

@jkl94

Aktywnie prowadzimy rekrutację na stanowiska z językiem węgierskim. Zachęcamy do kontaktu na recruiting@zoplus.pl by uzyskać więcej informacji. Pozdrawiamy – HR Team

gekon
@jkl94

Wydaje mi się, ze nie ma systemu dodatkowych benefitów za języki. HR wymigał się od odpowiedzi ale może ktoś na takim stanowisku się wypowie? W firmie pracują osoby z czeskim, niemieckim, węgierskim i chyba słowackim. Moze mogą powiedziec mniej więcej jak to wyglada.

@gekon

Dzień dobry! Nasze krakowskie biuro jest odpowiedzialne za cały obszar Europy Środkowo-Wschodniej, stąd stale rekrutujemy specjalistów z jezykami: czeskim, węgierskim, rumuńskim, słoweńskim i bułgarskim. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby natywnie znające te języki, jak i specjalistów z poziomem co najmniej C1. W tym momencie, oprócz wynagrodzenie zasadniczego ustalanego na podstawie wiedzy i doświadczenia kandydata, nie oferujemy dodatków językowych. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasza stronę: www.jobs.zooplus.pl, a w razie pytań, czekamy na kontakt pod recruiting@zooplus.pl Pozdrawiamy HR Team

Kandydat

Czy w firmie istnieje jakaś transparentna i określona ścieżka kariery dla specjalistów? Zastanawiam się czy startując od juniora będzie jasne po jakim czasie i po spełnieniu jakich warunków mogę przejść na regulara i potem seniora..

@Kandydat

Witamy, dziękujemy za pytanie. Ścieżki kariery i planowanie rozwoju są wynikami rozmów pomiędzy pracownikiem i przełożonym podczas oceny rocznej i założonego przez nich planu rozwoju. Pozdrawiamy – HR Team

doremi
@Kandydat

Niestety muszę potwierdzić to co napisał dział HR powyżej. Transparentności brak, wszystko dogadujesz z przełożonym, a ci bywają różni. Okazja do rozmowy na temat rozwoju pojawia się rzadko bo zwykle raz do roku, zależy od managera. Co więcej na rozmowie rocznej często dowiadujesz się o swojej sprawie po fakcie- czy ktoś ci daje awans albo podwyżkę czy nie. Wiec lepiej pytać o to wcześniej. Często nie dowiesz się jednak co musisz zrobić żeby dostać awans, jaki musisz mieć staż czy nowe kompetencje. Zdecydowanie brakuje jasnej struktury, jawnych opisów stanowisk, kryteriów awansu i widełek płacowych (poza IT, bo na portalach pojawiają się ogłoszenia z widełkami). Może kiedyś ktoś się odważy i to wprowadzi. Pozdrawiam

Czy pracując w firmie zooplus Polska Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

@Administrator

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż na możliwości rozwojowe, po okresie próbnym, ma wpływ wiele czynników, min. doświadczenie, umiejętności, a także aktualna sytuacja i potrzeby w firmie. Pozdrawiamy - HR Team

True blood
@zooplus Polska Sp. z o.o.

W skrócie nie ma takiej opcji. NIGDY w tej firmie.... @administrator

ana
@True blood

Nie do końca... Zdarzają się takie sytuacje, jeśli jak to opisał HR są takie potrzeby LUB dyrektorce z jakichs powodów bardzo zależy. Pytanie o to czemu ktoś szybko awansował a ktoś inny czeka latami nie jest jednak mile widziane. W firmie nie zawsze informuje sie tez o awansach współpracowników, zmiany widać dopiero w stopkach, na komunikatorach lub na linkedinie

pytanie
Kandydat

Czy osoby zatrudniane przez firmę zewnętrzną mogą liczyć na takie same benefity i udogodnienia jak reszta pracowników (premia roczna, dodatkowe bonusy pieniężne, dodatkowe dni urlopowe, budżet szkoleniowy, udział w warsztatach, integracjach itd.)?

Ilona
@pytanie

nie jestem pewna, ale wątpię - to nie są pracownicy tej firmy tylko zewnętrznej firmy. ale pewnie wszystko jest opisane w regulaminach, ktoś bardziej doinformowany mnie poprawi jeśli się mylę?

zpxxxxx
@pytanie

Nie, kontraktorzy są wyłączeni z wszystkich eventów i benefitów.

Katarzyna

Pracuje w zooplus od pięciu miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć: to najlepsza firma do jakiej możecie trafić. Naprawdę. Każdego dnia nowe wyzwania, wiele możliwości rozwoju i przede wszystkim wspaniała atmosfera! Jeśli chcesz czuć się doceniany jako pracownik i czuć, że robisz coś naprawdę fajnego - nie ma się nad czym zastanawiać. Pomijając już benefity takie jak jedzonko w miejscu pracy i świetne biuro - nawet bez tego praca w zooplus byłaby prawdziwą przyjemnością! Niezależnie od tego do jakiego teamu się wybierasz: wszędzie zostaniesz ciepło i dobrze przyjęty przez współpracowników. :)

Ciekawe
@Katarzyna

Na początku lutego 2021 pisze Pani, że pracuje Pani 5 miesięcy oraz "Pomijając już benefity takie jak jedzonko w miejscu pracy...". Jednocześnie wiadomość wyżej, Pracodawca z oficjalnego konta informuje, że dopiero pracują nad otwarciem biura. Strasznie to śmierdzi fałszywą opinią.

M
@Ciekawe

Julia
@M

A jak jest z innymi benefitami? Pracownicy otrzymują prywatne ubezpieczenie zdrowotne lub karty sportowe? Jestem też ciekawa, czy są jakieś zniżki na produkty oferowane przez Zooplus. Czy pracownicy mają też możliwość pracy zdalnej?

@Julia

Udało mi się jeszcze popracować z biura przed zamknięciem (mieliśmy częściową możliwość przychodzenia tak jak teraz) - stąd znam warunki. :)

@Julia

Dla naszych pracowników przygotowaliśmy specjalny pakiet benefitów. W ramach współpracy z zooplus mogą korzystać z karty Mulltisport, prywatnej opieki medycznej w LuxMed, zniżki w sklepie zooplus. Dodatkowo w pakiecie znajdują się cztery dni dodatkowego wolnego, możliwość rozwoju na szkoleniach organizowanych wewnętrznie i zewnętrznie. Organizujemy też kursy językowe z języka angielskiego i niemieckiego na róźnych poziomach zaawansowania. Na tę chwilę mamy możliwość pracowania zarówno z domu, jak i z biura, W maju otworzyliśmy biuro dla osób chętnych - z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pracujemy nad procedurą pracy zdalnej w zooplus - o ostatecznym rozwiązaniu poinformujemy wszystkich naszych pracowników. Gdyby pojawiały się dodatkowe pytania - zachęcamy do kontaktu na recruiting@zooplus.pl Pozdrawiamy - HR Team

odpowiedź
@Ciekawe

We wrześniu do firmy dołączyła jedna kobieta, ale nie Katarzyna. Wiarygodność tej opinii jest do sprawdzenia.

Pracodawca

Dzien dobry! Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje i negatywne doświadczenia zakupowe, dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić jej szczegóły. Zależy nam, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszych usług. Bardzo prosimy o kontakt poprzez https://www.zooplus.pl/contact_us - nasz zespól Customer Care chętnie odpowie na wszystkie pytania. Pozdrawiamy HR Team

@odpowiedź

dołączyłam 1 października, polecam lepiej się doinformować ????

A Nonim
@Katarzyna

W tej firmie jest wyłącznie (usunięte przez administratora). Monachium wszystkim steruje. Krakow nie ma nic do powiedzenia

@A Nonim

Szkoda, że użyłeś takich słów, że A Dmin użył nożyczek :( Co tam jest, napisz jeszcze raz, jakoś innymi słowami, ok?

Xxx
@odpowiedź

A od kiedy ludzie na takich portalach przedstawiają się używając prawdziwego imienia?

@Katarzyna

Pani Katarzyno pisze pani ze dołączyła 1 października a w komentarzu z początku lutego ze pracuje pani piec miesięcy. Wychodzą cztery.. Powodzenia :)

confused
@M

„Przed październikiem biuro było częściowe otwarte było jedzenie(tosty, płatki, jogurty itp), owoce dobra kawa do dyspozycji pracowników wiec Katarzyna mówi prawdę„ Pani Katarzyna sama napisała ze zaczęła w październiku... nic tu nie ma sensu

@123

Oj, proszę spojrzeć na datę - pracuje w zooplus już rok i 3 miesiące (dla dokładnych) i nadal moje zdanie się nie zmieniło, jest jeszcze lepsze niż dotychczas. :) Bardzo proszę o zaprzestanie dyskusji pod moją opinią - mam prawo ją wyrazić i się pod nią podpisać. :)

@confused

Biuro zostało zamknięte w połowie października - niewiele po spotkaniu teamowym. :) Przez dwa tygodnie udało mi się być w biurze codziennie. Naprawdę, proszę się doinformować a nie rozsiewać nieprawdziwe informacje i wątpliwości. Rozumiem, że niektórzy z Was mogli odejść z poczuciem skrzywdzenia i gowork jest miejscem na odreagowanie - ale pozwólcie innym pracownikom mieć lepsze doświadczenia niż Wy. :)

Marek

Czy do biura można przychodzić ze zwierzętami?

@Marek

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za komentarz. W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników, nie mamy w tym momencie możliwości przyprowadzania zwierząt do naszego biura. Jednak mając na uwadze radość jaka daje praca w towarzystwie „czworonożnego asystenta”, nie wykluczamy takiej opcji w przyszłości. Pozdrawiamy HR Team

Bezpieczeństwo?
Kandydat
@zooplus Polska Sp. z o.o.

Jakie aktualnie niebezpieczeństwo stwarzają zwierzęta, i jak zmieni się to w przyszłości?

zp
@Bezpieczeństwo?

Alergie innych pracowników

zp6666

W niektórych projektach IT jest straszny (usunięte przez administratora) jeden projekt który przepycha dane od dostawców nie jest w stanie od półtora roku tych danych udostępnić (nawet częściowo), blokując projekty w innych działach. Ostatnio też niezły micromanagement ze strony Monachium.

Romuś

Bardzo mili ludzie, atmosfera zaskakująco "domowa" i przyjazna. Pracuję już ponad pół roku i jestem mile zaskoczony. Projekty naprawdę ciekawe ale bardzo wymagające. Wspieramy bezdomne zwierzaki na ogromną skalę a rzadko kiedy firmy to robią. Kawa mogłaby być trochę lepsza:)

Kaśka
@Romuś

Tak! Świetnie miejsce, też się cieszę że tu trafiłam! Atmosfera mega rodzinna, wszyscy się lubią, jest naprawdę jak w domu!:) Mamy same ciekawe projekty, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie a w przerwach możemy zjeść dobre jedzonko i wypić przepyszną kawę- nie wiem o co ci chodzi Romuś!! No naprawdę nie ma na co narzekać:)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Jedna z najgorszych firm w których miałam okazje pracować. Niekompetentny management i HR i często kierownikom brakuje podstawowych miękkich umiejętności. W firmie liczy się tylko polityka biurowa, płeć i wiek pracowników jak jest jakakolwiek rozmowa o awans lub podwyżkę. Nikt nie patrzy na cele lub umiejętności. HR przeprowadza rozmowy z pracownikami żeby później przekazywać żale do managementu a nie żeby realnie rozwiązać problemy. Na rozmowie rocznej dostałam bardzo pozytywny feedback ale management nie zaplanował nawet 2-3% podwyżki(inflacyjna). Firma nie bazuje w ogóle na otwartej komunikacji tylko kryje nawet to, że kierownicy idą na szkolenia. Niby organizują eventy team-buildingowe i mają owocowe wtorki ale chyba byłoby lepiej fundować szkolenia dla managementu z zakresu „dobra komunikacja i zarządzanie zespołem”. Bardzo bardzo bardzo NIE polecam tej firmy i polecam nie dać się nabrać na „miłą i uśmiechniętą” dyrektorkę oraz HR.

@Były pracownik

Bardzo nam przykro, że Twoje doświadczenia ze współpracą z nami nie spełniły Twoich oczekiwań. Bardzo chętnie porozmawiamy szerzej o tej sytuacji. Skontaktuj się z naszym zespołem. Pozdrawiamy – HR Team

Biku Diku
Kandydat

Nie profesjonalna rozmowa rekrutacyjna, brak odpowiedzi ze strony firmy.

@Biku Diku

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje i dziękujemy za wyrażenie opinii! Doceniamy każdą nawet jeśli nie jest ona pozytywna, ponieważ bardzo zależy nam na pozytywnych doświadczeniach z procesu rekrutacji. Chcielibyśmy mieć szanse na wyjaśnienie tej sytuacji, zapraszam do kontaktu pod adresem: recruiting@zooplus.pl

Zeus

Wkurzają mnie czasem Ci narzekający ludzie, bo w sumie nie wiadomo o co im chodzi. Firma bardzo stabilna, management naprawdę na poziomie, zarobki ok i możliwości też są, tylko trzeba chcieć. Ja tu zostaję:)

ABC
@Zeus

A mnie wkurzają czasem osoby, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Jest tu wiele przykładów konkretnych sytuacji, na które narzekają pracownicy, wystarczy przeczytać.

Heidi
Kandydat

Czy pracuje ktoś na infolinii zooplus w Krakowie? Na czym polega praca ? W jakich godzinach się pracuje ? Jak mniej więcej się plasują zarobki nie dla studentów?

DeceptiveBearLady

Ta opinia jest skierowana głównie jako ostrzeżenie dla wartościowych osób zamierzających kandydować obecnie do tej firmy oraz równie cennych niedowartościowanych obecnych pracowników z uwagi na obecną kadrę managerską. Firma ciągle szuka profesjonalistów IT... Jednak czy na nich naprawdę zasługuje? Niestety, firma obecnie stanowi przykry przykład jak może firma z fajnym zagranicznym kapitałem być psuta przez polską mentalność, pazerność, zaborczość, zawziętość (usunięte przez administratora)począwszy od etapów rekrutacji aż do procesów zarządzania firmą i kierowanie tzw. „zasobami ludzkimi”. Przecież teraz ludzie się nie liczą – teraz są tak zwane „zasoby ludzkie”. Podążanie za ideałem, nowoczesne strategie zarządzania, współczesne procedury rekrutacyjne wysłuchane z jakiś durnych szkoleń czy kursów pomieszały wam w głowach. Cześć z tych państwa managerów przez swoje ambitne procedury rekrutacyjne by po prostu nie przeszła, a teraz śmie wielce wymagać i wybrzydzać wśród kandydatów. Zaczynaliście sami w łatwych czasach – po prostu była dawniej bardziej ludzka, przyjazna człowiekowi rekrutacja. Rynek był jeszcze ludzki, liczył się człowiek. Szczególnie prosto dla kobiet, jeszcze dawniej były po prostu naturalne a nie jak tutaj obecnie po prostu są już męskie i niezależne. Natomiast teraz na rekrutacji ciśniecie kandydatów do oporu, notujecie sobie skrzętnie wady kandydata oraz uchybienia podczas procesu rekrutacji. Oczywiście jednak o negatywną odpowiedź po procesie rekrutacji trzeba się upomnieć. Nawet po tej rekrutacji, relacja między wymaganiami dla kandydatów a warunkami i korzyściami z tej pracy jest nieproporcjonalna. Managerowie szukają kogoś kto „biegnie szybciej” od nich jak i innych pracowników, zna więcej rzeczy, szybciej się uczy, rozwiązuje ich problemy bez dopytywania o szczegóły. Kandydat musi być oczywiście błyskotliwy, bystry, posiadać perfekcyjną komunikację werbalną i niewerbalną. W cenie jest także miła osobowość przepleciona ze szczyptą poczucia humoru. Nie może zabraknąć także takich cech jak solidność, obowiązkowość, wierność, przewidywalność i wydajność pracy u kandydata. (usunięte przez administratora)

Szacunek
@DeceptiveBearLady

Oj w samo sedno. Perfekcyjna wypowiedź i podsumowanie firmy Zooplus w pigułce. Omijać z daleka

Betty
@DeceptiveBearLady

Czyli dobrze zrobilam ze nie przyjelam ich oferty do IT :)

nnnnnn
@DeceptiveBearLady

Merci za to podsumowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o zooplus Polska Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy zooplus Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie zooplus Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy zooplus Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

zooplus Polska Sp. z o.o.