3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 75 108 5 1

Opinie o zooplus Polska Sp. z o.o.

Ania Nowy wpis

Fajna firma, fajni ludzie. W tych czasach pracować dla firmy e-commerce jest super. Inni padają a my rośniemy :)

Tak1Nie
XY Nowy wpis

On one hand, what I like the most is the way how they are treating their employees. They really focus on the well-being of the people and establish a working environment where you can always feel the motivation to develop. On the other hand, zooPlus is truly a tech-driven company and thanks to this, they can achieve high efficiency.

XXX Nowy wpis
@XY

This is so true. We are even getting a special COVID bonus of 1500 Euro this year, on top of the bonus that we will get anyway. This is really great because all people will receive it, even those that started in November. To sum up, the focus on well being is there, I am motivated :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w zooplus Polska Sp. z o.o.?

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Tak2Nie

@Pytanie

Witamy, warunki, które trzeba spełnić uzależnione są od rodzaju stanowiska. Zawsze są one zawarte w ogłoszeniu o pracę. Natomiast wartości jakie nasza firma wyznaje to lojalność, uczciwość i zaangażowanie. Pozdrawiamy - HR Team

Ciekawy

Czy programiści mogą liczyć na umowę o pracę z autorskimi kosztami uzyskania przychodu?

@Ciekawy

Dzień dobry, pracujący u nas programiści mogą liczyć na umowę o pracę z autorskimi kosztami uzyskania przychodu (KUP). W obecnej chwili nie poszukujemy programistów, ale zachęcamy do śledzenia naszej strony: www.jobs.zooplus.pl. Pozdrawiamy - HR Team W

Też niedoszły

Również brałem w procesie rekrutacyjnym, niestety nie zwieńczonym sukcesem. Co do rozmowy w biurze, to była jedna z sympatyczniejszych w jakich brałem udział. Co do inforamacji zwrotnej...wygląda na to, że jest wysyłana wg. jakiegoś szablonu...i również jak poprzednik, mam wrażenie że to nie było o mnie...

@Też niedoszły

Dziękujemy za przesłaną opinię. Zachęcamy do kontaktu na recruiting@zooplus.pl, by szerzej porozmawiać o powodach naszej decyzji. Pozdrawiamy – HR Team

HR pełną gębą
@zooplus Polska Sp. z o.o.

"Chetnie porozmawiamy o powodach" - to taki slogan na gowork, bo jak już Was zapytać co dokładnie było powodem odmowy, to faktycznie wysyłacie szablon, który mógłby pasować do kogokolwiek. Jak się do niego odnieść i poprosić o konkrety, to kontakt się już urywa. Bardzo słaby proces rekrutacji, sprawdźcie jak to robią inne firmy w dzisiejszych czasach, bo konkretny feedback w przypadku odmowy to teraz standard a nie dobra wola pracodawcy. Więc zamiast odpisywać tutaj na każdy post, poświęćcie więcej czasu żeby takowemu kandydatowi rzetelnie odpowiedzieć na jego zapytania.

Tak9Nie1
Niedoszły (o zgrozo!) java dev

Jakiś czas temu miałem (nie)przyjemność brać udział w rekrutacji na Java deva. Nie mam w zwyczaju wylewać żali w internecie, ale takie (usunięte przez administratora) zaprezentowane przez firmę nie pozwala mi przejść obojętnie. Baardzo cieniutka rozmowa techniczna, która w zasadzie nic nie sprawdziła. Aplikowałem na seniora a jedyne co sprawdzono, to jak sobie radzę z programowaniem na żywo. No nieźle, ale chciałbym też pochwalić się wiedzą z innych obszarów, zwłaszcza z takich, które by pokazały, że jestem seniorem - architektura, bazy danych, CICD, systemy produkcyjne, organizacja pracy etc. No niestety, nie było mi to dane. Rozmowa HR to podobne (usunięte przez administratora) które chyba służy firmie żeby poopowiadać kandydatom, jacy są fajni bo sobie robią karaoke. Czarę goryczy przelał feedback otrzymany mailowo - mogli równie dobrze wysłać jedno zdanie zamiast czegoś, co wyglądało jak formatka uzupełniona o to jedno zdanie. I jeszcze żeby to zdanie było o mnie, ale miałem wrażenie, jakby o kimś innym... Podsumowując - bardzo nieprofesjonalna rekrutacja, o samej pracy nic nie wiem, ale wspomniano mi, że ich serwisy komunikują się przez wspólną bazę (i że z tego oczywiście) schodzą, także chyba mi się fartło, że mi odmówili.

Tak12Nie

@Niedoszły (o zgrozo!) java dev

Witamy, każda opinia na temat procesu rekrutacyjnego w firmie zooplus jest dla nas cenna. Chętnie uzupełnimy feedback, dlatego prosimy o kontakt na adres: recruiting@zooplus.pl. Pozdrawiamy, HR Team

Tak1Nie3

Wiecie czy w zooplus Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

TakNie1

@Pytanie

Dziękujemy za wiadomość. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem stażu w naszej firmie, zapraszamy do przesłania Twojego CV na adres: recruiting@zooplus.pl. Pozdrawiamy, HR Team

KR

Pracowałem wcześniej w dwóch dużych firmach (Capita, Lufthansa) oraz kilku mniejszych hotelarskich i mogę zupełnie szczerze powiedzieć, że nigdzie nie czułem się tak profesjonalnie i serdecznie traktowany przez dział HR jak w zooplus. Każda z dziewczyn jest bardzo pomocna i zawsze bardzo profesjonalna. Wszystko jest na czas, dokumenty które podpisuję są bez zarzuty, zawsze jestem traktowany jak partner, a jeśli mam pytanie to zawsze dostawałem odpowiedź. Piszę to, bo dotychczas spotykałem się z działami HR którą są po prostu poprawnie wykonywaną pracą administracyjną, a tu naprawdę jest coś o wiele więcej, widać że istnieje dobrze działający wewnętrzny employer branding, przez co zwyczajnie człowiek dobrze się czuje będąc częścią firmy.

Tak15Nie9
Nick

Zacznę od plusów: benefity na dobrym poziomie. Dodatkowe dni urlopu: 2 na zwykłych zasadach z kodeksu pracy, wolna wigilia i sylwester - czyli mamy w sumie 4. Dostawy z Tesco 2 razy w tygodniu: owoce, soki owocowe i warzywne, różne rodzaje mleka, naprawdę nieźle, Multisport płatny jakieś groszowe sprawy, od jakiegoś czasu całkiem korzystne ubiezpieczenie grupowe na życie. Biuro w centrum, dobrze skomunikowane, w nowym budynku z ogólnodostępnym tarasem na dachu z widokiem na panoramę Krakowa, bilard, piłkarzyki, stół do pingponga, biblioteczka, planszówki. Dużo przestrzeni w biurze, nowoczesne wnętrza, telefon służbowy z rozmowami bez limitu po okresie próbnym, zniżka pracownicza na zakupy w sklepie 20% (zostaje częsciowo nawet po odejsciu - 10%), roczna premia, zarobki powyżej rynku (w logistyce), przy czym później podwyżki, jeśli są, to kosmetyczne, więc z czasem się to wyrównuje. Minusy: na minus i ku przestrodze moja 2letnia historia w tej firmie. Fakt - skrajna, ale wiele elementów z niej powtarza się w innych przypadkach. A szkoda, bo potencjał na fajne miejsce jest. Oczywiście na rozmowie wszystko pięknie ładnie. Po przyjsciu do firmy dość szybko się okazało, że zostałam zatrudniona na stanowisku grubo poniżej moich kwalifikacji. W 2 miesiącu zostałam poproszona o przygotowanie analizy, która została wysłana do C-level managementu pod nazwiskiem mojej manager, jak zostało mi wytłumaczone, C-level w Niemczech nie chce abym ja była zaangażowana w "poważne sprawy", ale oni tu w PL wiedzą, że dam radę i mam doświadczenie to mi pozwolą to zrobić. Po 6 miesiącach proszenia o zadania bardziej ambitne niż sklejanie 12 exceli w jeden i spięć z managerką, zespół zlikwidowano, a ja zyskałam nowego managera. Kolejne pół roku wpychania łokci i kolan między drzwi, aby pokazać, że jednak ogarniam, średnio skuteczne. W międzyczasie zaczęłam z pomocą kolegów z firmy zmieniać profil zadań i z operacji transportowych na bardziej analityczne, jednak w dalszym ciągu niewiele z tego wynikało i zasadniczo robiłam tyle, ile sama sobie wykombinowałam. Z dostarczanymi analizami i tak nic dalej się nie działo. Po roku z hakiem wprost zapytałam szefa o to, co mogę zrobić aby pokazać, że mam sporo wartościowego doświadczenia. Dostałam jeden task, który zrobiłam, został pozytywnie zaopiniowany, ale dalej nie poszło za tym nic, w dalszym ciągu miałam pozycję w typie, które w innych firmach są obstawiane przez stażystów. Prawie cały drugi rok w firmie co dwa miesiące słyszałam, że są wobec mnie plany, ale muszę być bardziej cierpliwa. Próbowałam także zmienić dział, jednak również, pomimo początkowego pozytywnej opinii ze strony managementu, po 4 miesiącach odwlekania ("poczekaj jeszcze miesiąc, bo wizja się dopiero krystalizuje" powtarzanego co miesiąc) w końcu powiedziane wprost, że nic z tego nie będzie. Jednocześnie, pomimo moich kolejnych próśb, rozmów, kolejnych odmów bądź wymijających odpowiedzi, nie usłyszałam ani razu żadnej wskazówki, co mogłabym robić i w którym kierunku rozwoju pójść, skoro ewidentnie te proponowane przeze mnie nie były dobre. Mnóstwo sytuacji typu "fajnie, że chcesz jechać na tę konferencję, ale tam nikt nie będzie chciał z tobą gadać, bo jesteś na zbyt niskim stanowisku, znajdz sobie cos innego" i żadnej, najmniejszej wskazówki, tylko festiwal ściem. Nawet przy składaniu wypowiedzenia usłyszałam, że przecież za miesiąc-dwa będzie reorganizacja w teamie i dostanę inną rolę. Odeszłam 2,5 miesiąca temu i z tego, co wiem, w dalszym ciągu nie było żadnej reorganizacji. Generalnie rekrutacja jak do NASA, a potem dostajesz excele do wypełniania albo inne obowiązki jak dla praktykanta (wiem, są działy, gdzie tak nie ma, gdzie są ciekawe zadania i jest ich sporo, ale nie jest to logistyka). Kolejna kwestia to pozycja działów operacyjnych i IT w firmie. Generalnie połowa firmy to IT i tabuny developerów piszących rozwiązania i aplikacje szyte na miarę. I to całkiem ciekawe popracować w takim środowisku, gdyby nie to, że to operacje są dla IT, a nie IT dla operacji. To IT decyduje które narzędzie i kiedy będzie robione, jakie ma mieć funkcjonalnosci, czy jak wygląda dany raport. Kończy się to w wielu przypadkach niestety tak, że z jakiegoś raportu korzysta jedna osoba, bo nikt inny nie chce, albo że jakiś raport funkcjonuje, ale, żeby z niego cokolwiek wyciągnąć trzeba go przepuścić przez excela i przedstawić w zjadliwej formie. Co więcej czasem czeka się na coś rok lub dwa, a dokładnie takie samo rozwiązanie istnieje na rynku i mogłoby być w tym czasie dawno kupione i zaimplementowane. Kolejna kwestia - sposób zwalniania pracowników. Przy mnie zaledwie dwa przypadki, ale jednak - każą się spakować w środku dnia, blokują kompa i delikwent wychodzi na oczach wszystkich - no słabe to strasznie. Ostatnie już - niejasne zasady home office. Jeden dostaje reprymendę za 3 dni w ciągu pol roku, ktoś inny w ciągu 3 dni zgodę na pol roku homeoffice ;) Idziecie tam na własne ryzyko ;)

Tak28Nie3
Ex pracownik
@Nick

Oj jak batdzo sie pod tym podpisuję. Rekrutacja jak do NASA a potem obowiązki poniżej kwalifikacji -tak jakby mowili „stać nas na dobrych kandydatów to na wszelki wypadek ich zatrudniamy”. Tez odeszłam po wielu miesiącach prób, frustracji obietnic bez pokrycia i w atmosferze kompletnego niezrozumienia czemu odchodzę bo przeciez miałam szanse pracować w zooplusie .. a to ze sie tam cofałam to moj problem. Jesli ktos jest w stanie kopiować z excela do excela bez dyskusji to swietnie sie wpasuje w dział w ktorym pracowałam. I tez widziałam sytuacje zwolnień z wręczeniem pudła -był człowiek ,nje ma człowieka. Bardzo słabe to było. Inny przykład żenady to np przydzielenie miejsc parkingowych-bez jasnych zasad -managerka dała tym których lubiła ? Nie wiadomo. Po cichu nagle pare osób miało miejsca . Moze to jest dobra firma tuż po studiach ale dla osób z doświadczeniem nie polecam.

Tak18Nie4
Agata
@Ex pracownik

Dzięki Tobie dowiedziałam się całkiem sporo o specyfice pracy w zooplusie. Zaciekawiła mnie kwestia rekrutacji, o której nadmieniłaś na samym początku. Możesz napisać o niej coś więcej, podać jakieś szczegóły? Chodzi mi o to z ilu etapów się składa, jak wygląda poszczególny z nich, itp.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 422 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy zooplus Polska Sp. z o.o.?

DeceptiveBearLady

Ta opinia jest skierowana głównie jako ostrzeżenie dla wartościowych osób zamierzających kandydować obecnie do tej firmy oraz równie cennych niedowartościowanych obecnych pracowników z uwagi na obecną kadrę managerską. Firma ciągle szuka profesjonalistów IT... Jednak czy na nich naprawdę zasługuje? Niestety, firma obecnie stanowi przykry przykład jak może firma z fajnym zagranicznym kapitałem być psuta przez polską mentalność, pazerność, zaborczość, zawziętość (usunięte przez administratora)począwszy od etapów rekrutacji aż do procesów zarządzania firmą i kierowanie tzw. „zasobami ludzkimi”. Przecież teraz ludzie się nie liczą – teraz są tak zwane „zasoby ludzkie”. Podążanie za ideałem, nowoczesne strategie zarządzania, współczesne procedury rekrutacyjne wysłuchane z jakiś durnych szkoleń czy kursów pomieszały wam w głowach. Cześć z tych państwa managerów przez swoje ambitne procedury rekrutacyjne by po prostu nie przeszła, a teraz śmie wielce wymagać i wybrzydzać wśród kandydatów. Zaczynaliście sami w łatwych czasach – po prostu była dawniej bardziej ludzka, przyjazna człowiekowi rekrutacja. Rynek był jeszcze ludzki, liczył się człowiek. Szczególnie prosto dla kobiet, jeszcze dawniej były po prostu naturalne a nie jak tutaj obecnie po prostu są już męskie i niezależne. Natomiast teraz na rekrutacji ciśniecie kandydatów do oporu, notujecie sobie skrzętnie wady kandydata oraz uchybienia podczas procesu rekrutacji. Oczywiście jednak o negatywną odpowiedź po procesie rekrutacji trzeba się upomnieć. Nawet po tej rekrutacji, relacja między wymaganiami dla kandydatów a warunkami i korzyściami z tej pracy jest nieproporcjonalna. Managerowie szukają kogoś kto „biegnie szybciej” od nich jak i innych pracowników, zna więcej rzeczy, szybciej się uczy, rozwiązuje ich problemy bez dopytywania o szczegóły. Kandydat musi być oczywiście błyskotliwy, bystry, posiadać perfekcyjną komunikację werbalną i niewerbalną. W cenie jest także miła osobowość przepleciona ze szczyptą poczucia humoru. Nie może zabraknąć także takich cech jak solidność, obowiązkowość, wierność, przewidywalność i wydajność pracy u kandydata. (usunięte przez administratora)

Tak29Nie5
Szacunek
@DeceptiveBearLady

Oj w samo sedno. Perfekcyjna wypowiedź i podsumowanie firmy Zooplus w pigułce. Omijać z daleka

Tak21Nie4
Betty
@DeceptiveBearLady

Czyli dobrze zrobilam ze nie przyjelam ich oferty do IT :)

Tak12Nie1
Ksawery

Ja dołączyłem ponad 3 lata temu i sądzę że firma jest super, daje możliwość rozwoju, ludzie są naprawdę fajni. Mamy małe zespoły, nikt nie ciśnie jak w korpo i to naprawdę się ceni. Pewnie że czasem są jakieś problemy ale gdzie ich nie ma? No życie normalne. Ja tam gorąco polecam.

Tak8Nie15
Serio Ksawery?
@Ksawery

Post sponsorowany.

Tak17Nie3
JustM

pracuję w zoopusie od dłuższego czasu i naprawdę dziwie się większości z negatywnych opinii tutaj. Jak w każdej firmie są zadania ciekawe i mniej ciekawsze, ale zawsze idzie się dogadać, coś zmienić cz przedyskutować. Niestety część osób zamiast spróbować wziąć sprawy w swoje ręcę woli pogadać sobie tutaj. Ja jestem bardzo zadowolony zarówno z pracy jak i samych warunków. Myślę, że mało która firma IT oferuje taką różnorodność zadań w połączeniu z dość nowymi techonlogiami i ludzkim podejściem.

Tak24Nie8

@JustM

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy i warunków panujących w firmie. Pozdrawiamy, zespół HR Team

Tak6Nie6
@zooplus Polska Sp. z o.o.

Boże jaki fake... Ten wpis i odpowiedz pokazują jak w tej firmie jest. Sprawia sie wrażenie cudowne na początku, po prostu niebo na ziemi itd. Niestety po niedługim czasie okazuje się, że tak wcale nie jest. Jedyne co sprawia wrażenie "funkcjonowania" w tej firmie to PR zewnętrzny. Piękne spoty i wpisy. Zarządzanie leży, ciężka i sztuczna atmosfera, komunikacja. Pani dyrektor mówi, że wszystko w zooplusie jest możliwe - tak to prawda - wszystkiego możesz się po niej i po tej firmie spodziewać. Zwalnia pracowników bez żadnych ostrzeżeń czy rozmów. Pracujesz koło człowieka, gadasz, śmiejesz się i nagle odwracasz się i już go nie ma - zwolniony. A w firmie panika. Tak się ludzi zastrasza. Niczego nie możesz być pewny. @JustM, pracujesz w zooplusie od dłuższego czasu to doskonale wiesz, jak było i jak jest. A i na pewno jak będzie... Jest wiele innych, fajniejszych miejsc do pracy w Krakowie - nie dajcie się zwieść. Reszta opinii to tylko potwierdza.

Tak25Nie2
zawiedziony
@Pracownik

Potwierdzam. Ładne filmiki tego nie zmienią jak się traktuje ludzi w tej firmie. Zwalniają (lub nie przedłużają umowy) niewygodnych ludzi, którzy potrafili głośno powiedzieć jak jest, albo chcieli działać. Brak jakiejkolwiek komunikacji, nie wiesz czego się spodziewać. Można nabawić się choroby pracując w takiej atmosferze. Ludzie udają, że im się podoba, żeby przetrwać i nie podpaść. Przykre, ale prawdziwe...

Tak25Nie1
@JustM

Popieram, naprawdę z przyjemnością się tutaj pracuje. Można dużo zrobić i nauczyć się nowych rzeczy. Ludzie do tego super fajni. Narzekają zawyczaj Ci którzy nie dają rady albo nie chce im się po prostu.

Tak15Nie8
Smutno
@zawiedziony

Niestety ale tak właśnie jest jak wyżej opisane

Tak7Nie2
JulA

W Zooplus pracuje stosunkowo krótko jednakże niemal od razu można zauważyć przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego człowieka - coś czego korpo nie uświadczysz. Dziwią mnie bardzo negatywne komentarze dotyczące procesu rekrutacji który jak dla mnie był przeprowadzony profesjonalnie i rzeczowo, muszę w tym miejscu podkreślić wręcz WZOROWĄ komunikację, byłam na bieżąco informowana o kolejnych etapach jak również wszelkie moje prośby spotkały się z całkowitym zrozumieniem i potraktowane poważnie i profesjonalnie. Poza tym: - świetna lokalizacja - nowoczesne biuro - wyposażenie kuchni :) - parking - szatnie i prysznice dla rowerzystów - bogaty pakiet benefitów - rodzinna atmosfera

Tak22Nie7

@JulA

Cieszymy się, że doceniasz nasze starania. Nieustannie pracujemy nad tym, żeby rekrutacja do zooplus przebiegała coraz sprawniej. Dbamy też o dobrą atmosferę w pracy m.in. poprzez indywidualne podejście do pracownika, wewnętrzne wydarzenia oraz pakiet benefitów. Życzymy wielu sukcesów i zadowolenia z pracy w zooplus! Pozdrawiamy, HR Team

Tak4Nie4
Vad

Hej! Podzieli się ktoś swoją opinią dot. stanowisk związanych z marketingiem/e-commerce? Jakie zarobki? atmosfera? możliwości rozwoju? Ogłoszenia są bardzo mało precyzyjne ;/

Tak4Nie

@Vad

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą w zooplus. Zakończyliśmy już rekrutację do działu e-commerce. Zachęcamy do sprawdzania naszych ofert na stronie: www.jobs.zooplus.pl. Pozdrawiamy, HR Team

Zenek123

W zooplus mozliwosci jest bardzo dużo ale głową trzeba ruszyć a nie czekać tylko ze ktoś ścieżkę kariery zaproponuje bo to miejsce dla raczej ogarniętych ludzi. Widać że MD się bardzo stara żeby wszystko działało jak najlepiej więc rezultaty widać. Ja jestem tu już trochę i na razie się nigdzie nie ruszam.

Tak31Nie8

@Zenek123

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszy nas, że jesteś zadowolony z pracy w zooplus i wiążesz z nami dalsze plany. Pozdrawiamy serdecznie, HR Team

Tak2Nie3
Maciej

Czy ktoś może wie, jakiej stawki brutto można spodziewać się na tym stanowisku: Junior Shop Manager - Analyst E-Commerce ? Pojawiło się takie ogłoszenie kilka dni temu na pracuj.pl i chciałbym aplikować

Tak11Nie

@Maciej

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Zakończyliśmy już rekrutację na stanowisko Junior Shop Manager. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w zooplus, zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert na stronie: www.jobs.zooplus.pl lub do bezpośredniego kontaktu pod adresem: recruiting@zooplus.com. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy serdecznie, HR Team

Tak2Nie
Ania

Uwazam to za plus, ze firma zooplus prowadzi z ludzmi rozmowe...na platformach jak ta.

Tak5Nie1

@Ania

Witamy, bardzo dziękujemy za opinię. Rzeczywiście staramy się prowadzić aktywny dialog z naszymi pracownikami i osobami, które są zainteresowane pracą w naszej firmie. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie – zarówno te dotyczące zatrudnienia, jak i te związane z rekrutacją – nie tylko na tej platformie, ale również za pośrednictwem maila, telefonicznie i w bezpośrednim kontakcie. Każda uwaga jest dla nas cenna i każdą bierzemy pod uwagę, usprawniając nasze procesy. Cieszę się, że te starania zostały docenione. Pozdrawiamy serdecznie, HR Team

Tak4Nie2
anonymous

Znajomi, którzy byli na rozmowie, ostrzegali, że nie dają w tej firmie feedbacku zwrotnego. Nie uwierzyłem. Ale uzbrojony w wiedzę o takich praktykach, poszedłem na rozmowę i mówię na koniec, że (coś stylu) "krążą pogłoski, że Państwo nie dają feedbacku, proszę o jakikolwiek, nawet mailem, nawet najkrótszy, jeśli negatywny". Dostałem stos obietnic, że (ogólnie) pogłoski to oczywiście nieprawda, że dają i dadzą na pewno (X dni później). Jest X miesięcy później i chyba nie muszę wyjaśniać, dlaczego piszę tę opinię? :) Nie wiem, mnie wychowano, że jak się do mnie ktoś fatyguje, to minimum szacunku nakazywało się odwdzięczyć, choćby strzępem informacji. Dziwni moi rodzice...

Tak22Nie1

@anonymous

Witamy, Dziękujemy za komentarz. W związku z tym, że cały czas pracujemy nad usprawnieniem procesu, zależy nam aby takie kwestie wyjaśniać. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli udzielić informacji zwrotnej. Podajemy adres mailowy bezpośrednio do działu rekrutacji: recruiting@zooplus.pl. Pozdrawiamy, zespół HR

Tak3Nie6
af
@zooplus Polska Sp. z o.o.

@zooplus Polska Sp. z o.o. Jakby ktoś Wam nie dał odpowiedzi i na przykład nie przyszedł w pierwszym dniu swojej pracy to byłby zapewne na czarnej liście. Dlatego nie dziwcie się ludziom, że im też nie chce się 'wyjaśniać'.

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o zooplus Polska Sp. z o.o. - Kraków