3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 75 112 5 1

Opinie o zooplus Polska Sp. z o.o.

Maciej

Czy ktoś może wie, jakiej stawki brutto można spodziewać się na tym stanowisku: Junior Shop Manager - Analyst E-Commerce ? Pojawiło się takie ogłoszenie kilka dni temu na pracuj.pl i chciałbym aplikować

Tak11Nie

@Maciej

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Zakończyliśmy już rekrutację na stanowisko Junior Shop Manager. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w zooplus, zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert na stronie: www.jobs.zooplus.pl lub do bezpośredniego kontaktu pod adresem: recruiting@zooplus.com. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy serdecznie, HR Team

Ania

Uwazam to za plus, ze firma zooplus prowadzi z ludzmi rozmowe...na platformach jak ta.

Tak5Nie1

@Ania

Witamy, bardzo dziękujemy za opinię. Rzeczywiście staramy się prowadzić aktywny dialog z naszymi pracownikami i osobami, które są zainteresowane pracą w naszej firmie. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie – zarówno te dotyczące zatrudnienia, jak i te związane z rekrutacją – nie tylko na tej platformie, ale również za pośrednictwem maila, telefonicznie i w bezpośrednim kontakcie. Każda uwaga jest dla nas cenna i każdą bierzemy pod uwagę, usprawniając nasze procesy. Cieszę się, że te starania zostały docenione. Pozdrawiamy serdecznie, HR Team

Tak4Nie2
anonymous

Znajomi, którzy byli na rozmowie, ostrzegali, że nie dają w tej firmie feedbacku zwrotnego. Nie uwierzyłem. Ale uzbrojony w wiedzę o takich praktykach, poszedłem na rozmowę i mówię na koniec, że (coś stylu) "krążą pogłoski, że Państwo nie dają feedbacku, proszę o jakikolwiek, nawet mailem, nawet najkrótszy, jeśli negatywny". Dostałem stos obietnic, że (ogólnie) pogłoski to oczywiście nieprawda, że dają i dadzą na pewno (X dni później). Jest X miesięcy później i chyba nie muszę wyjaśniać, dlaczego piszę tę opinię? :) Nie wiem, mnie wychowano, że jak się do mnie ktoś fatyguje, to minimum szacunku nakazywało się odwdzięczyć, choćby strzępem informacji. Dziwni moi rodzice...

Tak22Nie1

@anonymous

Witamy, Dziękujemy za komentarz. W związku z tym, że cały czas pracujemy nad usprawnieniem procesu, zależy nam aby takie kwestie wyjaśniać. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli udzielić informacji zwrotnej. Podajemy adres mailowy bezpośrednio do działu rekrutacji: recruiting@zooplus.pl. Pozdrawiamy, zespół HR

Tak3Nie6
af
@zooplus Polska Sp. z o.o.

@zooplus Polska Sp. z o.o. Jakby ktoś Wam nie dał odpowiedzi i na przykład nie przyszedł w pierwszym dniu swojej pracy to byłby zapewne na czarnej liście. Dlatego nie dziwcie się ludziom, że im też nie chce się 'wyjaśniać'.

Tak7Nie
JuzNieChceTuPracowac

Nagle firma odkryła, że sama kasa to za mało, zeby ludzie przychodzili i dba o PR? ;] Za późno trochę, ludzie są pamiętliwi :)

Tak21Nie2

Dokładnie tak!!

Tak11Nie

@JuzNieChceTuPracowac

Witam, dziękuję za przesłaną opinię. Staramy się, aby warunki pracy w naszej firmie – nie tylko te finansowe – były zadowalające dla naszych pracowników. Zależy nam też na tym, aby każdy czuł się tutaj komfortowo i wiedział, że może dzielić się pomysłami, które mogłyby ten komfort poprawić. Przykro mi, jeżeli w Twoim przypadku tak nie było. Pozdrawiam serdecznie, Marta Niedźwiedź – HR Manager

Tak6Nie4
zawiedziony pracownik
@JuzNieChceTuPracowac

zgadzam się, słaba firma dla mało ambitnych i posłusznych jak to w korpo...a tyle obiecują

Tak19Nie1

@zawiedziony pracownik

Witam, w naszej firmie pracują ambitni, pracowici i utalentowani ludzie. Najlepiej świadczy o tym tempo, w jakim się rozwijamy – bez naszych pracowników, ich pomysłów i ich zaangażowania tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy. To właśnie dzięki nim możemy stawiać czoła nowym wyzwaniom i świętować kolejne sukcesy. Przykro nam, że Twoje wrażenia są odmienne. Pozdrawiam serdecznie, Marta Niedźwiedź – HR Manager

Tak9Nie5
Ex- pracownik
@zooplus Polska Sp. z o.o.

Zgadza się- w zooplusie pracują utalentowani ludzie. Ale krótko. Chwilę zajmuje, żeby aię zorientować, że mimo długiej rekrutacji, dostaje się obowiązki, które mógłby wykonywać student. Niepotrzebnie tyle obiecujecie, bo kończy się to rozczarowaniem.

Tak20Nie3
anonymous

Czy jest możliwość pracy zdalnej

Tak3Nie

@anonymous

Witam, istnieje możliwość pracy z domu - jednak w sytuacjach, które nie pozwalają na pojawienie się w biurze. Bardzo zależy nam, aby były one wcześniej uzgodnione z bezpośrednim przełożonym. W razie dodatkowych pytań, proszę o wiadomość na recruiting@zooplus.pl. Pozdrawiamy - HR Team

Tak2Nie2
@zooplus Polska Sp. z o.o.

trochę szkoda, w dzisiejszych czasach to już zaczyna być standardem :) no nic, może kiedyś firma zmieni podejście

Tak8Nie

@anonymous

Witam, nasza firma cały czas się rozwija, a co za tym idzie również nasze procesy. Dlatego rozważamy wprowadzenie takiego rozwiązania w przyszłosci. Pozdrawiamy, HR Team

Tak2Nie1
Lola

Proces rekrutacyjny bardzo zawiły, kiepski kontakt z HR.

@Lola

Witam, bardzo dziękujemy za opinię. Długość i ilość etapów procesu rekrutacyjnego zależy od stanowiska. Dane kontaktowe działu HR widnieją na stronie www.zoopluspoland.recruitee.com. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy - HR Team

Tak2Nie

Myślę, że to dobra firma na pierwszą pracę i zyskanie doświadczenia w e-commerce. Co do nie-juniorskich stanowisk, -firma ze względu na słaby management ma problem z wykorzystaniem umiejętności doświadczonych pracowników. W kuchni częstym tematem jest „po co było to sito rekrutacyjne, skoro na co dzień robię takie pierdoły”. Oczywiście w różnych działach jest różnie, ale moim zdaniem jest to firemka, która nie wiedzieć czemu nieudolnie próbuje być korporacją i dla pracowników nie wychodzi z tego wiele dobrego.

Tak14Nie1

Pracodawca

Witam, Dziękuję za Twoją opinię. Przykro mi, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań względem pracy w naszej firmie. Jeśli chciałbyś/chciałabyś podzielić się szczegółami zapraszam na priv. Pozdrawiam, Marta Niedźwiedź HR Manager

Tak4Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w zooplus Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

marek
@Administrator

Mozna u nich z domu pracowac? Np dzien/dwa w tygodniu? Dostep do jakisch szkolen jest? Np. safaribooks albo skillport czy te zlinkedin? Co znaczy u nich flexible hours? Ze np. do 11 mozna przyjsc czy do 9?

@marek

Witam, Poniżej odpowiedzi na Twoje pytania: • mamy możliwość pracy z domu w sytuacjach, które nie pozwalają na pojawienie się w biurze. Zależy nam na tym, aby były one wcześniej uzgodnione z bezpośrednim przełożonym. • mamy przewidziany budżet szkoleniowy, który daje możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju konferencjach lub szkoleniach (nie koniecznie w Polsce). Dodatkowo gwarantujemy darmowy dostęp do bibliotek Safari. • elastyczne godziny pracy pozwalają na przyjście do pracy miedzy 8.00 a 10.00. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: recruiting@zooplus.pl.

@marek

Witam, Poniżej odpowiedzi na Twoje pytania: • mamy możliwość pracy z domu w sytuacjach, które nie pozwalają na pojawienie się w biurze. Zależy nam na tym, aby były one wcześniej uzgodnione z bezpośrednim przełożonym. • mamy przewidziany budżet szkoleniowy, który daje możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju konferencjach lub szkoleniach (niekoniecznie w Polsce). Dodatkowo gwarantujemy darmowy dostęp do bibliotek Safari. • elastyczne godziny pracy pozwalają na przyjście do pracy miedzy 8.00 a 10.00. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: recruiting@zooplus.pl.

Henry

Interesuje mnie praca w firmie i może dowiem się jaka umowę dostają ludzie na początek?

@Henry

Witam, Pierwsza umowa jest podpisywana na 3-miesięczny okres próbny. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: recruiting@zooplus.pl.

@Henry

Ping

Nie pracuję tam, ale po rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie, mam pozytywne wrażanie odnośnie samej firmy i warunków pracy - bardzo fajne biuro. Szkoda tylko, że potwierdza się to o czym piszą inne osoby tzn. że mimo obietnicy nikt nie oddzwania, albo chociaż nie odpisuje krótkiego maila z wynikiem po rozmowie. Można sobie czekać i czekać licząc na jakikolwiek feedback...

Tak6Nie

@Ping

Dzień dobry, bardzo dziękuje za komentarz! W związku z tym, że cały czas pracujemy nad usprawnieniem procesu, zależy nam aby takie kwestie wyjaśniać. Proszę o bezpośredni kontakt z: recruiting@zooplus.pl.

Tom

Mógłbyś przedstawić więcej szczegółów ? Rozmowa kwalifikacyjna na mrozie ? :O

@Tom

Dziękuję za Twój wpis. Bardzo nam przykro, że wrażenia z rozmowy w naszej firmie są negatywne. Staramy się, aby ludzie w naszej firmie czuli się swobodnie, a panująca tutaj atmosfera była naszym atutem. Jednocześnie cenimy sobie i wymagamy od siebie profesjonalizmu. Chętnie poznamy szczegóły, które pozwoliłyby nam zweryfikować opisaną sytuacje, dlatego bardzo prosimy o kontakt na recruiting@zooplus.pl

Ping
@zooplus Polska Sp. z o.o.

Anonymous nie wiem gdzie była przeprowadzana Twoja rozmowa, ale ja do swojej nie mogę mieć zastrzeżeń. Niestety do słabego kontaktu i braku zwrotki tak długo po rozmowie zastrzeżenia już mam. @zooplus ciężko się kontaktować i skazywać na wypadnięcie z bazy przez negatywny komentarz na forum. Po prostu poprawcie komunikację z kandydatami i będzie naprawdę dobrze... ;)

Agnieszka

@No1, w jakich działach zooplus Polska Sp. z o.o., Twoim zdaniem atmosfera może nie być aż tak satysfakcjonująca? Jak uważasz, co jest tego bezpośrednim powodem? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób, które planują staranie się o zatrudnienie w tej firmie.

@Agnieszka

To ja tez sie wypowiem. Co prawda nie jestem pracownikiem, ale bylem tam na rozmowie. Ludzie (pracownicy) przewijajacy sie przez recepcje jacys tacy wystraszeni. Klimat na recepcji, ale tez na poszczegolnych open space'ach grobowy - zwiedzilem wieksza czesc biura. Dziwna atmosfera. Rozmowe mialem z kilkoma osobami. Ten sam klimat utrzymywal sie na rozmowie. Jakby ludzie bali sie powiedziec jedno slowo za duzo. Tez nie widzialem jakies serdecznosci miedzy nimi. Takiej zwyklej, kolezenskiej. Byc moze to tylko takie nic nie znaczace wrazenie po pierwszej wizycie, ale bazujac na tym co widzialem/slyszalem, nie chcialbym tam pracowac.

Tak2Nie2

newjoiner
@anonymous

To może dodam też coś od siebie z perspektywy nowego pracownika w zooplus. Zmieniłam pracę w ogromnej korporacji na pracę w małej firmie. Muszę przyznać, że był to ogromny przeskok, głównie przeskok światopoglądowy. Dlaczego? Pierwsze wrażenie: wow, tu się wszyscy znają, dużo się rozmawia i analizuje, oraz panuje tu „domowa” atmosfera. Na razie widzę na pewno dużo możliwości, okazji i szans do rozwoju. Teraz działanie leży po mojej stronie jak to wykorzystać. Firma wydaje się być dla mnie dobrym „fitem”, choć wiadomo, że nie wszyscy zostają tu na lata. Atmosfera? Założenie, że panuje tutaj „grobowa” atmosfera jest nie do końca sprawiedliwe. Czasem śmiechom i żartom nie ma końca, ale czasem trzeba po prostu trzeba siąść, skupić się i popracować. Mysle, ze po paru miesiącach w zooplus prace oceniam na plus. Na razie jestem mile zaskoczona: ludźmi (przede wszystkim ludźmi), pracą, atmosferą, ale też dodatkowymi akcjami: szefowa wita wszystkich new joinersów, hulajnoga, która krąży gdzieś na piętrze, że z ludźmi w pracy i po pracy można mieć „fun” i nie jest trudno znaleźć partnerów do ping-ponga czy piłkarzyków.

Tak14Nie
Agnieszka

@anonymous, widzę, że dużą wagę przywiązujesz do atmosfery w miejscu, w którym pracujesz lub będziesz pracował. Jest to czynnik, który w Twojej ocenie sprawia, że nie przewidujesz współpracy z zooplus Polska. Odbyłeś jednak w tej firmie rozmowę kwalifikacyjną. Czy mógłbyś na tym forum streścić jej przebieg? Na pewno są osoby, które chciałyby pracować u tego pracodawcy i które chętnie zapoznają się z Twoją wypowiedzi w tej kwestii.

Noname123

Witam, ktoś mógłby podzielić się opinią odnośnie samej pracy, atmosfery i wynagrodzenia w zooplus ?

No1
@Noname123

Fajna atmosfera, wynagrodzenia też OK. Ludzie naprawdę super. Jak to jednak w każdej firmie, zależy od działu i managera. W jednym lepiej w drugim gorzej.

Tak8Nie

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w zooplus Polska Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Pracodawca

Witam, Pana opinia nie dotyczy firmy Zooplus jako pracodawcy, niemniej jednak pozwolę sobie skomentować Pana wpis. Ponieważ zawsze dbamy o naszych klientów, każde zgłoszenie reklamacyjne jest przez nas dokładnie rozpatrywane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem obsługi klienta, który dołoży wszelkich starań, by jak najszybciej zająć się zgłoszeniem. Reklamacja, która została przez Pana złożona w naszym dziale Obsługi Klienta, została rozpatrzona pozytywnie i otrzymał Pan nowy artykuł, niemniej jednak bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Serdeczne pozdrowienia, Zespół zooplus

Józek

Dwie rozmowy: pierwszy etap i drugi etap. Na drugi trzeba było przygotować prezentację na 5 tematów, w tym pomysły na rozwój. Pomysły zostały spisane, kandydatura odrzucona. Brak feedbacku, mimo próśb. Ogłoszenie pojawia się dalej. Wniosek: rekrutacja prawdopodobnie ma na celu zbieranie pomysłów.

Tak9Nie1

@Józek

Witam, Dziękuje za komentarz. W związku z tym, że cały czas pracujemy nad usprawnieniem procesu, zależy nam aby takie kwestie wyjaśniać. Proszę o kontakt z: marta.niedzwiedz@zooplus.com

mirabelka

Jak wygląda proces rekrutacji w Zooplusie? Czy są testy analityczne lub testy umiejętności na stanowiska związane z logistyką?

@mirabelka

Proces rekrutacyjny zależy od roli, na którą kandydat aplikuje.

MARIA55

KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA PODAJE W INTERNECIE DANE DO KONTAKTU A TUTAJ TEGO NIE MA...

Tak7Nie

@MARIA55

Witam, Zapraszam do kontaktu z zespołem HRowym. recruiting@zooplus.pl

Agnieszka

Znalazłam kilka ofert pracy w Zooplus Polska Sp. z o.o. Zauważyłam, że pracodawca wymaga znajomości angielskiego i niemieckiego. Czy j. niemiecki jest koniecznością na każdym stanowisku w tej firmie? Czy osoby, które go nie znają mogą próbować aplikować do firmy, czy raczej mogą spotkać się z brakiem zainteresowania? Podzielicie się wiedzą na ten temat?

@Agnieszka

Witam, język niemiecki nie jest wymagany na każdej roli. Zapraszam do podesłania swojego CV na adres recruiting@zooplus.pl

Maggie

Gdzie mieści się krakowska siedziba firmy?

bcbc
@Maggie

Nowy budynek biurowy na Prądnickiej 20 a.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o zooplus Polska Sp. z o.o. - Kraków