State Street Bank Polska

Kraków

Opinie o State Street Bank Polska

marika

Miałam dwie rozmowy z rekruterami z Indii. Pytania typu: dlaczego SS, doświadczenie, jakie znasz instrumenty finansowe. Rozmowy przebiegły w miłej atmosferze jednakże chciałam zwrócić uwagę na fakt, iż rekruterzy mówili szybko oraz z dosyć twardym akcentem co czasem uniemożliwiało mi ich zrozumienie. Znam angielski bardzo dobrze- mój poziom (C1/C2)ocenili w innych firmach native speakerzy, z którymi nie miałam problemu z dogadaniem się. Podczas rozmów odpowiedziałam na większość pytań a do kolejnego etapu się nie dostałam.

Zielony

Czy został ktoś ostatnio przyjęty? Mieli do mnie dzwonić , a znowu cisza... napisałem dwa emaile do Indii, może ktoś da znać....

Czy nowy pracownik otrzymuje odpowiednie wdrożenie do pracy??

NIUNAIDNASIDNASDI
@123 wczoraj, 10:01
Czy nowy pracownik otrzymuje odpowiednie wdrożenie do pracy??

Nie. A po co Ci wdrozenie. Siedzisz i udajesz cokolwiek, że robisz. Płacą i tak

bnc

Z pytań HRowych na rozmowie kwalifikacyjnej, które tu chyba jeszcze nie padły ja byłem zapytany o temat pracy magisterskiej, miałem ją opisać w kilku zdaniach i powiedzieć do jakich wniosków doszedłem. Także lepiej sobie przemyśleć na spokojnie, ja pracę pisałem prawie 2 lata temu i poza nią miałem doświadczenie zawodowe w innych firmach a jednak ten temat się pojawił.

Arkadiusz
@bnc 3 dni temu

Z Indiami?

Klara
użytkownik zarejestrowany

Poziom niektórych wpisów jest poniżej krytyki. Żeby firma była nawet złota to i tak będą niezadowoleni. Takich ludzi nic nie cieszy, natomiast ja pracuję tu i jest ok!!

dav

omg
@dav 4 dni temu
Halo - moglby ktoś odpowiedzieć co trzeba oprocz wypowiedzenia przedlożyc i komu podczas gdy chcemy sie zwolnic?...

Wiadomo że do managera. Dziecko nawet wygooglowac wystarczy.

Nicker

Miałem rozmowę ponad miesiąc temu. Od tego czasu była cisza. Aż wczorajszego dnia zadzwonili z Indii i zapytali czy jestem wciąż dostępny. Ma dać znać do końca tygodnia, więc chyba coś dla mnie mają. Tylko czemu tyle to trwało?:P

roman

Jak wygladają formalnosci zwiazane z wypowiedzeniem? Mozna je złożyc do hr czy trzeba do managera?

F.

Każdy narzeka ale pracy nie zmieni :-)

Menago

Pięknie kłamiecie. Bardzo dobra firma, jestem jednym z menedżerów. Przestańcie rzucać takie słowa na wiatr.

asura on roids

Jeszcze warto dodać, że nie powinniśmy zrównywać SS z "wszystkimi korporacjami SSC/BPO" tak jak czynią niektórzy w tym wątku. SS wypada bardzo kiepsko w porównaniu z innymi korpo, nawet w samym Krakowie, pod względem wielu czynników (wynagrodzenie, możliwości rozwoju i awansu czy zdobywania umiejętności cennych na rynku pracy, komfort pracy, atmosfera). Ponadto, w innych korporacjach, szczególnie informatycznych, można rozpocząć od szeregowego klepacza/odbieracza telefonów w outsourcingu i wkrótce przejść do pracy na poziomie zarządzania procesami biznesowymi, czy też rozwinąć się w stronę stanowisk technicznych, zdobywając przy okazji kwalifikacje przydatne zarówno w korpo jak i w mniejszych firmach.

ernest

Czy praca w tej firmie daje wam satysfakcję?

swiezak

Witam! Dostałem wczoraj maila od state street żebym napisał kiedy mogą się ze mną skontaktować (niestety wczoraj jak dzwonili bateria mi padła i dostałem sms ze numer +91... próbował sie ze mną skontaktowac). Napisałem maila zeby zadzwonili dzisiaj koło południa. Niestety nie dostałem telefonu. Miał ktoś podobną sytuację, co robić, jest szansa ze zadzwonią jeszcze czy może takie numery juz wyrzucają ze swoich baz?

final game

Czy trzeba mieć doświadczenie w księgowaniu żeby się dostać i czy firma gwarantuje odpowiednie wdrożenie?

pytanjnik

warto skorzystać z pakietu LuXMed? ile za to potrącają?

obiektywna

nie przesadzacie trochę, że po pracy w Stejcie to już tylko kasa w Biedronce czeka? ja znam ludzi, którzy pracowali w SS a potem spokojnie dostali lepszą pracę w innym korpo. juz bez przesady. prawda jest taka, że wszystkie te korporacje to jedno i to samo, wszędzie jesteś tanim wyrobnikiem, wszędzie są nadgodziny i beznadziejni przełożeni. zależy jak się trafi.

byly

skarzenie do VP nic nie da - to jest teraz koles ktory wrocil ze zmywaka 10 lat temu, zatrudnil sie w stejcie od szeregowego klepacza, donosil, podlizywal sie komu sie da byle wysiedziec jakis awans. Tam szukaja biernych, miernych ale wiernych, co by ich pod butem trzymac - taki jest obecny VP, czyli taki emeryt co chodzi wsrod studentow:D Pracowalismy tam z kolegami jakies 7 lat temu wiec wiemy jak to wygladalo:D Ten wasz VP nic nie zrobi bo on to moze albo pracowac w stejcie albo wrocic do angli na zmywak. To jest zwykle popychadelko szefów stejta. A tak naprawde jak ktos ma chociaz minimum ambocji to od firm pokroju stejta trzymajcie sie jak najdalej, to wam z doswiadzenia mowie. Dwal lata w takim czyms i na rynku pracy macie latke debil.

Zdzisiek
@byly 6 dni temu

Twoja negatywna wypowiedź mówi o jednym, że nawet zaczynając od A1 można dojść do VP. No i czuć na kilometr bezinteresowną zawiść w Twojej wypowiedzi.

@Zdzisiek 6 dni temu

polecisz albo odradzisz jakieś konkretne działy? to prawda, że praca w zespołach irlandzkich to koszmar?

Robgraf
użytkownik zarejestrowany

Sądzę, że niektóre osoby swoje osobiste niepowodzenia przerzucają na firmę. State Street Bank Polska potrzebuje ambitnych i pracowitych osób i to tyle w temacie.

@Robgraf tydzień temu

Że pracowitych to się może jeszcze zgodzę, choć może lepiej byłoby napisać "niewolników który będ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za śmieszne grosze". Natomiast co do słowa "ambitnych" - proszę, bez kiepskich żartów; żeby w tej korporacji siedzieć to trzeba być naprawdę przegrańcem życiowym (no ale zawsze może być gorzej - można robić podobny bullshit w Capschwitz za 3000 brutto, ale to dopiero jak się zna 2 języki obce :D :D :D).

Jason

Czy w Krakowie są korpo gdzie płacą więcej na start?

@Jason tydzień temu
Czy w Krakowie są korpo gdzie płacą więcej na start?

HCL, Shell, UBS, International Paper, Euroclear.

wikii

Managerowie raczej nie zachęcają A1 pisania do vp odnosnie nadgodzin tylko każą pracować jak najszybciej ogolnie jakaś paranoja, pamietam czasy, że sie pracowało spokojnie ale to uległo diametralnej zmianie.

ezekiel

Co do zgłoszenia do PIP to inspekcja została dokonana w październiku 2015 i była wówczas wielka afera z powodu naruszania prawa pracy nt. czasu pracy przez SS. SS został obłożony wówczas karą finansową. Niby poczyniono pewne kroki, żeby to zmienić, ale co do efektów to wcale nie jestem przekonany. Musiałbyś się popytać aktualnych pracowników o szczegóły.

Zdzisiek
@wdb tydzień temu
Nikt nie pracuje za darmo, nadgodziny bierze się tylko jak jest bardzo pilnego i nie można tego przełożyć na następny dzień. O...

Potwierdzam. Tak właśnie jest. Jeśli przełożony nie przestrzega reguł związanych z nadgodzinami to trzeba to zgłaszać wyżej.

nie wiem ale się wypowiem
@Zdzisiek tydzień temu
Nadgodziny zatwierdza bezpośredni przełożony a nie VP. W zespole, w którym pracuję nadgodziny są rzetelnie rozliczane i nie ma...

Vp po przekroczeniu limitu, a tak to bezpośredni przełożony.

kandydatka

lomatko
@kandydatka tydzień temu
Witam, czy jest tu ktoś, kto mógłby mi udzielić korepetycji z ang i przygotować do złożenia aplikacji w SS?...

Łooooooo tego typu jeszcze nie było :D skoro potrzebujesz korepetycji to się do stejta nie nadajesz.

ja

Jak się pracuje w dziale Alternative Investment Solutions? Wszędzie sa informacje tylko o FA.

michat

Hej Mam pytanie czy w SS jest coś takiego jak dopłata to paliwa albo do dojazdów jak ktoś dojeżdża z innego miasta niż jest jego biuro? Słyszałem o czymś takim i stąd moje pytanie? Jeżeli jest to po jakim czasie można się o to starać i ile taka dopłata wynosi? Co do mojej rekrutacji: pierwsza rozmowa przez telefon : pytanie co wiem o ss, dlaczego chcę pracować w finansach mając inżynierskie wykształcenie, derywatywy i nav. druga rozmowa przez telefon: pytanie o SS i czym sie zajmują w Polsce, to samo pytanie co wcześniej dlaczego finanse i dość drążyła ten temat, czy lubię pracę w grupie i przykład, derywatywy, Nav i czym zajmuje się FA. Następnego dnia dostałem już odpowiedz i teraz w przyszłym tygodniu mam hiring day.

Nie
@michat tydzień temu

Pewnie się nie dostaniesz. Przykro mi teraz najcięższe przed Tobą. Musisz mieć farta, wiedzy nie doceniaja

Kermit
@michat tydzień temu

Firma nie daje takiej dopłaty - na paliwo, bilety.

Nicker

Napisałem meila do Indii czy mam jeszcze szasne, czy też mam szukać nowe pracy. Niech się określą :P

@e. tydzień temu
chodzi o nowoprzyjętych, a nie starych pracowników. osoby ze słabym angielskim na przykład.

brak odpowiedzi na meila. Eh

Max
@e. tydzień temu

Przyjmowane sa osoby ze slabym angielskim? Takie osoby sie utrzymuja?

olo

Można sie zwolnić przed koncem umowy bez strachu o zwrot kosztów szkolenia skoro nie bylo sie na żadym szkoleniu w innym miescie?

oszustwo
@olo tydzień temu
Ok rozumiem że można się zwolnić ale nie zostanę pociągnięty do pokrycia kosztów za to pierwsze szkolenie tygodniowe z hr? To b...

Nie, za ten induction-onboarding nie ma lojalki. No o ile jest on w miejscu docelowej pracy a nie w innym mieście . Ale teraz chyba już zawsze prowadzą to w tym samym miejscu.

sk
@? tydzień temu
zobacz co masz w umowie. jeżeli nie podpisałeś tej słynnej lojalki to do niczego cię nie pociągną. ja mam inne pytanie, ile tr...

Nie ma zależności. Wszystko wynika z tego jak hry szybko ogarną. Tudzież wolno.

giggle

Doprecyzujmy Jeżeli nie bylem na szkoleniu w innym mieście mialem tylko tygodniowe szkolenie wstępne tzw induction a umowę mam na rok to nie ma lojalki prawda? Nie muszę nic oddawać przy zwalnianiu się ?

Mario

Dziena! A wie ktoś jakich zarobków można oczekiwać na stanowisku Officer? Anyone?

anomiesk
@Mario tydzień temu

12 tys brutto

Karton
@anomiesk tydzień temu
12 tys brutto

Dziękuję za informację. Wiesz może ile zarabia team leader?

Brak info o zatrudnieniu. Dziś mija 2 tygodnie

Hania

Czy to znaczy że nie mogę się zwolnić przed zakończeniem umowy?

wiola

Lojalka o ktorej piszecie to zobowiazanie ze sie nie zwolnie przed czasem czy jak?

?
@Gennaro tydzień temu
Niech się na to nie decyduje. Najgorsze, co można zrobić. Z jednej strony to oczywiste, że firma ponosząc koszty wielotygodnio...

i nikt nic z tym nie robi? nie zgłasza np. do PiP? mówisz o gdansku czy krakowie?

@? tydzień temu

Odpowiedź na Twój post jest w moim poście wyżej :) .

Mario

24/7
@Mario 2 tygodnie temu
Witam. Czy moglby ktos wyjasnic poziomy stanowisk w firmie? Associate I, II, Senior... I co dalej? Bede wdzieczny za odpowiedz....

A potem oficer, avp,vp a potem nie wiem.

ktoś coś?

czy coś się zmieniło i lojalkę podpisują teraz wszyscy, czy nadal obowiązuje ona tylko osoby wyjeżdżające za granicę? bo mi dali propozycje kontraktu na 18 miesiecy z lojalką ale nic babeczka nie wspomniała przez telefon, że gdzieś mnie wysyłają.

oszustwo
@ktoś coś? 2 tygodnie temu

Nic nie podpisuj!!!!! Lojalka jest tylko na wyjazdy za granicę lub do Krakowa (jezeli masz pracować w Gdańsku). 1 miesiąc wyjazdu = 6k lojalki. Co warto zaznaczyć to okres lojalki zaczyna się zmniejszać dopiero po powrocie z wyjazdu. Wstretni oszuści. Gdyby nie lojalka to ludzie odchodzili by znacznie szybciejm w tym ja.

Gennaro
@oszustwo 2 tygodnie temu

Zgadzam się z przedmówcą, nie podpisuj tego pod żadnym pozorem. Będziesz żałować.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Ktoś może odpowiedzieć na pytania użytkowników @Nicker, @Polak? @Nicker a Ty kiedy byłeś na rozmowie w State Street Bank Polska? Możesz powiedzieć jak wyglądała w Twoim przypadku? Może komuś przydać się ta informacja i zredukować stres związany z rekrutacją.

bnc

Strasznie się wlecze proces rekrutacji, najpierw czekanie na telefony, potem na rozmowę w biurze, potem na odpowiedź czy przyjmują. Przecież w tym czasie mógłbym się już szkolić albo wiedzieć, że nic z tego i szukać czegoś innego. Nie szanują czasu kandydatów ani swojego. W dodatku czytam tu, że ludzie się sami dopominają, bo nie dostali potwierdzenia terminu rozmowy np. Jak można rozgrzebać proces rekrutacji i o kimś zapomnieć, a w między czasie cały czas publikować nowe ogłoszenia na to stanowisko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nicker

Ile czekaliście na telefon po rozmowie, że dostaliście pracę?

ro.
@Nicker 2 tygodnie temu
Ile czekaliście na telefon po rozmowie, że dostaliście pracę?

3 dni

@ro. 2 tygodnie temu
3 dni

No to słabo, rozmowe miałem blisko już dwa tygodnie temu. Chyba wtedy co zielony, we wtorek....

StrataCzasu

Aplikowałam do SS we wrześniu z polecenia znajomych. Zadzwoniła pani rekrutująca z Indii. Powiedziała, że nie ma możliwości obecnie pracy na pół etatu i w wymiarze 20h/tygodniowo może zaoferować tylko staż. Nie było to zgodne z informacjami zamieszczonymi na stronie SS, gdzie widniały oferty na pół etatu na Fund Accounting, ale uznałam, że może nie są już aktualne. Parę dni po tej rozmowie pojawiła się kolejna oferta pracy na pół etatu. Z braku wyboru zgodziłam się na aplikowanie na staż. Pani rekrutująca uparcie próbowała mnie umówić na piątek 29 września na rozmowę w siedzibie firmy, mimo iż kilka razy tłumaczyłam, że nie ma mnie wtedy w Polsce. Tu dodam, że to nie język angielski był problemem w komunikacji, przynajmniej nie z mojej strony. Ostatecznie 26.09 uzgodniłyśmy przez telefon termin rozmowy w SS na 02.10. Miałam otrzymać e-mail z informacją o godzinie i miejscu. Do piątku takiej informacji nie dostałam. Wysłałam maila z prośbą o potwierdzenie godziny i miejsca spotkania. W odpowiedzi w poniedziałek 02.10 dostałam maila od pani rekrutującej z prośbą potwierdzenia, że znam godzinę i miejsce spotkania. Niemal od razu odpisałam że dalej nie mam tej informacji. Na tego maila nie uzyskałam do dzisiaj odpowiedzi. Próbowałam dzwonić na podany numer, ale nie połączyłam się. Wysłałam kolejnego maila z prośbą o kontakt telefoniczny, cisza. Bardzo nieprofesjonalne podejście, nie polecam.

Polak

Czy możecie zdradzić w których korpo płacą więcej na start? Można pisać skrótami jesli boicie się wyjawić nie wiadomo jaka tajemnicę.

@Polak 2 tygodnie temu

HCL, International Paper, Luxoft, Perkin Elmer, UBS i parę innych. Podejrzewam, że nawet Euroclear lepiej płaci.

Cezary
użytkownik zarejestrowany

State Street Bank Polska to świetna firma, pracujący tu ludzie muszą spełniać bardzo wysokie wymagania ale jak się już człowiek dostanie to nie żałuje. Prestiż firmy to spokój o przyszłość i perspektywa dobrych zarobków! Z całą pewnością praca tu nie jest dla wszystkich.

ja

Nie wierzcie w te opinie przewijające się tutaj od czasu do czasu, jakoby firma przyjmowała każdego. Nie, nie nie. Ja mam od niedawna za sobą proces rekrutacji. Nawiasem mówiąc, rekrutacja mało przyjazna wobec kandydata. Rozmowy z Indiami nie dowodzą niczego tym bardziej, że to loteria, na jakiego rekrutera się trafi. Ja trafiłam na mało sympatyczną panią z bardzo silnym akcentem. No ale nic. Przyszło do rozmowy w biurze, która wyglądała jakbym kandydowała co najmniej na dyrektora oddziału. Bardzo zasadniczy rekruterzy, widoczne próby zdeprymowania kandydata poprzez psychologiczne zagrywki typu dociekliwe, powtarzające się wciąż pytania, pokerowe miny i brak potwierdzenia czy odpowiedz na zadane pytanie była prawidłowa. Nie radzę uczyć się na pamięć co to są derywatywy i fundusze, bo to trzeba rozumieć i umieć odpowiedzieć na pytania dodatkowe. Także jeżeli nie macie odpowiedniego wykształcenia i nie interesujecie się w żaden sposób finansami to niczego nie osiągniecie, recytując regułki z Investopedii. Poza tym pytania dobierane są indywidualnie, mnie nie powtórzyło się prawie żadne z tych, które tu już padły. Ogólnie trzeba znać się na finansach i mieć stalowe nerwy. Tak długi i przekombinowany proces rekrutacji wydaje mi się śmieszny biorąc pod uwagę, że mówimy o kandydowaniu na najniższe możliwe stanowisko za mniej niż 3000 zł netto. Poszło mi dobrze, ale oferty pracy nie przyjęłam bo w międzyczasie dostałam propozycję z innej firmy, za prawie 1000 zł wiecej.

Zielona

Moja rozmowa kwalifikacyjna- STAŻ Dzień przed rozmową dostałam telefon z Indii i maila o tym że rozmowa jest o 9 na Kazimierzu. Na rozmowie dwie miłe panie pytały mnie najpierw po polsku o to dlaczego State Street, potem nawiązywały do tego co odpowiedziałam i dopytywały, np. o doświadczenie w pracy w zespole. Trochę definicji po angielsku, wytłumaczyć co jest bardziej ryzykowne, obligacje czy akcje, podać indeksy giełdowe i spółki które wchodzą w skład WIG20. Na koniec trochę o exela, jak sobie radzę. Sama rozmowa trwała niecałe 40 min. Panie nie potrafiłymi odpowiedzieć na pytanie czy godziny pracy są elastyczne.

Tomek

O ludzie ale macie ból. Prawda jest taka, że State Street to bardzo dobra firma na start, dla osoby, która wchodzi na rynek pracy i to łączy lub dopiero co skończyła studia. Owszem są działy w firmie gdzie sprowadza się dużo do klepania (SecVal, expensy), ale są też działy gdzie trzeba myśleć i to sporo (znaczna część FA) oraz działy gdzie pod żadnym warunkiem nikogo bez dobrego dyplomu nie wezmą (ryzyko w CBK). Tak jak ktoś napisał wyżej możliwości awansu i podwyżek są spore. U mnie w zespole po roku większość osób jest A2. Ktoś zacznie pracę na studiach, zaraz po ich zakończeniu awansuje na A2 i chyba już nie ma co narzekać na kasę na start. Ogólnie atmosfera w teamie świetna, każdy sobie pomaga, rozmowy, spotkania po pracy - to normalka. Jak to wyżej co piszecie jest prawdą to naprawdę Wam współczuję. Rozmowy z menadżerem raz na miesiąc gdzie można mówić wszystko, prócz tego spotkania A1, spotkania całego zespołu. Przerwa na obiad? Codziennie wychodzę do Bonarki. Zdaje sobie sprawę, że większość osób tutaj krytykujących State zapewne zaliczyła nieudany start w tej firmie i w typowo polaczkowym stylu próbuje pokazać światu jaki to tam syf jest. Nie wykluczam, że niektóre osoby zraziły się na jakimś kolesiostwie i trafiły do działów gdzie niezbyt trzeba myśleć - czyli słowem może to się zdarzyć w każdym korpo. Co do składu mojego zespołu w znacznej większości są to ludzie z kierunków ekonomicznych i matematycznych plus cztery wyjątki osób ze studiami nie związanymi z finansami (zespół 30 osób). No ale widzę, że własnie te osoby robią nie wiedząc co robią, klepią bo klepią, nie chcą lub nie mogą zrozumieć no i jak tacy ludzie mają wytrzymać w firmie? Odchodzą, przychodzą następni i stąd taka rotacja. Aczkolwiek aktualnie rekrutacja do State ma bardzo zwolnić. Ogólnie rekrutacja do State to spora loteria do jakiego zespołu się trafi i jak on jest ważny dla firmy. U mnie akurat obsługiwany jest jeden z największych klientów więc zespół jest w ścisłym kontakcie z Londynem. Co jakiś czas szkolenia z ludźmi z Londynu etc. Tak jak mówię firma na pewno dobra na start. Możliwości awansu i pierwszego doświadczenia są, darmowe kursy językowe, dofinansowanie studiów podyplomowych i te inne podstawowe benefity... Ogólnie ludzie pomyślcie... Jak można mówić, że praca w firmie, która w Polsce ma ponad dziesięć różnych departamentów wszędzie polega na bez mózgowym klepaniu... To ciekaw jestem co w innych korpo się robi? Zgodzę się z tym, że wiele zależy od tego jak komu zależy. Jak ktoś będzie chciał to wykuje wszystko na pamięć i będzie robił z notatkami. Ale jest masa szkoleń, na których omawiane są po kolei wszystkie rzeczy. Tylko trzeba dać coś więcej od siebie. Z minusów nieplanowane nadgodziny. Nie pracuję w żadnym dziale PR SS.

olek
@Princessa 2 tygodnie temu
Menadżer powinien tak zarządzać pracą zespołu, żeby ten czas dla każdego na szkolenia znaleźć.

W takim razie co proponujesz?

Princessa
@olek 2 tygodnie temu
W takim razie co proponujesz?

Trzeba eskalować do wyższej instancji i nie bać się, nikt nie wyciągnie wobec ciebie konsekwencji. W podobnej do twojej sytuacji jest pewnie masa ludzi.

Młody

UCZYC SIE
@Młody 3 tygodnie temu
Cześć, czy w codziennej pracy potrzebny jest b. dobry angielski? Chodzi mi o stanowiska A1, czy to FA czy Derivatives....

Tak potrzebny jest bardzo dobry angielski. Nigdy nie wiesz czy nie będziesz musiał zadzwonić za ocean wyeskalować ticket chociażby albo pogadać z ludźmi z innego kraju nt. jakiegoś problemu w twoim zadaniu. Heloł nie wystarczy

Jak można aktywowac token do wfh??

cała prawda
@. 3 tygodnie temu
Jak można aktywowac token do wfh??

Trzeba zadzwonić do hindusów na help desk I Oni to robią. A tak w ogóle nie masz ma egera lub kolegi z zespołu żeby się zapytać? Już naprawdę nikt tak ze sobą nie rozmawia?

cała prawda

Tak zadają cala ta masę finansowych pytań. Ale co z tego? To jest po to żeby zobaczyć jak się bardzo przygotowales i jak radzisz sobie ze stresem. Sam mi koleś po rozmowie powiedział że mnie przeprasza że mnie tak maglowal ale musiał zobaczyć jak radzę sobie w ogniu pytań. I tak, nie trzeba nic umieć by cię przejęli. Mój manager był właśnie po filozofii. Kariera od zera w stejcie. Proszę was. Co za korpo beznadziejne.

jjk
@cała prawda 3 tygodnie temu

rozumiem jeszcze maglowanie z finansów na seniorskie stanowiska, ale te najniższe, typowa klepanina? Strata czasu i sztuka dla sztuki..

Jon

Czy to prawda iz premia roczna jest obniżona jeśli ktoś był dłużej chory???

???

zastanawia mnie jedno. sporo osób pisze, że przyjmują do pracy "każdego" i że nie trzeba mieć żadnej wiedz z finansów. zatem dlaczego tak maglują kandydatów na rozmowach właśnie pod kątem finansów?osoby, które uczestniczyły w rekrutacji niejednokrotnie pisały tutaj, że pytania były szczegółowe i że trzeba było wykazać faktyczną wiedzę i zrozumienie, a nie dukać regułki. a z drugiej strony sa ludzie twierdzący, że dostać się do firmy jest banalnie łatwo i że pracują tam ludzie np. po filozofii. coś tu się nie zgadza.

Zielony
@??? 3 tygodnie temu

Wiele osób jest po stażu, gdzie nie trzeba mieć żadnej wstępnej wiedzy o ile jestem dobrze poinformowany.

jack

jack
@jack 3 tygodnie temu
Tokena do pracy z domu można aktywować z linka do strony w instrukcji czy tylko dzwoniąc na wewnętrzny numer?...

Mogłby ktos odpowiedziec? Sporo osób pracuje z domu wiec wie.

Adam

Jak wyglądają pierwsze dni pracy? Jakiś tydzień szkoleń czy cos? Po polsku czy po angielsku?

Natali
użytkownik zarejestrowany

State Street Bank to super miejsce do pracy, może faktycznie jest trochę stresu ale w takiej firmie to norma. Chyba każdy kto tu startował zdawał sobie z tego sprawę. Praca tu jest dla ludzi ambitnych i z wiedzą na odpowiednim poziomie. Bardzo dobrze mi się pracuje.

parskenlam
@Natali 3 tygodnie temu

Hahaha następny troll. Każdy wie że nie trzeba mieć żadnej wiedzy żeby pracować w stejcie. W moim zespole był koleś po geografii,politologii i filologii polskiej. Na juniorach. Także proszę cię.

Zostaw opinię o State Street Bank Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie State Street Bank Polska