Praktyki wakacyjne 2019-06-27 14:27 przez Katy

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja

Pytania

Byłam na rozmowie w sprawie praktyk wakacyjnych, które się zaczynaja początkiem lipca i do tej pory nie dostałam żadnej informacji czy mnie przyjmą czy nie. Kiedy mniej więcej można oczekiwać odpowiedzi? I czy dostaje się informacje zwrotna jeśli mnie nie przyjmą?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Junior Accountant 2019-05-22 10:45 przez Kama

Przebieg rekrutacji

Dzwonila do mnie pani z Indii zaczela mi zadawac pytania o finanse ktorym nawet nie zrozumialam. Poradzila mi zebym douczyla sie o finansach i o firmie State Street. Czy ktos ktos moglby mi powiedziec jakie mial pytania o finanse?

Pytania

Czy ktos moglby mi.powiedziec jakie mial pytania o finanse?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Derivates Specialist 2019-05-01 16:58 przez Monnia23

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja

Pytania

Hej;) niecałe dwa tygodnie temu miałam pierwszą rozmowę z Panią z Indii. Rozmowa trwała jakieś 15 minut, pytania konkretne. Klika pytań bardzo ogólnych i pytania o zagadnienia związane z finansami. Pani przekazała mi , że zostanę poinformowana o drugim etapie telefonicznie. Do dnia dzisiejszego nikt nie dzwonił ;/ Orientuje się może ktoś z was ile realnie mniej więcej trzeba czekać na odpowiedz? Czy ewentualnie jest sens pisania @ do rekruterki z prośbą informację na jakim etapie jest moja aplikacja?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Privacy Manger 2019-04-12 13:28 przez Nabuchodonozor

Przebieg rekrutacji

Strasznie długa, męcząca i nie przyjemna rekrutacja. Panie z HR, ani nie były zainteresowane pomocą, ani profesjonalnym zorganizowanie rekrutacji. Po każdym etapie min. 2 tygodnie czekania, często trzeba się samemu dobijać i nie ma do kogo. I hit po długim okresie milczenia, okazuje się, że zawieszają rekrutację i nie wiadomo czy w ogólę otworzą. Prócz mnie startowało jeszcze dwóch znajomych, jeden nie uzyskał żadnej informacji zwrotnej, drugi dzwonił do rekruterki i dopiero od niej się dowiedział, że stanowiska nie otworzą.

Pytania

Proces rekrutacyjny bez pytań merytorycznych, miałem opowiedzieć o sobie i się przedstawić. Na ostatnim etapie trochę pytań o CV.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Found Accountant A1 2018-12-10 15:53 przez magge

Przebieg rekrutacji

pierwsza rozmowa kwalifikacyjna przez telefon z Panią z Indii

Pytania

Ile chcę zarabiać (po mojej odpowiedzi Pani od razu mnie poinformowała że na stanowisku Fund Accountant A1 dostanę najwięcej niecałe 2700 zł netto) Skąd dowiedziałam się o tej ofercie pracy Na jakie stanowisko aplikuję Dlaczego aplikuję na "entry level" skoro mam już kilka lat doświadczenia? Studia - jaki kierunek skończyłam i z jakim tytułem, ulubiony i najgorszy przedmiot co wiem o State Street (dobrze znać rok założenia, siedzibę, czym firma się zajmuje) dlaczego chce pracować w State Street + moja motywacja do pracy czym zajmuje się Fund Accountant Obowiązki w moich poprzednich pracach Dlaczego chcę zmienić pracę Pani zakwalifikowała mnie do drugiej rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon z Indiami jednak nie będę brać w niej udział ze względu na wynagrodzenie . Pani poinformowała mnie że będą to pytania dotyczące podstaw finansów. Jak już się przewijało mogą to być pytania nt. fundusze, akcje, dyrektywy, swap, obligacje, bony, futures, nav, swap, option. Podobno wystarczy powiedzieć po 2/3 zdania. Ogólnie Pani bardzo miła, czasami ciężko było ją zrozumieć, więc kilkukrotnie prosiłam o powtórzenie pytania i nie było z tym problemu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

State Street Bank Polska