Opinie o RTV Euro AGD (Euro Net Sp. z o.o.) w Warszawa Światowida 17

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Warszawa Światowida 17

Małgorzata

Jest 28 grudnia, zamówienie zrobione przez internet 12 grudnia do dziś do nas nie dotarło, na infolinii nic nie wiedzą i pomimo wielokrotnych kontaktów nie umieją pomóc, proponuję zamknąć infolinię - jest bezużyteczna. Od 12 grudnia ani przesyłki ani pieniędzy....

obsługa
@Małgorzata

Poprosimy o ponowny kontakt z infolinią, każda sytuacja jest do wyjaśnienia, konieczne jest szczegółowe przeanalizowanie. Nie mamy żadnych opóźnień w dostawach, więc sytuacja wydaje się incydentalna i wymaga analizy. Pozdrawiamy

PolYY

1. Jak wyglądają zarobki przy małym mieście? 2. Jak to jest możliwe, że na umowie oferują tylko 2250zl brutto gdzie jest to mniej niż najniższa krajowa? Czy w takim przypadku nie jest to cały etat na umowie czy tylko część? 3. Czy jeśli pracownik nie wyrobi premii żeby łącznie wyszła najniższa krajowa czy jakoś to wyrównują przy wypłacie? 4. Jeśli szkole się na innym sklepie czy jest zwracana delegacja/kilometrówka (czy tego nie oferują) ? Z góry dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam!

Roberto
@PolYY

Stawka 2250 jest możliwa. Resztę dopłacają w premii. Generalnie średnio jest sporo więcej niż minimalna, szczególnie po jakimś czasie

Iwonn
@PolYY

Bzdura totana. Pracuje w jednym ze Sklepów Euro i mogę powiedzieć, że Ci co piszą że zarabia się 2400 to kłania. W euro zarabia się bardzo dobra kasę. Zwykły doradca potrafi zarobić w małym mieście 6000 zł, kierownik proporcjonalnie więcej. Jesteś dobry w sprzedaży - idź i zarabiaj, zamiast siedzieć w pracy biurowej i klepać biedę za 3000.... Wiem co pisze.. Pracuje w firmie 8 lat - ci co piszą że ludzie stoją w miejscu nie rozwijają się to idioci. W pół roku przeszłam 5 szkoleń...

Kinga
@Iwonn

Chyba marzenia cię ponoszą ???? również pracuje 7 lat i moja największa wyplata to 2980 na rękę. Także pozdrawiam !

@Iwonn

O czym Ty piszesz?? U Ciebie w sklepie każdy zwykły doradca klienta zarabia 6000zł czy tylko Ty na 10 robisz takie wyniki ? :) Bo umnie średnia wychodź mniej więcej ale 3000.

Gosia
@Kinga

To chyba stoisz na sklepie i do klientów nie podchodzisz. U mnie na sklepie nawet jak ktoś planów nie robi to te 3.500 ma

Bad
@Kinga

Pracuje ponad 6 lat przez pierwsze pół roku ok 2000 zarabiałem a najmniejsza wypłata ok 3000. Jaki z tego morał widocznie źle sprzedajesz.

@Gosia

No to się juz chyba skonczyło takie zarabianie po ostatniej obniżce wartości za punkt :)

Bartek
@Adam

Witam Co masz na myśli obniżkę zapłaty za punkt?

Nie. Z tego co wiem to pierwsza umowa jest o pracę na okres 3 mc

RTV

Hejka, Mam pytanie i proszę kogoś o odpowiedz. Czy dużo jest takich pracowników w RTV AGD, którzy mają staż powyżej 3 lat?

Lena
@RTV

Są albo tacy którzy pracują bardzo długo ( czytaj: nigdy nigdzie indziej nie pracowali) lub co poznają szybko co to za słaba firma i szybko z niej uciekają. Gorąco niepolecam!

Emi
@RTV

Cze, Pracuje grubo ponad 3 lata. Praca w handlu jest wymagająca, jest to korpo, więc wyniki trzeba robić ;) Jeżeli się starasz, dążysz do celu, potrafią docenić. Miałam/mam dobrych kierowników, nie narzekam :)

Obiecują studentą soboty wolne potem zmuszają do pracy kłamcy (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) zatrudniają studentów a potem nie dają wolnych sobót, klamcy niby tskie dyrektywy z gory

Amadeusz

Mimo początkowo dobrych wrażeń niestety po pół roku zaczęła wychodzić ciemna strona pracy w tej firmie. Nadmiar obowiązków (jedna osoba ma pracy jak na 3 etaty) bez wzrostu wynagrodzenia. Stara załoga zarzuca nowych pracą i niestety bardzo często przeszkadza w pracy oraz chamsko się zachowuje. Nie ma w tej firmie dnia bez przeklinania czy ubliżania sobie wzajemnie. Warunki pracy nie są złe to należy przyznać - nowe szybkie laptopy, telefon służbowy czy dodatkowy monitor to standard dla każdego pracownika. Zadaniowy czas pracy ma swoje plusy ale niestety nadmiar obowiązków jest zbyt duży. Wiele prac które są zlecane to marnowanie czasu, bo po co komu robienie durnych prezentacji jak można zrobić raport i nie marnować czasu którego i tak jest za mało? Niestety systemy które są również nie należą do najnowszych - stary SAP dodaje sporo pracy bo za dużo trzeba często przeklikać żeby coś osiągnąć. Brak sprecyzowanych obowiązków sprawia, że niestety dowala się nam cały czas różne rzeczy i nie mamy czasu nawet żeby zjeść a jak się nie zrobi to jest rozmowa dyscyplinująca z przełożonym. Podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy i szukam czegoś innego, nie polecam i uważam, że nie jest to praca, która pozwoli na rozwój ani tym bardziej na równowagę pomiędzy życiem prywatnym a służbowym.

D
@Amadeusz

Zgadzam się z Panem w 100 procentach. Ja identyczną decyzję podjąłem po 2 miesiącach współpracy. Mało pracowników na sklepie, grafik po 6,7,8,10,11 godzin. Praca idealna dla osób mieszkających z rodzicami, będących no-lifami, nie mającego życia prywatnego. Szkolenia na sklepie są BEZNADZIEJNEJ jakości. Jestem w branży prawie 5 lat i takiego czegoś nie widziałem, pracownik, który odpowiedzialny był za szkolenie, nie powinien za to dostać nawet szlugi, a co dopiero dodatkowej premii. W sklepach, które już są otwarte i chwilę działają, niestety towarzystwo jest mocno hermetyczne i ciężko nowej osobie wejść w te grono, zazwyczaj jest zawsze obok tego wszystkiego co się dzieje na sklepie. Masz rację - nowi pracownicy są obarczani obowiązkami, tymczasem pozostała ekipa pociska bajerkę między alejkami, tudzież z kierownikiem sklepu. NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY. DAJ SOBIE TYDZIEŃ, DWA, MIESIĄC NA ZNALEZIENIE NORMALNEJ PRACY. Po co tracić nerwy, czas, kto Ci to człowieku zwróci? Ja byłem okej, dopóki nie miałem swojego zdania na pewne tematy, nagle stałem piątym kołem u wozu. W NOS MNIE UGRYŹCIE.

Karok
@Amadeusz

Bardzo rzeczowa wypowiedź, podpisuje się pod nią obiema rękami. Pracowałem w Pionie Handlowym i stanowczo odradzam się nawet tam zbliżać! Na rozmowie o prace złote góry obiecują a potem się okazuje, że Twoja wypłata jest za 10h pracy a nie 8h. I jeszcze są tak bezczelni że oczekują pracy w weekend czy nadgodzinach bez płacenia za to. Pracodawca niczym żywcem wyrwany z rynku pracy początku tego wieku... Ciesz się człowieku ze w ogóle pracę masz. Dodam, że wynagrodzenie negocjowali w dół, mimo że stawka była rynkowa... Głupi się zgodziłem. Zarządzanie tą firmą to dramat, ludzie kierujący zespołami to zwykle chamy i prostaki, bez jakichkolwiek predyspozycji do bycia kierownikiem - ciągle wymyślanie jakiś bezcelowych działań i głupot, które niczemu nie służą poza bryndzlowaniem się tym, że zostały zrobione. Jeden wielki bałagan gdzie wszyscy biegają jak kurczaki bez głowy, zasadniczo chyba lepiej by było bez tych wszystkich Dyrektorów, bo zespoły o dziwo są naprawdę pełne fajnych ludzi którzy z nieznanych mi zupełnie przyczyn siedzą tu nadal i na nich ta firma stoi. Odradzam wszystkim zbliżanie się do tej firmy, a cały pion handlowy radzę omijać szerokim łukiem, to nie jest dobre środowisko do jakiejkolwiek pracy, to (usunięte przez administratora) gdzie przemoc psychiczna, (usunięte przez administratora) i próby wiecznego wyjaśnienia Ci, że do niczego się nie nadajesz są na porządku dziennym. Zdarzają się też bluzgi, zwykła agresja słowna i bardzo nieprzyjemne sytuacje różnej maści.

Krzychu
@Karok

Również nie polecam. Pracowałem wprawdzie w innym pionie, ale podpisuje się pod tą opinią. Uciekłem stamtąd po kilku miesiącach, psychicznie ciężko znieść tam pracę.

sewieu

nie polecam w tym(usunięte przez administratora) pracowac zero trzymania sie przepisow bhp czy czego kolwiek czlowiek po 12h przyjezdza z trasy i jeszcze mu kazą pietrowac sprzet na naczepie bez wozka co powinno byc zrobione przez magazynierow (usunięte przez administratora) cie z bydgoszczy magazynierze n a 2 zmianie

Wiki

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, gdzie zostały mi przedstawione warunki pracy m.in. 8 maksymalnie 9 godzin na zmianie oraz lokalizacje w których mogę dostać pracę. Wybrałam jedną z trzech. Od Pani z którą rozmawiałam dostałam informację, że skontaktuje się ze mną w ciągu kilku dni z decyzją. Dostałam po paru dniach telefon, że mam te prace, natomiast chcieliby zatrudnić mnie na umowę o pracę i na następny dzień miałam rozmowę z kierowniczką regionalną która powiedziała że jednak nie mogą zatrudnić mnie na umowę o pracę, ponieważ nie mam wykształcenia średniego (był zapis w CV że uczę się w liceum zaocznie), mało tego okazało się że praca nie jest na 8, a 12 godzin dziennie i w zupełnie innej lokalizacji. Miałam dostać telefon po weekendzie natomiast Pani kierowniczka nie skontaktowała się ze mną, a ja nie miałam jej numeru. Gdy złożyłam kolejną aplikacje po kilku tygodniach do innego sklepu dostalam telefon, że moje zachowanie jest fatalne i napewno mnie nie zatrudnią. Odradzam pakowanie się w pracę gdzie panuje taki haos. Zachowanie Pani regionalnej kierownik conajmniej niekompetentne.

Inco

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Kierownik sklepu straszny gbur. Po pierwszym wrażeniu odechciało mi się pracy w tym sklepie.

D
@Inco

Jakie miasto?

Viki

Jakie wynagrodzenie dają w tej firmie? Jedna z koleżanek przekazała mi ze dostała propozycje zaledwie 2250 (dlatego nie podpisała i poszła gdzie indziej) mimo iż mamy już 2020 rok i powinno byc 2600? To jak to jest jakies skostniałe zasady czy jak czy w ogóle tak można robić?

@Viki

Prawda mimo, że mamy 2020r., to na umowie jest 2250 brutto..

lerton merton
@Viki

Ja właśnie niedługo zaczynam pracę, i na pytanie jak to ma się do najniższej krajowej to dostałem odpowiedź że nawet jak nie wyrobisz normy to i tak dostaniesz 2600 brutto, że wtedy dają coś od siebie by nie było problemów.

Ciekawy
@lerton merton

VIKI jestem ciekawy ile masz na umowie cy tak jak Ci pisałem 2250 czy 2600?

Ciekawy
@lerton merton

Znaczy Ty lerton ile Ci dali ????

Ona
@lerton merton

Wybieram się na rozmowę do oddziału na stanowisko zastępcy kierownika, może ktoś podpowie jak się przygotować no i czy warto ?

Arrencjusz
@Ona

moim zdaniem warto. Jestem kierownikiem sprzedaży w firmie około 5 lat

Luk
@Viki

Na umowie masz 2250 jeśli zarobisz na premię jeśli nie wyrobisz premii płacą 2600 z tym że nawet za sprzedaż kabelka za 30 zł już masz naliczone kilka groszy premii .... Więc startujesz z podstawy 2250 ;)

Jacek W
@lerton merton

fajnie tak oszczedzac na podstawie i skladkach pracownika To jest jawne grane w(usunięte przez administratora)a frma nawet się z tym nie kryje to wał jak się patrzy

Inco
@Viki

No taka podstawa a kierownik na rekrutacji opowiada jakie kokosy można tam zarobić haha szczególnie w tym sklepie w którym byłem gdzie prawie nikogo nie m

FrOOdO

Nie polecam robić zakupów w sklepie RTV EURO AGD. Kupiłem u nich laptopa na raty za 3300 zł, kiedy przyszedł miał zapadnięty TouchPad i odesłałem na rękojmię, po dwóch tygodniach znów do mnie wrócił z naprawionym z prawej strony Touchpadem natomiast tym razem jest zapadnięty z lewej strony. Laptopa wysłałem poraz drugi na rękojmię, z dopiskiem proszę o kategoryczny zwrot pieniędzy. Laptopa przyszedł znów po 2 tygodniach tym razem z uszkodzonym palmrestem koło portów USB ( ktoś nie umiejętnie otwierał laptopa ) Laptop znów został wysłany na rękojmię ciekaw co teraz będzie. Kupiłem laptopa a nacieszylem się nim 1 dzień.. Porażka na całej linii....

Makabra (usunięte przez administratora) bardzo nie profesjonalna obsługa jak na sklep tego formatu . Dwu krotnie zostałem (usunięte przez administratora) . Raz sądziłem że to może pomylka ale dziś potwierdzenie że nie . Pod zakupem produktu w sklepie potwierdzeniu o realizacji dostałem drugiego maila z anulowanie zamówienia z powodu braku produktu . Jak można sprzedawać coś czego nie ma bądź jak za pierwszym razem usunąć produkt z koszyka . Sprawy życzą się zegarków garmin fenix były w cenach outlet dostępne w obniżonych cenach. Niestety po nie udanych dodaniach produktów do kosza anulowanie przez sklep zamówienia. Zegarki z outlet znikają i są tylko dostępne w cenie regularnej .

Kupujacy
@Marek

Outlet oznacza ostatnie sztuki z jakaś wada , albo ktoś przed Tobą zamówił dosłownie 1 sekundę kiedyś już tak miałem w innym sklepie bądź ,a w moim się zdarzyło ze nie mogliśmy wysłać gdyż podczas wysyłki okazało się iż wada jest większa niż opisana . Ale intymna fakcie powinieneś zostać po informowany to jedynie możesz zarzucić sklepowi kupując z outletu .

Dostawca
@Marek

Twój nick zamień na Typowy Janusz... Kolega wyżej wytłumaczył Ci działanie sekcji Outlet.

Jumping Jack
@Marek

Towar powystawowy i ze zwrotów jest wciskany klientom jako nowy, bez jakichkolwiek uszkodzeń, śladów eksploatacji czy wad ukrytych :)

Nowa

Cześć :) ja z pytaniem - ile godzin dziennie pracujecie ? I jak przekłada się to na dni ?

Thylikos
@Nowa

W sklepach sieci maksymalnie 48 godzin w tygodniu (ale nie liczonym od poniedziałku do niedzieli, tylko od 1 dnia miesiąca do 7 dnia miesiąca (np w sierpniu tydzień zaczyna się w niedzielę kończy w sobotę) . Dziennie może to być 12, może być 8, 6 itp

Ona
@Thylikos

Czyli nie ma ze muszę pracować 12 h ?:)

Thylikos
@Ona

Jeżeli to jest sklep w galerii handlowej , czynny np 11, czy 12 godzin dziennie, to musisz się z tym liczyć.

Tomasinnoo

Praca raczej dla osoby która dopiero zaczyna swoją przygodę. Pracownicy nowi są lepiej traktowani, także finansowo niż ludzie z 10-15 letnim doświadczeniem. Generalnie jeśli w ciągu pierwszych dwóch trzech lat nie wybijesz się na kierownika zmiany albo sprzedaży to długo nie popracujesz. Atmosfera na sklepie świetna, jeśli trafi się rzeczowy kierownik to potrafi ją utrzymać. Niestety ciśnienie na plany przy jednoczesnym ograniczaniu płatności za realizację i ciągłym podnoszeniu wymagań sprawiają że szybko się wypalicie. Ludzie z obsługi ratalnej muszą wciskać ubezpieczenia do kredytów które mają bardzo słabe warunki i są drogie. Przykład? Sprzedałeś lodówkę za 2000zl i do niej ubezpieczenie za 900zl a na ratach kolega/koleżanka wezmą prowizję na siebie bo rzekomo nie przekonaliscie wystarczająco klienta. Jeśli taki doradca jest lizusem kierownika to nic mu za takie praktyki nie grozi. Jeśli sami z klientami spisujecie kredyt to ok macie nad tym kontrolę, ale musicie do tego wszystkiego dosprzedać ubezpieczenie kredytu za kolejne 600zl i pakiet assistance za 250. Klient przychodzi po lodówkę za 2 tys a wychodzi z kredytem za 3800... Tzw. kredyt rzeźnik ;) Wyścig szczurów ogólnie i nacisk na niedoinformowanie klientów na ratach, a potem radzenie sobie z ich pretensjami. Plus jest taki że każdy ma w nosie skargi klientów więc jesteście kryci. Praca dla ludzi którzy nie mają skrupułów. Zarobić się da, doradcy mało skuteczni zarabiają około 3000-3400 natomiast ci bardzo skuteczni od 4500 wzwyż. Trzeba być (usunięte przez administratora) i potrafić wykiwać i kolegów i klientów, a najlepiej przy okazji kierownika żeby się wymigać z prac magazynowych i mieć więcej czasu na sprzedaż. Co do grafików to jest z tym różnie. Da się dogadać np. że potrzebuję się dwa razy w tygodniu mieć zmiany tylko do 15, ale zazwyczaj pracuje się przykładowo po 12h przez 3 dni w tygodniu i dwa dni np 8h i 4h. Najdłuższy maraton jaki miałem to 8 dni po 12h ale chciałem mieć 3 dni pod rząd wolnego więc musiałem iść na ustępstwa. Trzeba uważać na PITa i rozliczanie urlopów gdyż zdążają się poważne błędy księgowości i kadr. W okresie kiedy sklepy są zamknięte przez covid pracujecie na magazynach albo w contact center przyjmując reklamacje i problematycznych klientów. Praca finansowo bardzo dobra, jeśli trafi się zgrany zespół to jest miła atmosfera, jednak konieczność oszukiwania klientów, bardzo natarczywy nacisk na wyniki i traktowanie pracownika jak numerek przez dyrekcję sprawiają że nie polecę tej pracy nikomu kto ma kręgosłup moralny albo szacunek do samego siebie. Praca dobra dla 20-paro latków którzy chcą nauczyć się pracy w sprzedaży, dość dobre szkolenia, na pewno zawodowo bardzo duże doświadczenie można zdobyć w krótkim czasie. Po 2-3 latach stwierdzicie jednak że macie dość wyścigu szczurów, robienia sobię i klientom papki z mózgu oraz ciągłych nadgodzin i narzekań...

Marzanna

Dzień dobry wracając do mojej opinii wczorajszej odnośnie zamówienia sprzętu który był zakupiony 09.08.21 i do wczoraj zero informacji kiedy będzie dostarczony prosiliście o nr zam. proszę oto one ZAM/2021/1491054 W sklepie obsługa super ale cała siedzibą dalej to koszmar i nic nie potrafią po wiedzieć konkretnie bo jak można klienta wprowadzać w błąd wysyłając SMS że dostawa będzie we wtorek 17 sierpnia gdzie jak się okazuje wogóle w ten dzień u nas w regionie nie ma żadnych dostaw do domu. I nie ważne że klient czeka. Nie polecę nikomu zakupu bo szkoda nerwów gdybym zakupiła te sprzęty u konkurencji byłyby na drugi dzień .

Czy są tu jacyś kierowcy? Jak wygląda praca i ile można wyciągnąć? Piszą że praca 4 dni po 10h.

Dostawca
@Marcin

Nie wiem jak w innych CL. U nas godziny tak jak ustawowo, ew nadgodziny płatne lub oddawany dzień. Czasami są to w tygodniu 3 dni niekiedy 5. I tak, z reguły po około 10h. Zależy od trasy. Ale czasami musisz się na machać żeby zjechać przed 19. Czasy dają co raz krótsze, dużo wymagają. A zarobki? Dostawca około 2800, kierowca 3100, kierowca-instalator 3300. Do tych 2 ostatnich czasami dojdzie za więcej pakietów, godzin, czy punktów dostaw. Najgorsi są klienci no i warunki pogodowe.

Stanowczo odradzam, niedawne zmiany na górze spowodowały obcięcie pensji i zwiększenie wymagań sprzedażowych. Jesteśmy ciśnięci coraz bardziej i zarabiamy coraz mniej, to nie koniec cięć w tej firmie. Niedługo kończę współpracę z tą firmą bo nie chcę wracać do domu i myśleć o celach czy innych sprawach. NIE POLECAM

Omijać ten sklep szerokim łukiem!!!!!!! Ja i mój mąż kupiliśmy lodowke, w rtv euro agd, w Poznaniu,z opcją przełożenie drzwi i wniesienia. Lodówka po kilku dniach przyjechała, panowie od razu zarzadali kod z smsa i zostawili lodówkę oraz zabrali starą. Po otwarciu lodówki okazało się, że jest dziurka zaklejona czymś, rysy też nieudolnie zamalowane czymś w kolorze biało żółtym/ekry?! Zeszłam do panów do samochodu, oni stwierdzili, że lodówka odebrana, nic nie podpisywałam, Pan mi wypisał, że jest szkoda, podpisał. Od razu pojechałam, do sklepu, zgłosić że dostałam uszkodzoną lodowkę. Została przyjęta reklamacją z rękojmi i mija już 7 dzień i nikogo nie było, ani lodówki nie otrzymałam. Jest 26.07,srednia temperatura to ponad 30 stopni, w domu 3 dzieci i osoba chora, która musi trzymać leki w lodówce. Kupując tą lodowkę, zaznaczałam, że nie chce lodówki z ekspozycji, kupiłam pełnowartościowy towar, nie z promocji, ani z autletu a dostatalam uszkodzoną lodowkę, której nie mogę uruchomić, choć w sklepie mi powiedziano"niech Pani włączy i normalnie korzysta", ale wiem, że wtedy byłaby to lodówka używana i by mi jej nie wymienili, więc czeka na zabranie i wymianę. Jak to możliwe, żeby taka lodówka wyjechała z magazynu? Nie wierzę, że to przypadek i nikt tego nie zauważył, bo uszkodzenia były nieudolnie łatane. Za każdy dzień zwłoki będę dochodzić od sklepu zadoscuczynienia/rekompensaty/odszkodowania, bo tyle dni czekania na rozpatrzenie reklamacji, która została zgłoszona z winy sklepu to ABSURD!!!

Helga
@Karolina

Następna nie czytająca ???? to forum jest o pracodawcach a nie wylewanie żali o produktach

Dziku

Najlepsza rekrutacja odbywa się w Łodzi na magazynie logistycznym. Mają sprawdzonego człowieka z doświadczeniem to go nie przyjmą cytuje ,,ma Pan duże godne uwagi doświadczenie ale nie możemy kogoś zatrudnić gdyż czlowiek pytal się tylko i umowe o prace,, przyjęli.kogos innego . 2 dni później szukają od nowa ????????????. Takze za miskę ryżu i ma takich warunkach jak dajecie to życzę powodzenia w szukaniu przyszłych jeleni.

mixx

Pracował ktoś jako Magazynier w Magazynie Centralnym w Sokołowie i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery. W ogłoszeniu o pracę proponują 4000 brutto czy jest to realne czy po okresie próbnym?

Krystian

Co wy wiecie o pogardzie pracownika.zaprzaszam na magazyn do Rzeszowa

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 3 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD