Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Opinie o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jak wyglądają zarobki krupiera na ten moment?

Czy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Recepcjonista umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 12 stycznia na GoWork.pl.

xxx Nowy wpis

na logikę jak recepcjonista może rejestrować gości zdalnie?

Czy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Możliwości awansu w Casinos Poland CP w kasynie w hotelu Marriott zależą od stanowiska, na którym zatrudniony jest pracownik. Są stanowiska, na których nie ma możliwości awansu i są takie, na których możliwości awansu istnieją. Jak w każdej firmie awans proponowany jest pracownikom w momencie, gdy pojawi się wakat na wyższym stanowisku oraz gdy pracownik swoim poziomem pracy, zaangażowaniem, doświadczeniem zasługuje na awans.

Kasjer

Wysłałam zgłoszenie przez stronę OLX. Zadzwonili, umówiłam się na spotkanie. Poszłam nastawiona bardzo pozytywnie. Mam kilkuletnie doświadczenie, jestem dyspozycyjna, wolna i mieszkam po sąsiedzku. Mam dobry kontakt z ludźmi i jestem normalna. Rozmowa przebiegła bardzo miło, na luzie. Spełniam wszystkie ważne kryteria. Zadzwonili. "Dziękujemy za zainteresowanie, ale nawiążemy współpracę z kimś innym. Życzymy powodzenia". Może jestem za stara? Za brzydka? Za normalna? Cholernie zależało mi na tej posadzie. Szkoda. Zawiodłam się. Tyle z moich obserwacji.

Dlaczego chcę pracować właśnie tu?

Jak szefostwo w Casinos Poland Sp. z.o.o.? Spoko traktują ludzi?

dddddddddd

na Ruskiej jest inne kasyno, CP jest na Podwalu w budynku OVO, więc coś Ci się pomyliło:)

Mateusz
@dddddddddd

Pracujesz/Pracowałeś w OVO? Szukam kogoś kto mi powie pare słów na temat tego miejsca bo zastanawiam się nad praca krupiera. Dziekówa. Pozdrawiam Wszystkich

@Mateusz

Jeśli szuka Pan opinii na temat kasyna naszej firmy we Wrocławiu należy zadać pytanie na profilu Casinos Poland Kasyno w Hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu. Teraz pisze Pan na profilu kasyna w Warszawie

Meggi145e0000
@Mateusz

Ciężka praca w nocy czasami ponad siły fizyczne i umysłowe, duże nadgodziny, klienci którzy przegrywają pod nosem wyrażają najgorsze przezwiska w stronę kuriera. Nie daj Bóg zajść w ciążę, idzie się na sprzaraczke. Po macierzyńskim i np. jakimś L4, każą przynieść zaświadczenie od lekarza o zdolności do pracy, mówią żeby przyjść po odzież i zwalniają bez podania przyczyny. Regulamin jaki się podpisuje nie ma nic wspólnego z kodeksem pracy, jest to regulamin wojskowy przerobiony na potrzeby zakladu pracy. Nie wolno się spóźnić ani 1 min do pracy, bo zabierana jest premia. Atmosfera fali, czasami hejt itp. Liczyć trzeba umieć w pamięci tabliczki mnożenia do 36 × 25, Dodawanie 3 cyfrowych liczb w pamięci i wsystko w mega szybkim tempie.

@Meggi145e0000

Portal taki jak ten daje możliwość do anonimowego dzielenia się opiniami na tema pracodawcy, współpracowników, nastrojów w pracy itd. Z zasady anonimowość sprzyja wylewaniu wszelkich żali i odreagowywaniu stresu lub własnych problemów. Łatwo jest opisywać nieweryfikowalne lub wręcz nieprawdziwe zarzuty wiedząc, że nie będzie z tego żadnych konsekwencji. Odnosząc się do tak przedstawionych zarzutów i okoliczności, ograniczymy się tylko do stwierdzenia, że spółka podlega regularnym kontrolom Państwowej Inspekcji Pracy, które nie potwierdziły łamania przez firmę praw pracowniczych. Każda praca ma swoje plusy i minusy, wynikające z jej specyfiki, z uregulowanych lub zwyczajowych zasad panujących w miejscu pracy. Jeżeli dana osoba nie akceptuje minusów, po jej stronie jest decyzja o pozostaniu w pracy czy też jej zmianie. Z pewnością ani w interesie Spółki, ani takiego pracownika, nie jest utrzymywanie zatrudnienia, gdy pracownik nie akceptuje wykonywanej pracy i przez to źle czuje się w miejscu jej wykonywania.

Czesio

Czy ktoś z aktualnych/byłych pracowników mógłbym się wypowiedzieć na temat warunków pracy oraz/lub umowy na stanowisku krupiera w firmie Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

@Czesio

Ze względu na całodobową pracę kasyna, krupier pracuje w systemie zmianowym. Zatrudniany jest na podstawie umowy o pracę. Początkowo na 3-miesięczny okres próbny, później na czas określony i nieokreślony. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy dzwonić bezpośrednio do recepcji kasyna skąd rozmowa przekierowana zostanie do osób zajmujących się rekrutacją.

Mary_am

Dzień dobry! Czy ktoś może zasugerować, czy można teraz dostać pracę jako krupier w tym kasynie? Pozdrawiam wszystkich.

@Mary_am

Zatrudniamy obecnie nowych pracowników. Proszę przysłać swoje CV na adres e-mail dostępny na stronie www.casinospoland.pl. Kandydatów oceniamy pod względem doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz możliwości prawnych do zatrudnienia (w przypadku obcokrajowców). Kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapraszamy do kontaktu.

Gabriela

Hej, mam nadzieję, że ktoś wie coś o stanowisku recepcjonistka, na które było ogłoszenie o pracę do firmy. Chciałabym się dowiedzieć między innymi czegoś o tym, jak długiego doświadczenia wymagają. O ile w ogóle jakiegoś?

Czy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak! Wypłacają. 1500 zł nagrody jubileuszowej po 10, 20 czy 30 latach pracy.

Arek

A jakieś dodatki stażowe, itp.? Jak wygląda sprawa płac? Napiwki są dzielone czy indywidualne?

@Arek

Wynagrodzenie pracownika składa się z trzech części: płaca zasadnicza, premia uznaniowa i napiwki. Napiwki zbierane są do puli i dzielone pomiędzy pracowników według wypracowanego systemu. Dwie zmienne: premia uznaniowa i napiwki powodują, że poziom wynagrodzenia w każdym kasynie jest inny. Zachęcam do wybrania konkretnego kasyna i bezpośredniego kontaktu z osobami zajmującymi się rekrutacją. Odpowiedzą na każde pytanie dotyczące poziomu i struktury wynagrodzenia.

@Arek

Dodatki stażowe, a się uśmiałam. :-) Jeszcze kilka lat temu cała wypłata składała się z podstawy, która jest niewiele wyższa od minimalnej krajowej, premii, której wysokość to są jakieś grosze i realnie uzależniona jest od poziomu napiwków (normalne napiwki = praktycznie brak premii, niskie napiwki = groszowa premia) oraz trzeci element - to co sam zbierzesz że stołu. Zaczynasz z 2.5pkt i co pół roku dostajesz dodatkowe 2.5 punkt aż do 10 (ilość punktów tipowych*ich wartość). Tak jak ktoś tu pisał - przeżyjesz dwa pierwsze lata na zarobkach nieco powyżej 3 tysięcy to dobijesz do 10 punktów, jak się pytałam średnie wypłaty dla krupiera w Mariocie z maksymalną liczbą punktów to okolice 4.5 tysiąca, więc dodając zapierdziel jaki trzeba włożyć - szału raczej nie ma.

@Gąsior wiecznie żywy

System napiwkowy skonstruowany został adekwatnie do nabywania przez krupiera umiejętności w prowadzeniu gier. Wykształcenie krupiera, który może poprowadzić każdą grę, to około 1-1,5 roku. Początkujący krupier otrzymuje na starcie 5 pkt, kolejny próg to 7,5 i finalnie 10 pkt . System byłby niesprawiedliwy, gdyby doświadczonych i niedoświadczonych krupierów nagradzał na tym samym poziomie. Co do wysokości premii i napiwków, to większość pracowników ma zgoła odmienne zdanie. Uważają, że stanowią one poważną część ich wynagrodzenia. W naszej firmie stażowe nie funkcjonuje, ale pracownicy mogą korzystać z dofinansowań do wczasów, świąt, pakietu medycznego czy kart Benefit. Dobrze byłoby, aby w opiniach używane były kwoty brutto i netto, które realnie pokażą poziom wynagrodzenia. W przypadku dodatkowych wątpliwości zachęcamy do kontaktu osobistego lub zgłoszenia swoich uwag na adres e-mail: pracownicy@casinospoland.pl.

@Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Piszemy oczywiście o kwotach netto, bo pensja brutto raczej pracownika nie interesuje. Chyba by się tylko zdenerwował ile jest co miesiąc mu zabierane. :-) Czyli różnica Arku jest taka, że startujesz z 5 a nie 2.5pkt, reszta się zgadza za stanem obecnym. A konkretnie dostajesz na start około 2.3-2.5tys. jako podstawa + premia i 5 punktów tipowych liczmy ich wartość np. około 150 zł daje dodatkowo 750 zł (5*150)= całe wynagrodzenie netto okolice trójki lub delikatnie ponad, jest to niestety uzależnione od poziomu napiwków. Jak widzisz początkowe wynagrodzenie wynagrodzenie nie powala na łopatki. Jeżeli nie planujesz pracować tutaj dłużej i czekać jak piszą rok czy półtora na 10 punktów tipowych to zastanów się nad innym zajęciem typu kasa w Biedronce. Pensja taka samą a oszczędzisz sobie zdrowie.

@Gąsior wiecznie żywy

Grupa Casinos Poland jest pracodawcą dającą obecnie zatrudnienie dla 969 osób (wszystkie na umowę o pracę), z czego blisko 50% pracuje z nami 5 lat lub dłużej. My także uważamy, że najważniejsze jest, żeby każdy pracował w miejscu, które mu odpowiada i z którego będzie zadowolony.

Arek
@Gąsior wiecznie żywy

O kurcze, to rzeczywiście szału nie ma jak na kasyno "naj" w Polsce jak się o nim czyta trochę w necie... A jak z połączeniem pracy ze studiami zaocznymi? Można pracować tylko w dni powszednie z wolnymi weekendami?

@Arek

Jest to praca głównie nocno-weekendowa, kasyno jest otwarte 24/7. Rzadko kiedy dostajesz pełen weekend wolny w miesiącu, a o dwóch co dwa tygodnie można raczej pomarzyć.

monia
@Gąsior wiecznie żywy

czy to prawda, ze byly u was jakies podwyżki?

@monia

Nie wiem, nie pracuje tam już od kilku lat, ale dalej siedzę w branży okolokasynowej. Obiło mi się o uszy od znajomych, że poszły podwyżki o 500 brutto, ale to info do potwierdzenia.

Grażyna
@Gąsior wiecznie żywy

To ja bym liczyła że ktoś potwierdzi. A za Twojej kadencji mieliście ciuchy służbowe, jakieś dodatek na pralnię, takie rzeczy?

@Grażyna

Podpytalem się to krupierzy dostali w połowie marca podwyżkę do 3250 brutto ( 2543 zł netto ) i 150 brutto za nocki, uśmiać się można z politowania. :) Zawsze były ciuchy służbowe, jednolite. Dodatek? Tutaj? :)

Izabela

Tak szczerze. Mało. 1500 po 10 latach to tak jakby 150 zł rocznie dostać czyli 12, 5 zł miesięcznie. No ale zawsze coś. Lepszy rydz niż nic ;D. Jakaś perspektywa jest by to podnieśli?

@Izabela

Trzeba raczej trzymać kciuki, żeby i tego nie obniżyli...

Dorota
@Tajemnicza

jak to obniżyli, za co niby? przecież pracownicy zaraz zaczęliby się buntować

@Dorota

Doroto, nie pamiętasz już jak miały być podwyżki to tak góra wprowadziła nowe regulacje płacowe, że zaczęliśmy zarabiać mniej? Kto ma się tutaj buntować? Inspektorzy w wieku przedemerytalnym, którzy nigdzie indziej na rynku nie znaleźliby podobnie płatnej roboty ze swoimi umiejętnościami? No chyba, że napiszesz mi gdzie płacą ponad 5 na rękę, z (często) angielskim opanowanym na poziomie "kali jeść, kali być". Krupierzy? A od kiedy ma (usunięte przez administratora) roboczy cokolwiek do gadania? Odnośnie siły głosu pracowników - wstawili wam już krzesła na główną salę czy dalej pan dyrektor nie pozwala i musicie stać w tym kołchozie, bo siedzenie przecież brzydko wygląda?

zalosne

to faktycznie w (usunięte przez administratora) pieniędzy za taki staż pracy światek, piątek, święta i niedziele, ktoś was nieźle ruh...a, żałosne 1500 zl

Czy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott organizuje staże dla studentów?

Rico

Nie i omijaj ten przybytek szerokim łukiem dobra rada.

Dominika
@Rico

Taka rada chyba powinna zostać jakoś rzeczowo uzasadniona?

Ilona
@Rico

Czemu tak radzisz? No i jeśli nie ma staży dla studentów, to może praktyki są?

xyz

nie polecam pracy w tym miejscu

Aga

Pracuję w Casino Poland już 5 lat i jest ok. W każdej pracy są plusy i minusy. Podoba mi się to że wszystko jest super legalnie. Zarabiam na ręke w granicach 5000 /6000 tyś. + Dodatki na święta, wczasy pod grubszą. Nadgodziny są rozliczane lub do odbioru ale raczej robię normę. Są ciężkie monety bo zazwyczaj pracuję na noce, ale są to też za stawki nocne.

@Aga

6 koła na rękę? Co za głupoty, krupierzy z ponad 10letnim stażem mają płacone w okolicach 4.5k. Skoro podstawa z premiami wynosi około 2.5-2.7k netto to napisz kiedy miałaś tipy (już po ściągnięciu podatku) wynoszące 3.5k, bo jestem bardzo ciekawy.

Jesteś debilem wiesz o tym nie?

Osa

Kasyna są tak kontrolowane przez wszelkie organy takie jak np. Ministerstwo finansów i jest na nie nałożone tyle procedur wynikających chociażby z przepisów dotyczących przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy że gdyby kasyna rzeczywiście sterowały grami to by ostro bekneli za to poza tym gdyby to była prawda to każdy z krupierów zapraszał by swoich znajomych do gry a sam by chodził w złotych butach. Takie teorie spiskowe są wyjątkowo zabawne i totalnie wyssane z palca. Kasyno nie wygrywa dlatego że oszukuje tylko dlatego że człowiek jest naiwny i myśli że można rzucić wszystko na rzecz zarabiania w kasynie. Kasyna korzystają z prostej zależności która panuje umysłami 99%graczy, jak ktoś wygra to chce więcej a jak przegra to chce odzyskać i koło się zamyka a statystyka i rachunek prawdopodobieństwa robią całą resztę za nich

Viking

W życiu nie słyszałem większych idiotyzmów ???? ale się uśmiałem lol Po 10 latach pracy w branży kasynowej od krupiera przez inspektora aż do PIT bosa i w Polsce i za granica dziś dowiedziałem Się czegos nowego... Patrz synku jaki kur..a (usunięte przez administratora)

kasyno
@Viking

czy mogl bys zadzwonic pod numer (usunięte przez administratora)

Viking
@kasyno

Jaki?

Nie polecam pracy w tej firmie Zero dbania o pracownika ludzie przyjmowani z ulicy bez jakiejkolwiek orientacji o pracy w Kasynie Oranie w starszych pracowników zapychanie dziur w grafiku starszymi pracownikami. Układany grafik pod układających inni muszą pracować. Pupilki Dyrektora biorą urlop od piątku do niedzieli czy poniedziałku inni muszą sie zapisywać na urlop i czekać a jak coś sie odezwie to pracują w weekendy lub tylko na noce. Premie przydziela się swoim pupilkom reszta dostaje minimalną Pracownicy ze stażem kilku letnim nie są pozytywnie traktowani lecz bardziej ganiani Ta praca to totalne nieporozumienie Będziesz wykorzystany do samego końca aż nie padniesz na pysk Bo będziesz miał same nocki lub trzy czy cztery pod rząd i nie będziesz mógł sie odezwać Żal mi straconych lat młodości które poświęciłem tej pracy a nic w zamian tylko potraktowanie jak śmieć i wykopany ,ale mam nadzieję że ci co tak traktują ludzi sami kiedyś zostaną tak potraktowani

Gumi

Napewno przyda mi się w podjęciu decyzki

Ryszard
@Gumi

I co zdecydowałeś się na rozmowę kwalifikacyjną? Widzę, że opinia powyżej nie jest zbyt pochlebna ale może teraz coś się zmieniło? Jakbyś dowiedział się coś więcej na rekrutacji to napisz. Szczególnie ile płacą.

@Ryszard

Opinia nie jest pochlebna, ale całkowicie oddaje to co się dzieje w kasynie w Marriottcie. Zmiany świątek, piątek, nowa osoba układająca grafiki wypisuje zmiany np. trzy dni pracy z czego dwa pierwsze poranne, schodząca na 21. Szkoda zdrowia na taki (usunięte przez administratora) autentycznie żałuję lat spędzonych na tym bezcelowym, odmóżdzającym rzucaniu kulką/rozdawaniu kart. Ludzie zaczynają odchodzić z pracy, sama zaczynam zastanawiać się nad złożeniem wypowiedzenia. Zarobki - średnio okolice 4-4.5 (przez pierwsze dwa lata masz mniejsza ilość punktów napiwkowych, więc zarabiasz grosze) dla krupiera. Przy ewentualnie większych tipach ucinają premie, żeby się pracownikom nie przewracało w głowach od nadmiaru pieniędzy. Trzymać się od tego jak najdalej, chyba, że ktoś wykazuje skłonności (usunięte przez administratora).

@Tajemnicza

Szanowna Pani, już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej informujemy o warunkach pracy w kasynie: charakterze zmianowym pracy oraz tym, ze odbywa się w ona w systemie ciągłym, zatem pracuje się zarówno na zmianach dziennych jak i nocnych. Grafiki tworzone są są zgodnie z kodeksem pracy, jednak przychylając się do potrzeb i wniosków pracowników, z najlepszą wolą pracodawcy. Mimo to mogą zdarzyć się sytuacje ze zmianami schodzącymi, jak opisano w opinii. Staramy się, by były to zdarzenia incydentalne. Obecna sytuacja ze wzmożonymi zachorowaniami na covid jest dla firmy szczególnie trudna. Mamy nadzieję, że wkrótce większość pracowników przebywających na zwolnieniach czy kwarantannie wróci do pracy, co zmieni na lepsze warunki pracy całej załogi.

@Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

To z firmowego na nasze: Wszyscy wiemy, że na miks zmian dzień-noc pracują tylko osoby, które nie maja dobrych układów z kierownictwem i panią B. zajmującą się aktualnie grafikami (wcześniej z panem P. była taka sama sytuacja) + pracownicy ze wschodu robiący obok ww. za zapchaj-dziury w grafiku. Pracujesz rok, dwa czy dziesięć - nie masz układu, jesteś w (usunięte przez administratora) i robisz za woła, który siedzi w robocie świątek-piątek na zmianach gdzie są braki. Ale skąd te braki pracowników: Chciałabym się odnieść do kolejnej części tekstu odpowiedzi CP i tym co jest jedną z większych bolączek pracy w tym miejscu - lewe zwolnienia lekarskie brane przez pracowników na wyjazdy do pracy do Czech. Sprawa stała się patologią niszczącą system pracy od około 3 lat. Kierownictwo przymyka oko pomimo tego, że doskonale wie kto uczestniczy w tych wyjazdach. Wyobraź sobie człowieku, pracownik pracujący w firmie X bierze lewe L4 na kilku/kilkunastodniowy wyjazd zagranicę, na którym nierzadko zarobi więcej niż pracując cały miesiąc tutaj i tak cały czas. Absurd goni absurd. Oczywiście winą pracownika są też dziwne regulacje struktury premiowej - idziesz na L4 to bardziej opłaca się brać je na cały miesiąc niż na czas realnej choroby. Przez to ostatnio do dilowania zaganiani są inspektorzy, a i tak stoimy przy stołach po 2h+ z (czasami) przerwami po niecałe 15 minut. Ale to przecież wina pracownika, że pracodawca płaci mu rzeczywiście firmowymi pieniędzmi niewiele ponad pensje minimalną, bo od lat pan dyrektor na kolejnych corocznych zebraniach z rozbrajającym uśmiechem między słowami twierdzi, że "napiwki zgarnianie przez personel grający to też "firmowe pieniądze". ???? (to odnośnie do wyjazdów do Czech, żeby sobie dorobić). To też nasza wina, że z roku na rok zarabiamy odczuwalnie mniej, gdzie wszędzie, wszyscy dostają podwyżki. Pracodawca jest idealny, w CP zawsze problem jest ten sam i nazywa się pracownik. ???? Absurdalnych sytuacji jest więcej, teraz przychodzi mi do głowy np. dogadanie się ze związkiem zawodowym w sprawie wstawienia krzeseł, które by nas odciążyły. Ostatnio decyzją dyrektora A. zostały one wstawione do stołów w VIP salonie, które i tak stoją puste. ???? Ogólnie uważajcie ludzie z decyzją dotycząca pracy tutaj, bo jest tu wszystko postawione na głowie.

@Tajemnicza

Dziękujemy za nadesłanie wszystkich uwag i jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przełożonymi, którzy zawsze są otwarci na rozmowy. W naszej wieloletniej pracy nie zdarzyła się sytuacja, w której nie wysłuchalibyśmy pracownika. Odnośnie zgłoszonych uwag , to mimo funkcjonowania od wielu lat tych samych zasad przy budowaniu grafiku, jest to jedno z nielicznych zgłoszeń. Zawsze chętni jesteśmy do przeprowadzenia wszelkich analiz, zarówno obecnych jak i przeszłych grafików oraz wyjaśniania wątpliwości i wprowadzania zmian. Takie zadania podejmowaliśmy i wyjaśnialiśmy na bieżąco. Mimo wielu podejmowanych prób nie udało się nam uzyskać dowodów na wykorzystywanie L-4 do pracy w kasynie w Czechach, więc bylibyśmy ogromnie wdzięczni za ich przekazanie i współpracę w tej kwestii. Tylko na podstawie dowodów nasze działania będą prawomocne i skuteczne. Niestety nie możemy opierać się na naszych przypuszczeniach i domysłach.

Opinie

Dlaczego 140 przedmiotowe opinie nie są widoczne ?

Dealer001

Nie, tylko po polsku, tak naprawdę język nie jest potrzebny, grunt umieć liczyć do 21 w języku angielskim

Sprawiedliwy

Pierwsza rzecz to należy rozróżnić dwa kasyna. CP ma ich w Warszawie dwa: Marriott i Hilton. Do tej pory zawsze panowała opinia , że w Marriocie zarabia sie najwiecej w Polsce, głównie z powodu napiwków ale i premie też są większe, a przynajmniej były. Co do atmosfery pracy to nie moge sie wypowiedzieć - pracuję w hiltonie. W Hiltonie zarobki raczej umiarkowane -ale za to atmosfera przyjemna. Dyrektora mozna powiedzieć że nie znam. Za to z menagerami da się dużo spraw korzystnie ząłatwić. Duża elastyczność z grafikami. Opieka medyczna w luxmed. Podczas pandemii postojowe platne 100%, nikt nie został zwolniony - umowy przedłużane. Nie znam przypadku by ktos został zwolniony przez "widzi mi sie: dyrektora czy menagera. Jak dla studenta idealna praca , tyllko zarobki mogłyby byc wyższe.

Sanraiz

po 2 latach pracy stwierdzam, że nie można trafić do gorszego (usunięte przez administratora) za najniższa krajową (napiwki nie istnieją w PL) ludzie uzależnieni od tej pracy pracując tam ponad 10 lat robią wszystko, by zniechęcić Cię do zmiany pracy (podcinanie skrzydeł, bo im nie wyszło w życiu) zastanów się dwa razy zanim podejmiesz się tej pracy

Ola

@Były pracownik komunikacja leży ?

Czy w Casinos Poland Sp. z.o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zapomnij o czymś takim

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Kandydaci do pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott