Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Opinie o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Pamiętam jedną taką krupierke z nogami jak modelka do nieba z CP KATOWICE.

jo
@ja

która to Jola czy Danka

alfons
@ja

Tylko Jola miała takie długie nogi o nią ci chodzi

Gnbergry

Pracowałem w kasynie w Warszawie ponad rok. Praca jak praca, na pewno dość specyficzna. Trochę ludzi wartych poznania, trochę przeciętnych, słowem jak wszędzie. W sekretariacie pracuje dość ograniczona umysłowo osoba, nie pamiętam imienia ale dobrze oddaje specyfikę tej firmy: nepotyzm, kolesiostwo i brak szacunku do drugiego człowieka. Jedna z firm, gdzie pracownik jest tylko wyrobnikiem, traktowanym podobnie do muła. Praca głównie w nocy. Płace niskie, ale na czas. Ogólnie pracę tam oceniam na mierny plus.

Koko
@Gnbergry

"W sekretariacie pracuje dość ograniczona umysłowo osoba, nie pamiętam imienia ale dobrze oddaje specyfikę tej firmy: nepotyzm, kolesiostwo i brak szacunku do drugiego człowieka." Chodzi ci o sekretarkę? Jakoś nie pasuje mi ten opis.

do nowy

mi też mówiono że 3 tygodnie, zasugerowałem się innym wpisem na forum gdzie było napisane że kurs trwa od 4 tyg. I musiało mi to się zakotwiczyć w pamięci. Co do miejsc osoba, z którą rozmawiałem powiedziała mi, że ludzi potrzebują przez cały czas bo jest rotacja. Jedni odchodzą drudzy przychodzą. Nic odkrywczego mi nie powiedział. Na koniec dodał, że na kursie dużo osób rezygnuje i tym sposobem osoby, które kończą kurs mają zapewnioną pracę na 3 miesiące.

nowy

Wydaje mi się, że po zakończeniu kursu i podpisaniu umowy masz tam zapis, że w przypadku Twojej rezygnacji przed zakończeniem jakiegoś okresu pokrywasz koszt egzaminu w ministerstwie. Tak gdzieś wyczytałem. http://www.pracuj.pl/praca/krupier-krakow,oferta,4118499 - tu piszą o trzytygodniowym kursie. Na rozmowie, osoba z którą rozmawiałem też mówiła o 3 tygodniach. Pytałeś może ile miejsc jest do obsadzenia?

Kasjer

Wysłałam zgłoszenie przez stronę OLX. Zadzwonili, umówiłam się na spotkanie. Poszłam nastawiona bardzo pozytywnie. Mam kilkuletnie doświadczenie, jestem dyspozycyjna, wolna i mieszkam po sąsiedzku. Mam dobry kontakt z ludźmi i jestem normalna. Rozmowa przebiegła bardzo miło, na luzie. Spełniam wszystkie ważne kryteria. Zadzwonili. "Dziękujemy za zainteresowanie, ale nawiążemy współpracę z kimś innym. Życzymy powodzenia". Może jestem za stara? Za brzydka? Za normalna? Cholernie zależało mi na tej posadzie. Szkoda. Zawiodłam się. Tyle z moich obserwacji.

Dlaczego chcę pracować właśnie tu?

do nowy

Z tego co czytałem wcześniej kurs będzie trwał 4 tygodnie, będą uczyć ruletki mnożenia przez większe liczby odpowiednie dla ruletki no i uczyć posługiwaniem się żetonami podobno trzeba minimum 20 w jednej ręce utrzymać. A Później wysyłają na egzamin do Warszawy. Jedynie co może być minusem to jeżeli będą chcieli aby osoby odbywające kurs podpisały lojalnościowy papier odnośnie ewentualnych zwrotach kosztów poniesionych przez CasinoPoland. P.S. Też wybieram się na kurs.

nowy

Co sądzicie o pracy w Casinos w Krakowie? Wkrótce będzie tam organizowany kurs krupierski. Jak wygląda frekwencja na kursach? Dodatkowo Hit Casino też organizuje szkolenie i zastanawiam się co wybrać.

Nowa

Nie pracuje w casinos poland zbyt dlugo ale na tyle by moc stwierdzic ze to nie jest zla praca. Specyficzna, to dobre okreslenie. Pracuje sie nocami z roznymi klientami. Jak sie nie lubi ludzi i nie ma pokory to bedzie ciezko. Nie w kazdej pracy lubi sie kazdego i kazdy jest inny. Na pieniadze nie ma co narzekac jak dla zaczynajacego prace. A zarobki glownie tipy zaleza od nas samych! Atmosfera w pracy jest przyjemna, wiadomo inspektorzy poprawiaja cie jesli cos robisz zle ale to ich praca z ktorej sa rozliczani. Pracujemy ustawowo tyle ile mamy do wypracowania. Wiec jesli student mialby wybor miedzy praca w sklepie/restauracji a kasynie to bez wahania wybralabym kasyno. Nie woem skad tyle narzekan :/

z branży

są przetargi

karolina

PRACOWNIK możesz uzasadnić? Żeby było jasne mieszkam w Warszawie a nie zamierzam się przeprowadzić w celu znalezienia pracy Pozdrawiam

Karolina! To nie jest najlepszy moment na szukanie zatrudnienia w Warszawie, Poczekaj parę miesięcy.

karolina

Cześć, Chciałabym zacząć pracę w kasynie w Warszawie. Niestety nie miałam wcześniej styczności z tą branżą ale wychodzę z założenia dla chcącego nic trudnego... Jakie jest wasze zdanie czy mam szansę na współpracę? . Jakie sa wymagania ? A może znacie kogoś z kim mogłabym się skontaktować w sprawie pracy? Z góry dzięki za pomoc:)

kasynowiec

A co byś chciała u nas robić ?

guest

Właśnie wisi ogłoszenie do kasyna we Wrocku, w Plazie, warto tracić czas na to szkolenie? Ktoś wie jak wygląda praca krupiera właśnie tam?

Darjusz

A mógłbym prosić o jakieś kontakty? Interesuje mnie Poznań, bo na ile wiadomo mi tam są teraz wolne miejsca pracy. Ewentualnie kontakt Pani Dyrektor(usunięte przez administratora). Byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli zaś się wszystko uda, to ze mnie gościńce z Litwy ;] Prosiłbym o podanie kontaktu na adres darjus.vasiukevic@gmail.com

Darjusz

Tak więc i zrobię. Chyba mogę od razu zatelefonować i się dowiedzieć jak, gdzie i kiedy u was łatwią się takie sprawy...? Na ile mi wiadomo, to dodatkowo będzie mi potrzebna karta polaka, no ale to już później...

pracownik kasyna

Pewnie że masz.Przyjeżdżaj i składaj aplikację.

Darjusz

Witam. Jestem z Litwy, a raczej z Wileńszczyzny i mam takie pytanie. Czy miałbym jakieś szanse by mieć miejsce pracy w kasyno w Polsce? Mam prawie ze dwóch lat doświadczenia w pracy krupiera i kilka lat organizowania Cash game i turniejów pokerowych.

7oceans

PRACOWNICY KASYNA NA STATKI PASAŻERSKIE POSZUKIWANI. INFORMACJE : 7OCEANS(kropka)PL

7oceans

PRACOWNICY KASYNA NA STATKI PASAŻERSKIE POSZUKIWANI. (usunięte przez administratora)

pracownik kasyna

Pewnie że dają. Jest wszystko. Gruszka, dopłata za pracę w nocy, extra pieniądze za święta, płatny urlop i zwolnienia lekarskie. Są zasiłki i pożyczki. Jest też premia od zysku.Jest TV. Jest ubranie służbowe i kierowca który odwozi personel do domu w godzinach nocnych. Jak by poszperać to jeszcze by się coś znalazło. Nad wszystkim czuwa dyrekcja, zarząd i związki.

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Kandydaci do pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott