Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Opinie o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Normalny

Przestańcie im zazdrościć oni tam nie mają napiwków żyją w skrajnej nędzy i ubóstwie, a że nic ni robią to plus.

OLO

To wszystko prawda od lutego otrzymujemy po 130-140% premii w przeliczeniu na punkty premiowe to 30-40 punktów. Klientów brak zysku żadnego tylko nasza kasa gra a wszystko z pominięciem i łamaniem regulaminu premiowania Pozdrawiam PYRKA

Słoik

Ja słyszałem, że oni dostają jakieś takie stałe wynagrodzenie ale czy to prawda Pozdro dla wszystkich Słoików

Poznań

Zarząd płaci nam już od trzech miesięcy 2100 zł i 2500 zł na rękę, robią nam wyrównanie premią nie wiem z kąd nie wiem jak , ale płacą Jak chcecie to wyjaśniajcie :) Powodzenia!

Kasjer

Wysłałam zgłoszenie przez stronę OLX. Zadzwonili, umówiłam się na spotkanie. Poszłam nastawiona bardzo pozytywnie. Mam kilkuletnie doświadczenie, jestem dyspozycyjna, wolna i mieszkam po sąsiedzku. Mam dobry kontakt z ludźmi i jestem normalna. Rozmowa przebiegła bardzo miło, na luzie. Spełniam wszystkie ważne kryteria. Zadzwonili. "Dziękujemy za zainteresowanie, ale nawiążemy współpracę z kimś innym. Życzymy powodzenia". Może jestem za stara? Za brzydka? Za normalna? Cholernie zależało mi na tej posadzie. Szkoda. Zawiodłam się. Tyle z moich obserwacji.

Dlaczego chcę pracować właśnie tu?

Karol

Trzeba poprosić Związek z Poznania (ktoś tam działa) niech nam to przybliżą i wyjaśnią jak to funkcjonuje i od kogo dostają takie sianko? Pozdro dla wszystkich!

Kaśka

Ja w Warszawie przy dużym zysku nigdy nie widziałam takich pieniążków, trzeba poprosić Ewkę niech to wyjaśnią !!!

Julo

Dlaczego oni tak dobrze zarabiają??? Czy ktoś to wyjaśni??? Zarząd robi co chce???

Stary pracownik

Koleżanki i Koledzy z warszawskiego Związku Zawodowego Pracownicy warszawskich kasyn Spółki CASINOS POLAND Zapytajcie Zarząd naszej Spółki dlaczego w kasynie w Poznaniu wypłacane są tak wysokie stałe pensje. Od miesiąca lutego 2013 wszyscy pracownicy kasyna w Poznaniu (krupier, inspektor, kasjer, technik, pracownicy nadzoru) wszyscy otrzymują 3000 zł brutto, czyli 2100 zł netto (kasyno nie wypracowuje dochodu). Poproście o wyrównanie pensji dla wszystkich pracowników w całym kraju, jest to nierówne traktowanie całej rzeszy pracowników pracujących w naszej spółce. Uważam, że jest to sprawa do wyjaśnienia przez Związek Zawodowy, oraz PIP DO DZIEŁA!!!

anonym

Witam, ja nie pracowałem w Casinos Poland, tylko ukończyłem kurs krupierski u nich. Obiecywały pracę, wysłali na badania lekarskie, mieliśmy wszyscy potrzebne dokumenty załatwione. Czekałyśmy prawie trzy tygodnie na telefon, że którego dnia zaczynamy pracować. W końcu zadzwoniły, że bardzo im przykro, ale w Warszawie w zarządzie odmówili nasze zatrudnienia. Chyba nie muszę powiedzieć jak nas rozczarowali...tak się nie robi z ludźmi! I w ogóle nie taka firma, który jest na rynku w Polsce od 1988-go roku. W życiu bym nie podejrzewał, że zrobią takie chamstwo. Wstyd dla całej firmy!!! Direktor kasyna nie powinna ogłaszać kurs do tego czasu, kim nie ma pewności ile osób może zatrudnić, i czy w ogóle może kogoś zatrudnić. Szkoda za czas ludzi.

elooo

Kierownicy w Gdyni to [usunięte przez moderatora] ludzie , pracuje w tym kasynie i ogolnie jest wporzo , kierownicy tak nie mobbinguja ale zenska plec kierownictwa to powinna sie nadawac do sprzatania a nie kierowania kasynem bo nie jeden krypier czy technik jest inteligentniejszy od nich, ogolna praca w kasynie w gdyni jest fajna nie mam zadnych problemow z kierownikami oraz z goscmi poniewaz jak cos tam (usunięte przez administratora) pod nosem to go olewam. do tej pracy nie nadaja sie ludzie ze slabym charakterem, ktorzy to po kilku slowach sie beda nad soba uzalac:DDD pozdro

mexx

jesli chodzi o wawe tu warunki jednak lepsze w por. do innych kasyn na rynku (stan na rok 2011/12) ,kasyno nie jest to lekka praca a i czasy sa ciezkie ale warunki byly ok, 3,500tysia po 1,5roku pracy , + to dofinansowania do swiat,wakacji, opieka medyczna,kierowca odwozacy do domu w nocy ,grafik nie bylo requste=ów ale mimo ze pracowales 8 godzin mogles przyjsc na zmiane schodzaca wczesniejsza o 5 godzin, ja nie narzekalam mialam urlop 3 razy w roku tylko oczywiscie trzeba bylo sie zamieniac z innymi , gorzej bylo z osobami studiujacymi ciezko miec wolne jak jest tyle zmian zaczynanajacych sie w dzien glowny --- firmy , malo kompetenni kierownicy -[usunięte przez moderatora] ,ktora wie lepiej czy masz isc na impreze , bo ona nie daje wolnego a potem zdziwiona ze ludzie ida krew oddac , albo zwolnienie godzine przez praca zglaszaja , recepcja miala z nia niezle sznyty [usunięte przez moderatora]' leczacy swoje kompleksy i frustacje w zwiazku z dominaujaca zona na pracownikach ale reszta kierownikow jak najbardziej w porzadku i nie wiem o co mozna bylo miec pretensje , praca nie jest na dlzusza mete a juz zwlaszcza nie z ataki $ jaki kiedys mieli krupierzy bedacy dzisiaj inspektorami

Ania to Ty??? bo tylko Ty byłaś w Katowicach...

Slonik
@ja

Tak to na pewno Ania z Otwocka. Najpiekniejsza kobieta na świecie :-)

podróżą89
@Slonik

Będą pracować piękne, z CP Wrocław. Pracownicy dostali ofertę do Warszawy, nawet będą im płacić za mieszkania:) może się załapiesz:)

Suki
@podróżą89

Z kąd takie Informację. A fajne dupki się przenoszą?

krzych

A ty po prostu liż [usunięte przez moderatora] swoim przełożonym bo inaczej będziesz podpierać drzwi od strony śmietnika na podwórzu.Nikt kto miał doświadczenie z tym środowiskiem nigdy nie wypowie się pozytywnie na temat tej firmy chyba że jest czubem pierwszej grupy..........

Ja1234

Zgadzam się w 100%. Casinos Poland to dno wszechobecnego brudu i syfu. Rzeczywiście przemądrzała kadra nie pozwala się realizować ludziom, którzy mają jakiekolwiek ambicje, nie wspominając już o studiach. Co gorsza owe kierownictwo w którym panuje syndrom pychy menadżerskiej, dosłownie włazi z buciorami w prywatne życie wielu osób, próbując im układać "harmonogram życia". Ja osobiście wytrzymałam tam 3 miesiące i rzuciłam tym [usunięte przez moderatora]. Ukończyłam studia, co do których kierownik miał spore zarzuty, a po pewnym czasie wróciłam tam, ale nie jako pracownik, czy klient, ale po to aby przesłuchać personel;) Pozdrawiam kadrę zarządzającą i życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim tym,którzy tam pracują

Z obserwacji widać ,ze ta praca jest dla młodych ,bystrych osób umiejących radzić sobie ze stresem ,bo w kasynie ludzie tracą często duże pieniądze .

barmanka z kasyna

Lepiej dalej dawaj (usunięte przez administratora) y za talerz zupy na dworcu, a od osób chcących pracować w CP i blokowanych przez tkwiących tam i ciąglę narzekających takich nieudaczników jak ty[usunięte przez moderatora].

szczęśliwie już niepracująca!

Wystarczy popatrzeć na twoje wpisy, żeby utwierdzić się w tym, że inteligencją nie grzeszysz! Takich osób potrzebuje CP - parobków do brudnej roboty!

szczęśliwie już niepracująca!

Nie znam człowieka przy zdrowych zmysłach, który w obecnych czasach starałby się o pracę w CP! jeśli się nie ma aspiracji i wykształcenia to idzie się do kasyna usługiwać [usunięte przez moderatora]. Każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie szuka porządnej i normalnej pracy. Życzę powodzenia wszystkim tym, którzy marzą tam o wielkiej karierze, oby pewnego dnia nie wylądowali z ręką w [usunięte przez moderatora]

barmanka z kasyna

Do wszystkich niezadowolonych z pracy w CP - jak wam tak źle to po co się męczycie? Ktoś was zmusza do pracy, a może przystawia wam pistolet do głowy? Nie podoba się to [usunięte przez moderatora]. Znam osoby, które starają się o pracę w CP, które lubią pracować w kasynach, a nie mogą robić to czegoby chcieli bo blokują im miejsca pracy tacy [usunięte przez moderatora]

Cypitryna

zgodzę się z tymi wszystkimi opiniami, Casinos Poland to tzw.Obóz Pracy ! Kierownicy zmiany są niewykształceni, nie przygotowani, niekompetentni na takie stanowiska. Zwłaszcza w Kasynie w Gdyni, gdzie jeden z kierowników wcześniej pracował w McDonaldzie, a teraz się rządzi jak Pan i Władca, albo kierowniczka, która wciąż ma okres i mobbinguje wszystkich pracowników. Mamy także wspaniałą Pani Dyrektor, która nie ma własnego zdania, która zatrudnia i awansuje po krótkim czasie znajomych i rodzinę kierowników. Żałosne to wszystko ! A najbardziej to, iż taki pseudokierownik zarabia średnio 5tys.złotych, a jego ofiary po 1200,00zł

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Kandydaci do pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott