Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Opinie o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

bebzol

Racja, wystarczy popatrzeć na "kierownictwo" w Gdyni!

lady gaga

\\\"Casinos Poland\\\" niezależnie od lokalizacji to miejsce gdzie przełożeni to zazwyczaj ludzie bez wykształcenia,którzy dorabiają się stołków kierowniczych najczęściej przez łóżko! Potem wyżywają się na swoich podwładnych próbując w ten sposób pokazać swoją wyższość bo nie potrafią wykazać się inteligencją i zaakceptować fakt, że podwładni mogą mieć jakiejś ambicje a co gorsza studia! W tej klice ręka, rękę myje![usunięte przez moderatora]

kamil

Weź pod uwagę że, żeby zmienić pracę na inną trzeba jeszcze tą drugą pracę mieć .Większość osób nie pracuje tu z wyboru ,po prostu tu pieniądze są na czas i można regularnie spłacać kredyt hipoteczny .

milka

Rany ludzie po co narzekacie?? Pytanie co WY tam jeszcze robicie? Ja wytrzymałam 5 lat i jak juz pewne granice zostaly przekroczone znalazlam nowa prace i sie zwolnilam. To bylo najlepsze z mozliwych rozwiazanie. Nie pracuje juz 3 lata i wreszcie zyje. Mam wolne weekendy, swieta i noce :) Zostawcie ta bude w spokoju i poszukajcie sobie czegos nowego. Predko sytuacja sie nie zmieni. Nie liczcie na to. Pozdrawiam obecnych i bylych pracownikow.

Kasjer

Wysłałam zgłoszenie przez stronę OLX. Zadzwonili, umówiłam się na spotkanie. Poszłam nastawiona bardzo pozytywnie. Mam kilkuletnie doświadczenie, jestem dyspozycyjna, wolna i mieszkam po sąsiedzku. Mam dobry kontakt z ludźmi i jestem normalna. Rozmowa przebiegła bardzo miło, na luzie. Spełniam wszystkie ważne kryteria. Zadzwonili. "Dziękujemy za zainteresowanie, ale nawiążemy współpracę z kimś innym. Życzymy powodzenia". Może jestem za stara? Za brzydka? Za normalna? Cholernie zależało mi na tej posadzie. Szkoda. Zawiodłam się. Tyle z moich obserwacji.

Dlaczego chcę pracować właśnie tu?

MarianBorsZMiasta

Pracowałem w CP przez ponad 3 lata i w sumie źle nie mogę o nich mówić. Tak - praca jest ciężka a momentami stresująca, tak pracuje się w noce, niedziele i święta. Zarobki nie są może jakieś rewelacyjne ale nie oszukujmy się 3500 PLN do ręki dla młodej osoby poniżej 25 roku życia bez wykształcenia to nie jest aż taka tragiczna kasa. Ja lubiłem swoją robotę, na pewno nie nudziłem się w pracy. Odszedłem bo otrzymałem ofertę pracy na lepszych warunkach z lepszym wynagrodzeniem (już nie w kasynie). Ogólnie nie jest rewelacyjnie, kiedyś było lepiej (ponoć) ale teraz też nie jest źle. A wszyscy którzy tutaj wylewają pomyje na CP to po prostu nieudacznicy którzy z jakichś powodów zostali zwolnieni lub sami niewytrzymali, osoby z niskim progiem odporności psychicznej bez umiejętności czy pokory wylewają teraz żółć na byłego pracodawcę. Żałosne. Pozdrawiam pracowników Warszawskiego Kasyna.

Stefano

Siemano wszystkim, zmieniło się coś u Was ??

sssssssss

czemu wykasowaliscie moj poprzedni post ??

kuba

Pracuje w Casinos i szczerze mowiac lubie swoja prace. To prawda, ze czasem bywa ciezko i nerwowo, ale nie spotkalem sie z jakakolwiek forma mobbingu. Wynagrodzenie podstawowe to +/- 1400 - 1500 zl w zaleznosci od premii, do tego dochodza napiwki, co w sumie daje ok. 3500zl netto miesiecznie. Oczywiscie, kiedys zarobki byly znacznie lepsze, ale te czasy minely bezpowrotnie i nie ma sensu do tego wracac. Praca krupiera jest bardzo specyficzna - nocne godziny pracy, swieta i weekendy. Zatrudniajac sie w kasynie doskonale zdawalem sobie sprawe, ze ta praca nie jest prosta i przyjemna, wiaze sie z duza odpowiedzialnoscia i stresem. Mi ona sprawia duza frajde, a ewentualne obelgi ze strony graczy nauczylem sie olewac. W dobie kryzysu i gigantycznego problemu z wyplacalnoscia firm, doceniam fakt regularnych przelewow, opieki medycznej czy dodatkow swiatecznych i urlopowych.

jest srednio, trzeba przyznac ze zwiazek zawodowy to sciema , bonusow zadnych jedynie opieka medyczna ,inspektorzy wyzywaja sie na wszystkich i wprowadzaja nerwowa atmosfere (na szczescie nie wszyscy ),teraz pracujemy za 1200zl dlatego nie polecam nie traccie czasu na harowke w dymie ,w nocy ,w weekendy i swieta ,w stresie z prywitywnymi skosami oraz chamskimi polaczkami , nie warto chyba ze zamierzacie przyuczyc sie i wyjechac zagranice ,mimo wielu zmian ciezko pogodzic ta pracę nawet ze studiami zaocznymi bo grafik ustalany jest na jeden miesiac z gory , na zycie towarzyskie nie ma czasu ani sily ,jedynie osobom ktore szukaja czegos zeby sie zaczepic lub sa nocnymi markami mozna ta prace polecic ale tez na krotki okres czasu wiecej nie wytrzymacie

Ciekawe, że w Casinos Poland nie robią nic z tym mobingiem ze strony kierowniczków zmiany, za dużo im płacą w porównaniu do całego personelu ok. 100 000 pln rocznie brutto! I wszystko ozusowane i opodatkowane, a cała reszta mobingowanych wyrobników za 1200 brutto. Straszne układy, ech, szkoda życia na tą firmę i jej kierowniczków .

Sarajah

Nie martwcie sie, od przyszlego roku beda 5%-centowe podwyzki, wiec 6% os 1200 ??? ile to jest ???........

olo

Praca w kasynie to jakaś wielka porażka. Krupierzy zarabiają około 1300 zł., A sprzątaczka ( to żałosny zarobek) razem z tipami 1000 zł. i to tylko wtedy gdy pracuje na nocki. A kierownictwo nawet jeżeli poprosi się ich o podwyżkę to reagują jakby zawalił się im świat na głowę, no i niestety można się pożegnać z pracą. Jeżeli się chce w tej firmie zaistnieć (awansować) to trzeba umiejętnie stosować techniki NLP , lub być pucusiem.

SWIĄTY

Po trzech latach pracy nie przedłużono mi umowy.L Poinformowano mnie o tym fakcie listownie na drugim dniu urlopu. Jestem niezmiernie zrozpaczony , ponieważ praca krupiera dawała mi duże możliwości finansowe i zapewniała mi rozwój intelektualny. Obcowanie z cudownym kierownictwem dawało poczucie docenienia zawodowego. Krakowskie Casinos Poland polecam wszystkim ludziom chcącym przeżyć duże emocje, a także szukającym pracy, by codzienne zarabianie na życie było upadkiem egzystencjalnym-TA PRACA TO KOSZMAR

krupier

nie tylko w CP praca tak wygląda. W Orbis Casino podobnie (z początku myślałem że tylko w moim kasynie taki klimat), o ile kierownicy czasem trafią się równi, to dyrektor stojący nad nimi pozwala graczom, którzy mają jeszcze jakiekolwiek pieniądze wyżywać się na personelu. Nocna praca, we wszystkie dni w roku, pensja głodowa, ostatnimi laty z tipami coraz gorzej. Ludzie tam idą tylko z ciekawości, a jeśli dłużej tam zostają, to tylko z dwóch powodów: - 'krupier' brzmi dumniej niż 'sprzątaczka' czy 'kasjerka z biedronki' - w dzień mogą pracować na drugi etat

Naucz się korzystać z klawiatury... i nie wypisuj głupot, zapewne ktoś pracuje na Twoje utrzymanie więc nie wiesz co to znaczy pracować na nocną zmianę.

była krupierka

biedny człowieku lecz się. Za pewne jesteś, którym z inspektorów badz pewniej kierownikiem i [usunięte przez moderatora] bzdury ja wspołczuje tym co sa normalni i jeszcze pracuja.

masakra

Ja tez chcial bym przestrzec wszystkich ktorzy chca isc do casinos poland do pracy to jest poprostu [usunięte przez moderatora] pracy. nie dziwie sie ze pracownicy pod marriottem robia strajk bo pensje z miesiaca na miesiac sa coraz nizsze o zalosnych tipach nie wspomne.Takze ludziska lepiej do biedronki czy piekarni na nocki niz tu.

lolo

praca [usunięte przez moderatora] jak w piekarni same nocki,pensja super jak w biedronce, niewiem o co tym ludzią chodzi chyba w (usunięte przez administratora) sie poprzewracało od tego dobrobytu :-)

Przykre. Straszna firma. Potwierdzam powyższą opinię.

gruby

potwierdzam, w firmie nie szanuja nikogo, jestes dla nich zerem. Zapieprza sie w nocy w dymie, po pracy nie ma sie juz sily na nic innego.Po za tym wymyslili ze beda robic jakies testy na poziom umiejetnosci, oczywiscie pod grozba zwolnienia, nie wiem kogo oni chca tam zwolnic, jak ktos ma troche oliwy w glowie to nie pojdzie tyrac za 1200 PLN.

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Kandydaci do pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott