Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Opinie o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

mamuśka

mamuśka moja corka pracuje w casinos poland i nie jest gnojona może małe zarobki ale z ludżmi trzeba umieć się dogadywać a młodzi są przemądrzali jakby w tym zawodzie już wszystie rozumy pozjadali trochę pokory najpierw bądż dobry w tym zawodzie a potem mędrkuj

zebra

Nie wiem jak w innych kasynach ale casinos poland to kompletne dno, szczerze mówiąc lepiej iść na przysłowiową kase do biedronki bo pieniadze porównywalne a stres mniejszy. Przynajmniej jeśli klient jest niemiły ochrona zareaguje. W CP mogą wyzywać krupierów od najgorszych, a ochrona jest po to, żeby dobrze wyglądalo bo tak naprawdę nawet 4 liter nie ruszą żeby zrobić to co należy do ich psich obowiazków(nieliczne wyjątki to zazwyczaj świeżo zatrudnieni, bo starzy wyjadacze nie robią NIC). Nie wspomnę już o poj...banym kierownictwie, działającym wg. zasady: skoro mnie gnoili kiedyś to ja teraz młodym pokażę. Zapominają tylko,ze kiedyś pracowali za niezłe pieniądze a teraz to jałmużna, najczęściej od klientów, bo wypłata jest śmiesznie niska....za pracę w nocy! Nikomu nie polecam.

krupier

potwierdzam [usunięte przez moderatora] ze strony zakompleksionych kierowników. Zamiast zająć sie swoją robotą tylko wyżywają się na pracownikach. Straszna firma i atmosfera pracy okropna.

Oszukany

Pracuję w casinos poland w wawie ciężka praca za przysłowiową miskę ryżu. [usunięte przez moderatora] na każdym kroku od zwykłej sprzątaczki która nie ma nic wspólnego z krupierami aż do krupierów i inspektorów. Kto mobinguje? Kierownictwo kasyna każdego kogo popadnie. Odszedłem z tamtąd. Najbardziej mi szkoda sprzątaczy którzy tam zarabiają 1200 zł a krupirzy i inspektorzy ( którzy pracują po 215 godz w mies.) 2100zł. To wszystko to rzenada i [usunięte przez moderatora] i przekrent. Pozdrawiam złośliwego [usunięte przez moderatora] - kierownika.

Kasjer

Wysłałam zgłoszenie przez stronę OLX. Zadzwonili, umówiłam się na spotkanie. Poszłam nastawiona bardzo pozytywnie. Mam kilkuletnie doświadczenie, jestem dyspozycyjna, wolna i mieszkam po sąsiedzku. Mam dobry kontakt z ludźmi i jestem normalna. Rozmowa przebiegła bardzo miło, na luzie. Spełniam wszystkie ważne kryteria. Zadzwonili. "Dziękujemy za zainteresowanie, ale nawiążemy współpracę z kimś innym. Życzymy powodzenia". Może jestem za stara? Za brzydka? Za normalna? Cholernie zależało mi na tej posadzie. Szkoda. Zawiodłam się. Tyle z moich obserwacji.

Dlaczego chcę pracować właśnie tu?

Biedni pracownicy w Casinos Poland; zarabiają grosze, terroryzowani i [usunięte przez moderatora] przez menadżerków , z chorymi ambicjami. Krupier ma podstawę 1200 zł za pracę w nocy , w niedziele i święta. Praca dla Casinos Poland to żenada. Nie polecam nawet wrogowi.

W Casinos Poland pracuja biedni ludzie , którym pracodawca płaci GROSZE (krupier zarabia 1200 !!!) za ciężką pracę po nocach, w dymie i stresie, przy obsłudze chorych na głowę klientów i pod kierownictwem często równie chorej na głowę kadry menadzerskiej. A głównym źródłem utrzymania są dla nich napiwki- czyli JAŁMUŻNA o która zmuszeni sa żebrać żeby miec z czego żyć... Twoją kasę zabiera WŁAŚCICIEL a nie pracownik! a cywilizowany GOŚĆ daje napiwki za obsługę ĆWOKU ! a jak Cie nie stać to graj na ławce w karty na Dworcu Głównym!

W Casinos Poland pracują złodzieje którzy podbierają pieniądze z kasy i nie płacą podatków.Namawiają do łapówek.Szczególnie w szczecinie przy ul.Tkackiej 2 personel się tym wyróżnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Kandydaci do pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott