delphia yachts kot sp.j.

Opinie o delphia yachts kot sp.j.

Nie powiem, bo to małe miasto

Pieniądze - niezłe, ale za długo bez podwyżki, mimo podnoszenia wydajności i zarabiania kasy dla firmy Atmosfera - bardzo w porządku, można spokojnie iść rano do pracy bez zbędnych stresów Szefostwo - OK, Dyrektor i Szefowie to "swoje chłopy", wyrozumiali, kontakt w porządku, identyfikują się z firmą i zawsze ich wszędzie widać - to na plus, nie barykadują się w gabinetach Kadra - Różnie - kierownicy przeważnie leniwi, niechętni do zmian, biorą dobrą kasę i mają wszystko w [usunięte przez moderatora], firma i tak ich nie ruszy, bo znają sie na budowie łodzi, więc co im tam - średnia kadra biurowa dość na poziomie, od leni i pozerów do osób naprawdę ciężko pracujących. Trochę plotkarzy, trochę zaufanych ludzi, przekrój raczej standardowy Możliwość rozwoju - żadna, zero szkoleń, certyfikatów Stabilizacja - jak coś robisz i to widać, to zostaniesz na dłużej i nikt Cię nie chce wywalić, jak na takie małe mazurskie miasto, to duży plus Ogólnie - warto pracować i się trzymać tej roboty

Zostaw opinię o delphia yachts kot sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie delphia yachts kot sp.j.