Opinie o Dodax GmbH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dodax GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dodax GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dodax GmbH w Warszawa

To jest w ogóle tutaj ktoś, kto otrzymał normalnie płytę? Bo nie wiem czy jest jakiś cień nadziei...

DeadB
@Ewa

ja kupilem w Dodax boda z 10 winyli, w sumie. W roznych odstepach czasu.. i nigdy nie bylo najmniejszego problemu. Przychodzily chwile po dekralowanym terminie ale przychodzily zawsze.

Krysia Nowy wpis

Rozglądając się za pracą natrafiłam na tą firmę. Ktoś napisał, że firma zbankrutowała - ile w tym prawdy? Na internecie nie mogę znaleźć żadnej informacji, która by to potwierdziła. Widziałam, że ktoś też o tą kwestię pytał ale komentarz został bez odpowiedzi.

Asocial

Firma zbankrutowała.

Jacek
@Ewa

Ja czekam na dwie płyty cd o wartości ponad 100zl zamówione ponad dwa miesiące temu i mimo ponagleń o zwrot pieniędzy za zapłaconą przesyłkę nie otrzymałem ani pieniędzy ani płyt. Gdy wchodziłem na portal pisało w trakcie realizacji teraz to na tą stronę nie można wejść. Kontakt telefoniczny z konsultantami to ściema głos mówi konsultanci wszyscy zajęci po czym kontakt się urywa.. Trzeba zgłosić tę instytucję jako (usunięte przez administratora) internetowe

@Jacek

Ja na swoją płytę czekam ponad 2 msc i już się chyba nie doczekam. Zamówienie anulowali i ani płyty ani kasy. Mieli swoją stronę na Facebooku ale jak ludzie zaczęli pisać że nie wysyłają zamówień ani nie zwracają pieniędzy to usunęli konto

@Iwona

Czyli co, bez policji się nie obejdzie?

JS
@Ewa

Od paru ładnych lat korzystałem z ofert Dodax, kupując płyty. Nigdy nie miałem kłopotów z zakupem (czas oczekiwania do 3 tyg. max) i nawet z reklamacjami, które po przedstawieniu dowodów (zdjęć) były natychmiastowo uwzględniane. Od kilku dni nie można się zalogować na stronę. Nie wiem co się stało.

Artek
@Ewa

Kupowałem tam płyty jeszcze luty/marzec 2022 i wszystko ok ale teraz planując zakupy widzę firma znikła

jacek Nowy wpis
@Ewa

Tak przyszly wszystkie zamowienia.

DeadB Nowy wpis

Zbyszko Nowy wpis

Swego czas nie brakowało tu ruchu. Jednak z tego, co widać, głównie klienci się udzielali. Z 1,5 roku temu pokuszono się nawet o stwierdzenie, że firma zbankrutowała. Kto to ostatecznie wyjaśni uzupełniając wypowiedź o informację, co z pracownikami, czy wypłacono pensję do końca, może nawet z odprawami? Wiem, że mieli tu ludzi, bo lata temu dawali ogłoszenia dla Customer Service Center Associate. Z samego szperania w sieci to rzuciło mi się jedynie w oczy, że jest od 8 lat spółka Dodax Sp. z o.o., trudniąca się m.in przetwarzaniem danych, zarządzaniem stronami internetowymi (hosting) i podobną działalnością. Kto wie, czy ma ona coś wspólnego z tym tu Dodax-em?

jacek

A zakupilem kilka plyt przez okres oklo 2 lat i wszytsko bylo zawsze ok.Jednej pozycji nie udalo sie sciagnac ale sklep zwrocil pieniadze.Wiec jestem o nich dobrego zdania jako klijent.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dodax GmbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Joanna

UWAGA na Dodax !!! Pracowałam tam prawie 2 lata i w czerwcu 2022, CEO firmy oznajmił wszystkim pracownikom, iż firma znajduje się na skraju bankructwa, jednak do tej pory firma jest zarejestrowana w Polsce jako spółka. Po dziś dzień pracownikom nie wypłacono zaległych wypłat (w moim przypadku są to 3 wypłaty). Najprawdopodobniej właściel firmy ma jakieś plany co do firmy w Polsce, mimo że mówił, że nie jest wypłacalny. Bardzo trudna sytuacja, a dodatkowo utrudniony kontakt z CEO (odpisywał zdawkowo na wiadomości po miesiącu czekania). Sprawa została zgłoszona do PIP-u, jednak nawet im nie udało się dotrzeć do CEO firmy.

Teresa
@Joanna

2 lata to dość sporo! Co spowodowało, że firma znalazła się na skraju bankructwa? Ktoś to gdzieś zgłosił? Jeśli tyle osób nie otrzymało tego wynagrodzenia?

RP1410

Czy stałą praktyką firmy Dodax jest złodziejski proceder wyłudzenia pienędzy za zamówione i opłacone z góry płyty muzyczne. Brak odpowiedzi na dwukrotne ponaglenia. Towaru zamówionego nie otrzymałem. Pieniądze nie zostały zwrócone pomimo mojego rządania. Jesteście zwykłymi złodziejami i tak też będę was opisywał na forach społecznościowych w Polsce. Życzę waszej bandyckiej złodziejskiej firmie wszystkiego najgorszego i przestrzegam przed wpłacaniem pieniędzy na konto Dodax.

Łucja
@RP1410

o kurczę to słabo że tak się stało, może warto to gdzieś zgłosić?

RP1410
@Łucja

Poszło na Policję i do UOKiK oraz oczywiście do mediów. Jak ci ostatni opiszą i rozdmuchają sprawę tych (usunięte przez administratora) to zasrany Dodax straci trochę kasy kręconej na tych przekrentach. Dla mnie osobiście satysfakcją będzie jak te kindybały z Dodaxa nie oszukają nikogo więcej przynajmniej z Polski. Dodam jeszcze osobiste jedyne bardzo szczere życzenia dla tych z Dodaxa którzy mnie okradli: żebyście dostali jednocześnie napadu sraczki i padaczki.

@RP1410

POTWIERDZAM. Mam tą samą sytuacje. Wysłałem 5 emaili i żadnej odpowiedzi! Dziś dzwoniłem 21 razy ( od rana), "stała śpiewka" KONSULTACI wszyscy ZAJĘCI...ale chętnie służymy Pomocą. I tak przepadło 40zł za płytę. NIGDY WIĘCEJ DODAXU!!!!!!!!!!

PODTRZYMUJĘ!

robokop.6
@RP1410

niestety . to co tu jest napisane to prawda ...dokładnie tak samo bylo i w moim przypadku... To złodziejska firma ...skupia sie na wyłudzaniu pieniędzy za obiecany towar.

@RP1410

Mnie to samo spotkało. Telefon ciągle zajęty. Kilkanaście email i cisza. A podobno Szwajcaria to solidny naród. Pewno mają w bankach deficyt więc ich firmy zgarniają kasę i nie wysyłają towaru!!

JACEK-OSA
@RP1410

Dokładnie to samo mam i ja.

Ramtam
@RP1410

Jestem w identycznej sytuacji od 26 czerwca 2022r. J.K.Szczecin.

Ramtam
@Ramtam

TYLKO NIE KUPUJCIE w DODAX z PRZEDPŁATĄ!!! (usunięte przez administratora)FIRMA!

Marcoolo
@RP1410

Ja również od 17.05.2022 oczekuję .Poza jednymi przeprosinami 1 .06 .brak jakichkolwiek informacji ani płyty ani zwrot pieniędzy ,po prostu złodziejski proceder .

@Ramtam

Jestem również w identycznej sytuacji od 23 czerwca 2022r,dodax robi sobie żarty z poważnych klientów,zamówienie przez nich anulowane,kasy na konto z powrotem nie przelali,mail i telefon do nich milczy!!!Obudziłem się na tym forum!Przestrzegam przez tą firmą!

Piotrekk2111
@RP1410

Witam. Zgadzam się z tą opinią w stu procentach ponieważ ja także zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Nie kupujcie nic u nich.

gregor
@RP1410

mam to samo. Zamówienie opłacone, towar nie wysłany, kasy nie zwracają i na maile przestali odpowiadać

john

Działania firmy Dodax można określić, z ostrożności procesowej, co najwyżej jako kontrowersyjne :-) | strona nie działa od kilku dni [w różnych krajach], prawdopodobnie firma się zawinęła, brak takiego wpisu w KRS 0000549706. Pieniądze przepadły, niestety. Gdyby polska prokuratura działała po ludzku [inaczej: w ogóle działała], a nie obdarowywała żony prokuratorów, firma Dodax nie zostałaby zapewne zarejestrowana w polskiej domenie [w końcu to są ludzie inteligentni i przezorni - nie ma to związku z uczciwością, na ten temat nie zajmuję stanowiska]. Wydaje się, że po zmianie przepisów celnych, działalność firmy na terenie RP przestała mieć sens. Wysyłka dokonywana spoza UE [Szwajcaria], zatem ceny końcowe podawane w opisie aukcji nie były de facto cenami końcowymi [podstawowy zarzut] - dodatkowe opłaty pocztowo-celne ponoszone przez klienta pod rygorem nie wydania przesyłki. Przy założeniu, że opłaty dokonywane były z góry - rodziło to mocno niekomfortowe sytuacje. Zwrot opłat dokonywany przez firmę Dodax uznaniowo. W przypadku nie odebrania przesyłki oczekiwanie na zwrot pieniędzy miesiącami. Reasumując: nic nie stoi na przeszkodzie, aby prokuratura wyjaśniła tę sprawę [wobec zarządu, czy innych zatrudnionych - ze względów prawnych nie jest możliwe prowadzenie w RP postępowania prokuratorskiego wobec osób prawnych]

@john

Rozumiem że nie ma sensu zgłaszać sprawy do prokuratury bo i tak nic z tego nie będzie?

@Iwona

cześć Iwona, w mojej ocenie - nie ma. I tak sprawę umorzą bądź odmówią wszczęcia postępowania [z perspektywy strony poszkodowanej - ten sam efekt] - to tylko strata czasu. Można wystąpić z roszczeniami cywilnymi. Ale jeśli faktycznie ogłosili upadłość [bądź w trakcie] - będziesz 50, albo 1550 w kolejce - bez szans. Poza tym taki szczegół - wszelkie spory cywilne rozpatruje Sąd w Szwajcarii [w jakimś kantonie, nie ma sensu sprawdzać]. Pojawia się pytanie: dlaczego nie wprowadzono zmian w prawie [właściwość miejscowa]? Skoro zakupy dokonane są np. w Poznaniu, to winien spory rozpatrywać Sąd w Poznaniu, jeśli w W-wie, to w W-wie, itd., a nie w Szwajcarii, na Bahamach, czy na Marsie. Nie można powiedzieć, że działalność internetowa wyprzedziła polskiego ustawodawcę, ponieważ to już trwa dobre 20 lat. Komu ma to służyć, to już każdy musi odpowiedzieć sobie sam [przy wyborach warto]. W mojej ocenie czas ten lepiej poświęcić na słuchanie muzyki, przebywanie z rodzinę, a najlepiej na słuchanie muzyki z rodziną :-) Przepraszam, że nie jest to przekaz pozytywny [poza poprzednim zdaniem], ale cóż ... pozdrawiam, J

Frodo

Nie polecam DODAX. Opinie na polskich i zagranicznych forach sugerują, że to (usunięte przez administratora) Od prawie miesiąca przetrzymują płatność za zamówienie, którego nie byli w stanie zrealizować. Dwa tygodnie po planowanym terminie dostawy w końcu odpowiedzieli na moje (drugie) pytanie twierdząc, że płyty nie ma i musieli anulować zamówienie. Co musieli zrobić dopiero, gdy sama ich ścignęłam, bo wcześniej zamówienie miało status "W realizacji". Miałam otrzymać zwrot w kilka dni, a jak nie dostanę, miałam się z nimi kontaktować lub odezwać się do Paypal lub własnego banku. Ta wzmianka o Paypal / własnym banku w mailu o zwrocie od razu wzbudziła mój niepokój. I słusznie, mijają 3 tygodnie. Dodax nie przesłał zwrotu, nie odpowiada na maile, a rzekoma infolinia nie działa - rozłącza się automatycznie po informacji, że "konsultacji są zajęci". Jedno z gorszych doświadczeń konsumenckich, a płyty ściągam z różnych krajów od lat. Sama nie wiem ile to jeszcze potrwa, czy w ogóle otrzymam zwrot. Teraz próbuję przez Paypal.

Czekam na płytę prawie 2 miesiące, zero odpowiedzi na maile poza tymi wysłanymi "z automatu". Brak zwrotu, brak informacji, zero poszanowania klienta. Nie polecam!

JACEK-OSA

To jrst złodziejska firma , nie odpisują , ciągle przyjmują zamówienia potem je anulują i nie iddają pieniędzy.Najlepsze jest to że nadal mają strony , reklamują się te (usunięte przez administratora) u nas (usunięte przez administratora)

Klient

Odradzam jak najdalej. Płytę zqmowilem miesiąc temu do tej pory nie dotarła. Kto w dzisiejszych czasach wysyła płyty zwykłym listem. Brak potwierdzenia nadania i brak możliwości śledzenia przesyłki. 100zl poszło w kosz. Lepiej kupić w sprawdzonym sklepie albo wcale

@Klient

jeśli wybrałeś przesyłkę listem to tak przyszło... tak to jest jak się próbuje zaoszczędzić... no chyba że to normalna praktyka i firma ma tylko jeden rodzaj wysyłki?

@Ewa

TAK. Firma zaproponowała tylko taką WYSYŁKĘ.

@Klient

Bo to spotkało i mnie!!

Iwona

Potwierdzam płytę zamówiłam 13.06.2022r po miesiącu status zamówienia zmienili na anulowany i oczywiście pieniędzy nie oddali!! Złodzieje!!

@Iwona

Tak właśnie było i ze mną!!

Jandr

Firma dramat, omijać szerokim łukiem. Zero kontaktu z firmą, na maile nie odpowiadają, telefoniczny kontakt niemożliwy, na przesyłkę czekam 2 tyg. I nic. Nic nie zamawiajcie w tej firmie!!!!!!!

@Jandr

A jakieś potwierdzenie otrzymałaś czy cokolwiek po złożeniu zamówienia? Rozumiem, że przez stronkę składałaś?

Alicja

Nie polecam. Czekałam na paczkę 2 miesiące, a miała być w ciągu kilku dni. Paczka nierejestrowana, nie dostałam żadnego kodu śledzenia. Gdy wreszcie przyszła, musiałam zapłacić dodatkowo za "usługę pocztową". Zero odpowiedzialności za cokolwiek. Już nigdy nic stąd nie zamówię.

@Alicja

Ale chwileczkę, zamawiając płaciłaś już za wysyłkę tak? No bo co to za usługa pocztowa w takim razie

Adela

Firma na początku obiecuje bardzo duzo.Proces rekrutacji bardzo słaby - nie znajomość prawa. Przy podpisaniu umowy nie bylo oosby odpowiedzialnej do podpisu umowy (nie wazne wg prawa w kraju). Niestety pierwszy raz oceniam - i musze wystawic ocene negatywna. Prosze kolezanki i kolegów o wielkie zastanowie sie nad praca w tej firmie, nie mowie zle na firmie i nie jestem złośliwa. Wiekszosc wpisow to prawda, smutne...

SSSS
@Adela

tak to smutne, największe zło to centrala i CEO ale może sie to zmieni wkrótce. Czekamy!!!!

Stefan
@SSSS

Są zapowiedziane jakieś zmiany w strukturach zarządzania firmy Dodax GmbH? Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować to, że w dalszym ciągu pracujesz w tej firmie. Cieszy mnie to, ponieważ dzięki Twojej odpowiedzi osoby poszukujące informacji na temat tego pracodawcy będą miały ułatwione zadanie. Zachęcam do dalszej aktywności.

P
@Stefan

Nie już nie pracuję, słyszałem tylko plotki!!!

Beata
@P

Dobrze, że podzieliłeś się z nami informacjami, które usłyszałeś. Ale chyba sam przyznasz mi rację, iż nie zawsze powinniśmy brać plotki na poważnie. W Dodax GmbH już nie pracujesz, ale może masz jakiegoś znajomego, który jest jeszcze tam zatrudniony? Jeśli tak, to poproś go, by sam się tu wypowiedział, bowiem takie informacje z pierwszej ręki są tu bardzo cenne.

Malgorzata
@Adela

Witam, Reprezentuje dział HR firmy Dodax w Warszawie i chciałabym przeprosić za proces rekrutacyjny. Niestety procesy prowadzone są równiez przez osoby z innych krajów i być może to wpłynęło na taką ocenę procesu rekrutacyjnego.

Aaa
@Adela

Zarządzanie firmą pozostawia wiele do życzenia!!!

nikt
@Adela

Brak totalnego profesjonalizmu w tej firmie. Brak szacunku dla ludzi i ich pracy.!!! Trzymac sie z daleka od takiej firmy!!!

nikt
@Adela

proszę o poważne zastanowienie się ta firma to jeden wielki żart, totalny brak szacunku dla pracowników. Wielka tragedia!!!!

Nobody
@SSSS

Niezrozumiale jak mozna tak dlugo trzymac CEO glupi wlasciciel!!!

Nobody
@nikt

CEO OD DAWNA DO WYMIANY!!! DLACZEGO TO TAK DLUGO TRWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wz
@Malgorzata

A może Pani wpłynąć na realizację zamówienia lub chociaż informację na jego temat - odpowiedź na moje monity

Cet
@Adela

Firma zatrudnia I zatrudnia a później ludzie siedzą i się nudza bo nie ma żadnego zarządzania w tej firmie. Jedna wielka tragedia!!!!

Bb
@Adela

Teraz Myworld trzymać się z daleka firma o ciemnych interesach!!!!

Aa
@Adela

Firma tragedia!!! Zarządzanie pozostawia wiele do życzenia!!!!

Czesław
@Aa

Twoje stwierdzenie nie zostało w żaden sposób uzasadnione. Dlaczego? Co dokładnie takiego dzieje się w tej firmie, że stwierdziłeś, iż zarządzanie pozostawia tam wiele do życzenia? Możesz troszkę to rozjaśnić i rozbudować swoją opinię?

Jola
@Adela

Oni oszukuja ludzi jesli chodzi o zakupy a co dopiero pracownikow.

Halina

Hej, jakiego wynagrodzenia można się obecnie spodziewać w Dodaxie? Czy początkowa jego wysokość wiąże się z np. posiadanym doświadczeniem? Czy na start każdy dostaje tyle samo?

Sebioslaw

Bandycka firma. Płyta LP przyjechała uszkodzona zaproponowali rekompensatę 20 zł. Zgodziłem się, bo był tylko lekko zagięty narożnik. Do tej pory nie ma przelewu na koncie. Druga płyta przyjechała totalnie zniszczona (okładka w każdym możliwym miejscu zniszczona). Nie odpowiadają na maile. Boję się odesłać na adres, z którego ją otrzymałem, bo wtedy to nie będę miał płyty i pieniędzy. Chyba czas przejechać się do urzędu ochrony konsumenta i zgłosić problem. Jak się urzędnicy zajmą ta firmą i dowalą im ustawowe kary za olewanie reklamacji klientów, to może coś ich nauczy. Chciałbym nadmienić, że nie rozpatrzenie reklamacji na terenie naszego kraju w dużej firmie wysyłkowej z siedzibą w UK, skończyło się karą około 2 milionów złotych i pogrzebało firmę momentalnie.

crack

CEO has mental problems!!!!

Adrian

@Less, co dokładnie masz na myśli pisząc, że firma jest źle zarządzana? Jakie zmiany według Ciebie by się przydały? Rozumiem, że atmosfera w zespole Ci odpowiada? Można liczyć na wsparcie współpracowników?

SSSS
@Adrian

W centrali duże problemy!!!!

Ilona
@SSSS

O jakich dokładnie problemach piszesz, co obecnie dzieje się w firmie? Dla osób poszukujących pracy będzie to ważna informacja. Rozumiem, że pracujesz w centrali, a czy sytuacja tam jakoś wpływa na inne odziały? Jak to wygląda w praktyce?

b
@SSSS

Firma byla na skraju bankructwa w zeszlym roku, malo brakowalo a CEO zniknal - zero szacunku dla pracy i ludzi przez CEO- czlowiek z pogarda dla wszyskich.

Bartosz
@b

Firma obecnie dobrze prosperuje, bo nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Możesz napisać kiedy będą przyjęcia i na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie?

ttt
@Bartosz

Teraz dobrze bo została kupiona, niestety powinny wymienić CEO z Szwajcarii bo to skandal że tak długo się utrzymuje po tym jak się zachowuje. Człowiek pobudzony ciągle na haju!!!!!

Obcy

Czyje zę wypróbujemy nowy wasz nabytek :) czy zna się na robocie czy nie. Tyle miesięcy przepracowane to powinna coś już wiedzieć. Jak się zachować, kogo poinformować, jak się nie denerwować ;)

nnnn
@Obcy

nie zna sie w ogóle na niczym

Zostaw merytoryczną opinię o Dodax GmbH - Warszawa

• Jak się pracuje w Dodax GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Dodax GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dodax GmbH