Opinie o Wojciech Rosmanowski As-Driver w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wojciech Rosmanowski As-Driver. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Rosmanowski As-Driver o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Rosmanowski As-Driver w Warszawa

Pati Nowy wpis
Inne

Witam, czy prowadzone są może staże dla studentów logistyki? widziałam już te informację dotyczące większych zmian w firmie ale dyspozytorzy wciąż pracują w biurze? proszę o ocenę warunków i tego czy warto zagadywać o praktykę

Lirik Nowy wpis
Pracownik

Witam. Problemem w tej korporacji jest nie mała ilość zleceń (bo teraz w każdej jest mallo roboty). Komunikacja z dyspozytorami - porażka. Nie chcom pomagać kierowcam. Nie przyznają swojej winy. Na 10 zleceń - 6 pomyłek. Mają internet, komputer, program, który pomaga wprowadzić informacje, ale i tak robią błędy. Jak podpowiadasz smsem przez apke, że jest pomyłka - obrażają się. Odpisują czasami po chamsku. Ja, oczywiście nie jestem najlepszym kierowca w Warszawie. Ale w ciągu roku mam jedną skargę od klientów, pracując w 4 korporacjach (bo w jednej, albo dwóch nie da się zarobić). Tak że nie ma roboty w jednym zespołu - każdy za siebie. Pozdrawiam.

anonim Nowy wpis
Inne

Hej , kiedyś znajomy dał mi cynk, żeby zapytać o pracę tutaj. W końcu poszedłem gdzieś indziej ale teraz szukam znowu. Tylko widzę wpisy jakieś, że jego już nie ma. O co chodzi, firma już nie działa czy coś? Nie wiedziałem

Bb Nowy wpis
Inne
@anonim

Firma działa, zmienił się właściciel i zasady. Jest strona internetowa, sprawdź sobie.

Adam
Inne

Ma ktoś informacje na temat tej firmy ? Jakie zarobki i atmosfera ?

JEŻ .
Były pracownik
@Adam

No i CYK .NIE MA JUŻ ASA .

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wojciech Rosmanowski As-Driver? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisu
Warszawa
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Wojciech Rosmanowski As-Driver?

Roza
@Pytanie

Nigdy tam nie awansujesz wszyscy z tej korporacji uciekają. Powstaje dużo korporacji o ciekawszych warunkach opłaty bazy np. 1 zlecenie za 5 zł.

Głos

Właściciel napycha sobie kasą kieszenie a kierowcom dokucza na wszystkie możliwe sposoby. Baza kasa dyżur i zawieszenie tylko tyle mówi.

Jack

firma BYŁA OK , ale brak kontroli i pazerstwo doprowadziło ją do wielkiego kryzysu z zleceniami oto co złe nawet bardzo zdecydowanie za wysoka baza a są dwie i to powoduje brak kierowców , ten brak przekłada się na czas oczekiwania klienta na auto i ludzie rezygnują ,zatrudnienie wschodnich kierowców o czymś świadczy a może planujecie współprace z uberem i niebawem będą też muzułmanie za kierownica bo przecież to kasa .Firma bazuje na naiwniakach obiecując zarobki w tysiącach a w sumie demolujecie własne samochody za psie pieniądze i to wy macie ryzyko wpadki oraz bardzo dużej kary bo na papierze nikt wam nie da kwita że zapłaci za was kare a że to przestępstwo gospodarcze to życzę powodzenia oto cała prawda o asie. A to do zastanawiających się czy nie spróbować , nie ma panie i panowie tu kasy , tylko przydzielanie zleceń i najlepsi klienci zrezygnowali lub wożeni są prywatnie . Pozdrawiam dyspozytorów którzy uważają że ich wałki są niewidoczne

widac

Teraz to totalnie nie ma pracy w asie. Baza droga .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
huk

Brak pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Rosmanowski As-Driver - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Wojciech Rosmanowski As-Driver?

  Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Rosmanowski As-Driver tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Rosmanowski As-Driver?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojciech Rosmanowski As-Driver
1/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Namysłowska 7 lok. 37
  03-454 Warszawa
 • NIP: 1132405303 REGON: 141548579
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Wojciech Rosmanowski As-Driver
Przejdź do nowych opinii