express bus

Lublin

Opinie o express bus

lili

Nie polecam!!!!!! Wysłałam paczkę do Polski z Holandii i znalazła się w innym mieście.ODRADZAM.

Gorzata

Samochody złom!!!!Jechałem z Holandi do Polski.25 km.przed granicą Niemiecką rozwalił się bus.Właściciel Nas olał.usieliśmy sami ogarniać dalszą drogę .Nie polecam.

podr...

firma ta ma dziwna polityke jak nie jedziesz na całej trasie przejazdu to rezerwacji miejsca ci nie przyjmą.mialem niestety taka sytuacje...

gghjm

@rrrrrr a co konkretnie Ci nie odpowiadałao? poza atmosfera

rrrrrr

Ta firma to największe dno i patologia w Lublinie.Szefostwo chamskie aż do bólu.Nie życzę nikomu mieć przyjemności z tą firmą,szkoda zdrowia i nerwów.W ostatnim czasie pozwalniali się nawet kierowcy którzy przepracowali z tej patologii wiele lat.Tak jak napisałeś "a1" ten gruby kierowca tylko na kasę poleciał.

a1

W tej firmie jest dziwna polityka. Właściciel firmy pozwala swojemu byłemu zięciowi pracować po tym jak zrobił dziecko innej kobiecie i olał curie szefa. Ale i córeczka szefa ma na koncie zdrady. Robiła to z kierowcami z Krakowa, żadnemu nie przepuściła. Przyjerzdza ona teraz na parking a każdy się z niej naśmiewa za jej plecami. Mówią, że puszczalska przyjechała. Ona uważa, że jest atrakcyjną kobietą, ale jest inaczej. Może kupić jej lusterko trzeba. Wyrwała grubego kierowcę, ale on chyba tylko na kasę poleciał.

Zostaw opinię o express bus - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie express bus