Opinie o Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. w Motycz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. w Motycz

rotor

nie polecam tego pracodawcy, każdy kto pracował tam to wie o co chodzi: *na wypłatę czeka się około 2-3 miesięcy *nowi pracownicy jak przepracują miesiąc - dwa raczej kasy nie widzą wogóle *umowa (o ile się dostanie) to minimum krajowe *brak urlopów ani kasy za nie wykorzystane dni *narzędzia na własną rękę trzeba sobie załatwić *zero socjalu *czas pracy przekroczony kilkakrotnie *prowadzący >>>>>>>>>> nie lepszy od właściciela (pracownicy wiedzą o co chodzi) wpisujcie swoje uwagi

Rot

Super pracodawca! Polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy urlop w Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. jest płatny 100%?

rotor

Rot Nowy wpis

Super pracodawca! Polecam!

Pan Pawłowski nie wypłaca pieniądze. Nie odpowiada na telefony. Może ktoś wie gdzie teraz prawdopodobnie pracuje ten ......

Kolego chyba pomyliłeś firmy, ponieważ w ROTOR ZMM mieszczący się w Motyczu nigdy nie pracował ani nie zarządzał niejaki Pawłowski. Pracowałem tam 6 lat i mam bardzo pozytywne zdanie na temat właściciela firmy ROTOR Pana Ryszarda.

Lol Nowy wpis

Szefem jest Pan Ryszard, uczciwy pracodawca.

Administrator Nowy wpis

Czy w trakcie rekrutacji firma Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Motycz?

Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer w firmie Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Firma Rotor Zakład Instalacyjny. Pan Szymon Pawłowski

Witam. Czy koś posiada aktualne informacje gdzie Pawłowski teraz działa. Czy da się go zastać w Warszawie?

Winek

Firma normalnie działa, w KRS nie ma żadnych informacji więc chyba ktoś pomylił firmy!

poszukiwacze

Szukamy kontaktu do byłych pracowników albo podwykonawców Rotoru, Rotorexu, SEM albo Zakładu Instalacji.

Jak ze studentami w Rotorex Rotor Zakład Instalacyjny państwa P..? Chętnie zatrudniają?

Podwykonawca

Czy ma ktoś informacje gdzie obecnie pracuje firma Rotorex ??

poszukiwacze
@Podwykonawca

Witam, Szukamy byłych pracowników podwykonawców firmy Rotor albo Rotorex albo podobnych. Prosimy o kontatk

Exx

Witam czy ktoś posiada aktualne informacje odnośnie Rotorex ? Gdzie pracują,gdzie można ich zastać ?

Były

Dla uzupełnienia, pracują dla firmy Mercury. Kierownik z Mercurego jest na parterze tego budynku tam znajdziecie też synka, Szymona który kierowniczy tam swoimi ludźmi. Co do firmy "Rotor" nie polecam, po prostu oszust który z góry zakłada że nie wypłaci, żadnych lub wszystkich pięniedzy.

Były

Witam, wszystkich. Dla zainteresowanych obecnie (usunięte przez administratora)wykonuje prace w warszawie, (usunięte przez administratora) Stawiają tam biurowiec Green Wings.

podwykonawca

[usunięte przez moderatora] to stary [usunięte przez moderatora] zakłada nowe firmy pod innymi nazwami np. rotor, rotorex, ostatnia SEM wszystkie zadłużone. ten człowiek (o ile można go tak nazwać) nie płaci ani podwykonawcom ani pracownikom. ludzie uważajcie nie wierzcie w żadne jego słowo.on od początku wie że nie zapłaci nikomu tylko oszukuje każdego żeby jak najwięcej pociągnąć. uwierzcie mi wielu jest takich jak ja

szajbus

po prostu [usunięte przez moderatora].co niedziela do kościółka leci, pewnie i komunie przyjmuje... cóż taka Polska jaka i my Polacy (chociaż jemu bliżej do tych pejsiastych)... Ludki kochane po co u tego kręta pracujecie?żeby [usunięte przez moderatora] żyło się lepiej? bo wam nie skoro nie płaci miesiąc w miesiąc?do sądu pracy, państwowej inspekcji pracy i spakować walizeczki żeby pod mostem spał a nie śmiał się każdemu w żywe oczy, niech zobaczy co to znaczy na święta nie mieć za co kupić jedzenie czy dziecią za co kupić pieluszki....

Zostaw merytoryczną opinię o Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. - Motycz

• Jak się pracuje w Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rotor Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o.