Opinie o Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski w Gdańsk

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski?

Klientka Nowy wpis

Pan Pawłowski nie płaci należności za noclegi swoich pracowników.

Jak się pracuje z ludźmi z Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski?

Właściwie to P.Szymon Pawłowski był moim klientem, bo przez 1,5 roku jego pracownicy mieszkali u mnie. Lata 213-2014 Do dnia dzisiejszego jest mi winien pokaźną sumę. Wiem, także, że nie wypłacał należności pracownikom zwłaszcza pochodzenia ukraińskiego. Z jednym mam kontakt do dnia dzisiejszego. Szymon Pawłowski nie jest osobą godną do polecenia. Radzę nie podejmować współpracy.

Maciej
@Ewa

Skoro z tego co aktualnie wiesz pracodawca ten ma do uregulowania dług w stosunku do pracowników pochodzenia ukraińskiego, których zatrudniał to może będziesz tak miły i napiszesz, dlaczego nie rozliczał się z nimi na bieżąco? Znasz jakiś konkretny powód, dlaczego tak się stało?

@Maciej

To pytanie to chyba nie do mnie. Peacodawca nie jest osobą uczciwą. Dziwię się, że nadal prowadzi działalność bezkarnie.

Marzena Nowy wpis
@Ewa

No to sytuacja w Zakładzie Rotor, z tego co piszesz, nie przedstawia się najlepiej. Wspomniałaś wcześniej, że Właściciel zakładu jest Ci winien pokaźną sumę. A jakie kroki konkretnie podjęłaś w celu odzyskania pieniędzy?

Ewa Nowy wpis

W tej sprawie bylo wszczete. 2 razy postepowanie przedsadne w pabianickiej prokuraturze.

Hurtownia

Czy ktoś wie jak obecnie nazywa się firma która prowadzi Szymon Pawłowski ? Wiemy ze tych firm jest wiele.

poszukiwacze

prosimy o kontakt, ponieważ planujemy pociągnąć Sz.P. do odpowiedzialności karnej i cywilnej,

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Nie płaci, nie dotrzymuje słowa. Po prostu oszust.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski?

Zakład Instalacyjny Rotor Szymon Pawłowski