Gustar Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Gustar Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gustar Sp. z o.o.

Aneta

Pracujesz w Gustar? Co możesz powiedzieć na temat obecnych warunków pracy w firmie? Opowiedz więcej o Twoich doświadczeniach. @masto ważna informacja, że w firmie jest możliwość odbycia płatnego stażu. Chętnie usłyszymy więcej od osoby, która miała okazję w takim stażu brać udział.

mas

wczesniej oferowali rownież płatny staż wiec to też dobrze o nich swiadczy bo nie zatrudniaja ludzi by pracowali u nich za darmo, jak wiekszosc firma ktore korzystają z pomocy UP

Znajomy

Ta sama firma co tvfair. Widać fakeowe opinie :) Syf, syf i jeszcze raz SYF. A prezes sam sobie pisze takie opinie. PS. Sami zobaczcie opinie na Gowork tvfair.

anonim

(usunięte przez administratora)

spr

http://www.gowork.pl/opinie_firma,1296626,0

Zostaw opinię o Gustar Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gustar Sp. z o.o.