Opinie o Mindgram Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mindgram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mindgram Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mindgram Sp. z o.o. w Warszawa

Nie ma firm idealnych, tak jak nie ma ludzi idealnych. Pisząc w ten sposób o Mindgram byłoby to mało wiarygodne, jednak z pewnością mogę polecić to miejsce. Największymi wartościami są tu ludzie i produkt, który jest mega cenny i potrzebny w tych trudnych czasach. Wiadomo, że dużo się dzieje i zachodzi w firmie wiele zmian, nie wszystko można ogarnąć, zareagować i nie każdy pomysł można wprowadzić. Jednak jest to bez wątpienia bardzo szybko rozwijający się startup z potencjałem. Wiadomo- zadaniowy tryb pracy nie każdemu odpowiada i jest to rzecz która może być na plus, a może być na minus- dla mnie jest to super opcja, bo wolę pracować wieczorami. Czytając te negatywne komentarze myślę sobie, że tak łatwo kogoś skrytykować w internecie, nie znając sytuacji, albo nie mówiąc wprost o swoim niezadowoleniu... Ktoś się nie pojawił na spotkaniu? Może coś się stało, trochę zrozumienia, jesteśmy tylko ludźmi. Masz za dużo pracy? To dlaczego wyrzucasz żale w internecie, zamiast o tym porozmawiać z kimś w firmie? Anonimowo można napisać wszystko.

Ale co widziałaś, napiszesz? Przy okazji mam pytanie, bo zauważyłam, że np. Sales Account Executive ma opcję pracy na B2B. Stosują tutaj w ogóle wobec kogokolwiek umowy o pracę?

Project Manager aktualnie dostaje jakie wynagrodzenie? Nie widzę żadnych aktualnych informacji w sieci, pół roku temu tylko pisali, że rzędu 13 tysięcy maks. Coś poszło w górę teraz w 2024 roku? Byłoby super mieć aktualne informacje.

Czy zdarzają się nadgodziny w Mindgram Sp. z o.o.?

W Mindgram nie ma nadgodzin. Jest zadaniowy czas pracy w ramach etatu, a że zadań więcej niż czasu to... twój problem, że się nie wyrobiłeś. Pracujesz, aż dowieziesz ;)

To kiedy wtedy nadrabiać zaległości, następnego dnia ? O ile więcej obowiązków jest wyznaczanych niż pozwala na to 8h tryb pracy:?

Ehhh Nowy wpis

Masa spotkań, masa wewnętrznych projektów ustalanych kwartalnie, stałe obowiązki a to oczywiście zdalnie ;) Formalnie czas pracy jest 8h w praktyce wszyscy siedzą po godzinach, bo ewidencji nie ma. Znaczy niektóre działy zliczają ile zajmują zadania. Widziałem te zestawienia i tam każdy ma wbite ok 6-7h plus maile, spotkania ;) ale problemu nie ma, jak się uporasz wcześniej to skończysz wcześniej. Oczywiście takie asy wśród kadry zarządzającej

Uczestnik rekrutacji Nowy wpis

Proces rekrutacyjny to cyrk na kółkach. Unikanie, brak odpowiedzi, zespół HR czaruje i wymigowuje się z jakiejkolwiek odpowiedzi, by w końcu napisać coś zdawkowo na sam koniec, co mija się z prawdą. Sprawiają, że człowiek już podczas rekrutacji czuje się fatalnie - i tyle w sprawie Wellbeingu :)

@Uczestnik rekrutacji

A po tym wszystkim znasz powód czemu Ci się nie udało? Chce mniej więcej wiedzieć na co tu zwracają szczególną uwagę. Ciekawie swoją drogą ile osób równolegle o te prace się starało. A co miałeś tak w ogóle na rozmowie? Opowiesz?

Marcepan
@Kasia

Może warto tylko zaznaczyć, że jest to komentarz z działu HR lub marketingu? Oraz: dlaczego wszystkie pozytywne komentarze pojawiły się tego samego dnia (12 sierpnia) w przeciągu godziny? Nieładnie, nieładnie.

Czołgista
@Marcepan

Pani Justyna pewnie zaraz podliczy, że nie wszystkie pozytywne są z 12.08

@Czołgista

A nie ma w sumie takiej możliwości, że akurat tego dnia ludzie zostali poproszeni o wystawienie swojej opinii tutaj po prostu?

Emil
@Wiktoria

Litości. Poproszone o wystawienie pozytywnej opinii, bo się prawdziwe opinie pojawiły i trzeba ratować sytuację? Chciałem aplikować, ale podziękuję...

@Emil

Nie, nie. Nie w takim kontekście. ;) w sensie poprosić osobę, o której się wie, że na pewno zadowolona była. Bo tak to bez sensu by było o coś sztucznego prosić, skoro wiadomo że prawda zawsze wyjdzie na jaw?

O.
@Kasia

A to Pani Kasia ma czas na opinie a na feedback kandydatów już nie? ????

Mateo
@Kasia

Ciekawe jaka dzisiaj byłaby opinia Pani Kasi o Mindgram, widziałem na LI, że długo miejsca nie zagrzała w tej firmie. Pani Kasiu to kwestia własnej decyzji czy ludzi zarządzających tą firmą?

Rozmowa miała mieć 3 etapy, 1 z rekruterem zewnętrznym, 2 z rekruterką w Mindgram i 3 z CEO czy innym prezesem. Ogólnie 1 rozmowa przez telefon 20 minut w pełni profesjonalna szybkie przejście na Ty i ogólnie byłem ukontentowany poziomem tej rozmowy. 2 rozmowa już trochę bardziej chaotyczna, miałem wrażenie jakby trochę od niechcenia, ale no wiadome każdy może mieć gorszy dzień ale ogólnie raczej pozytywnie. Do 3 rozmowy nie doszło bo nie przeszedłem dalej. Niestety typowy generyczny mejl ple ple ple dziekujemy ple ple ple wybraliśmy innego kandydata ple ple ple. Zero konkretów, gdy napisałem z dopytaniem co nie zagrało, nad czym powinienem popracować to odpowiedzi do dziś nie dostałem, nawet rekruterka zewnętrzna była zdziwiona i sama też nie otrzymała feedbacku od Mindgrama co było nie tak. Ogólnie słabo.

Klasyka, co robiłeś itd.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
nie polecam

Firma promująca zdrowie psychiczne i dbanie o nie, a sami do swoich rad się nie stosują. w środku panuje nepotyzm i ludzie niekompetentni zostają liderami/headami. Słaba atmosfera, brak organizacji, HR leży i kwiczy, a wisienką na torcie jest (usunięte przez administratora). Smutna, szara rzeczywistość.

Weronika
@nie polecam

Słabą atmosferę tworzą współpracownicy czy przełożeni też coś dokładają? Jak można zostać liderem, jest szansa na awans ? Pracownicy mogą liczyć na wsparcie psychologiczne?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Mindgram Sp. z o.o. na stanowisku Project Manager? Czy pracownicy dostają premie?

No to cześć!

To była ciekawa przygoda, pod wieloma względami. Niestety tak już tu jest w Mindgram, że nigdy nie wiadomo ile potrwa. Jeżeli szukacie stabilności (pod wszystkimi możliwymi względami) to ta firma nie jest dobrym kierunkiem.

Jakub

Niedawno szukali office managera z możliwością pracy hybrydowej. Jak jest to rozplanowane jeśli chodzi o spędzanie czasu w biurze i na zdalnym? Podpowiedzcie czy inne stanowiska biurowe też są w systemie zdalnym albo hybrydowym?

Widzę aktualnie rekrutację na dwa stanowiska, które mnie interesują. Jak się teraz pracuje w Mindgram? Atmosfera się poprawiła? Dużo pracy? Szczególnie o opinię poproszę z działów sprzedaż i obsługa klienta. Dzięki!

Lalka

Dołączyłam do firmy z fajną misją i zdolnymi ludźmi na pokładzie. Tak mi się wydawało. Już w tej firmie nie pracuję, bo zdrowie psychiczne było dla mnie ważniejsze. Przykro mi, że na rynku wciąż funkcjonują firmy, w których nie dba się o pracowników. Poznałam tu fajnych ludzi, z którymi mam wciąż kontakt, ale jako miejsca do pracy nie polecam. "Ryba psuje się od głowy" to najlepsze podsumowanie atmosfery w Mindgram. Trzymam kciuki za Zespół (za ludzi na dole), którzy angażują się w swoją pracę na 150% i powodują, że to wszystko trzyma się w całości. Wy jesteście the best!

Jolanta
@Lalka

A co chciałaś wnieść do firmy, udało się chociaż cokolwiek Ci wdrożyć z Twoich pomysłów? A co się stało, że psychicznie nie dałaś rady, jesteś w stanie opisać swoją historię? No i w jakim zespole pracowałaś? Bo piszesz, że trzymasz za zespół kciuki, ale nie powiedziałaś czymś się zajmowałaś i w jakim dziale pracowałaś :)

Jeśli chcesz pracować dla firmy z misją, która robi ważny społecznie projekt - świetnie trafiłeś! Nie myl jednak misji firmy z kulturą organizacji - ta zdecydowanie nie wspiera zdrowia psychicznego i well-beingu pracowników. Startupowa "kultura" wciąż ma się tu świetnie, więc jeśli przywykłeś do poruszania się w chaosie, dasz radę (szczerze jednak wątpię czy warto). Już nawet nie mydli się tutaj oczu, jeśli nie odnajdujesz się w takim środowisku, to nie jest miejsce dla Ciebie. I choć cenna na rynku jest zwinność, adaptacja do zmian, to do toksyczności nie warto się przyzwyczajać. Co najmniej kilku próbowało i źle na tym wyszło - nerwice, depresje, wypalenie, przepracowanie, bezsenność itd. są nam znane z autopsji. Są też tacy, którzy są zadowoleni (trudno mi się jednak odnieść do ich wcześniejszych doświadczeń zawodowych). Brak komunikacji między działami, więc często nie wiesz nad czym pracują koledzy/koleżanki. Rozwiązania mające wpływ na kilka działów, wypracowywane są najczęściej jednostronnie lub tylko w grupie managerów (bez istotnego feedbacku i opinii pracowników). Najczęściej najlepiej wie jednak zarząd, więc wpływ headów na rozwój produktu i procesy jest znikomy. Decyzje bywają zmieniane kilka razy w ciągu dnia, o finalnych ustaleniach dowiadujesz się czasami przypadkiem. Bywają też rozbieżne między założycielami, co wprowadza dodatkowy chaos. Komunikacja raczej jednostronna pracownicy do managera/heada na zasadzie raportowania. Ograniczone budżety, czasami minimalne, więc jeśli jesteś magikiem i potrafisz wyczarować coś z niczego - pochwal się tym w CV, na pewno to docenią. Praca elastyczna, ale wielu pracuje tutaj ponad 8 godzin dziennie. Brak ludzi, nierówno rozłożone zadania, krótkie terminy i tendencja do nazywania priorytetem wszystkiego czego chce zarząd, niestety przynosi mało well - beingowy efekt. Jeśli jednak dobrze się ustawisz, to znajdziesz czas na dodatkowe zajęcia. A gdyby do głowy przyszło Ci pytanie, co z tym robi HR, to HR nie ponosi za taką kulturę odpowiedzialności. Kulturę budują ludzie (bez ironii, to oczywiście 100% prawda). Ale cóż to za HR, który nieskutecznie we współpracy z ludźmi wdraża misję, wartości i wizję kultury.. (...) Dla równowagi i sprawiedliwości powinno znaleźć się tutaj kilka dobrych rzeczy, ale przy tych złych niestety ich znaczenie zanika. Wierzę w dobre intencje. To opinia jednej osoby, ale wiem, że wielu myśli podobnie. Zanim podejmiesz decyzję czy chcesz dołączyć do Mindgram, pamiętaj zawsze możesz porozmawiać z ex-pracownikami (znajdziesz ich na Linkedin) lub poprosić o rozmowę z osobami z zespołu do którego aplikujesz i zadać im konkretne pytania. Szanuj swój czas, doświadczenie, zdrowie. Powodzenia.

P.

Nie wiem czyja to opinia, ale cała prawda! Nie sądziłem, że po pracy w tej firmie ktokolwiek będzie w stanie wzbić się na wyżynny i wystawić tak obiektywną opinię. Odzienie dodam, że nie warto tutaj tracić zdrowia psychicznego

Iwona

W mojej opinii to świetny przykład zdrowej organizacji, wartości widać w każdym działaniu, pracownicy oceniają firmę wysoko i cenią osoby co-founderów za ich postawy. Chciałabym pracować w takiej firmie.

Max
@Iwona

A skąd takie informacje? Bo „chciałabym pracować” i dostęp do informacji z wnętrza organizacji raczej nie idą w parze.

@Max

Dlaczego w sumie nie? Jak widać kandyduje i ktoś mógł jej sprzedać trochę info to sobie dziewczyna opinię wyrobiła. ;p Nie zgadzasz się z jej zdaniem i stąd ta reakcja?

Ona
@Iwona

Z taką jedną Iwoną z Mindgram to miałam jeden z etapów rekrutacji. Z tego co pamiętam to szefowa hr... Cóż, nie podjęłam oferty po kilku etapach rekrutacji. Właśnie ze względu na te wysokie oceny pracowników i cenionych co-founderów. W każdym razie widzę, że wciąż aktywnie rekrutują więc szukają jeleni.

Ilona
@Ona

To na jakie stanowisko aplikowałas że aż kilka etapów miałaś?

Robert

Ale co ludzie pamiętają, bo nie bardzo rozumiem? Sorki że się wtrącam ale się zastanawiam nad aplikowaniem ale błędu popełnić nie chcę. Napisałaś że niby świetnie firma jest zarządzana. Masz inne zdanie? Co mam rozumieć przez to o sile roboczej? Różne są opinie i chcę precyzyjnych informacji

Elo
@Robert

Napisz do byłych pracowników to się dowiesz :) Firma nie jest świetnie zarządzania. Najpewniej ludzie powołują się na (usunięte przez administratora) w wp.pl i zamiatanie go pod dywan za czasów, gdy pracowali tam Państwo założyciele. To samo dzieje się tutaj. Decyzje podejmuje góra a głowy lecą na dole, bo kogoś rozliczyć trzeba. Nieprzemyślane, emocjonalne i szybkie decyzje, niezrozumiałe dla zespołów to tu codzienność. Nie polecam

XYZ

Szczerze nie polecam. Mimo zapowiedzi, nic się nie zmienia. Dalej problemy z komunikacją, działy ze sobą nie rozmawiają, informacje utykają na poziomie leaderów... Nie ma tu szczerej komunikacji. Kadra zarządzająca jest niedojrzała (są tacy, co się potrafią obrazić), nie ma miejsca na szczere rozmowy. Po zadaniu merytorycznych pytań na Slacku, rozmowa kierowana jest na priv, aby nikt nie zauważył, że w jakimś obszarze coś nie domaga. Produkt z potencjałem, ale jako miejsca pracy na razie nie polecam.

Ta firma to żart

Jeżeli szukacie miejsca na chwile to Mindgram bedzie idealny. Zwolnili kolejne osoby. Ponad 15 osób poleciało bo firma ledwo spina biznes. A takie duże finansowanie dostali...

AlaKobryn
@Ta firma to żart

Ten komentarz to prawda, firma masowo zwalnia pracowników regularnie

@Ta firma to żart

15 osob tak na raz? czy pozostałe osoby musza nadrabiac praca za tych zwolnionych ? czy szukaja kogos nowego (tanszego) na miejsce zwalnianych ? To wszędzie tak czy o jakis dział chodzi? Często tak się zdarza?

Castro
@Monika

To zależy od działu. W niektórych ruszą rekrutacje za mniejszą kasę (aktualnie zatrudnieni mają średnio rynkowe stawki), a w reszcie zadania upychane są po ludziach, którzy zostali.

Alicja
@Castro

No to ciekawe, jeszcze żadnych nowych ofert nie widziałam, to chyba się jeszcze wstrzymują z rekrutacją. Ale dziwne to, bo przecież ktoś musi pracować za te zwolnione osoby, a nawet jeśli przejmują te obowiązki inni pracownicy to co, za darmo to robią? Ja bym np. podwójnej roboty za tą samą stawkę nie chciała. Chyba, że tym osobom dali jakieś podwyżki?

Zdegustowany kandydat

Serdecznie odradzam rekrutację w tej firmie. Juz na samym początku ( po rozmowie wstępnej) wysyłają zadanie do zrobienia, ktore wedle ich szacunków zajmuje 1,5h. Mimo obietnic, nie stać ich nawet na 2-minutowy feedback.(tak, upominałem się 2x o ten feedback) W skrócie: poświęcasz firmie 2 godziny, a im szkoda na Ciebie nawet 2 minut. Paradoksalnie, jest to firma,.ktora sprzedaje... rozwiazania well-beingowe. W jaki sposob tak zenujaco niskie standardy rekrutacji świadczą o jakości ich produktu? Chyba jest putanie retoryczne

Krystyna
@Zdegustowany kandydat

Koniec końców dostałaś Feedback? Po upomnieniu się? Faktycznie, bardzo nieprofesjonalnie postępują. A jak sama rozmowa, tutaj już ich zachowanie i sposób przeprowadzania jej był na lepszym poziomie?

A miało być tak pięknie

Drodzy Państwo, opinie na tej stronie są jak najbardziej prawdziwe. Mogę to potwierdzić po kilku miesiącach pracy w Mindgram. Na szczęście ta przygoda lada moment się skończy... W karierze zawodowej nie widział_m jeszcze firmy, która ma taki bałagan w środku. "Kadra" absolutnie nie radzi sobie z prowadzeniem firmy, o ludziach pozostawionych samym sobie, pracującym zdalnie nie wspomnę. Układy, przyjaźnie, lizustwo. Brak komunikacji a jak czegoś nie wiesz to dlatego, że nie zapytałeś/aś. Dział HR ma tu błyskotliwą odpowiedź. Spotkacie tu wszystkie patologie ze światka korporacyjnego, o jakich świat słyszał. Nierówny rozkład obowiązków (jedni pracują troszkę, inni po kilkanaście - tak serio - godzin dziennie), nierówne płace (od prawie minimalnej, po grube kwoty), masa stresu, pracy, niedostafowane zespoły... Serio aż mi ciężko uwierzyć, ale był_m widział_m. Jeżeli nic się nie zmieni to stawiam, że firma niedługo zwinie się z rynku. Aaaa no i oczywiście mobbing i wypalenie zawodowe które zamiatają pod dywan, prawda Mindgram? Tak się buduje wellbeing. Tak się buduje zdrowe organizacje! Świetny przykład.

Tulka

Słabo. Rozpoczyna się terapię żeby nagle bez uprzedzenia dowiedzieć się, że limit spotkań został ucięty. Nie ma jak dowiedzieć się ile spotkań zostało, a powodów do nagłego przerwania procesu terapeutycznego może być wiele. Na przykład niezapowiedziany limit miesięczny na firmę albo ucinanie limitu rocznego na pracownika... Fatalnie jest być pacjentem zostawionym nagle w stanie totalnego rozgrzebania emocjonalnego

Greg
@Tulka

Serio? To słabe wieści

Zawiedziony kandydat

Kandydowałem do działu marketingu. Brak jakiegokolwiek feedbacku po 2 etapach. Rozmowa z Panią Kasią z HR byłą niezwykle miła i dawała nadzieję na kolejny etap. Po kilku dniach - RADOŚĆ!. Kolejny, drugi etap i zadanie rekrutacyjne, które wykonałem najlepiej jak potrafiłem. 2 tygodnie milczenia. Wysłałem prośbę o feedback. Nic. Mijają 3 tygodnie od zadania. Pisałem kolejny raz nic. Porażka HRowa

Zdegustowany kandydat
@Zawiedziony kandydat

Identyczne wrażenia jak Twoje - Pani Kasia rzeczywiście sympatyczna, ale niestety wyjątkowo mało profesjonalna skoro nie stać ją na żaden feedback

@Zdegustowany kandydat

Jak tak to czytam to się zastanawiam czy oni czytają w ogóle te opinie? Bo jeśli tak to ciekawa jestem czy sami z siebie to poprawią, bo widzę, że coraz więcej osób się z tym problemem tutaj zbiera

Jacek
@Zawiedziony kandydat

Kandydowałeś na stanowisko pracy zdalnej? Skoro nie dostałeś od firmy żadnej odpowiedzi dlaczego nie stawiłeś się u nich osobiście? Może okazało się, że mają wystarczającą ilość pracowników i zawiesili dalszą rekrutację. A może chociaż coś powiesz o tej rekrutacji, jakieś pytania może podpowiesz? :p

Słabo

Pracownicy piszący wymuszone pozytywne o firmie to szczyt bezczelności. Firma sprzedająca zdrowie psychiczne ma niesamowicie toksyczną atmosferę w środku - szewc w dziurawych butach. Każdemu odradzam i nie polecam - negatywne opinie są w 100% prawdziwe.

@Słabo

A nie może być tak, że każdy częściowo ma rację po prostu? Bo jak wiadomo trudno, żeby zawsze wszystko skrajne było

najbardziej w życiu zawodowym cenie sobie rozwój i robienie rzeczy, które mają dobry wpływ na świat. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do Mindgram właśnie z tych dwóch powodów, a konkretniej: 1. Profil działalności czyli tworzenie nowoczesnego produktu medtechowego, który pomaga ludziom w poprawie swojego zdrowia psychicznego. 2. Chęć rozwoju w biznesie i uczenie się od odważnych i dobrych ludzi ze środowiska - chodzi tu konkretnie ludzi z zarządu (Adam Plona, Jakub Zieliński, Iwona Wencel) Pracowałem w wielu miejscach, ale żadne nie dało mi tyle co Mindgram. Oczywiście tempo wzrostu i ilość generowanych zmian może dla niektórych powodować dyskomfort, ale z mojej perspektywy to świetna przestrzeń na rozwój, którego oczekiwałem i świadomie podjąłem decyzję wchodząc na pokład. Zadania z którymi mierzymy się z tygodnia na tydzień nie są proste, ale firma aboslutnie zapewnia wszystko, abyś mógł o siebie zadbać. Atmosfera jest mega koleżeńska, zżyłem się z wieloma osobami w firmie. W ciągu niecałego roku zrobiłem ogromny progress. Co najważniejsze - kiedy miałem jakikolwiek problem, zgłaszałem go do HRu albo mojego managera i ZAWSZE otrzymałem pomoc. czuje się tu mega dobrze i bezpiecznie. Wiem, że mogę liczyć na ludzi z zespołu i tym samym się odwdzięczam na codzień. Warunku pracy - super. Potrzebujesz sprzętu - dostajesz, Multi? proszę bardzo. 100% home office? proszę bardzo. Nielimitowane wakacje? Proszę bardzo. Jeśli umiesz zachować balans i rozsądnie korzystać z zasobów - to miejsce dla Ciebie. Dodatkowo - dużym plusem jest skalowanie na nowe rynki i mix kultur, który na pewno poszerza perstpekywy i wybija z naszego durnego polskiego myślenia skupionego tylko na narzekaniu :) podsumowując - pracowałem w wielu miejscach, które obiecywało złote góry, gdzie prezesi zarządu prawili mi morały na temat zmiany świata i tego jak ważne jest to co robią i to co wymyslili. powtarzali to mimo tego, że sami w to nie wierzyli tylko naczytali się jakichś pierdół w książkach oo wpływaniu na ludzi. :) W Mindgramie jest odwrotnie i oprócz wizji idzie za tym pasja, a przede wszystkim konsekwencja w działaniu. Ludzie czasem narzekają bo nie jest łatwo dowozić jak się nie ma dyscypliny :D Szczerze wierzę w to co robimy i jest mi tu dobrze

Robroy
@pracownik

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha! W tej firmie nie ma już osób pracujących niecały rok, posługujących się zaimkami w rodzaju męskim! Czy to nowy ruch o nazwie: Marketing OdNowa? W 60 minut pojawiły się 4 pozytywne wpisy....

Justyna
@Robroy

Nie wiem kim jesteś i dlaczego rozpowszechniasz fake newsy, ale w Mindgram są programiści, członkowie zespołu Content, Clinical Care i Customer Success, którzy posługują się zaimkiem w rodzaju męskim i są w firmie od prawie lub ponad roku :) Licząc osoby, które dołączyły nie później niż we wrześniu 2021, takich osób jest dokładnie 11. Natomiast łącznie z osobami, które posługują się zaimkiem żeńskim, jest ich 24. Szanuję konstruktywną krytykę, trzymajmy się jednak faktów.

Zostaw merytoryczną opinię o Mindgram Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mindgram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mindgram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mindgram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mindgram Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mindgram Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mindgram Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mazowiecka 9 lok. 3P
    00-052 Warszawa