Opinie o Stowarzyszenie Opta w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Opta, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie Opta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Opta w Warszawa

OPTYK

OPTA – OBRZYDLIWE PROSTACKIE TOWARZYSTWO ABNEGATÓW Prezes – już na pierwszy rzut oka widać, że ma problem z alkoholem a specjalizuje się w prawie rodzinnym i zagadnieniach dotyczących pomocy rodzinom krzywdzonym, osobom doznającym przemocy oraz doświadczających uzależnień w rodzinie. To jest OBRZYDLIWE Członek zarządu niejaka K. Trumna (mogłem pomylić nazwisko ale niech tak już zostanie) – rękoma wyżej wspomnianej trumny wyrzucono z zarządu i całego stowarzyszenia założycielkę Stowarzyszenia OPTA. To jest OBRZYDLIWE I PROSTACKIE. OPTA działa przy pomocy Urzędu Miasta tzn. jej działalność jest przez Miasto dotowana, a więc środki pochodzą z podatków Warszawiaków. Tacy ludzie nie mogą mieć czystych rąk. Miasto powinno się dowiedzieć kogo utrzymuje. Jako, że Warszawa to moje ukochane miasto stawiam sobie cel w 2016 roku: przyjrzenie się działalności tej organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Opta - Warszawa

Stowarzyszenie Opta
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałkowska 85 lok. 34
    00-683 Warszawa
  • NIP: 5251575195 KRS: 0000145996

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stowarzyszenie Opta