Opinie o Comperia.pl. S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Comperia.pl. S.A., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comperia.pl. S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comperia.pl. S.A. w Warszawa

anonim Nowy wpis

Teresa Nowy wpis

No to super, że jesteś zadowolony z pracy w Comperii, ale dobrze byłoby wiedzieć, dlaczego. https://www.comperia.pl/praca Można tam aplikować przez ich stronę, tylko osobiście uważam, że dobrze znać realia firmowe, nim się to zrobi. Jaką stawkę proponować, jakich oczekują kwalifikacji itd.? No i w którym portalu najlepiej się pracuje...

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Comperia.pl. S.A. na część etatu?

Anonimka Nowy wpis

Szczerze nie polecam. Nie wiem jakim cudem tak długo tam wytrzymałam. Praktycznie we wszystko trzeba się wdrożyć samemu, przełożony nie tłumaczy nic. Do tego ogrom obowiązków, praca jak na 2 etaty a pensja jak za 0,5 etatu. Lepiej się trzymać z daleka.

Ewkaaa

Szczerze odradzam. Miałam rozmowę. Osoba rekrutująca do wymiany. Brak podstawowej wiedzy odnośnie produktów finansowych u pracownika biura pośrednictwa kredytowego. To jakaś kpina. Pani która prowadziła rozmowę nie odróżnia karty kredytowej od pożyczki dla niej to samo. Kompletne dnoo! Poza tym w trakcie rekrutacji nie chciała odpowiedzieć na pytanie jakie są wymagania czyli targe. Skoro o celach jakich oczekują mówią dopiero jak już przyjmą, to ja dziękuję za pracę w takim miejscu.

Obsługa klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Wpierw długo się czekało na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowę zaprosiła mnie pewna miłą babka, w pokoju były jeszcze dwie o wiele starsze od niej kobiety. Z początku rozmowa rekrutacyjna ograniczała się do wzajemnej adoracji wspaniałego grona. Nie było żadnych pytań z początku. Gdy sobie przypomniały o moim istnieniu jedna z nich zaczęła opowiadać o firmie. Potem były informacje dotyczące mnie. Czyli skąd pomysł na to stanowisko, czemu złożyłam swoje cv itd. kiedy już nie miały się o co wypytać zaczęły się dziwne pytania. zupełnie nie związane z zawodem. Co mnie trochę zdziwiło. Był to jedyny moment na wykazanie mojej niekompetencji, z czego nie omieszkały skorzystać.

Pytania

Jaki jest twój ulubiony kolor? Jakiego koloru nie lubisz?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magda

Nie wiem co mam myśleć o tej firmie, jak szukałam informacji o niej bo chciałam pracować to nie wiem tak naprawdę czym się zajmują tam bo jest ogólny opis a nie ma konkretów. Ich strona nic nie mówi.

hehe
@Magda

i tak byś się nie dostała

Na jakie benefity można liczyć w Comperia.pl. S.A.?

jxjk
@Pytanie

luxmed, multisport

Ktosik

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Produkt Owner. Czy obecnie jest taka osoba w firmie? W ogłoszeniu nie napisano co fima oferuje.. Czy jest mozliwosc pracy zdalnej? Czy jest oferowane ubezpieczenie na życie I medyczne? Karta Multi sport? Poniższe opinie nie zachęcają do współpracy.. może dział IT jest lepszy ? :)

nikt
@Ktosik

nikt nie może czuć się bezpieczny

Pawel

Niestety ale podzielam opinie poniżej. Od zawsze częste zwolnienia pracowników były standardem, w tej firmie żaden dział nie może czuć się bezpiecznie. Pracy jest dużo (w szczególności dla nowych osób), a wsparcia brak, o podwyżkach można zapomnieć.

Emilia
@Pawel

A czym właściwie zajmujesz się w Comperii? Jaki jest Twój zakres obowiązków? Zachęcają do składania CV, ale jest to dla mnie trochę niejasne.

Michał

Byłem u nich na rozmowie.To jakaś pomyłka i strata czasu. Chcą specjalistów za jakieś grosze. Nie wierzyłem w to co mi opowiadal kolega o tym jak tam jest, ale teraz wszystko układa się w całość.

Jasiek

Czyli nowe osoby mają ciężej na początku? Z czego to wynika?

@Jasiek

Moim zdaniem wynika to z tego że tam nie ma jasnych hierarchii. Nigdy nie wiadomo co ktoś od Ciebie będzie chciał cos może okazać się że jesteś obciążony na tyle że nie wyrabiasz się. W momencie kiedy zaczynasz o tym mówić niby chcą pomóc ale to tylko takie gadanie. Odczytuja to jako słabość że nie nadazasz za ich normami. Współpracownicy w większości super, ale Zarząd to totalne (usunięte przez administratora).

Ulka

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

@Ulka

Nawet jak będzie potrzebować to szybko sama z niej zrezygnujesz bo wycisna z Ciebie jak najwięcej bo jesteś nowa. W innym przypadku zwolnia jak nie przytakujesz Zarządowi i dyrektorowi.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Comperia.pl. S.A.?

@Pytanie

Nieskladniowy polski wystarczy

Edyta

@Anonim A czy to przypadkiem nie działa na takiej zasadzie, że firma MOŻE, ale nie musi skontaktować się z kandydatem, którego nie wybrali, aby poinformować o niepowodzeniu w procesie rekrutacji? @Arek Bardzo ciekawa informacja. Czy jesteś w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego rozwoju w Comperia.pl? Głównie w jakim kierunku firma Comperia.pl się rozwija?

może a nie musi
@Edyta

owszem, firma nie musi. ale wypadałoby. ze zwykłego szacunku dla kandydata.

Edyta

@anonymous Nie rozumiem. O czym konkretnie nie słyszałeś? I powiedz proszę jaki to ma związek z firmą Comperia.pl? Mógłbyś rozwinąć?

anonymous

nic nie słyszałem a jestem z wawy

Anonim

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym firma nie wysyła informacji zwrotnej.

Vvvvvb
@Anonim

No to norma, nie wiem co sie czepiasz

Kuba

Tak rzadko piszecie bo jest dobrze czy z innego powodu?

Arek
@Kuba

Widać, że firma się rozwija.

helloboy

Absolutnie nie polecam pracy w call center tej firmy. Premie których nie można wyrobić. Nie można, bo nie ma z czego. Wielka porównywarka z jedną lokatą bankową. Menadżerki jeśli Cię polubią to fajnie, jeśli nie będziesz mieć opierdziel co 5 minut. Dyrektor call center.... Cóż cwaniaczek. Rzuca tekstami takimi które idą w pięty. Jedyne co fajne to atmosfera między ludźmi na słuchawce.

Jogi
@helloboy

No ale serio Comperia. Zmieńcie tego dyrektora. Bo gośc jest tragiczny, nie posiada autorytetu (Trudno zeby ktos o wygladzie dziewicy orleańskiej go posiadał), Kazdy kto pracował na słuchawce wie jakie sa realia tej pracy i co sie da zrobić, a co nie. A ten facet jest teoretykiem !

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Kuba

W internecie pojawiły się ogłoszenia na stanowiska IT - Developer PHP. Czy osoba z rocznym doświadczeniem, działająca na Symfony 2, znająca podstawy HTML/CSS ma szanse na rekrutacji ? Czy to jest praca na stałe czy tylko konkretny projekt ?

Zostaw merytoryczną opinię o Comperia.pl. S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Comperia.pl. S.A.