ComperiaLead

Opinie o ComperiaLead

MiskA

Rozmyslam nad praca u nich... Tylko zastanawia mnie po co mam zakladac az 6 kont bankowych. Siedzi ktos w tym dlugo ? Moze mk cos wiecej powiedziec na tem temat ?

Suchy
@MiskA 20.04.2017 17:04

No nie wiesz zakładasz 6 kont z linku polecającego i osoba zarabia prowizję dzięki tobie.Udziela ci dalszych wskazówek i tyle

anonymous

Witam jestem juz 5 miesiac w programie i jeszcze nie zarobilam

Michal

Beznadziejny program. Kazdy wniosek to reklamacja ktora rozpatruja miesiacami. GORACO NIE POLECAM

arkadiousz

Miłymi i ciepłymi słówkami prowadzają ludzi od samego początku w błąd. Możesz sobie robić nadzieje i wysłuchiwać bajek o wypłacie ale nigdy jej nie otrzymasz, bo walicja zawsze bedzie za niska. Mają bardzo dobrze przetrenowane, brak możliwości zweryfikowania każdej reklamacji. Nawet jak masz uzasadnione prośby to wszystko zostanie bez odpowiedzi. Ogólnie podejmując współprace robisz wielki błąd.

Katarzyna

Witam wszystkich, pracuje w tym programie partnerskim już jakiś czas, powiem szczerze że jest to legalna praca a zarobki zależą od twojego zaangażowania i motywacji. Jeśli chcecie zacząć zarabiać na tym to polecam zgłosić się do nich https://web.facebook.com/wdrodzedowolnosci/?fref=ts napisać że jesteście zainteresowani pracą a oni prześlą wam szczegółowe informacje, warto skorzystać chociaż pod jednym względem, że nie musimy nic inwestować :) działajcie i zarabiajcie :) Pozdrawiam :)

Will

Pytanie mam czy jak jest osoba za granica moze do nas wstapic? I czy moze zalozyc tez konta? Jak ma sie rozliczac ? I jak dostawac wyplate ???? Pilnie prosze o info.

ewa234

Myślę nad pracą u nich... tylko dlaczego trzeba założyć min 4 a max 6 kont? Bo yego nie rozumiem

Will
@ewa234 07.05.2017 20:31

No tak jest . Na tym wiecej zarabiamy ;) a osoba zakladajaca ma konta calkowicie za darmo a przy tym zyskuje prace :)

Karolina1020

nina17

witaj orientuje się ktoś czy w ComperiaLead jest oferta pracy w której bierze się udział zakładając konta w bankach przez podany link która oferuje ta pracę i rozprzestrzeniania się oferty pracy przez internet,ze jak ktoś założy konto w jakim kolwiek banku np pko milenium itd i wtedy ja dostaje prowizje z tego ?pytam bo boje się czy to nie oszustwo ?ponieważ jedna osoba udostępniła to na grupie na Facebooku.

MiskA
@nina17 25.01.2017 01:18

Jest cos takiego. Moge dC ci namiary

bosss

polecam tą stronę, dużo można się tu dowiedzieć o programie i spoko gość to prowadzi - comperialead.info

JustiT

Przecież tu chodzi o program polecający, tu nie ma różnych stanowisk - chodzi o udostępnianie linków w internecie, na których się zarabia

ZacznijZarabiacPL

To zależy od ciebie jeżeli polecisz 30 kont a za kazde masz 100 zl brutto to zarobisz 3000 zł. Na swoim blogu podpowiadam co warto polecać

Agnes
@ZacznijZarabiacPL 22.04.2016 19:55

Jak tam mozna zarobic na czym to polega i jak z wyplata srodkow

znam sie na tym

I w związku z tym, że sa nieuczciwi wydacy, to trzeba jechac równym frontem po wszystkich, tak "kadr"? W Polsce sieci afiliacyjne mnożą sie jak grzyby po deszczu, bo wszyscy robią na wydawcach kokosy płaca i m za to najmniejsze minimum i taka jest cała prawda

kadar

a dlaczego nikt nie wspomina tutaj o nieuczkciwych wydawcach, którzy robią błędne leady i machlojki, żeby tylko zaorbić więcej na leadzie (puste numery telefonów, dane ludzi z nagrobków itp.) i później wszyscy dziwią się, że reklamodawcy ucinają kampanie lub słabo walidują. Prawda zapewne leży po środku

Wydawca

Programy partnerskie to żyła złota ... tak to prawda, ale nie dla wydawców. Na programach partnerskich ma zarabiać siec afiliacyjna i reklamodawca a nie wydawca. To co dostają wydawcy to resztki po "obiedzie". Takie małe porównanie, wysyłasz do comeri lead 200 wniosków, z tego przy dobrym wietrze zatwierdzą ci 10%, czyli zarobisz około 400 zł. Teraz policz ile razy musiał być otworzony link z wnioskiem aby zostało wysłanych 200 wniosków? U mnie mniej więcej wychodzi,że na 1000 kliknięć w baner, wysyłanych jest 100 wniosków, zatwierdzonych z tego około 10 (suma sumarum całkiem dobrze), czyli 1000 kliknięć w reklamę aby zarobić około 260 zł. Ile musiałby reklamodawca zapłacić za 1000 kliknięć w adwords? Zakładając, że dobry fachowiec idealnie zoptymalizuje kampanię w adwords, to za jedno kliknięcie reklamodawca musi zapłacić minimum 6 zł, czyli za 1000 kliknięć 6000 zł, ale po co skoro "banda wdawców" sory za określenie, zrobi to za kilka stówek? Reklamodawca jeszcze troszkę urżnie na walidacji, trochę "pomachroi" sieć afiliacyjna i są zadowoleni. Wydawca i tak nic nie powie, no bo co może? Jedna sieć afiliacyjna bierze przykład z drugiej... jednym słowem panie i panowie wydawcy jesteśmy zawsze w czarnej d..ie zawsze. Jedynym sposobem na walkę i być może na jakieś zmiany (chociaż ciężko w to uwierzyć) jest piętnowanie nieuczciwych sieci afiliacyjnych, pokazywanie tego gdzie się tylko da. Z pozdrowieniami dla comperi lead Wydawca

kopalnia złota

Ja na szczęscie nie obserwuję spadku zarobków :) Ale to co zauważyłem to znaczny spadek fajnych akcji - mam wrażenie że kiedyś było ich więcej, jakies konkursy, zwiekszanie stawek, itp. A teraz robią jakies konkursy z samochodami czy skuterami dla użytkowników, a o wydawcach chyba zapomnieli. Najwidoczniej szkoda im kasy na kogos kto przynosi im kase wiec zastanawiam sie czy warto dalej z nimi działac.

mariusz

Od grudnia comperia lead postanowiła więcej zarabiać, w panelu zmiany że hej, jednym słowem totalna porażka, od grudnia spadek zarobkow o 70%. Kiedyś podobnie zrobil adleader, daleko nie zajechał, podobnie będzie z comperią lead. Uciekać do m2m lub szukać innej alternatywy

Arek
@mariusz 25.08.2015 20:33

comperia była dobrym programem ale niestety była, tak jak napisałeś od grudnia spadek zarobków aż o 60%, promowałe kredyt gotówkowy doradca comperia (prowizja za lead) prawie 3 lata, zawsze akceptowalnosć była na poziomeie 40-60% a od grudnia spadek do maksymalnie 10%,dla porównania m2m na podonym formularzu akceptowalność na poziimie 60% Nie polecam

matius
@Arek 03.09.2015 13:45

No to widzę, że nie tylko u mnie :) Po kilku latach dobrej naprawdę współpracy z comperią trzeba uciekać. Dokładnie tak jak piszecie od nowego roku przykręcili kurek z zarobkami, w pewnym momencie myślałem, że ktoś w środku podbiera mi wnioski bo nagle po kilku latach 80% wniosków odrzucone, widać że nie tylko mnie to spotkało to nowa polityka comperialead, wspólpraca z nimi ma polegać na "pracy społecznej"

Xxxx

Działam z nimi od ponad pół roku i widzę, że dzieje się tam najwięcej ze wszystkich programów w jakich działach. Goście nie spoczywają na laurach, co mnie cieszy, bo to oznacza nowe możliwości dla mnie :) A co najważniejsze, na zarobki też nie mam co narzekać :)

Xxxx

W moim przypadku to średnio 5 tys, ale wiem że więksi blogerzy wyciągają znaaaacznie więcej :)

zxc

korzystam i nie jest źle ale bankier lub money2money pozwala wyciągnąć więcej.

Małgosia

Fajny program partnerski. Teraz wypuścili aplikację mobilną na której można zarobić fajne pieniądze.

nic
@Małgosia 30.09.2013 08:00

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda w aplikacji mobilnej można tylko przeglądać informacje a nie zarabiać na niej.

Zostaw opinię o ComperiaLead - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ComperiaLead