Opinie o ComperiaLead w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ComperiaLead. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ComperiaLead o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ComperiaLead w Warszawa

Katarzyna

Przeczytałam opinie i nadal nie jestem wstanie zrozumieć jak miałaby wyglądać moja ewentualna praca. Wypełnianie wniosków to ok. ale nie będę przecież na swoje nazwisko zakładać kont w bankach , w jakim celu skoro nie będę z nich korzystać , czy chodzi o to ze ja założę na czyjąś prośbę (wypełniając I etap) , ten ktoś otrzyma prowizje? O ile pamiętam otwarcie i prowadzenie konta w banku wiąże się z kosztami - kto je ponosi? Tzn ze ja zarobie jakiekolwiek środki jak namówię następne osoby do otwarcia kont. A jak nikt nie otworzy to co nic nie dostane. Przypomina mi to piramidę . dopóki będą nowi chętni to może tam najwyżej ktoś coś zarabia a zanim ten na dole coś zarobi , to musi napisać multum pozytywnych opinii w nadzieii że w końcu coś mu skapnie.

@Praktyk

O widzisz, w pewnym sensie dobrze, że zwracasz na to uwagę, jeśli faktycznie tak jest. zastanawiam się czy istniałaby przy tym szansa na objaśnienie tego osobom, które nie do końca są w temacie? Ja dopiero zapoznaje się z warunkami

Paulina

Mam 19 lat i od marca pracuję w Comperialead. Moim celem było zarobienie chociaż 10 tysięcy na studia…Dzięki motywacji udało mi się zarobić w 3 miesiące aż 24 000zł! Brzmi nierealnie ale naprawdę tu się tyle zarabia. Znam osoby które nawet i więcej zarabiają i to w jeden miesiąc! Ta praca to cud który pojawił się w moim życiu. Nikt nie chciał mnie przyjąć do pracy typu żabka bo nie miałam doświadczenia to zaczęłam szukać w necie i znalazłam taka perełkę. Bardzo gorąco każdemu polecam.

@Paulina

Uregulowałaś to z Urzędem Skarbowym?

krzsok67@

hej , dałem się oszukać dla comperia lead w projekcie extra bankroll , boje się teraz że wezmą na mnie kredyt ,nie podałem im moich szczegółowych danych ale otwierałem konta z ich linków . Czy mam się bać

@krzsok67@

Nie, nie musisz się bać. To że otwierałeś konta z ich linków nie znaczy że mają dostęp do Twoich danych. Twoje dane są bezpieczne, a ta osoba od kogo był link nie ma dostępu do Twoich danych. Wypełnianie wniosku z danego linku jest po to że ta osoba otrzyma prowizję za prawidłowo otwarte konto i spełnienie warunków do tego konta. Osoba ta nie ma w ogóle dostępu do Twoich danych i nie może wziąć na Ciebie ani pożyczki ani kredytu

@anonimowy

Znalazłam panią na tiktoku która ogłasza się że zarabia w internecie więc mówię napiszę do niej. I na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się okej poinformował mnie że przechodzę przez siedem etapów i dopiero na któryms zaczynam zarabiać. Pierwszym etapem było zarejestrowanie się w ich programie partnerskim Comperialead. Przed przystąpieniem do etapu drugiego gdzie trzeba założyć konto w 6 bankach dodała mnie do grupy na messengerze gdzie było dużo osób. Zaczynałam pisać z nimi o swoich wątpliwościach że się boję o swoje dane i tak dalej czy zostali (usunięte przez administratora) i tak dalej I gdy zobaczyła to moja mentorka usunęła mnie z grupy, gdzie pisały kobiety że ma bardzo duże pokłady cierpliwości i że jest taką super mentorka. Bardzo dziwne na tym etapie nie wzbudzają w ogóle już zaufania więc myślę że nie warto się dać (usunięte przez administratora). Poza tym ludzie nieraz w uwadze czy to w internecie piszą że zostali (usunięte przez administratora) więc uważajcie na takie programy partnerskie bo ja nie dałam się nabrać. No po ile mamy lat żeby usuwać kogoś z grupy na messengerze bo ktoś pisze o swoich wątpliwościach z ludźmi którzy w tym siedzą. Niby oni piszą że wszystko jest okej i tak dalej a jak napisałam że boję się że ktoś przez moje dane weźmie kredyt w banku to usunęła mnie z grupy. Po prostu przed przystąpieniem do etapu drugiego chciałam rozwiać swoje wątpliwości a nie dostałam takiej szansy bo jak tylko zaczęłam pisać o tym z ludźmi usunęła mnie z grupy. Do tego nie podobała mi się ta kobieta Asia Laskowska na swoich tt nie wygląda na normalną osobę moim zdaniem. Zamknęłam konto w ich programie. Uważajcie bo ja myślę że to jest (usunięte przez administratora)

@Wiki
@@anonimowy

Nie zgodzę się z tym co piszesz. Ja też pracuje w tym projekcie już kilka lat i nie mogę słowa na Asię powiedzieć. To dzięki niej sałam się niezależna finansowo. A wiadomo co człowiek to opina. Sama teraz szkole nowe osoby chcące zarabiac i mam to samo co ta pani napisała... Wniosek z tego taki że jeszcze nie urodził sie taki co by każdemu dogodził. W tych czasach hejt jest populary i potrafi zniszczyć reputację w jednej chwili.

@anonimowy
@@Wiki

No dobrze tylko dlaczego po rozwianie wątpliwości nagle usunęłam je z grupy. To nie jest normalne zachowanie. Skoro ma tyle cierpliwości.

Beata
@@anonimowy

Jestem świadkiem sytuacji opisanej przez tą panią. Faktycznie wczoraj późnym wieczorem na czasie rozwiązała się dyskusja na temat (usunięte przez administratora) w internecie. Ta pani zadawała wiele pytań ... Pomimo później pory na wszystkie pytania osoby będące na czacie jej odpowiedziały i rozwiewały wątpliwości. Rano kiedy się obudziłam i spojrzałam na czat Asia wyjaśniła całą sytuację i napisała żeby ta pani sobie przemyslala. I jak przemyśli niech wróci. I ja usunęla. Widocznie ta pani bardzo się na to obraziła. Bo z tego co mi wiadomo nazwała nasz projekt od (usunięte przez administratora)???? Gdzie wogole nie ma podstaw do tego aby tak nas nazywać. Później wrzuciła opinie o naszym projekcie tutaj gdzie już kłamie bo nie zakładamy 6kont, pomyliły jej się projekty. Zasada jest taka że my nie każemy na siłę nic robić skoro miała wątpliwości mogła odrazu opuścić czat ona i tak nie znajdzie pracy w internecie skoro już na tym etapie ma wątpliwości. Tak jak napisała woli iść na etat i mieć stabilną pracę wiedząc że jej nikt nie (usunięte przez administratora)

@anonimowy Nowy wpis
@Beata

No akurat nie zdążyłam odczytać wiadomości na czacie bo została usunięta z grupy ale nie kojarzy mi się żeby pani Asia pisała coś takiego żebym przemyślała sprawę i wróciła tylko po prostu mnie usunęła nie dała mi nawet możliwości się wypowiedzenia. Nie mamy po 15 lat jak dzieci z gimnazjum żeby usuwać kogoś z grupy dla mnie to jest podejrzane skoro ktoś tak robi i nie daje komuś możliwości i szansy Poznania opinii innych ludzi na spokojnie. Tym bardziej obrażając się no to jest jakby zaprzeczenie temu co kto ktoś napisał że ta pani ma duże pokłady cierpliwości. Nie pomyliły mi się projekty bo w etapie drugim było że trzeba założyć konto w bankach.

Martka Nowy wpis
@@anonimowy

Nic z tych wiadomości co napisała @anonimowy nie jest prawdą ????????

@anonimowy Nowy wpis
@Martka

No proste że teraz będziecie pisać wszystko na swoim korzyść jak nie jest prawdą a poczytaj sobie opinie wcześniej że jednak to jest prawda że trzeba zakładać konta w bankach więc nie zaprzeczajcie temu co ja piszę bo ja piszę prawdę a teraz się wymigujecie próbujecie zrobić wszystko żeby ludzie jednak brali udział w waszym programie a to jest moim zdaniem (usunięte przez administratora)

AmberGold

Scam i piramida finansowa , naciąganie na dane osobowe i zakładanie wnioskow zeby móc legalnie handlować danymi . Które przez rodo zostało utrudnione . Kwestia czasu jak to pęknie ci co się nażrą kasy wyjadą . Syndyk będzie szukał { partnerow biorących udział w tych projektach ) czyli was (usunięte przez administratora) ... Bedziedzie spłacać ich piramidkę . Bo oni maja czyste ręce a wnioski są na was ???????????????????????? ( Ps pewnie niedogodny komentarz zostanie usunięty )

@AmberGold

Pracuje w afiliacji już 4 lata i mam pełno partnerów, którzy ze mną współpracują i nie mam danych nikomu. Jeśli się nie wie o co w tym chodzi to się negatywnych komentarzy nie pisze

Ola Nowy wpis
@AmberGold

Większych głupot nie slyszałam???? Z twojej teorii wynika że jak ktoś posiada konto w banku i zostało założone w oddziale to też będą go w przyszłości za to ścigać???

Natalia

Hejka, widziałam na stronie firmowej, że są przyjęcia dla Młodszych specjalistów ds. e-marketingu. na plus dla mnie jest to, że nie wymagają doświadczenia, a go nie mam. czy jest tu może jakiś świeża, który niedawno dołączył? Jak sprawdzają początkujących na rozmowie?

Katarzyna

Chris
@Katarzyna

Tak wydaje su, że tak to musi działać, tylko nikt o tym nie mówi.

@Katarzyna

Prowizję otrzyma ten z kogo linków otworzysz konta w podanych bankach. I ewentualne koszty związane z prowadzeniem kont pokrywasz ty.

Aśka
@Katarzyna

Kasiu, ja przeszłam do programu partnerskiego comperia jest jednym z lepszych . A przetestowałam większość która jest na rynku internetowym i które wspierają marketing Afiliacyjny. W comperii jestem od czerwca a już wypłaciłam fajną sumkę pieniędzy. Początki faktycznie nie są extra bo na pierwsze naliczenia długo się czeka ale zapewniam, że warto. Kolejne już idą szybciej . Afiliacja, marketing Afiliacyjny nie jest piramidą. Na czym polega Afiliacja? Otóż działa to tak. .. Ja polecam - Ty korzystasz - zarabiamy oboje! Polecamy tutaj głównie konta bankowe a kto powiedział że posiadanie kilku rachunków jest czymś złym? Ja sam przetestowałam wszystkie konta i zgarnęłam z promocji 1500 zł . Proste warunki i kasa wpadała. Do tego korzystając ze swoich reflinków zarobiłam podwójnie bo wpadły jeszcze prowizje. Bo tak czytam te wypowiedzi i pamiętajcie jedno! Program partnerski comperia to nie to samo co różnorakie projekty które na dzień dobry zakładasz 6 kont , chwilówki czy nie wiadomo co. Ale fakt żebyś mógł coś polecać najpierw sam poznaj projekt. Inaczej niczego nie jesteś w stanie polecić ani pomóc gdy ktoś napotka problemy. Chcesz napisz do mnie na Messengera https://m.me/joasia.sochaczewska Pokażę ci co i jak . Odwiedź również moją grupę na Facebooku???? https://www.facebook.com/groups/zarabiajznamiwinterneciee/?ref=share_group_link I może dasz się namówić .

Aleksandra
@Aśka

Hej, ale ja nadal nie rozumiem. To na jakich zasadach przebiega ta współpraca? Bo zasady wytłumaczyłaś, ale brakuje mi informacji np. o umowie? Bo chyba coś się podpisuje? Są jakieś szkolenia np. z tego marketingu afiliacyjnego?

Praktyk
@Katarzyna

Widać, że ta osoba nie ma pojęcia jak to działa i z braku wiedzy pisze bzdury.

@Praktyk

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ComperiaLead? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
krzsok67@

S. ola
@krzsok67@

Nie. niby dlaczego? W jaki sposób dałeś się oszukać?

Ktoś
@krzsok67@

Ha ha ale się uśmiałem???? To że otwierałeś konta z linków to dane nigdzie nie wychodzą i są tak samo traktowane jakbyś otwierał konto w banku. Nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) to sami siebie oszukujecie bo zamiast wytrwać do końca naczytacie się jakiś opini i rezygnujecie, a później lament bo mnie (usunięte przez administratora) ciekawe w czym jak nikt nikogo do niczego. Nie zmusza tym bardziej do otwierania kont...

IwKa
@krzsok67@

Witam. Wypowiem się w tej sprawie,otoż w projekcie Extra Bankroll pracuję rok i trzy miesiące. Nikt nigdy nie wziął na mnie kredytu,a wiecie dlaczego ? Hmm???? Po pierwsze do danych osobowych wgląd ma jedynie bank i program partnerski,z tym że program wgląd ma jedynie do peselu,jest on mu potrzebny do weryfikacji wieku,bo pracować mogą tylko osoby pełnoletnie,a zatem jak to możliwe by ktoś mógł wziąć na Ciebie kredyt,bank sam miałby to zrobić w twoim imieniu,bo nie rozumiem... to jest nierealne. Po drugie w projekcie pracuje blisko 1,5 tysiąca osób,czy gdyby było to oszustwem to pracowało by w nim aż tyle ludzi? Otóż nie ! Pracują w nim osoby,które postanowiły wyjść ze swojej strefy komfortu,które odważyły się zmienić coś w swoim życiu i na pochybel tym,którzy wiecznie na wszystko narzekają,a jak dobrze wiemy narzekanie nie przyniesie nic pozytywnego. Dlatego drogi KrzSok67@ nie pisz takich bzdur odnośnie naszego projektu,bo łatwo jest skrzywdzić uczciwych ludzi,uczciwy i solidny projekt taką owianą strachem opinią. Prościej byłoby nabyć informacji chociażby od osoby,która prowadziła twoje szkolenie ,niżeli pisać tutaj bzdury. Jeśli chodzi o comperialead to program ten działa na rynku pracy od 2008 roku i otrzymał dotację ze strony europejskiego funduszu rozwoju regionalnego ,,dotacje na innowacje",to dowód na to,że program działa legalnie. Jeśli kiedykolwiek natraficie w ogłoszeniu na projekt extra bankroll,to bądźcie spokojni. Jesteście i będziecie w dobrym miejscu by zmienić swoje życie na lepsze. Do odważnych świat należy. Do usłyszenia . Pozdrawiam was ciepło i serdecznie zapraszam ????????????

@krzsok67@

No właśnie.... Nie podałeś danych swoich, więc nie rozumiem w czym problem widzisz... Żeby wziąć kredyt to trzeba jeszcze mieć zdolność kredytową, a skoro szukałes pracy w internecie to raczej takiej zdolności nie masz hmmm..... Zastanówcie się czasami ludzie jakie brednie piszecie.....

Chris
@Agnieszka

Żeby wziąć kredyt "na słupa " nie musi on mieć rzeczywistej zdolności kredytowej! Na tym przecież bazuje takie (usunięte przez administratora)

@krzsok67@

Pozamykaj te konta, jak są nadal aktywne. Nic Ci nie grozi, Twój super "mentor" już dawno zgarnął prowizję za Twoją prace. Jak udało Ci się wykonać jakieś operacje na tych kontach aby zgarnąć bonus, to nie wiem gdzie go teraz będziesz szukał...

Praktyk

Widać, że nie masz pojęcia jak to działa. Nikt nie będzie brał chwilówek na twoje konta chyba, że Ty sam bo potrzebujesz

@Praktyk

Dzień dobry, można prosić o szersze wyjaśnienie tej sprawy? Niestety powyższą treść jest dla mnie niedostępna a próbuję zrozumieć w czym rzecz. Chodzi o jakichś aktualny system pracy? Jak działa?

Czy pracodawca ComperiaLead motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Anula

Jak długo może trwać proces rekrutacyjny? Zauważyłam wypowiedz jedna Pani, która jeszcze w grudniu deklarowała, że będzie w nowym roku aplikować. czy możliwe, że już do tego doszło? Ile czasu zazwyczaj mija od złożenia CV do podpisania już samej umowy?

Ewelina

Nie wiem o co chodziło z tymi uwagami, o których ktoś w zasadzie wczoraj pisał, ale czy obecnie zatrudnione osoby maja może jakieś uwagi co do warunków pracy? może także jakieś spostrzeżenia lub sugestie co do samej rozmowy już? byłabym wdzięczna, bo chce do Was w przyszłym roku aplikować.

Kami

Witam mam pytanie miałam do wygenerowania fakturę pod numerem konta były Uwagi i obok Uwag było napisane 30 .Zastanawim się co to jest

Weszłam na ten serwis, ale nie ma tam info o pracy. Czy firma prowadzi rekrutację samodzielnie, czy przez firmę ta główną Comperia? Gdzie szukać tych ofert, wiecie? I czy mają tu oddzielny dział marketingu, czy podlegają w tej sferze też do centrali głównej?

Kolega

O co chodzi z tymi wnioskami jak je się wypełnia ?

biruwem

18. W którym miejscu zapisują się wnioski na programie partnerskim Comperialead 9. Jaka jest wysokość prowizji za otwarcie konta w banku ING i w BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie?

Natalia

Myślałam że to będzie praca na reklamie pozyskiwaniu klientów. A tu na początek ja muszę założyć 4 konta... I po co? Jak założę te konta to nie ja zarobię tylko ktoś na mnie! Nie polecam. Ładnie piszą ogłoszenia dodatkowa praca wysokie zarobki a tu wielkie G.

Abcde*
@Natalia

Pic na wodę i szukanie naiwnych...poczytajcie sobie na różnych stronach o tym i sami wywnioskujcie...banki mają trudności z znalezieniem klientów a tu nagle tłumy chętnych haha ...dziwne ????

@Natalia

Tak to właśnie wygląda. Z mojego doświadczenia wynika (jest to oczywiście moje skromne zdanie), że to jest jedna wielka ściema!

Magdalena
@Abcde*

Nie prawda każdy zarabia jeśli poświęci się trochę czasu. Ktoś zarobi na Tobie Ty na innych i wszyscy zadowoleni. Konta można zamknąć bez problemu. Zrobiłam to po dwóch tygodniach. To produkt jak każdy inny . Jedno konto zostawiłam bo przypadło mi do gustu.???? Comperialead jest ok. Zawsze można zrezygnować.

Inga
@Magdalena

A jak finansowo to wygląda? Jest to stawka akrodowa, 'od sztuki'? Czy jest pensja miesięczna stała? Trochę czasu poświęcić, czyli, pracownik sam decyduje ile pracuje czasu w tygodniu, nie ma tu jakiegoś minimum godzin pracy np. dziennie, tygodniowo?

Magdalena
@Inga

Inga to Ty decydujesz ile pracujesz. Od Ciebie zależą zarobki. Czas to pieniądz tu się liczy systematyczność i cierpliwość. Na messenger mogę szczegółowo. Nikt nikogo nie namawia ,każdy jest informowany szczegółowo o wszystkim. Pozdrawiam

Zuzka
@Magdalena

Hej, skoro już tak siedzicie w temacie to pomożecie mi tylko rozwiać wszelkie wątpliwości? O co mogło chodzić z tamtymi opiniami na temat urzędu skarbowego? Czy podczas bieżącej współpracy można na jakieś tego typu sytuacje się narazić?

Jaki dress code obowiązuje w ComperiaLead?

Lola
@Paulina

U nas w Żabce wszystkich przyjmują nawet bez doświadczenia

Wera
@Paulina

Skoro jest tu tak cudownie to dlaczego pracuje tu tylko 1.5 tys osób? Przecież "teoretycznie" każdy by chciał tak zarabiać.? Na starcie rezygnują bo przeraża ich to zakładanie konta??

@Wera

1,5 tys to dla Ciebie tylko? mnie te zarobki wciąż zastanawiają. Po prostu trzeba mieć jakiś indywidualny sposób, żeby tak wyciągnąć? Możliwe, że z czasem to zakładanie konta uproszczą? im chyba zależy, żeby więcej ludzi tu robiło?

Klaudia
@Wera

Ja właśnie zaczynam ,ale na zarobek potrzeba czasu każdy myśli ze praca przez internet to siedzenie i czekania aż coś przyjdzie niestety tu trzeba się również wysilić i poświęcać tez czas.Ale zobaczę jak mi będzie szło:)

Kika
@Klaudia

I Jak teraz? Nadal pracujesz? Sama się właśnie zastanawiam czy nie zacząć.

@Klaudia

I jak Ci idzie? Na czy to polega? Każdy tylko pisze, ze super praca i ile to nie zarabia. Możesz napisać co się tam robi dokładnie?

@Paulina

Uregulowałaś to z Urzędem Skarbowym?

Michael L.

Moim skromnym zdaniem, ta cała firma ComperiaLead działa na skraju legalności. Skusiłem się na współpracę w programie partnerskim. Poświęciłem na to swój czas i pieniądze. Udało mi się zdobyć kilkudziesięciu klientów na produkty finansowe. Wnioski zostały wypełnione i prawidłowo przesłane do banku. Moja prowizja miała wynosić ponad 6000 zł. Czekałem na weryfikację wniosków kilka miesięcy, po czym wszystkie wnioski zostały odrzucone JEDEN PO DRUGIM (ponad 50 wniosków) w niewiadomych przyczyn. Pisałem do tej firmy przez kilka ładnych miesięcy z prośbami o podanie mi przyczyny takiej sytuacji. Otrzymywałem jedynie wymijające odpowiedzi, beż żadnych konkretów i żadnej spójności. Mi to pachnie na legalne (usunięte przez administratora)

Jadzia

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu, jestem bardzo zadowolona 7 tysięcy zarobić pracując fizycznie ? Nie da się u nas w Polsce,a tu dają taką możliwość, zależy to od mojego zaangażowania. Więc pracuję systematycznie i na brak pieniążków nie narzekam , nie żałuję że weszłam do Programu Partnerskiego i wam też polecam , szkołą od A do Z

Jadzia
@Jadzia

Super i mam prośbę pomoc mi na odp. Od 3 do 19 1. Czy rozpoczynając z nami współpracę trzeba mieć obywatelstwo polskie ? Tak 2. Kto napisał książkę „Bogaty albo biedny” ? T. Harv eker 3. Na którym etapie dokonujesz rejestracji w programie partnerskim Comperialead ? 4. Wygeneruj link z kampanii Link4 w programie partnerskim LeadStar i wklej go w odpowiedziach. 5. W jaki sposób potwierdzamy tożsamość, zakładając konta bankowe ? 6. Co należy zrobić przed rozpoczęciem wypełniania wniosków ? 7. Czy składając wniosek przez Internet, możemy cofać stronę z wnioskiem, odświeżać ją , albo przełączać? 8. Czy podejmując współpracę z programem partnerskim, mamy zawieraną umowę ? 9. Jaka jest wysokość prowizji za otwarcie konta w banku ING i w BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie? 10. Znajdź kampanię, która jeszcze oczekuje na Twoje zgłoszenie w Comperialead i dołącz do niej (dowolna kategoria produktów) i zrób screena. 11. Na podstawie książki ” Bogaty albo biedny” podaj schemat jaki jest kluczem do sukcesu. 12. Dołącz do kampanii Banku Pekao Konto Przekorzystne na programie partnerskim LeadStar i zrób screena. 13. Czy trzeba rozliczać się z Urzędem Skarbowym z wynagrodzenia od programów partnerskich? 14. Co to jest CPL ? 15. Wygeneruj link do banku Santander na Comperialead i wklej go w odpowiedzi. 16. Czy można pracować w projekcie, mieszkając za granicą ? 17. Jakie są warunki otrzymania prowizji w kampanii Alior Bank – Konto Jakże Osobiste i Millennium bank konto 360 stopni ? 18. W którym miejscu zapisują się wnioski na programie partnerskim Comperialead ? 19. Program Partnerski Comperialead ma w swojej ofercie różne produkty, nie tylko konta bankowe, którymi my się zajmujemy. Wypisz 3 takie przykładowe, które można polecić.

Nina

Skoro tak super Wam się pracuje na programach partnerskich i tyle zarabiacie, to proszę powiedzcie jak to robicie? Namawiacie na zakładanie 6 kont w bankach i branie pożyczek, czy pracujecie uczciwie tak jak tego uczy afiliacja? Bo wypowiadacie się, ludzie pytają na czym polega praca a Wy nadal tłumaczycie jaka to fajna praca i ile Wam zapewniła i zapewnia dochodu... Zero jakich kolwiek wyjaśnień. Jeszcze podajecie swoje linki tutaj. Wytłumaczcie ludziom na czym polega Wasza praca, jak pracujecie, co robicie, że zarabiacie bez założenia 6 kont i braniu pożyczek.

@Nina

Marcella

Zastanawiam się czemu mają służyć otwieranie kont w bankach ?

@Marcella

A po to, aby Twój "mentor, lider" zgarnął prowizję. Te konta zakładasz z jego linków. Tobie wpadnie bonus jak spełnisz warunki dla danego konta tj. Zrobisz operacje finansowe na tych kontach, oczywiście musisz mieć na nich wpływy, bo inaczej jak zapłacisz np. 1 zł za lizaka w Żabce? Przed wczoraj też prawie dałam się nabrać pewnemu Panu, który mnie przekonuje, że ja musze założyć te konta, pomimo mojej rezygnacji... Niby dlaczego? Zrezygnowałam z programu M2M, bo założyłam przez jego link, zamknęłam profil na tym koncie a Pan nadal się upiera, że mam założyć te 6 kont i koniec kropka. Bardzo wiarygodny człowiek na (usunięte przez administratora), opowiada jak, to ustrzec się przed (usunięte przez administratora), jaki to on cudowny lider a opinii pozytywnych na swój temat ma po kokardę w gaciach. Uwierzyłam i się przejechałam taki, to cudowny Ekspert.

M.G
@Nina

Nie wszyscy tacy są. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Sama w tym siedzę i nigdy bym nie zostawiła kogoś bez opieki i zresztą na tym polega afiliacja poprzez polecanie komuś danego produktu a by go polecić trzeba go najpierw przetestować

własnie ja też
@Marcella

podejrzane jest to otwieracie kont przez ich strone i jakies dziwne haslo od goscia z internetu

@własnie ja też

No i w zasadzie gdy się zatrudniasz w pewnym sensie to kogo o oto pytać? tzn., no widze, że na forum to robicie ale jest tu jeszcze ktoś do kogo można cokolwiek zgłaszać czy o co tu chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o ComperiaLead - Warszawa

• Jak się pracuje w ComperiaLead?

Zobacz opinie na temat firmy ComperiaLead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ComperiaLead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 56 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ComperiaLead