Opinie o ComperiaLead w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ComperiaLead. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ComperiaLead o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ComperiaLead w Warszawa

Polecam pracę w programie wszystkim mamom na wychowawczym, spędzam czas z synem w domu i zarabiam dodatkowe pieniądze. Dzięki tej pracy ,nie będę musiała wracać na etat po skończonym wychowawczym i pomogę mężowi w utrzymaniu domu.

Martynac

Ja zaczęłam pracę w tym projekcie w marcu. Na początku miałam pewne obawy czy to nie.jest jakaś kolena ściema,podchodziłam do tego sceptycznie.Ale powiedziałam sobie Ok spróbuję przecież nic nie.musze tutaj inwestować więc nie mam nic do stracenia.I co wam powiem nie żałuję. Jestem mega zadowolona bo zarabiam tutaj większe pieniążki niż te które mam na etacie. Do tego pieniążki mam co miesiąc na swoim koncie każdego 24 dnia. Jestem w domu z moimi dziećmi i nie muszę się już martwić wracając na etat nie będę miała co zrobic z dziećmi Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Kto nie spróbuję niech żałuje????

Karolina S

Jestem od paru miesięcy tutaj, program wypłacalny. To ile zarobisz zależy od Twojego zaangażowania. :) Polecam

Aleksandra

Uczciwy program, w 100% wypłacalny. Co do grosza wszystkie pieniazki docierają na konto :) Dane również są bezpieczne, dzięki czemu można swobodnie pracować. Pracuje już ponad pół roku i jeszcze nic przykrego mnie nie spotkało. Mogę powiedzieć, że polecam z czystym sumieniem!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ComperiaLead? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Sylwia

Legalna praca, co miesiąc wypłata na konto, ile zarobisz zależy tylko od Twojego zaangażowania, pracuje kiedy chce i gdzie chcesz. Polecam

Dorota

Polecam tą firmę z czystym sercem. Na początku też się bałam i myślałam, że to jakaś ścina lub chcą mnie oszukać i wyłudzić dane ( w dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe i dużo się słyszy o ruznych oszustwach) Pewnego dnia powiedziałam sobie, że i tak siedzę w domu to czemu miałabym nie spróbować i zdecydowałam sie na podjęcie pracy... Nooo i meeeega jestem z tego zadowolona ???? siedząc w domu, zajmując się dzieckiem zarabi więcej niż mąż na etacie. Gdy zobaczyłam pierwsza wypłatę byłam w szoku!! Dzięki tej pracy nauczyłam się cierpliwości, a co najważniejsze w końcu uwierzyłam w siebie i dążę do swoich wymarzonych celów.

Angeles

Z czystym sumieniem polecam comperialead! Wypłacalna zawsze na czas, 100% zadowolenia ????????

Zośka

Pracuje już półtora roku i regularnie otrzymuje wynagrodzenie, a ludzie którzy piszą negatywne komentarze chyba poprostu oczekują pieniędzy ,,za nic,, bo myślą że praca w internecie nie wymaga zaangażowania... Ja polecam !

Agnieszka

Polecam współpracę, można dorobić fajne pieniądze siedząc w domu z dziećmi ???? można pracować o każdej porze dnia i nocy, nikt nam nic nie narzuca. A co najważniejsze program partnerski co miesiąc wypłaca wynagrodzenie!!!

Polecam współpracę da się dobrze zarobić :)

Asia

Praca w comperialead to najlepsze co mogło mnie spotkać, bez wychodzenia z domu zarabiam świetne pieniądze. Pracuje już 3lata i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić ten program partnerski????

nikola19881

Działam w programie od października. To nie prawda że nie można zarobić. Osoba która stworzyła program jest kompetentna i udziela rad i szkoleń. Mamy częste zoomy i pracujemy nad poprawą naszych wyników. Od początku mam zarobione ponad 3 tys zł. Jeżeli działasz wg wskazówek to zarobisz :) jak nic nie robisz to nie zarobisz. Proste. Zapraszam do mojego zespołu https://www.facebook.com/groups/4481672605250364/?ref=share

Iwi
@nikola19881

Czy można zmienić mentora? Bo moja pani nie ma cierpliwości do moich pytań

@Iwi

To jakiej natury pytania są jej zadawane, że podobno cierpliwości jej brakowało?

Asia

Najlepszy program.partnerski jak może być, najlepsza praca bez wychodzenia z domu, zapraszam do mnie????

gucio505

Czy można gdzieś dostać potwierdzenie, że firma jest legalna?

Iza
@gucio505

mają swoją aktywną stronę www na której podane są wszystkie informajce, czy o takie sprawdzenie ci chodziło czy o coś innego ?

Wiedźma
@gucio505

Próbuj wszelkimi metodami podchodzić mentorów. Raz że sami między sobą nie potrafią się dogadać, to zbywają odpowiedziami, żadnych konkretów, jedynie odpowiedzi na odczep, nie wyczerpujące tematu. Mało tego wina jest zawsze banku lub Twoja, nigdy nie ich. Ty coś źle robisz. Na początku mili, aż miód kapie, a jak na Tobie zarobią (złożysz wniosi i jesteś mniej więcej na 5-6 etapie) to dla nich bardziej atrakcyjna jest nowa osoba, która przyniesie kolejny zysk, a nie Ty żądający ważne i trudne pytanie. I cóż... Zarabiasz w 2 czy w 3 etapie to tylko teoria. Miesiącami czekasz na pierwszy pieniądz. Oczywiście bo wina banków i Twoja, a comperia ma czas. Ale "zapomnieli" to dodać wspominając o zarabianiu w 2-3 etapie.

Iwi
@Wiedźma

No powiem ci że coś w tym jest, im więcej zadaje pytan tym więcej mój " mentor" ma pretensji że mieszam i że nie rozumiem...no ale jak mówi że w 2 Gim etapie już zarabiasz a potem w 5 ci mówi że dopiero od 3 go zarabiasz i przedstawiasz screen rozmów to wtedy foch i pretensje. Szkoda bo chciałam zobaczyć czy naprawdę to działa ale chyba do końca nie dotrwam.

Iwona
@Iwi

A Ty w którym jesteś etapie? Nadal nic nie zarobiłaś?

Sandra

Zostałam (usunięte przez administratora) przez typa z comperialead. Sprawa będzie na policji.

@Sandra

Co Ty mówisz, a co Ci właściwie zrobił? To chyba coś grubego skoro na policję chcesz iść. :/

Karolina1020

Witam wszystkich, pracuje w tym programie partnerskim już jakiś czas, powiem szczerze że jest to legalna praca a zarobki zależą od twojego zaangażowania i motywacji. Jeśli chcecie zacząć zarabiać na tym to polecam zgłosić się do nich https://web.facebook.com/wdrodzedowolnosci/?fref=ts napisać że jesteście zainteresowani pracą a oni prześlą wam szczegółowe informacje, warto skorzystać chociaż pod jednym względem, że nie musimy nic inwestować :) działajcie i zarabiajcie :) Pozdrawiam :)

Andi
@Karolina1020

Jakiś bot?

@Andi

Dlaczego taka sugestia, że bot? Wydaje mi się, że emotek by chyba nie pisał raczej. ;p

boss

witam, jak można usunąć swoje dane ?

Czy pracodawca ComperiaLead organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Michal

Nie ma żadnych benefitow od firmy. A szkolenia jakiekolwiek nie słyszałem żeby się odbywały.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy ComperiaLead?

Sąsiad z podwórka

Ta, jest taka osoba.(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że zmieściłem się w wymaganej ilości słów. Pzdr.

Novacash

Zapraszamy do programu partnerskiego NovaCash. NovaCash to program partnerski, który posiada głównie programy dotyczące kampanii finansowych, ale też kilka innych. Niektóre kampanie są unikalne i dostępne tylko w tym programie, dlatego warto sprawdzić co dokładnie oferują.Wystarczy kliknąć na stronie w odnośnik „Programy partnerskie”. Obecnie program posiada wiele produktów w ponad 40 firmach (głównie banki i firmy pozabankowe), a wśród nich: - pożyczki pozabankowe, - kredyty bankowe, - pożyczki bankowe, - kredyty inwestycyjne, - kredyty obrotowe, - leasing, - kredyty hipoteczne, - chwilówki, - kredyty konsolidacyjne. Prowizje i zarobki dostępne są na stronie wszystko zależy od programu. Możemy również skontaktować się poprzez formularz kontaktowy na dole strony. Rejestracja oczywiście jest bezpłatna i bez zobowiązań. Więcej można dowiedzieć się tutaj: https://novacash.eu

Zostaw merytoryczną opinię o ComperiaLead - Warszawa

• Jak się pracuje w ComperiaLead?

Zobacz opinie na temat firmy ComperiaLead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ComperiaLead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 56 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ComperiaLead