Opinie o Diageo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Diageo Polska Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Diageo Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diageo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Onyx

Nadęte konferencje w celu wzbudzenia w nas poczucia obcowania z towarami luksusowymi, śmieszne a'la talk show z Prezesem Legii w Warszawiance. Duże koszty na pierdoły, a efekt mizerny. Na takie spotkania, kolacje i wyjazdy były pieniądze, a na stabilizację zatrudnienia gdzieś zabrakło Panom Elegantom wiedzy. Ciekaw jestem, czy te wprowadzenie nowości były gwoździem do trumny, czy początkiem złego w firmie.

Onyx

Nadęte konferencje w celu wzbudzenia w nas poczucia obcowania z towarami luksusowymi, śmieszne a'la talk show z Prezesem Legii w Warszawiance. Duże koszty na pierdoły, a efekt mizerny. Na takie spotkania, kolacje i wyjazdy były pieniądze, a na stabilizację zatrudnienia gdzieś zabrakło Panom Elegantom wiedzy. Ciekaw jestem, czy te wprowadzenie nowości były gwoździem do trumny, czy początkiem złego w firmie.

barnaba
@Onyx

To na tej samej konferencji byliśmy :) Też odniosłem wrażenie,że egzaltowany luksus,rozmach i w ogóle sztywniacko - nadęta atmosfera nie przyniosła sukcesu. Ludzie z PMT nie byli w bandzie, czuło się lekką wyższość od tych z FIRMY... Teraz pracując z lekarzami to JA mogę z góry popatrzeć na to gów...stado żmij ... i powiedzieć,... a nie mówiłem :)

mstw
@barnaba

barnaba, co najwyżej możesz grzecznie prosić "Pana" doktora, żeby pisał leki firmy, której chodzącą "ulotką handlową" jesteś. :-)

nikt NICK :-) Nowy wpis
Były pracownik
@mstw

OH! PANOWIE ...... ULOTKA CHODZACA FIRMY „ NA LEKARSTWACH” PRODUKOWANYCH RZEZ FIRME

nikt NICK :-) Nowy wpis
Były pracownik
@mstw

Oh, Ulotka chodząca na lekach, jest bez leków.

Koszmarna rekrutacja Nowy wpis
Kandydat

Przyszedłem rekrutację na menadżerskie stanowisko. Cztery rozmowy, po każdej z nich ponad miesięczne milczenie. Po trzeciej rozmowie musiałem napisać do rekrutera i zapytać o status rekrutacji (bardzo mi zależało...) po czym dostałem odpowiedź, że tak, są zainteresowani współpracą ale stanowisko zostało przeniesione do innego kraju. Wyrażałem zgodę na relocation, zostałem zaproszony na *czwartą* rozmowę, a potem już nigdy więcej nie usłyszałem od nich. Znów po miesiącu napisałem do rekrutera, tym razem bez odpowiedzi. Nawet jeżeli decyzja była na "nie" to uważam, że po czterech etapach rekrutacji zasługuję przynajmniej na maila z podziękowaniem . Jeżeli takie nieprofesjonalne jest podejście do rekrutacji to w sumie cieszę się, że nie pracuję tam bo co dopiero byłoby w miejscu pracy 0_0

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Diageo Polska Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Diageo Polska Sp. z o.o.?

Marian
Pracownik
@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz , napewno angielski jest bardzo potrzebny w różnych momentach

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rekrutacja dotycząca dotychczasowego przebiegu pracy,duzy nacisk kładziony na zanjomość j.angielskiego

Pytania

nie pamiętam

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
filozof

@PRAWDA Warto zwrócić uwagę, że ten wątek dotyczy firmy ale w Warszawie więc po co wprowadzać w błąd przyszłych kandydatów?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Koleżanka
Były pracownik

Przepraszam panów Kubałę i Godziszcza za zamieszczony nieprawdziwy komentarz.Prostuję.iż opisana sytuacja nie miała miejsca.Cofam te słowa i proszę administratora o jak najszybsze usunięcie wpisu

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Cała prawda
Pracownik
 Rekomendacja

Bardzo niesprawiedliwy, krzywdzący i nieprawdziwy wpis, zarówno dla ASM jak i całego zespołu. Może czas uderzyć się w pierś i przyznać, że się do tej pracy nie nadajesz i po prostu sobie nie radzisz, a nie zrzucać wszystkie swoje niepowodzenia na innych i ich oczerniać. PH w tej firmie to jest samodzielne stanowisko, wymagające wielu umiejętności. Każda nową osoba przechodzi wiele szkoleń, dostaje wsparcie od przełożonego i zespołu, ale nikt nie będzie Cię prowadził za rączkę w nieskończoność. W DIAGEO szanuje się ludzi i ich życie prywatne, terminy bywają różne, jak to w handlu i korpo, ale skoro ludzie na tym stanowisku pracują po kilkanaście lat to chyba o czymś świadczy. Zaznaczę tylko, że w tym zespole nie ma żadnych nowych osób. Każdy pracuje minimum rok.

3
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Diageo Polska Sp. z o.o.?

1
well well
@Pytanie

Cóż, tydzień po ogłoszeniu pracy zdalnej spowodowanej covidem, ogłosili również restrukturyzację i co za tym idzie masowe zwolnienia, na skalę globalną. Więc atmosfera jest raczej średnia

Pollack

Jest oferta na PH w tej firmie. Czy jest ktoś na tyle odważny, że poda zarobki na tym stanowisku? Konkretnie, a nie w stylu „powyżej średniej dla FMCG”.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirosław
@Pollack

Ja też podpinam się pod to pytanie bo interesuje mnie poziom wynagrodzenia na tym stanowisku. Chciałbym się także dowiedzieć, czy targety są tak ustawione, że są możliwe do zrobienia i uzyskania premii. Liczę, że ktoś doda swój komentarz na ten temat.

Byłypracownik
@Mirosław

Cześć, Zarabia się nie najgorzej. Wszystko zależy od negocjacji. Średnio 3500 netto podstawy można wynegocjować. A nawet wyżej. Mówię oczywiście o stanowisku PH.

Merkury
 Pytanie

Jaka jest atmosfera w dz. finans? Jak wygląda wspólpraca w R2R czy controllingu? Jak wygląda współpraca z kadrą menadżerską?

Anonim
@Merkury

Nie polecam. 1-1.5 roku temu cały zespół finansów sie rozsypał, została tylko kadra menadżerska w kontrolingu... Nie polecam-atmosfera słaba, menadżerowie jeszcze gorsi

Krystian

Firma ma dobrą opinię więc chyba się komuś pomyliły fora skoro pisze o wyzysku!!!

Lolo fasolo

Dziwnie często firma szuka ph. Czyżby podczas tak profesjonalnych rekrutacji, nie udawalo się wybrać kompet.osöb?! Ciekawe..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kapitan

Firma Diageo to wyzysk pracownika na maxa, wiem bo pracuje obecnie na południu Polski i jest ciężko, ma prawdę bardzo ciężko. Wiem co pisze. Nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Morgan
@Kapitan

Co tam jeszcze robisz ? Czy to jest ośrodek penitencjarny ? Resocjalizacja ? Zupełnie nie rozumiem.

1
Agnieszka

@Kapitan czy mógłbyś napisać coś więcej? Jak wygląda teraz sytuacja wewnętrzna w firmie? Jak traktowani są tam pracownicy? Może jednak są jakieś pozytywy pracy w firmie Diageo Polska? Każda taka szczera opinia jest bardzo cenna dla kandydatów do pracy w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kik

Przedewszystkim zacznijmy od tego,ze do czerwca były tam bardzo duże zmiany strukturalne. Duzo osób zwolnili i zlikwidowali stanowiska w różnych działach. Potem duzo wymian na nowych pracowników budżety tańszych. Napewno jeszcze bedzie sie zmieniać dalej zmiana struktury tzn mniej ludzi w firmie. Lepiej sie wstrzymać z praca bo nie wiadomo na siakie stanowisko. S

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Eryk

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Idealnych firm nie ma ale jak ktoś dobrze pracuje to nie narzeka!!

Agnieszka

@anonymous Swoją niewątpliwie merytoryczną opinią na temat pracy w firmie Diageo na pewno pomożesz użytkownikom, którzy mają w planach aplikowanie do nich - bardzo Ci za nią zatem dziękuję. Jednocześnie bardzo się cieszę, że ten pracodawca był w stanie spełnić stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś? Czy uważasz, że jest tam miejsce dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową, czy może zatrudniają już bardziej doświadczonych pracowników?

anonymous

Pracowałam jakiś czas temu w Diageo, więc trochę się mogło pozmieniać. Firmę oceniam dobrze, momentami nawet bardzo dobrze i czasem za nią po prostu tęsknię, i za firmą i za ludźmi, którzy ją budują. Od strony pracowniczej fajne jest to, że są benefity tj. ubezpieczenia (NNW, na życie), opieka medyczna, krta multisport lub bony z programu kafeteryjnego), tańsze produkty firmy, deputaty, imprezy dla dzieci pracowników i inne, drobniejsze rzeczy typu prezenty na święta (kiedyś były nawet wypasione kurtki), degustacje. Są szkolenia na które można się zapisywać. Firma korzysta z badań płacowych, zarabia się na pewno nie mniej niż średnia w firmach FMCG (raczej powyżej tej średniej). Pilnują polityk i prpocedur mocno. Jak ktoś nie umie się w tym względzie dostosować to faktycznie nie miejsce dla niego. Jeśli się jest np Przedstawicielem Handlowym bez angieskiego to nie ma mowy o awansach, bez dobrego angielskiego się nie awansuje bo angieski jest używany w firmie, może nie codziennie ale na pewno często. Minusem jest to, że coraz bardziej firma robi się zmechanizowana, dużo narzędzi IT sprawia, że ludzie coraz mniej rozmawiają a coraz więcej siedzą przed komputerem, nawet przy rozmowach rocznych. Jeśli ktoś jest samodzielny i chce się rozwijać to jest miejsce dla niego.

Administrator

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Diageo Polska Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stefan

Cy firma normalnie funkcjonuje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Diageo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Diageo Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 119 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Przyokopowa 31
  01-208 Warszawa
 • NIP: 5210528402 KRS: 0000023740
Diageo Polska Sp. z o.o.