durasan s.a

Opinie o durasan s.a

bordo

o proszę, niby firma nie szukała, a jak już zaczęli poszukiwania, to wrzucili 3 ogłoszenia na przedstawiciela handlowego na raz. Nie wiem jednak jak to ma się do siedziby firmy, skoro ta jest w Warszawie. Może działają na innych województwach? Pozdrawiam

PH

Pracowałem jako przedstawiciel 2000 tys podstawa 2000 tys prowizja o ktorej mozecie pomażyć chyba ze wszystkich swoich klientów bedziecie oklamywac a po miesiacu wszystko beda chcieli oddac , najlepiej jak byscie jezdzili od 5 rano do 20 , cała centrala to buraki jakich malo dbających o swoje kieszenie a wszystkich innych mających w dupie , i zakupcie sobie segregator najlepiej 1000000 stron abyscie mieli miejsce na notowanie reklamacji zebyscie nie zapomnieli co gdzie komu sie spieprzylo krótko mówiąc w tak patologicznej firmie nie mialem jeszcze okazji pracowac Omijać szerokim łukiem

biały montaż
@PH 26.02.2016 15:07

a co byś chciał innego w temacie reklamacji skoro produkty tej firmy to chiński szajs jednorazowy!

Tralalala

No ciekawe gdzie też są szkoleni i przez kogo. O ile dobrze pamiętam to byłem osobiście na "szkoleniu" organizowanym przez tą firmę w Castoramie, hmmm..... normalnie czeski film.

Dkzad

Roboty po "pióra" nie masz pomysłu na sprzedaż i na siebie to lepiej się nie zatrudniać. Jeżeli robisz target to jest dobrze a wręcz b.dobrze. Atmosfera w centrali OK, wiadomo jak ktoś ściemnia to się boi i robi sie nerwowy jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia to czego się bać. Samochody raczej OK Astry IV i Volviaki. PH jeżdżą oplami.Jak każda firma ma działy które kuleją, pozdro dla dziewczyn z BOK-u. Generalnie w okolicy jedna z fajniejszych firm. Jak będą kogoś potrzebować na miejscu to może znów się zatrudnię. Aha PH do tej pory trzaskali po 8 do 9 tyś kilometrów na miesiąc ale widzę że nowy podział jest duuuużo lepszy.

pehowiec
@Dkzad 06.03.2015 15:14

tyś chyba ocipiał, to kiedy ph pracowali skoro robili po 9 tys. km miesięcznie?? to oznacza że ponad połowa ich miesiecznego czasu pracy była za kółkiem, a gdzie praca handlowa? utrzymywanie takiego ph nie ma sensu bo pracuje raczej jako kurier a nie handlowiec, optymalne przebiegi miesieczne dla ph to góra 5 tys km i to przy sporym rejonie pracy

Zbig

To firma którą należy omijać szerokim łukiem.Atmosfera w centrali fatalna. Wszyscy panicznie boją się włascicieli.Zarobki w granicach 2000 netto z czego część w kopercie.Targety nie do zrobienia bo produkt DURASAN jest trudno sprzedawalny. Auta - stare Ople.Prezes dużo obiecuje mało robi. Po 6 miesiącach każdy PH rezygnuje.Żeby się dowiedzieć jakie są standardy DURASAN wystarczy zajrzeć na zaplecze Markpolu gdzie jest magazyn DURASANU. Praca tylko dla zdesperowanych.

kapitan zielona cebulka

ja również tak jak poprzedniczka (fascynujący nick, gratulacje...) uważam się za fachowca który nie przystanie na standardowe warunki i umowę z kserokopiarki. co w takim razie leposzego może mi zaproponować w kontekście tych warunków firma durasan s.a? tez prosze napiszcie które elementy umowy podlegają negocjacji, oksik?

GG

A jak obecnie wygląda pozycja firmy?? jakość produktów I jakie warunki pracy mają PH ? -zarobki -narzędzia pracy -target do zrealizowania -atmosfera pracy -klient docelowy? Z góry dziękuję za informację, osobom które mają wiarygodne informacje :-)

Roma

Nie pracowałam ale kilku moich znajomych tam pracuje, jedna z największych i szybko rozwijających sie firm w mieście. Ci co pracują wypowiadają się dobrze o zarobkach, słabo o ilości obowiązków i pracy. Tyle wiem. Jeśli chodzi o pracę PH, wiem nie wiele, tylko jeden znajomy pracował ale nie wyrabiał jakiś tagetów już nie pracuje.

Tragedia

Praca jako PH w tej firmie to kpina. Rotacja na jest srednio co 6 miesiecy. Towaru brak to standard a serwis dziala fatalnie. Szczerze odradzam

pietrek

Ozim to Ty takie brednie wypisujesz?? pzdr dla wszystkich pracownikó durasan - przyda sie im bo nie maja lekko

znawca

firma na dzisiaj posiada pełną obsadę ph w całej Polsce, więc to, że szukają we wszystkich lokalizacjach oznacza, że chcą kilku z tej obsady pewnie wykopać, jeśli tylko znajdą na ich miejsce lepszych, najlepiej przejętych od konkurencji, więc polecam obecnym ph dużą ostrożność

ph

na poparcie mojej tezy popatrzcie tutaj : http://www.pracuj.pl/praca/durasan;kw szukają ph we wszystkich województwach czyli 16 lokalizacji, a firma jest na rynku od dawna i wcale nie tworzy sieci sprzedaży czy ph od zera, co oznacza, że wymienia całość kadry regularnie co jakiś czas, stąd taka rotacja i ciągłe ogłoszenia o rekrutacji. Każdy kumaty ph już dawno wie jak to działa i o co w tym chodzi.

znawca firm

firma bierze tylko młodych ludzi bez doświadczenia, którzy ciężko pracują pół roku, a potem następny, to taka polska polityka cięcia kosztów i wiecznej rotacji, choć to samobójstwo rynkowe na dłuższą metę, ale widać taka jest polityka zarządu firmy, stąd też tak częste ogłoszenia o nowej rekrutacji na przedstawicieli

aaa

No właśnie się chyba nie doczekasz, każdy odradza a żadnego szczegółu

Pytalski

no własnie, moze ktos kto pracuje w tej firmie udzieli konkretnych informacji na temat warunków tam panujacych -zarobki -narzędzia pracy -target do zrealizowania -atmosfera pracy -klient docelowy? DZIENKS

z rynku

to chiński produkt typowo marketowy, często jest z Castoramie np. i innych marketach, jakość adekwatna do niskiej ceny, żaden dobry przedstawiciel nie będzie tego sprzedawał, bo zeszmaci swoje dobre imię i nazwisko, stąd taka rotacja, każdy jak już zrozumie w co wdepnał to szybko się zzija

uwaga, firma szuka (usunięte przez moderatora) jako PH, bo sprzedaje chiński badziew mocno wątpliwej jakości, co skutkuje masowymi reklamacjami i mocno wkurzonymi klientami, którzy szybko uciekają, a w takiej sytuacji żaden mądry PH tam długo nie popracuje, bo zamiast robić sprzedaż i dobrze zarabiać to nabawi się tylko nerwicy od szarpania się na reklamacjach, bo te są masowe i fatalnie załatwiane, nie polecam pracy w tej firmie nawet na kilka miesięcy, to taki odpowiednim firmy Dobro.... w branży okien pcv,. też żaden ph tam nie chce pracować, bo nie jest samobójcą !!!

z branży

właśnie, jakiego wuja cały czas szukają nowych ph skoro to taka dobra firma podobno ? z tym, że każdy ph odchodzi sam po kilku miesiącach, a prawdą jest, że firma sprzedaje produkty chiński na polskim rynku i ma wątpliwą renomę

SZYBKI

Nie znam firmy, obserwując z boku dość często pojawia się ogłoszenie na DT-H. Zastanawiam się czym jest spowodowana rotacja.

Ti

irytujace są te odp. odrazadzam..... dlaczego jakies szczegółu..... jakie zarobobki???? jakie auta???? jakie warunki pracy.... a nie odradzam....

olo

odradzam!

luki

takze to samo pytanie

asiaa

Witam. Czy ktos pracował lub pracuje w durasan ? pojawiły sie ogłoszenia,ze firma szuka przedstawicieli. Czekam na opinie:)

Zostaw opinię o durasan s.a - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie durasan s.a