Opinie o Scanye Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scanye Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scanye Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanye Sp. z o.o. w Warszawa

Tati Nowy wpis
Inne

Jeśli przyjmowani sa wszyscy nawet studenci to pewnie z osoba bez doświadczenia zawodowego też problemu nie będzie? zastanawiam się czy wtedy zaczyna sie od minimalnej podstawy z perspektywa na lepsze zarobki w czasie czy może jakoś inaczej?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Scanye Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Asia Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Tak. Do Scanye zapraszamy wszystkich - studentów także ????

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Scanye Sp. z o.o.?

Asia Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Czekałam 5 dni aż ktoś z dawnych lub obecnych Scanyeuszy odpowie na zadane pytanie. Skoro nie pojawiła się żadna odpowiedź a w kulturze Scanye jest odpowiadanie na każde pytanie, to i to pytanie nie powinno zostać bez odpowiedzi ????. W Scanye dbamy o relacje między członkami różnych zespołów. Przykładami takich działań są comiesięczne integracje (na naszej stronie www znajdziecie relacje z niektórych imprez), międzydziałowy onboarding nowych Scanyeuszy, interdyscyplinarne zespoły projektowe a nawet catchup czyli wspólna zdalna kawka z gronie wybranych losowo Scanyeuszy. Jednakże w codziennej pracy zdarzają się czasem sytuacje, gdy pojawia się napięcie między reprezentantami różnych zespołów. Może to zabrzmi “średnio”, ale cieszymy się, gdy jest wymiana zdań, bo wówczas mamy możliwość spojrzenia na problem z różnych perspektyw, wyłapania wąskich gardeł i zaopiekowania się każdym zidentyfikowanym problemem. Szczęśliwie takie sytuacje nie przekładają się na relacje społeczne w Scanye. To jest nasz powód do dumy, że mamy dojrzałych Scanyeuszy. Zapraszamy do aplikowania do Scanye, aby każdy mógł potwierdzić prawdziwość mojej odpowiedzi serdecznie pozdrawiam Joanna Michalska - HR

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Scanye Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Joanna Michalska
Pracownik
@Pytanie

Hej, Jestem odpowiedzialna za HR w Scanye i czynię to z dumą. Jeżeli macie pytanie o naszą ofertę dla Scanyeuszy to proszę piszcie od razu do źródła czyli do mnie - na adres *kontakt@scanye.pl* lub *kandydat@scanye.pl* pisząc w tytule: “do HR”. Z przyjemnością odpowiem. Nie ma w Scanye pożyczek pracowniczych, bo nie ma ZFŚS i nie mamy też pracowników ???? Ale każdy, kto potrzebuje pomocy nie jest zostawiony samemu sobie - po to jestem. Odpowiadając na pytanie: Mieliśmy przypadki udzielenia pożyczki potrzebującemu Scanyeuszowi. Jeżeli chodzi o inne formy wsparcia Scanyeuszy, to ja jako HRowiec spotykam się regularnie i indywidualnie z każdym ze Scanyeuszy i jeżeli tylko rozpoznam potrzebę wsparcia to Scanye rusza z ofertą pomocy. Muszę przyznać, że szczęśliwie, wielu przypadków pomocy nie mieliśmy. Natomiast mamy całą kafeterię świadczeń pozapłacowych. Ich ofertę dopasowujemy pod bieżące potrzeby, które badamy raz na kwartał. Podpisuję się pod odpowiedzią aby wzmocnić wiarygodność jej treści :) Joanna Michalska

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Scanye Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Customers Success Specialist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista SEM
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Programista PLC
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
(113 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(39 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Lele
Pracownik
 Pytanie

Czy któryś z obecnych albo byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć czy warto wysyłać CV do firmy jaką jest Scanye? Ciągle widzę ich oferty na rocketjobs.pl i jestem ciekawy czy faktycznie jest tak kolorowo jak piszą?

K :)
Pracownik
@Lele

Pracuję w Scanye już od 1,5 roku i zdecydowanie mogę stwierdzić, że jest tak kolorowo, jak piszemy :) Atmosfera, która tutaj panuje jest rzadko spotykana w większości polskich firm. Pracujemy w koleżeńskiej atmosferze, mamy dość młody zespół i wiele benefitów. Myślę, że najważniejsze jest dobre dopasowanie się do reszty ekipy, dzięki czemu praca staje się codzienną przyjemnością. Podsumowując - wyślij CV i się przekonaj :)

Elżbieta
Inne
@K :)

Fajnie z tego co piszesz, a czy zarobki są tak samo dobre jak atmosfera? Bo nie chcę nic mówić, ale atmosfery do talerza nie włożę.

K :)
Pracownik
@Elżbieta

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań finansowych, zaangażowania w pracę i umiejętności, ale są powyżej przeciętnych wynagrodzeń :) Polecam sprawdzać aktualne oferty, zawsze podajemy widełki

Pytanie
 Pytanie

Czy Scanye Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kasia
Pracownik
@Pytanie

Staramy się pracować w godzinach pracy klientów, czyli mniej więcej od godz. 8/9 do 16/17, jednak w zależności od działu te godziny mogą być bardziej elastyczne.

Lenanel
Pracownik

Ja pracuję w Scanye od niedawna (kilka miesięcy) - to pierwsza w moim życiu praca zdalna (i setki km od miejsca zamieszkania), na początku byłam pełna obaw, ale zespół (wraz z zarządzającymi) okazał się bardzo pomocny i wyrozumiały ???? Mam nadzieję na dłuższą współpracę ???? Super spotkania integrujące (niestety dla mnie trochę daleko, ale czasem będę dołączać...). Polecam, szczególnie osobom kreatywnym (zaangażowanie jest zauważane i doceniane).

Ilona
Inne
@Lenanel

No niestety praca zdalna zwłaszcza na taką odległość ma w sobie ten problem z tymi wszystkimi integracjami... Dobrze, że chociaż czasami udaje Ci się z zespołem spotkać. Ale tak właściwie to co konkretnie należy do Twoich obowiązków w tej pracy? Współpraca rozumiem wciąż trwa? ;)

elo
Kandydat

Zasady są bardzo dziwne. Proponują oczywiście UZ, pomimo tego, że w rzeczywistości powstałby stosunek pracy. Prowizje trzymają się na obietnicy wspaniałej przyszłości, kiedy się skumuluje całość. Oczywiście żadnych chorobowych czy dłuższego wolnego. Kiedy myślę o tym miejscu to się cieszę, że wchodzi Nowy Ład.

Barbara
Inne
@elo

Możesz napisać więcej o zasadach przyznawania tych prowizji? One nie są wypłacane co miesiąc?

Nick
Były pracownik
@Barbara

System który pozwalał kumulować prowizję został już rok temu wycofany, ponieważ sprzedawcy bez większego wysiłku zarabiali po 10-15 tysięcy zł. Obecnie wypłacają całą prowizję za zdobytego klienta w tym samym miesiącu.

Małgorzata
Inne
@Nick

A możesz coś więcej opowiedzieć o tym systemie prowizyjnym? :D jak on wygląda i ile tak na oko idzie wyciągnąć? :D

tom_ash
Pracownik

Pracuję w Scanye od kilku miesięcy i szczerze złego słowa nie mogę powiedzieć... Proces rekrutacji szybki ( dwie rozmowy i już wiedziałem wszystko ) ustalenie warunków etc. dopasowane do moich potrzeb. Sama praca w firmie: spoko choć lepiej byłoby to opisać - rewelacyjnie :). Ogarnięci i zaangażowani w to co robią ludzie także jest bardzo na plus. Z wieloma rzeczami można się spokojnie zgłaszać czy też wyrazić opinie na dany temat ( nawet negatywną ) i jest ona brana pod uwagę i rozwiązywana w możliwie najszybszym czasie. Liczne benefity tj. multi czy prywatna opieka zdrowotna :) itp itd. wiadomo standard ( choć nie wszędzie ). Ja polecam!

Paweł
Pracownik

Pracuję w Scanye już ponad 2 lata. Przeżyłem czas gdy zespół miał 15 osób i duże miesięczne wzrosty całej firmy (które trfają do dziś). Zatrudnienie jest na UZ albo B2B ale ja wybrałem UZetkę, bo wtedy była bardziej opłacalna. Do wyboru miałem, które ubezpieczenia chcę odkładać z wynagrodzenia, a które nie oraz płatne dni urlopu, które z każdym przepracowanym miesiącem się zbierają. Uważam to za najlepsze co mogło mi się w życiu na tamten moment przytrafić. Każdy wspiera siebie nawzajem i dbamy żeby praca dawała bardzo dużo radości i uśmiechu. Na pewno jest to praca dla ambitnych i chcących więcej od życia. W Scanye bazuje się na szczerości i wzajemnym wsparciu, które zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Na pewno nie jest to praca dla tych, którzy lubią proste zadania nie zmieniające się przez dłuższy okres czasu (1 rok+). Jest dynamicznie i wraz z rośnięciem firma daje to rozwój dla pracowników.

FioletowaFlądra
Kandydat

Cześć, Przeszłam 1,2,3 etap rozmowy rekrutacyjnej. Po pierwsze zastanawiałam się czy przypadkiem nie ma 4 etapu... Tak naprawdę zmarnowałam masę swojego (cennego) czasu, rozumiem że to wpisuje się w koszt ryzyka. Otrzymałam informację, że Scanye chce, żebym dołączyła do zespołu. Otrzymałam wszelkie informacje o starcie. System premiowy i wynagrodzenie jest mocno średnie, niby jest to tłumaczone tym, że jeżeli się pracuje jak bussy bee to jak najbardziej jesteś w stanie wyciągnąć kwotę taką, żeby przeżyć ( podkreślam przeżyć ) w Warszawie :) Teraz wisienka na torcie -> dzień przed rozpoczęciem pracy otrzymałam informację, że jednak nie mogą przyjąć nowej osoby "taka specyfika start-upu". Pracowałam wcześniej w start-upie i jak najbardziej znam klimat, ale to jest po prostu brak szacunku dla czasu i zaangażowania drugiego człowieka. Finalnie cieszę się, że stało się to teraz, a nie po jakimś czasie pracy. Bezczelność sięga zenitu.

Gabrysia
 Pytanie

Heja! Jak Wam się pracuje w Scanye? Widzę ogłoszenie na RocketJobs i szukam opinii w sieci. Czy rzeczywiście można zarobić tam takie prowizje?

Zostaw merytoryczną opinię o Scanye Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Scanye Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Scanye Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanye Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scanye Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Grzybowska 87
  00-844 Warszawa
 • NIP: 5272767250 REGON: 364253064 KRS: 0000613375
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Scanye Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii