Opinie o Scanye Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scanye Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scanye Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanye Sp. z o.o. w Warszawa

Tati Nowy wpis

Jeśli przyjmowani sa wszyscy nawet studenci to pewnie z osoba bez doświadczenia zawodowego też problemu nie będzie? zastanawiam się czy wtedy zaczyna sie od minimalnej podstawy z perspektywa na lepsze zarobki w czasie czy może jakoś inaczej?

Czy Scanye Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Asia Nowy wpis

Tak. Do Scanye zapraszamy wszystkich - studentów także ????

Jaka atmosfera jest między działami w Scanye Sp. z o.o.?

Asia Nowy wpis

Czekałam 5 dni aż ktoś z dawnych lub obecnych Scanyeuszy odpowie na zadane pytanie. Skoro nie pojawiła się żadna odpowiedź a w kulturze Scanye jest odpowiadanie na każde pytanie, to i to pytanie nie powinno zostać bez odpowiedzi ????. W Scanye dbamy o relacje między członkami różnych zespołów. Przykładami takich działań są comiesięczne integracje (na naszej stronie www znajdziecie relacje z niektórych imprez), międzydziałowy onboarding nowych Scanyeuszy, interdyscyplinarne zespoły projektowe a nawet catchup czyli wspólna zdalna kawka z gronie wybranych losowo Scanyeuszy. Jednakże w codziennej pracy zdarzają się czasem sytuacje, gdy pojawia się napięcie między reprezentantami różnych zespołów. Może to zabrzmi “średnio”, ale cieszymy się, gdy jest wymiana zdań, bo wówczas mamy możliwość spojrzenia na problem z różnych perspektyw, wyłapania wąskich gardeł i zaopiekowania się każdym zidentyfikowanym problemem. Szczęśliwie takie sytuacje nie przekładają się na relacje społeczne w Scanye. To jest nasz powód do dumy, że mamy dojrzałych Scanyeuszy. Zapraszamy do aplikowania do Scanye, aby każdy mógł potwierdzić prawdziwość mojej odpowiedzi serdecznie pozdrawiam Joanna Michalska - HR

Czy firma Scanye Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Joanna Michalska

Hej, Jestem odpowiedzialna za HR w Scanye i czynię to z dumą. Jeżeli macie pytanie o naszą ofertę dla Scanyeuszy to proszę piszcie od razu do źródła czyli do mnie - na adres *kontakt@scanye.pl* lub *kandydat@scanye.pl* pisząc w tytule: “do HR”. Z przyjemnością odpowiem. Nie ma w Scanye pożyczek pracowniczych, bo nie ma ZFŚS i nie mamy też pracowników ???? Ale każdy, kto potrzebuje pomocy nie jest zostawiony samemu sobie - po to jestem. Odpowiadając na pytanie: Mieliśmy przypadki udzielenia pożyczki potrzebującemu Scanyeuszowi. Jeżeli chodzi o inne formy wsparcia Scanyeuszy, to ja jako HRowiec spotykam się regularnie i indywidualnie z każdym ze Scanyeuszy i jeżeli tylko rozpoznam potrzebę wsparcia to Scanye rusza z ofertą pomocy. Muszę przyznać, że szczęśliwie, wielu przypadków pomocy nie mieliśmy. Natomiast mamy całą kafeterię świadczeń pozapłacowych. Ich ofertę dopasowujemy pod bieżące potrzeby, które badamy raz na kwartał. Podpisuję się pod odpowiedzią aby wzmocnić wiarygodność jej treści :) Joanna Michalska

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Scanye Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Customers Success Specialist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Software Engineer (C++)
Autodesk Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Lele

Czy któryś z obecnych albo byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć czy warto wysyłać CV do firmy jaką jest Scanye? Ciągle widzę ich oferty na rocketjobs.pl i jestem ciekawy czy faktycznie jest tak kolorowo jak piszą?

K :)
@Lele

Pracuję w Scanye już od 1,5 roku i zdecydowanie mogę stwierdzić, że jest tak kolorowo, jak piszemy :) Atmosfera, która tutaj panuje jest rzadko spotykana w większości polskich firm. Pracujemy w koleżeńskiej atmosferze, mamy dość młody zespół i wiele benefitów. Myślę, że najważniejsze jest dobre dopasowanie się do reszty ekipy, dzięki czemu praca staje się codzienną przyjemnością. Podsumowując - wyślij CV i się przekonaj :)

Elżbieta
@K :)

Fajnie z tego co piszesz, a czy zarobki są tak samo dobre jak atmosfera? Bo nie chcę nic mówić, ale atmosfery do talerza nie włożę.

K :)
@Elżbieta

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań finansowych, zaangażowania w pracę i umiejętności, ale są powyżej przeciętnych wynagrodzeń :) Polecam sprawdzać aktualne oferty, zawsze podajemy widełki

Czy Scanye Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Staramy się pracować w godzinach pracy klientów, czyli mniej więcej od godz. 8/9 do 16/17, jednak w zależności od działu te godziny mogą być bardziej elastyczne.

Lenanel

Ja pracuję w Scanye od niedawna (kilka miesięcy) - to pierwsza w moim życiu praca zdalna (i setki km od miejsca zamieszkania), na początku byłam pełna obaw, ale zespół (wraz z zarządzającymi) okazał się bardzo pomocny i wyrozumiały ???? Mam nadzieję na dłuższą współpracę ???? Super spotkania integrujące (niestety dla mnie trochę daleko, ale czasem będę dołączać...). Polecam, szczególnie osobom kreatywnym (zaangażowanie jest zauważane i doceniane).

Ilona
@Lenanel

No niestety praca zdalna zwłaszcza na taką odległość ma w sobie ten problem z tymi wszystkimi integracjami... Dobrze, że chociaż czasami udaje Ci się z zespołem spotkać. Ale tak właściwie to co konkretnie należy do Twoich obowiązków w tej pracy? Współpraca rozumiem wciąż trwa? ;)

elo

Zasady są bardzo dziwne. Proponują oczywiście UZ, pomimo tego, że w rzeczywistości powstałby stosunek pracy. Prowizje trzymają się na obietnicy wspaniałej przyszłości, kiedy się skumuluje całość. Oczywiście żadnych chorobowych czy dłuższego wolnego. Kiedy myślę o tym miejscu to się cieszę, że wchodzi Nowy Ład.

Barbara
@elo

Możesz napisać więcej o zasadach przyznawania tych prowizji? One nie są wypłacane co miesiąc?

@Barbara

System który pozwalał kumulować prowizję został już rok temu wycofany, ponieważ sprzedawcy bez większego wysiłku zarabiali po 10-15 tysięcy zł. Obecnie wypłacają całą prowizję za zdobytego klienta w tym samym miesiącu.

Małgorzata

A możesz coś więcej opowiedzieć o tym systemie prowizyjnym? :D jak on wygląda i ile tak na oko idzie wyciągnąć? :D

tom_ash

Pracuję w Scanye od kilku miesięcy i szczerze złego słowa nie mogę powiedzieć... Proces rekrutacji szybki ( dwie rozmowy i już wiedziałem wszystko ) ustalenie warunków etc. dopasowane do moich potrzeb. Sama praca w firmie: spoko choć lepiej byłoby to opisać - rewelacyjnie :). Ogarnięci i zaangażowani w to co robią ludzie także jest bardzo na plus. Z wieloma rzeczami można się spokojnie zgłaszać czy też wyrazić opinie na dany temat ( nawet negatywną ) i jest ona brana pod uwagę i rozwiązywana w możliwie najszybszym czasie. Liczne benefity tj. multi czy prywatna opieka zdrowotna :) itp itd. wiadomo standard ( choć nie wszędzie ). Ja polecam!

Pracuję w Scanye już ponad 2 lata. Przeżyłem czas gdy zespół miał 15 osób i duże miesięczne wzrosty całej firmy (które trfają do dziś). Zatrudnienie jest na UZ albo B2B ale ja wybrałem UZetkę, bo wtedy była bardziej opłacalna. Do wyboru miałem, które ubezpieczenia chcę odkładać z wynagrodzenia, a które nie oraz płatne dni urlopu, które z każdym przepracowanym miesiącem się zbierają. Uważam to za najlepsze co mogło mi się w życiu na tamten moment przytrafić. Każdy wspiera siebie nawzajem i dbamy żeby praca dawała bardzo dużo radości i uśmiechu. Na pewno jest to praca dla ambitnych i chcących więcej od życia. W Scanye bazuje się na szczerości i wzajemnym wsparciu, które zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Na pewno nie jest to praca dla tych, którzy lubią proste zadania nie zmieniające się przez dłuższy okres czasu (1 rok+). Jest dynamicznie i wraz z rośnięciem firma daje to rozwój dla pracowników.

FioletowaFlądra

Cześć, Przeszłam 1,2,3 etap rozmowy rekrutacyjnej. Po pierwsze zastanawiałam się czy przypadkiem nie ma 4 etapu... Tak naprawdę zmarnowałam masę swojego (cennego) czasu, rozumiem że to wpisuje się w koszt ryzyka. Otrzymałam informację, że Scanye chce, żebym dołączyła do zespołu. Otrzymałam wszelkie informacje o starcie. System premiowy i wynagrodzenie jest mocno średnie, niby jest to tłumaczone tym, że jeżeli się pracuje jak bussy bee to jak najbardziej jesteś w stanie wyciągnąć kwotę taką, żeby przeżyć ( podkreślam przeżyć ) w Warszawie :) Teraz wisienka na torcie -> dzień przed rozpoczęciem pracy otrzymałam informację, że jednak nie mogą przyjąć nowej osoby "taka specyfika start-upu". Pracowałam wcześniej w start-upie i jak najbardziej znam klimat, ale to jest po prostu brak szacunku dla czasu i zaangażowania drugiego człowieka. Finalnie cieszę się, że stało się to teraz, a nie po jakimś czasie pracy. Bezczelność sięga zenitu.

Gabrysia

Heja! Jak Wam się pracuje w Scanye? Widzę ogłoszenie na RocketJobs i szukam opinii w sieci. Czy rzeczywiście można zarobić tam takie prowizje?

Zostaw merytoryczną opinię o Scanye Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scanye Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanye Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanye Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scanye Sp. z o.o.
  • Grzybowska 87