Opinie o Królowa Piękna Krystyna Afanasjef w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Królowa Piękna Krystyna Afanasjef. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Królowa Piękna Krystyna Afanasjef na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Królowa Piękna Krystyna Afanasjef w Warszawa

Kuba

Bardzo miła atmosfera , wysokie zarobki , bardzo dobre warunki

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika K

23.10.2023 05:10

Kikona wywiad

Właścicielka salonu jest nieprzyjemna i arogancka. Okazała się taka nie tylko w stosunku do mnie, ale - jak słyszałam - również wobec innych pracowników, do których odnosi się w podobny sposób. Mimo że mam 9-10 lat doświadczenia w pracy w salonie, według tej Pani jestem pracownikiem z zerowym doświadczeniem oraz nadaję się tylko do sprzątania salonu. Odnosiła się do mnie w sposób lekceważący i bez szacunku. Nie dokończyłam więc rozmowy telefonicznej, ponieważ nie chciałam dać się dalej obrażać.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Kikona wywiad

Kosmetyczka - szukam nowego miejsca pracy.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Kikona wywiad

Pracownik salonu. Nie wiem, jak nazywało się dokładnie stanowisko.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Skończyłam na 1 etapie.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Stacjonarnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Kikona wywiad

Oddelegowano mnie do obserwowania, jak przebiegają wykonywane zabiegi. Na tej podstawie miałam zdecydować, czy ta praca mi odpowiada.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kikona wywiad

We wstępnej rozmowie wydawało się, że będzie miło, ale to zmieniło się bardzo szybko. Obserwowałam pracowników salonu i można było odczuć, że panuje tam nieprzyjemna, napięta atmosfera.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Kikona wywiad

Umówienie rozmowy przebiegło sprawnie, ale całą rozmowę z właścicielką salonu oceniam negatywnie ze względu na nieprzyjemne zachowanie, które opisałam wyżej.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

Kikona wywiad

Nie, nie otrzymałam niezbędnych informacji. Jak wspomniałam, mogłam jedynie przyglądać się pracy innych osób.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Kikona wywiad

Nie, myślę, że właścicielka salonu nie jest osobą odpowiednią do kierowania innymi ludźmi. Wprowadza nerwową i negatywną atmosferę.

(usunięte przez administratora) klientów i uczy tego zespół. Jeżeli coś zepsuje się u klienta to kulturą w tej firmie jest kłamać, wyłgiwać się, nie podawać danych... taki klan gdzie po krótkim czasie czujesz się jak w szpitalu psychiatrycznym. O poufnych sprawach rozmawia się głośno i plotkuje o nieobecnych, coś okropnego.....

A

Nie polecam i odradzam !!! Nigdy nie spotkalam sie na rozmowie z taka arogancja i chamstwem . Dziewczyna z ktora odbywalam rozmowe - sympatyczna , lecz szefowa i jej zachowanie przeszlo ludzkie pojecie ! Nigdy nikt nie rozmawial i nie potraktowal mnie w taki sposob jak zrobila to wlascicielka ! Salon niewatpliwie ma szeroka oferte zabiegow , ale to chyba jedyny "+" tego wszystkiego. Sprzet na ktorym sie tam pracuje jest stary , uszkodzony ( pozaklejany ) , z dezynfekcja sprzetu tez widze ze stoi sie tam na bakier , a osoby ktore tam pracuja nie wydaja sie byc zadowolone z pracy w tym miejscu , czuc ze jest nienajlepsza atmosfera - co zrozumialam po rozmowie z wlascicielka .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Królowa Piękna Krystyna Afanasjef na stanowisko Kosmetolog / Kosmetyczka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Magda

Polecam , można się dużo nauczyć bo zabiegów tu bardzo dużo . Super doświadczenie

Magda

Super miejsce do pracy

Agnieszka
@Magda

Pod jakim względem? Są jakieś możliwości rozwoju u was? Uczestniczenie w kursach itp?

Zuza

Szeroka oferta zabiegów, dzięki czemu można zdobyć dowiadczenie. Pensja wypłacalna na czas. Przyjemny system pracy.

Praca ok i pensja również wypłacana na czas . dużo zabiegów wiec mozna zdobyć doświadczenie

Problemy przy uzyskaniu umowy pomimo słownych ustaleń. Brak określenia terminów wypłat. Wynagrodzenie "pod stołem". Nie polecam.

Karol

W ogłoszeniu sprzed 8-m-cy na kosmetologa podali, że jest to praca w oparciu o UoP, za 3500 netto + prowizja. Więc sam już nie wiem. Od początku nie dali Ci umowy, czy nie przedłużyli współpracy na podstawie UoP na czas nieokreślony? I, czy płacą tyle, ile podają w ogłoszeniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Królowa Piękna Krystyna Afanasjef - Warszawa

• Jak się pracuje w Królowa Piękna Krystyna Afanasjef?

Zobacz opinie na temat firmy Królowa Piękna Krystyna Afanasjef tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Królowa Piękna Krystyna Afanasjef?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 39 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Królowa Piękna Krystyna Afanasjef

Królowa Piękna Krystyna Afanasjef