Saturn Fitness Centrum

Opinie o Saturn Fitness Centrum

Edyta

Widać, ze pozytywne opinie napisał sam Saturn albo kazał swoim pracownikom. Bo tak ma 2 zwyczaju robi. Karze pisać pozytyw e oceny na fb. Dziewczyny na revepcji pracują na umowie o dzieło gdzie zapisana jest oczywiście najniższa krajowa. Dostają jeszcze mniej. Wpisane mają że są telemarketrkami. Co nie mija się z prawdą bo karza im wydzwaniac do klientów po raz kolejny 12h w ciągu dnia. W tym np w wigilię

Małgosia

Fajna firma, wypłata na czas, nie ma do czego się przyczepić.

Mika

pracowałam jakiś czas w tym centrum i też mogę polecić, miło wspominam ten czas :)

anika

pracowałam w Saturn kilka miesięcy temu i bardzo miło wspominam, gdyby nie fakt że musiałam wyjechać za granicę na pewno dalej bym tu siedziała - super atmosfera i miło spędzany czas, płatności na czas, polecam!

@anika 06.02.2014, 15:03

chciałam zapytać czy była to umowa na zlecenie czy o pracę i czy byłaś zadowolona z zarobków?

Zostaw opinię o Saturn Fitness Centrum - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saturn Fitness Centrum