Opinie o Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

baner wywiady
NL Nowy wpis
Inne

Dość zdawkowo i bez wchodzenia w detale pochwalono tu pracę w firmie. W dodatku pisano to trzy lata temu. Czy ktokolwiek dysponuje świeższej daty informacjami o pracy w tym miejscu? Jakie kompetencje mogą pomóc dostać mi tu pracę i czy firma adekwatnie wynagradza, w stosunku do tego, czego sama wymaga?

Romeon Nowy wpis
Inne

Jak najdalej od tego funduszu,tylko stracicie , złodziejami

Stachu Nowy wpis
Inne

Najgorszy fundusz na rynku,ostrzegam przed tymi złodziejami ,naciągaczami,oszustami.

Tomek
Pracownik

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Ewelina Nowy wpis
Inne
@Tomek

I mimo tego wciąż pracujesz... To co takiego Cię tu jeszcze trzyma? Oferują jednak tutaj coś korzystnego?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Senior USA Prospecting Manager
Oleśnica
debesto.com
(87 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca ds. OZE
Szczecin
MULTIOZE Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy D2D
Katowice
Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
klient z Krakowa
Inne

najgorszy z wszystkich znanych mi funduszy , fatalnie zarządzany, straciłem 15 % w przeciągu 8 miesięcy, a CA nie panuje nad tym kompletnie i nie informuje klientów o kondycji funduszu Amundi. Krzysztof K. Kraków

WhoamI

Amundi TFI to świetny pracodawca, wchodzenie na profil tylko dlatego, że straciło się pieniądze (no przepraszam, ale inwestowanie pieniędzy zawsze wiąże się z ryzykiem) i wystawianie im z tej okazji opinii jako pracodawcy trochę mija się z celem portalu.

anonim
Inne
@WhoamI

Niestety pracownik banku poprostu mnie (usunięte przez administratora) makłaniając mnie do tego funduszu.Straciłam duzo zdrowia i pieniędzy .Popostu (usunięte przez administratora)ludzi zeby dostac premie takie zadanie ma pracoenik banku.

Ewelina
Inne
@anonim

A udało się już chociaż z tego jakoś wycofać? I jak ten pracownik skomentował całą tę sytuację?

Ryśa
Inne

Inwestycje giełdowe zawsze są ryzykowne Ojciec zainwestował w AMUDI K, D i O ponieważ pani z Banku go namówiła od 2018 do 2021 był na plus do jakieś 500 zł to słabo od 2021 do lipiec 2022 jest stratny ponad 1200 zł. Sytuacja jaka się wytworzyła po pandemii i wojna pewnie miała wpływ, ale to nie zmienia faktu, że jest stratny. Osobiście nie polecam tych funduszy i doradcy nie umieją dobrze doradzić szczególnie jeżeli chodzi klientów indywidualnych sumtek i brak słów. Myślałem że to chwilowy spadek.

Ewelina
Inne
@Ryśa

Czyli wychodzisz z założenia, że strata wynika głównie z winy doradców? Gdyby trafił się inny to dałoby radę wyjść na plus? A masz może jakieś porównanie gdzieś indziej jeśli chodzi o aktualne wyniki, żeby można było to faktycznie ze sobą zestawić?

Poznan
Inne

(usunięte przez administratora) jakich mało strata ponad 10k a pani "ala" doradca klienta tylko mówi pozostawić odrobi a tu ciagle spada w dul zenada te fundusze tylko naciągają ludzi i czerpią korzyści z tego ze namówią jakas osobę na ten złodziejski fundusz

Kamila
Inne
@Poznan

A ktoś Ci kazał z tego korzystać?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Ewelina

Czemu? Podasz moze jakies konkrety? No i kluczowe, piszesz jako klient firmy czy pracownik?:)

anonim
Inne

Ja też straciłem ponad 5tys.w ciągu niecałych 2 miesięcy, czekanie,że tendencja nastąpi wzrostowa jest złudna,dalsze spadki,pani z banku wydzwaniała kilka razy tygodniowo bym przyszedł, zapewniała,że nie będę stratny to teraz jaki efekt,zamykam ten fundusz bo zostanę goły i wesoły,działanie na szkodę wieloletniego klienta tego banku, STANOWCZO ODRADZAM!!!

taki ktoś
Inne
@anonim

ja usłyszałam, że miałam już fundusze więc nic mi nie szkodzi tylko, że wtedy jedyną stratą była opłata aktywacyjna jeśli poszłoby coś nie tak a teraz straciłam 5 tyś a nie 150 zł ech ... jestem zła , że zaufalam i nie dopytywałam jakie mogą być ewentualne straty ps. tłumacze sobie to tak że chytry dwa razy więcej traci ale na tą chwilę będę już bardzo ostrożna i jak jeszcze raz usłyszę o propozycji takiej to pójdzie po prostu wobec pracownika banku wiazanka.....

taki ktoś
Inne

niestety nie:(

Ewelina
Inne
@taki ktoś

A konsultowałaś to może z jakimś doradcą finansowym?

Zbychu
Inne
 Pytanie

Niedacznicy, ostrzegam przed tymi zlodziejami ,za 6miesiecy 8tys. w plecy i to się nazywa fundusz? chyba naciągaczy chamy (usunięte przez administratora) skorwysyny (usunięte przez administratora)

Zawiedziony
Inne

Nie polecam...!,chyba ,że ktoś chce stracić kasę.Panie z Banku Credit Agricole miłe mało w (usunięte przez administratora) nie wejdą, aby tylko pozyskać klienta,wydzwaniały a jak przyszedłem do banku zaprosiły do osobnego pokoju ,dały wizytówki jakby się coś działo.Dalem się namówić bo panie mówiły ,że nie mogą patrzeć jak moje środki na koncie nie zarabiają.Przez dwa miesiące na Fubnuszu Amundi straciłem 4000 zł.Jak dzwonię ,żeby porozmawiać nikt nie odbiera ,byłem w placówce to udają ,że nie widzą i nie podchodzą z takim optymizmem jak przed tym jak dałem się namówić.Jak zapytałem co teraz bo tracę swoje pieniądze...,trzeba czekać..., pójdzie do góry a tu cały czas w dół! ,,miały dzwonić i cisza ..(usunięte przez administratora)..Wypłacam pieniądze bo stracę fortunę jak będę czekał nie wiadomo na co...Łatwo się dysponuje i rządzi czyjąś kasą... Odradzam !!!

1
Magda
Inne
@Zawiedziony

Potwierdzam ...Miałam identyczny przypadek ...????????????????????????????????

Marta
Inne
@Zawiedziony

Mam taką samą opinię. Nie wchodź w ten podejrzany interes, z pewnością stracisz.

Ewelina
Inne
@Marta

To okropne, myślisz, że one mają w ogóle świadomość jak bardzo ranią czymś takim ludzi? Przecież to nieludzkie. Ja wiem, że to niby ich praca i normalnie w życiu może i by tak nie postępowały, no ale chyba jednak są granice. Ciekawe ile z prowizji za takie coś mają

Zenon
Inne

(usunięte przez administratora),naciągacze,odradzam każdemu,dasz się nabrać tylko stracisz kasę,do sądu z nimi

ktos ...
Inne

straciłam przeszło 5 tyś. :((((((((

Stachu
Inne

Odradzam, najgorszy fundusz na rynku,naciągacze.trzeba ich osadzić o (usunięte przez administratora), nigdy więcej że (usunięte przez administratora)

Michał
Inne

Wszyscy piszecie że straciliście kasę i generalnie nie można im zaufać. A czy próbowaliście zgłosić gdzieś tę sprawę?

Magda
Inne

Odradzam ...Straciłam kasę i dzięki Bogu że w porę przejrzałam na oczy bo gdybym im zaufała to mia bym 000 na koniec .....Jak można długoletniego klienta tak robić w balona ...????????????????

Klient credit agricool
Pracownik

Rok czasu i nic.jak straciłem 300zł na 30.000zł powiedziałem dość. Obracają Twoimi środkami i zero profity.przez rok 300zł do tyłu .żenada.jeszcze czekam aż spotkam panią która mi to sprzedała będzie płakała za to (usunięte przez administratora)

Klaudia
Inne

@klient polecasz z nim współpracę ?

klient
Inne

Amundi ostrożny inwestor z nazwy jest ostrozny gdy zarabia gdy traci jest jest dynamiczny

Zostaw merytoryczną opinię o Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Żwirki I Wigury 18A
  02-092 Warszawa
 • NIP: 5272693089 REGON: 146629727 KRS: 0000457486
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Przejdź do nowych opinii