Topas Sp.z o.o.

Opinie o Topas Sp.z o.o.

Sarek
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, jeśli tak jest jak mówisz, to sądze, że możesz próbować, bardzo dobra praca, masa ludzi przychodzi codziennie na te 8 godzini nie narzeka ani trochę

przeszkolony

Unijna ściema, kasa w błoto kto im dał dofinasowanie ????????????????

kk

Witam, mam pytanie. Czy ktoś uczestniczył już w projektach edukacyjnych prowadzonych przez firmę Topas? Czy jest możliwość uzyskania certyfikatu po kursach? mój znajomy dostał zaproszenie na warsztaty (bezpłatne bo płaci za nie UE) i jestem ciekawy ile są wartę. Dodatkowo znalazłem w internecie opinie (gdzie wychodziło że firma jest nieprofesjonalna) i namówiłem znajomego aby zgłosił się do Europejskiego Funduszu Społecznego i zrobił notatkę z przeprowadzonego szkolenia, więc wyniki szkoleń będą dostępne dopiero w grudniu. Jak wy to oceniacie?

mmajk
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Topas Sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...kiepska . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...OK . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Topas Sp.z o.o.: współpraca z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w Topas Sp.z o.o.: sposób zarządzania zespołamipracowników

Zostaw opinię o Topas Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topas Sp.z o.o.