Opinie o Crawford Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Crawford Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Crawford Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crawford Polska w Warszawa

Adela Nowy wpis

Cześć, jeszcze z miesiąc temu jak była dostępna oferta dla Likwidatora szkód majątkowych to widniał w niej przypis, że to nabory ze względu na rozwój. Teraz też widzę ogłoszenie tylko na innym portalu i nie widzę już tego dopisku. To mimo wszystko dalej ze względu na rozwój? pytam, bo wcześniej pisali, że minimum 2 lata doświadczenia trzeba mieć, teraz nie jest to określone i w teorii teraz mogę spróbować

Prawie były Nowy wpis
@Adela

Nie ma rozwoju. Omijaj to miejsce szerokim łukiem Dużo ludzi się zwalnia dlatego szukają

Ex Pracownik Nowy wpis

Cóż można napisać. Szkoleń brak. Nie ma i nie będzie. Rozwoju brak. Filarem firmy jest kłamstwo i brak poszanowania pracowników. Stąd ostatnio dużo zwolnień. Co myśleć o miejscu, z którego niedawno zatrudniona Pani Prezes już ucieka. To ludzie, którzy pracują dla siebie i na siebie. Małomiasteczkowe podejście, czyli najważniejsze kto co powiedział komu. Pełna inwigilacja pracowników łącznie z telefonami. Chęci grzebania w komputerach po zwolnieniach… tragedia. Chyba, że chcecie się nabawić nerwicy i depresji to zapraszamy do CP

Czemu temat rozwoju w firmie zatrzymał się na tamtym roku? na szkolenia też nikt nie odpowiedział. Są tylko te wprowadzające dla nowych osób? Kto je prowadzi? Koledzy ze stanowiska?

Halina

Czemu ktoś jeszcze na początku roku pisał o tym, że nie ma czegoś takiego jak awans? upewniam się, bo jest teraz oferta dla asystentki biura i jakoś normalnie wpisana jest możliwość na rozwój zawodowy. Więc w zasadzie jaka jest jego konkretna ścieżka? Jeśli o hybrydę chodzi to jaki sprzęt zostanie do niej udostępniony?

@Halina

jest możliwość rozwoju sprzęt dostajesz taki jak wszędzie, telefon i laptop do pracy

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy w firmie Crawford Polska? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jestem zainteresowana pracą w firmie jako Asystent techniczny. Konkretnie to ciekawa jestem, jak wyglądają szkolenia wstępne? Jak wygląda onboarding? Bo w necie było ogłoszenie, ale nie widziałam info o tym. Jakie to szkolenia sa w tym czasie?

Zespół HR
@Karolina

Dzień dobry Pani Karolino, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Proces onboardingu w naszej firmie trwa 1-3 miesięcy w zależności od poziomu stanowiska na które była prowadzona rekrutacja. W trakcie procesu wdrożenia pierwszym etapem jest zapoznanie pracownika z organizacją i celami stanowiska. Udział w podstawowych szkoleniach biorą pracownicy danego działu oraz zespół HR. Na kolejnych etapach wdrożenia każdy nowy pracownika otrzymuje szkolenia merytoryczne dedykowane pod kątem zajmowanego stanowiska pracy. Dokładamy wszelkich starań aby nowy pracownik został wyposażony w maksimum informacji i narzędzi pracy umożliwiających samodzielne wykonywanie obowiązków. Zespół HR dba podczas całego procesu onboardingu o zapewnienie najwyższej jakości procesu wdrożenia. Serdecznie zapraszamy do aplikowania :)

lily

nie ma czegoś takiego jak awans w tej fimie:)

Bartosz

Nie ma słów opisujących tą firme, ludzkość jeszcze nie wymyśliła takich obelg…są poza wszelką skalą.

Jakie są mocne strony pracodawcy Crawford Polska?

Lili

Pracowalam w crawco, co prawda, lata temu ale bardzo mocną stroną tej firmy jest atmosfera i ludzie tam pracujący. Ja miałam szansę uczyć się od najlepszych co do dziś procentuje. Dużo nadgodzin, ciężka robota ale mimo wszystko nie mam złych wspomnień. Zarobki też, jak na obszar związany z likwidacją szkód, bardzo dobre.

Alicja
@Lili

Tzn ile wyrabiałam tych nadgodzin bo dla jednego dużo to będzie parę dni?? A jak ktoś ma studia to może chyba odmówić czy inne obowiązki?? Przecież to nie jest przymusowe?

Lili
@Alicja

Nadgodziny wynikały tylko i wyłącznie z mojej winy - kiepska organizacja pracy własnej. Nie było przymusu. W likwidacji ważnym jest dotrzymanie terminów ????

Paulina
@Lili

Wow, ale serio tak twierdzisz? Bo często to szefowie tak mówią "źle organizujesz swoją pracę, to siedź nadgodziny!" A tak naprawdę nakłada się na ludzi za dużo obwiązków... Tu tak nie jest?

Łucja

Widzę w komentarzach informację o zawieszeniu działaia firmy. Niestety w internecie nic na ten temat nie znalazłam, czy wiecie jak firma działa aktualnie? W sieci nie ma zbyt dobrych opinii.. Może jest tu ktoś z obecnych pracowników i chciałby wyjaśnić nam zaistniałą sytuację?

wacho

Firma Gefion ma problemy finansowe i zawieszona dzialalnosc. Nie moga sprzedawac ubezpieczen ani przedluzac umow. Moja sprawa ciagnie sie od 22.03.2019 roku. prowadzona przez firme Solace. Teraz cekam na opinie bieglego do konca kwietnia 2021r i mam nadzieje na wyplate odszkodowania.

Abc

Likwidator ma problem żeby poprawnie wymówić zdanie nie wie w jakiej firmie pracuje Nie udziela żadnych informacji nawet nie pyta o numer szkody pewnie nie potrafi obsługiwać prostych sprzętów Nie ma kontaktu z pracodawcą nie wie kiedy przyjdą przelewy Żenada i dramat

Firma transportowa

LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIC NIE ZAŁATWIĄ, TAM PRACUJA LUDZIE NIEKOMPETENTNI, U NAS JUZ PRAIW PÓŁ ROKU SIE BORYKAMY Z JEDNA SPRAWA, A WCZESNIEJ TEZ CZEKALISMY PRAWIE ROK TO PSEUDO UBEZPIECZYCIELE.

Gabriela

Czy w firmie można liczyć na rozwój zawodowy? Czy są organizowane jakieś szkolenia albo konferencje dla pracowników? Jaka jest ścieżka kariery w Crawford Polska?

@Gabriela

LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!!!!!!!!! NIC WAM NIE ZAŁATWIĄ, I TAK MOZE MINAC ROK, I DWA LATA I NIC. TO SA PSEUDO UBEZPIECZ.-E

poszkodowana

Ta firma to jakaś pomyłka. Zero kontaktu, Likwidacja na poziomie poniżej zera. Pracownicy nie odpowiadają na maile telefony to samo kierownictwo i zarząd. Omijać szerokim łukiem!!!

@poszkodowana

DOKŁADNIE, TA FIRMA JEST STRASZNA, Za kazdym razem kiedy mamy przez nich załatwiane sprawy, to potrafia trzymac przez pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na maila bardzo długo nie odpowiadają

@Firma transportowa

Dlaczego przeciąga się wypłatę odszkodowania przecież opinia idzie na firmę

Agent

W pewnym sensie jestem pracownikiem.. bo agentem ubezpieczeniowym... umowy są sporządzane tak aby jak najmniej zapłacić. Nie radzą sobie na rynku... Aplikacje przypominają te z lat 90.. Ogolnie odrazdzam współpracy jako agent , podejrzewam że podobnie bedzie w przypadku pracowników

@doAgent
@Agent

Biorąc pod uwagę, że CRAWFORD nie zajmuje się sprzedażą polis i nie zawiera żadnych umów ubezpieczeń (ani nigdy nie zawierał) - to zastanowiłbym się nad zmianą zawodu, skoro nie wiesz z jaką firmą pracujesz :)

Kacper

Czy firma się rozwija nadal czy przez wirusa są problemy?

poszkodowany

Jedna WIELKA PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KNF RU musiały wkroczyć w likwidację prostej szkody. Nie polecam zdecydowanie. Kierownictwo i dyrekcja niekompetentne, olewające klienta.

Edyta

Czy firma zmieniła swoją atmosferę na lepsza ? Komentarze poniżej są bardzo niepokojące.

Niedermayer

Trzeci raz w życiu jestem zmuszony naprawiać samochód z OC sprawcy. Nie miałem kłopotu z żadnym z ubezpieczycieli (nie musiałem się o nic martwić: samochód zastępczy, kontakt z ich strony z każdą pierdołą, monitoring napraw pojazdu itd.)... aż "wjechała we mnie" pani z oc gefion. Na rzeczoznawcę czekałem tydzień, kolejne kilka dni na wycenę, prawie trzy tygodnie przerzucali się z ASO kosztorysami, a w końcu jak do samochodu zamówiono części to otrzymałem informację, że nie przysługuje mi już samochód zastępczy - minął okres technologicznej naprawy czy jakoś tak. Oczywiście przez cały okres najmu samochodu zastępczego co kilka dni dzwonił przedstawiciel firmy wypożyczającej samochody z informacją, że samochód zabierają bo nie otrzymali potwierdzenia od ubezpieczyciela. Sam musiałem dzwonić i wyjaśniać sprawę kilkukrotnie, a dodzwonienie się do nich to jakaś masakra - minimum 15 minut czekania i słuchania automatu. O pracownikach infolinii również nie powiem nic pozytywnego - regułki wklepane na pamięć i zero myślenia samodzielnego. Współczuję pracownikom ASO, w którym naprawiam mój samochód, ponieważ opinie są jakie są i chyba nie szybko otrzymają pieniądze. Nie polecam! A jeśli już jest szkoda z OC gefion i crowford się tym ma zając to tylko oddać samochód do autoryzowanego serwisu!

@Niedermayer

Twoja opinia jest pisana z punktu widzenia klienta firmy, a nie pracownika. Oczywiście jest ważna i wpływa na wizerunek firmy, ale znajdujemy się na forum pracowniczym, a nie konsumenckim i szukamy tu wypowiedzi osób zatrudnionych w Crawford Polska. Zachęcam obecnych pracowników do częstszych wypowiedzi i bardziej aktywnego komentowania.

charlie
@Piotr

potencjalny pracownik powinien zdawać sobie sprawę że będzie pracować u krętaczy, bo i jego też mogą potraktować podobnie

Gabriela

Rozumiem, że nie jesteś do końca zadowolony z usług świadczonych przez firmę Crawford Polska, ale to nie oznacza, iż musisz wyzywać tu osoby w niej pracujące. Pamiętaj, że na forum GoWork.pl nie są tolerowane takie wpisy. Skoro nie udało Ci się wyjaśnić tej sprawy telefonicznie, to może warto byłoby udać się bezpośrednio do siedziby firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Crawford Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Crawford Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Crawford Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Crawford Polska
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Józefa Feliksa Ciszewskiego 15
    02-777 Warszawa