Opinie o GIVT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GIVT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GIVT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GIVT Sp. z o.o. w Warszawa

Ktoś, kto wie

Dojadą pracownika, jak tylko można - wymogi, jakby to była niewiadomo jakich lotów instytucja, a oskubią pracownika z kasy, jak się tylko da!

Employee

(usunięte przez administratora)Obiecuje premie, których nie wypłaca całkowicie bezpodstawnie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia GIVT Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

K.

Samochód? Czego jeszcze? Jak dostaniesz miejsce siedzące i laptopa w pierwszym dniu pracy, to masz szczęście.

O.

Możesz co najwyżej liczyć na Excela i najtańsze biurko z Ikei 100x60cm jak w kołchozie. Aut służbowych nie ma, bezpłatnych miejsc parkingowych dla pracowników również.

K.

Wiem, ze jest bardzo dużo kiepskich pracodawców, ale to, co się dzieje w tutaj, to zakrawa o parodie. Na porządku dziennym są odejścia pracowników po kilku miesiącach pracy, bo faktycznie nie ma perspektyw na jakiś rozwój. Masz klikać swoje, nie za wiele myśleć przy tym. Przy takim przemiale ludzi, management zwalnia pracowników z dnia na dzień. Tylko jak wierzyć w dobre intencje zarządzających i dbanie o pracowników skoro oszukiwani są klienci? Jak chcą wycofać sprawę, obarczani są opłatami. A niby usługa ma być płatna tylko, gdy uda się odzyskać odszkodowanie. Benefity niczego nie zmienia. Stanowczo odradzam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GIVT Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
BUR

Zanim przyjmiesz ofertę zastanów się kilka razy! Opowieść managementu o firmie jest taka, że to najlepsza firma na świecie - klękajcie narody, że spotkała Cię łaska i dostałeś prace. Opowieści różnej treści o tym, jakie nowoczesne technologie są używane, podczas gdy głównym narzędziem pracy jest MS Excel. Możliwość rozwoju - oznacza, ze klikasz „kopiuj”, „wklej”. Jak awansujesz, to będziesz dwa razy szybciej procesować „kopiuj”, „wklej” za ten sam hajs. Teoretycznie są bonusy, ale każdy powód jest dobry, żeby go nie wypłacić. Możesz zasuwać 3 miesiące i osiągnąć swoje targetu, ale i tak nie dostać bonusa. Nie wspomnę o tym, ze z dnia na dzień zwalniają pracowników. A to jest ciekawe, bo jak widać organizacja nie cieszy się dobra opinia ani pracowników ani klientów. Pracownicy non-stop składają wypowiedzenia po kilku miesiącach pracy. Pracownicy i klienci czuja się oszukiwani przez management. Szkoda tracić czas, wiec jak masz inna ofertę pracy, nie zawracaj sobie głowy tym miejscem.

królik

Praca w tej firmie jest żartem; oszukują na każdym kroku, obietnice składane są codziennie, spełniane za to nigdy - oszukują również na rozmowach kwalifikacyjnych. Stosunek menedżerów do pracowników jest przedmiotowy - zwolnienie 5 osób problemem nie jest, w dodatku są bezczelni. A nikt pracować tam nie chce - co mądrzejsi uciekają po 2 miesiącach pracy; przemiał pracowników jest na straszliwym poziomie (np. 5 zatrudnianych, 8 odchodzących). Praktycznie tydzień w tydzień ktoś rzuca wypowiedzeniem. O mobbingu w firmie nawet nie wspomnę! Zdecydowanie odradzam!

grot

witam wszystkich linie lotnicze SAS oglosily w kwietniu strajk mialem wykupione trzy loty oczywiscie je straciłem. Moja opinia jest raczej negatywna ciagle czegos brakuje GIVT Sp.zo.o to już 9 miesiąc więc jestem pełen optymizmu może się coś urodzi

ewa

U nas podobnie sprawa toczy się już 2 lata , para która z nami leciała(przyjeaciele)dostali ponad rok temu , a nas ciągle zbywają twierdząc, że oni również czekają na odp linii lotniczych. PORAŻKA

Władysław

Experci tu nie grzeszą wiedzą

Mirosław
@Władysław

Skąd taka opinia? Czyżby obsługa w GIT wprowadziła Cię jakoś w błąd?

Oski

Wszystkich zainteresowanych pozwem zbiorowym przeciwko firmie givt , zanizonym odszkodowaniom, czującym się oszukanym choćby z możliwością uzyskania dokumentów w swojej sprawie, proszę o kontakt mail oskioski@o2.pl Czas aby ta rzekomo profesjonalna firma zniknęła z rynku

Edyta

NIE POLCAM!!!!!- POD ZADNYM POZOREM.moja sprawa toczy sie od ponad 2 lat .poza kilkoma sprzecznymi ze soba mailami nic sie nie działo po mojej myśli. ich nierzetelnosc i brak profesjonalizmu przeraża??- to są prawnicy???2 tygodnie temu dostałam informacje że zawarli ugodę z liniami lotniczymi -znizajac znacznie kwotę mego ustalonego wcześniej odszkodowania ,podwyzszajac sobie jednocześnie prowizję!!!!(nadmieniam że wcześniej podobno sprawa toczyła się już saądownie??) Ponad tydzień temu upomnialam się o wgląd dobrej niby ugody i podstawy prawne do jej podjęcia i ..cisza ..nie odbierają telefonu ..nie odpisuja na maile ..(usunięte przez administratora) nic więcej..zgłaszam sprawę do prokuratury i innym kilentom radzę to samo ...givt już wcześniej uniemozliwialo mi wgląd do moje dokumentacji .zaslabuajac się tajemnicą służbową....po interwencji rzecznika praw konsumenta..przepraszam mnie ..niestety nadal nic się nie zmieniło w ich działaniu.. smutne tyle bezprawia wśród n8by prawników..

Zefo

Nie polecam. Sprawa się ciągła ponad rok, udało się odzyskać nie całą kwotę oraz po najniższym kursie.

Danuta

Wreszcie dostałam odszkodowanie .Czekalam ponad rok i wydawało mi sie ,ze już nic z tego nie będzie . Jednak udało się załatwić sprawę.Jednak pieniądze nadeszły grubo okrojone. Po odjęciu różnych prowizji zostało niewiele.Ale sprawa została załatwiona.Mysle ,ze można powiedzieć o skuteczności GIVTU . Bardzo dziękuje za załatwienie sprawy .Podziekowac zawsze trzeba .Za tym stoją ludzie i ich starania .Jeszcze raz bardzo dziękuje.D.G.

Beata

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie?

Aga
@Beata

Zależy od stanowiska, zazwyczaj 2 etapy - rozmowa z HR i z szefem działu.

Mirosław
@Aga

Dzięki, że piszesz. Aplikowałaś ostatnio? Przybliżyłabyś dokładniej jak wygląda spotkanie rekrutacyjne i jakie pytania podczas niego są zadawane?Dzięki.

Piotrek

Czy istnieje jakiś powód, że nikt nie chce zamieścić swojej opinii o firmie na tym forum?

Giwt
@Piotrek

Każdy kto był chociaż odrobine inteligentny uciekł z tej żałosnej firemki gdzie indziej , dlatego poziom zadowolenia klientów z usług jest jaki jest i klientela wypisuje gdzie się da by okazać niezadowolenie ze zle wykonanej usługi. Nigdzie nie zobaczycie takiego bałaganu jak tam, NIGDZIE!!!

Czekam na postęp w sprawie od sttcznie b.r. Nic... Nawet telefonu nikt nie odbiera... Żal i smutek. Żadnego maila... smsa... pisma... nic.

Waldek

Firma givit (usunięte przez administratora)nic nie robią w mojej sprawie choć minął już rok nie polecam

ROMAN

OMIJAJACIE Z DALEKA FIRMĘ GIVT, (usunięte przez administratora) , NIE MÓWIA NA POCZĄTKU WSZYSTKIEGO, A KIEDY CHCESZ SIĘ WYCOFAĆ KAŻĄ PŁACIĆ KLIENTOWI KARĘ, NIE ROBIĄ NIC W MOJEJ SPRAWIE, A MOI ZNAJOMI CZEKALI OD NICH OK 3 LAT NA ODSZKODOWANIE, NIE MASZ WGLĄDU DO ŻADNYCH SWOICH DOKUMENTÓW, CHCĄ WSZELKIE UPOWAŻNIENIA, A JAK PROSISZ, ŻEBY POKAZALI CO WYSŁALI JUŻ DO SĄDU, LUB JAKA JEST ODPOWIEDŹ PRZEWOŹNIKA NIE CHCĄ NIC UJAWNIAĆ, PODEJRZEWAM, ŻE TYLKO PRZECIĄGAJĄ A NA KOŃCU SAMI WEZMĄ KASĘ O TOBIE NA OTARCIE ŁEZ COŚ DADZĄ, JEŚLI WOGÓLE DADZa. fIRMA PORAŻKA

MARZENA

TAK JAK PISZĄ SĄ TO (usunięte przez administratora) WEDŁUG MNIE, NIE WSZYSTKO MÓWIĄ, A SPRAWĘ PRZECIĄGAJĄ SAMI, MOI ZNAJOMI KTÓRZY SAMI WYSTĄPILI DO LINII ENTER JUŻ DAWNO DOSTALI KASĘ, A MY PRZEZ FIRMĘ GIVT NIE WIADOMO CZY WOGÓLE DOSTANIEMY. TO JAKAŚ MASAKRRA OMIJAJCIE Z DALEKA.MOJA SPRAWA TRWA JUŻ 7 MIESIĘCY I CIĄGLE CHCĄ TE SAME DOKUMENTY, BAJZEL TOTALNY, KOŃCA NIE WIDAĆ. JAK CHCESZ SIE WYCOFAĆ MÓWIĄ ŻE JESZCZE TY ZAPŁACISZ KARĘ, A ONI SĄ BEZKARNI. MARZENA

Lepiej omijać z daleka GIVT już rok trwa przepychanka o pieniądze sprawa była prosta lot się nie odbył a oni rok odbierają pieniądze Nie polecam tej firmy z uwagi na to że tylko wysyłają mi nowe papiery do podpisania zmieniają się ludzie prowadzący po prostu chaos brak słów NIE POLECAM FIRMY GIVT .

Zostaw merytoryczną opinię o GIVT Sp. z o.o. - Warszawa

GIVT Sp. z o.o.