Opinie o GIVT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GIVT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GIVT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GIVT Sp. z o.o. w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w GIVT Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dario

Minął rok od złożenia kompletu dokumentów ,po licznych próbach kontaktu sugestia od firmy ,że brakuje części dokumentów.Przesłane ponownie i cisza od firmy na kolejne 6 miesięcy.Ponowne próby kontaktu i w końcu wiadomość ,że sprawa oprze się o sąd bo przewoznik nie wyraża zgody na wypłatę odszkodowania.Niewiem co mam myśleć ,podałem kompletne dane 4 osób ,wina przewożnika ewidentna - lot odwolany z powodu awarii hamulców w samolocie ,czy Givt Sp. z o.o. zaczyna coś opóżniać ,kombinować ?????

@Dario

Ja mam juz przyznane pieniądze przez sąd dawno powinna byc wypłata na konto a GIVT nie odpowiada na maile i zawiesił infolinie może byc nawet tak że oni dostali pieniądze i nie przekazali mi brak info od 2 miesiecy mimo kilkukrotnych mail

@ja

Ja mam właśnie podobnie i zero kontaktu. Czekam na obiecany przelew. Nie wiem co więcej mogę zrobić. Nie mam do nich numeru telefonu. Jak to tak potrwa dłużej, to trzeba będzie się zwrócić do wyższej instancji.

Mirek
@ja

Jestem w takiej samej sytuacji. Info że przyznane odszkodowanie, prośba o nr rachunku domorzelewu i cisza już pół roku. Zero odpowiedzi na maile. Coś się zmieniło?

Magda

Mam taka samą sytuacje

Kasia Nowy wpis
@Mirek

Otrzymales swoje pieniądze? Ja mM to samo co ty

Mariusz

Moja sprawa trwa już rok ! firma Givt to jeden wielki chaos ! Sprawę prowadziło już chyba kilkanaście osób ???? , mają straszny bałagan proszą ciagle inne osoby o te same dokumenty które już wcześniej parokrotnie wysłałem i dostałem podziękowanie za ich otrzymanie.! We wrześniu dostałem od nich wiadomość ze linie lotnicze zaakceptowały mój wniosek o 600,00€ za osobę i lada dzień wypłaca mi pieniądze. Po jakimś czasie i moich 20 telefonach w końcu się dodzwoniłem i wtedy dowiedziałem się ze dostanę tylko 300,00€ za osobę bo Givt poszedł na ugodę z liniami lotniczymi i sobie sam zadecydował nie kontaktując się ze mną. Mijają kolejne tygodnie, firma Givt nie odbiera telefonów , nie odpisuje na moje wiadomości nie chce mi przesłał kopi ugody Skandal.! Myśle ze Givt dostało moje odszkodowanie za 3 osoby = 1800,00 € i teraz kombinują jak mi tego nie wypłacić, może maja problemy finansowe, może jest inny powód. Wiem jedno że tego nie podaruje. Firmy Givt nie polecam nikomu !!!!!!!

Jerzy
@Mariusz

Ze mna jest to samo tak samo sprawa wyglada na dwie osoby.Otrzymali 1200Euro i nie mysla mi wyplacic .Nie odbieraja telefonow,nie odpisuja na maile i caly czas zwodza.

Krystian
@Mariusz

Cierpliwości Panie Mariuszu :).... Miałem podobne "nieprzyjemności" które Pan opisał. Mimo wszystko pieniążki dostałem (po ponad roku). Lepiej dostać niż nie dostać nic hm ? :) Pozdrawiam

dawny_pracownik
@Krystian

(usunięte przez administratora)dawno Cie zatrudnili w obsludze klienta w tej smiesznej firemce? :)

kocham gowork
@dawny_pracownik

Nie ma to jak usunąć słowo "JAK" z poprzedniej wypowiedzi. Gienialni jesteście :)

Oski
@Mariusz

To kłamstwo. Z nikim nie zawierają żadnej ugody . Mi to samo wciskali . W końcu otrzymałem po ponad 2 latach swoje . Zgłoś sprawę do rzecznika praw konsumenta

@Mariusz

Witam! Czy ma pani numer telefonu do tej firmy? Czekam bardzo długo na przelew. Nie odpisują na żadne maile.

Miszi
@Mariusz

Bo też nie dostałem odszkodaowani

Kasia Nowy wpis
@Mariusz

Hej. Czy udalo ci sie skontaktowac z firma ? Ja mam to samo. Otrzymalam info ze uznane jest odszkodowanie I cisza

Maria

Chętnie poznam Waszą opinię na temat pracy w GIVT - uważacie, że warto się tam zatrudnić? Szczególnie interesuje mnie, czy pandemia koronawirusa wpłynęła jakoś negatywnie na warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy. Jak to wygląda z Waszej perspektywy?

Były pracownik Nowy wpis
@Maria

Zwolnili 2/3 kadry jeszcze przed pandemią, reszta załogi odeszła chwilę później. :D

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GIVT Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
Max

Czy firma givt zbankrutował nie potraficie odpisać na wiadomość e-mail ??? Moja sprawa trwa od 2018 roku !!!!zero kontaktu co się dzieje w mojej sprawie po cholere bierzecie sprawy i robicie ludzi(usunięte przez administratora). bardzo żałuję że skorzystałem z tej firmy już 3lata w głowie się nie mieści beznadziejna firma .

Justyna
@Max

Moja sprawa trwa ponad 3 lata. Nic nie robią nie odpisują na mejle a numeru telefonu nie ma. To jedna wielka ściema nie wiem gdzie się zwrócić aby zaskarżyć firmę GIVT

Apr
@Max

Mam zupełnie tą samą sytuacje, ponieważ sprawa zgłoszona 3 lata temu z do tej pory brak kontaktu z tą firmą. Dostałem z pół roku temu wiadomość że odszkodowanie zostanie wypłacone na konto a w dalszym ciągu nic nie mam, beznadziejną firma, nie polecam nikomu

Bonzo

Nie polecam! Komunikacja jest tragiczna - brak odpowiedzi na maile, błędne automatyczne maile z ich systemu, nie znajdziesz nigdzie telefonu do biura. Praktycznie brak możliwości sprawdzenia czy dostali odszkodowanie czy nie i mogą wykiwać klienta.

Mateusz

Oddałem sprawę zanim ta firma nazywała się GIVT. To są (usunięte przez administratora) W roku 2016 oddałem sprawę do dziś niemam kontatku. Rozumiem 1 rok nawet 2 lata. Ale 5 lat? Jesteście (usunięte przez administratora). Nie oddacie pieniędzy prawda?

Czyli mówicie ze ciężko skontaktować się z ta firma ?

Wujek Dobra Rada
@Paweł

Czlowieniu zabieraj stamtad papiery i skladaj sprawe do innej firmy - i modl sie ze sprawa sie jeszcze nie przedawnila, bo jest spora szansa ze tak jest

Dario
@Paweł

Zero kontaktu, nie odpowiadają na emaile ,również dodzwonić się nie można .Nie polecam !!!!!!!

@Dario

A jaki mają numer telefonu? Nigdzie tego nie znalazłem. Czekam na przelew pieniędzy po tym jak podałem dane bankowe. Czekam już półtora miesiąca i nic. Nie odpisują na maile.

Mirek
@Grzegorz

Jestem w takiej samej sytuacji. Czekam na przelew już chyba pół roku i nic. Zero kontaktu. Czy coś się zmieniło?

Livka

Polecam Firmę Givt, dzisiaj dostałam na konto pieniądze za opóźniony lot. Wszystko trwało jakieś 2,5 miesiąca od momentu zgłoszenia sprawy. Na bieżąco byłam informowana postępami ( SMS , mail).Firma pobrała 29% za usługę.

@Livka

Serio? Ja od stycznia nie mam żadnuch wieści.

mich
@Livka

Bardzo ciekawe . od sierpnia 2018 ---nic. informacje email które przychodzą są bezwartościowe jak do tej pory

Mariusz
@Livka

Nie wierze, a może Pani pracuje w tej firmie ?

Agnieszka
@Mariusz

Te pozytywne komentarze pisze dział marketingu, nie dajcie się zwieść.

@Livka

Witam. Czy macie jakiś numer telefonu do tej firmy? Czekam na obiecany przelew od wielu tygodni i nikt nie odpisuje na maile.

A dużo jest ogólnie obowiązków w firmie?

Slavo

Firma generalnie okazała się totalną porażką. Olewają klienta z góry na dół. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Nie odpowiadają na maile, telefony Fb na nic. Po złożeniu dokumentów cisza, cisza i cisza. Po dłuższym czasie moich nacisków wysłali mi jakiegoś krótkiego gnota że szukają mi prawnika w kraju z którego jest linia lotnicza i gitara. I tak do dziś. Ponad rok nic. Zero progresu. Nadają się do tarcia chrzanu a nie do odszkodowań. Nie polecam nikomu.

AM klient

Podpisuję się pod większością komentarzy. Firma masakra. Jedna wielka porażka, zawsze był masakryczny kontakt, ale od kilku miesięcy to już porażka! Nie polecam! Sprawa jest u nich od 2 lat, brak kontaktu z firmą od 2 tygodni, infolinia nie działa, na maile nie odpisują, na fb wiadomości odczytują, ale nie odpisują. Kiedyś jeszcze na maile odpisywali, ale i tak z błędami. Może wreszcie ktoś z Państwa raczy odpisać?! Dodatkowo usuwacie niewygodne komentarze

Ewika

Po około 2 latach dostaliśmy odszkodowanie(givt wywalczył ją drogą sądową). 4 osoby, z 400€ odjęli swoją dolę. Lecz przy przesyłaniu danych do przelewu trzeba było zaznaczyć chęć przynależności do „klubu” , za który roczna składka wynosi 15€. Czyli każdy dostał po 300€. Teraz mam problem, żeby w ogóle uzyskać wiadomość jak można z tego zrezygnować.

magda

to już prawie dwa lata i nic, mają oryginalne dokumenty dziecka /odpis urodzenia/ i zero informacji, nie odpisują ale odczytują , nie polecam!!!!!

Klientka

Otrzymalam od firmy informacje ze wniosek zostal zaakceptowany i czekaja na dane mojego konta. Minal miesiac i nic nie wplynelo. Oczywiscie infolinia nie dziala, na maile i wiadomosci na Messenger nikt nie odpowiada . NIE POLECAM.

klientka
@Klientka

nikt nie odpisuje ponieważ nikt tam już nie pracuje xD

Czy GIVT Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ktoś

Na urlop to tylko prezes jeździ na Hawaje, żeby biegać w triathlonie. Później zdjęcie z biegu wrzucają na social media i każą je pracownikom lajkowac.

T.

Zwalnia ludzi z dnia na dzień, likwidując miejsca pracy. W zasadzie nie narzuca urlopu. Skazuje na bezrobocie.

落下
@T.

To prawda, wiele osób zwolnili. No cóż świadczy to tylko i wyłącznie o firmie. Brak stabilności, poza tym można liczyć właśnie na destabilizację i masowe zwolnienia.

Ktoś może wie, czy już ogłosili upadłość? A może splajtowali?

Łuki

Dobre pytanie, sam nie wiem ale jestem ciekaw. Już 99% odeszło dobrze im to nie wróży. W sumie, co się dziwić podejście do pracownika...Jeśli chodzi o samą firmę-nie polecam. Brak rozwoju osobistego, team leaderzy mają się za Bóg wie kogo. Poza tym, nic nie działa jak powinno.

Kto wie ten wie XDDD

ULCa ULCa umca umca klyent czeka od niejdnego juz miesiunca P.S. pozdro dla dziewczyn z Krakowa :)

CC
@Kto wie ten wie XDDD

Wawa pozdrawia :D

Maria
@Kto wie ten wie XDDD

Czy możesz podać więcej szczegółów dotyczących Twojej wypowiedzi? Aktualnie, może ona okazać się niezrozumiała dla innych użytkowników. Będę wdzięczna jak ją rozwiniesz i dasz znać, jakiej sytuacji ona dotyczy.

Zniesmaczona

Zaczęto usuwać opinie

@Zniesmaczona

Nie powinno dziwić. Zwolnili 50% firmy, uznali, ze zwalniają rekrutera, bo nie będą nikogo zatrudniać. Nie przewidzieli, że drugie 50% firmy będzie sobie szukać lepszej pracy ???? Teraz rekrutują combo - specjalistę HR i Administracji oraz sprzątania biura i siedzenia na recepcji... No wiec zależy im na tym, żeby nie było tutaj negatywnych komentarzy. Może znajda „frajera”, który będzie zasuwać za trzech.

Traveler

Nie polecam. Podają sprzeczne informacje, kontakt z firmą na każdym etapie dramatyczny.

Zostaw merytoryczną opinię o GIVT Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042