Odradzacz_pivotalowy

Zatrudniają na dane stanowisko i zaraz zwalniają. Robią co chcą. Nie idźcie tam to cwaniaki jakich mało. Standardy pracy w firmie - tragedia. W lecie wszyscy spoceni siedzą, bo nie ma klimatyzacji !!!!!!!!! ---> ORRADZAM.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Witam serdecznie, Jestem po pierwszych rozmowach, i chciałbym zapytać się o obecną ocenę sytuacji w tej firmie? Czy można liczyć na stabilną pracę czy raczej nastawiać się tylko na projekt? Czy jest możliwy dalszy rozwój zawodowy? I ogólnie jakie mogą być ewentualne "za i przeciw" podejmując prace z Pivotalem? Z góry dziękuje za rzetelne opinie :)

Ludwik Nowy wpis
@Kandydat

Nie napisałeś na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli jesteś początkującym programistą, to na pewno rozwiniesz się zawodowo do momentu aż przestaniesz się rozwijać. Praca jest stabilna.

Były pracownik Nowy wpis

Niestety o ile nie jesteś programistą lub członkiem zarządu możesz liczyć się z mocnym mobbingiem ze strony pewnych jednostek z działu sprzedaży jak i kierownictwa. Szkoda nerwów, zmarnowany czas.

Sławek Nowy wpis

@Odradzacz_pivotalowy dlaczego? To notoryczne?

Odradzacz_pivotalowy

pivotaladmin
@Odradzacz_pivotalowy

Zadbaj o higenę własną a potem zwracaj uwagę. W każdym biurze jest klimatyzacja. Jak Cię zwolnili to widocznie nie byłeś godzien!

MSturm
Klient
 Rekomendacja
@pivotaladmin

Doing research for my US based business expansion into the EU. Looking into different logistics companies in the EU to choose which one to work with. How they treat their employees is a personal preference I'm adding to my criteria. I understand there are disgruntled employees at times and ones that are completely happy, however if this reply is actually from Pivotal's Admin, it seems to support the negative reviews as it is extremely unprofessional.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwo

Zabrakło konkretnych argumentów żeby uzasadnić te bzdury?

07_zgłoś_się

Pivotal - zatrudnia/zwalnia. Nie oferują stabilności, bardziej zatrudniają pod projekt. Później zwalniają i znowu szukają. Dlatego sami rozumiecie. Cwaniaki - uważajcie na nich. Duża rotacja.

Kwiatek_BI_owy
@07_zgłoś_się

Słabi są. Nie specjalizują się w konkretnych branżach. Ludzie wartościowi , którzy mogli by stanowić wartość dodaną dla firmy jeśli już przyjdą, to nie zagrzeją miejsca, bo kultura organizacyjna firmy nie przewiduje czegoś takiego jak budowa know- how firmy tylko zatrudnia się dla potrzeb zrealizowania danego tematu i dalej (np. jak nie ma finansowania przez klienta) to firmy nie stać na to żeby utrzymać pracownika do następnego projektu. Szanujące się firmy stać aby pracownik był na tzw. ławce. Wówczas jego wynagrodzenie pozostaje bez zmian a on ma czas na dokształcanie się itd. To są dzisiaj standardy !!

kontrahent Pivotala

Współpracowałem z Pivotal Polska przy kilku projektach. Całkowicie się nie zgadzam z negatywnymi opiniami na forum. Miałem z nimi positive experience. Wspólne projekty zostali zrealizowane w krótkim okresie czasu a współpraca z ludźmi stąd była czystą przyjemnością. Zapłacili na czas:)

M. M.
@kontrahent Pivotala

Kluczem jest to, że to była współpraca krótkofalowa (pytanie, dlaczego tylko krótko). Problemy pewnie by się pojawiły po dłuższym okresie czasu.

ze_świata_finansjery
@M. M.

Dokładnie - współpraca była krótka. Oni zapominają o jednym- opinia idzie w świat i znam ludzi, którzy byli u nich jako pracownicy. Teraz zasiadają w wielkich korporacjach i decydują o przetargach. Chcąc dowieźć projekt do szczęśliwego końca w terminie/ budżecie nie chcą sobie robić kłopotów zatem firma PIVIOTAL nawet nie wchodzi na short listę. Czyli nie wygrywa przetargu. Jednak niewielu o tym wie a warto uświadomić niektórym decydentom, którym się wydaje, że są OCH i ACH. Świat jest mały ;-))

Ania

Świetna firma, chociaż jak każda ma swoje + i -

Ewa
@Ania

Może mogłabyś w takim razie je wymienić? Takie zestawienia są bardzo przydatne dla osób, które być może chciałyby podjąć pracę w Pivotal Polska. Długo pracowałaś w tym miejscu? Co uważasz za jej największy plus, a co Twoim zdaniem mogłoby jednak ulec zmianie?

kandydat

Bardzo słabe standardy rekrutacji. Kandydaci są odrzucani z powodów zupełnie nie mających znaczenia. Prezes czy dyrektor podejmuje decyzje na bazie swojej PRLowskiej przeszłości, więc ludzie młodsi od niego ale z wystarczającymi kompetencjami mu nie podchodzą. Jeżeli firma tak dobiera sobie pracowników, to lepiej tam nie pracować, a jak się pracuje, to lepiej uciekać. Na open-space z programistami nie ma klimatyzacji, w biurze można się ugotować na twardo.

pivotal
@kandydat

Skąd wiesz o tej PRL-owskiej przeszłości? Mocne słowa, przedstawisz się z imienia i nazwiska?

Piotr

@benefit A na czym dokładnie ten benefit polega? Twoja wypowiedź zdaje się niewiele mówić innym użytkownikom forum. Proszę zatem, żebyś trochę rozszerzył swoją myśli. Przy okazji mógłbyś podzielić się z nami swoją ogólną opinią na temat pracy w Pivotal Polska. Twoje uwagi mogą okazać się przydatne dla osób, które chcą tam aplikować.

anonymous

Multisport

Jest multisport

@Piotr

Nie przypominam sobie aby był problem z włączeniem klimatyzacji. Ludzie w firmie się zmieniają, nie da się ukryć i nie jest to tajemnica czy też wielkie odkrycie, że jedni projekt prowadzą lepiej inni gorzej.

odradzacz_pivotalowy
@benefit

Kolega KANDYDAT - wpis z 26.08.2018 22:47 potwierdza, że nie ma klimatyzacji oraz cyt:"można się ugotować", zatem coś jest na rzeczy. Dodatkowo opisał "standardy" rekrutacji w PIVOTAL' u . Zatem jeżeli w czasie rekrutacji doświadczył tego co mogło go spotkać w codziennej pracy to widać po jego wpisie, że jest szczęśliwy, że tam nie trafił.

@odradzacz_pivotalowy

Zrobić zdjęcie jednostek wewnętrznych klimy?

Piotr

@odpowiedź _do_Piotra Dziękuję za odpowiedź. Długo już jesteś pracownikiem w firmie Pivotal? Co możesz powiedzieć innym użytkownikom forum o tym pracodawcy? Zachęcam Cię do dyskusji.

Piotr

@benefit Do czego odnosi się pierwsza część Twojej opinii? Zatem proszę, byś ją nam wyjaśnił. Jak długo pracujesz w firmie Pivotal? Czy uważasz, że ten pracodawca jest dobrym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową?

odpowiedź _do_Piotra
@Piotr

Firma nie ma standardów w zakresie projektów dlatego się nie nauczysz- odradzam

Jak wygląda praca w Pivotal Polska? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

CRM
@Administrator

Benefitów brak - multisport - brak, opieka medyczna- brak, nastawienie do pracownika jak do wyrobnika. Często praca w weekendy (płatna)

@CRM

jest benefit

Piotr

Czy któryś z obecnych na forum użytkowników posiada informacje na temat tego, jak prezentuje się obecna sytuacja w Pivotalu? Na ich oficjalnej stronie zauważyłam, że poszukują aktualnie nowych ludzi do pracy http://pivotal.pl/kariera/ Może ktoś z Was aplikował już do nich i był na rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam Was do dzielenia się z nami wszelkimi, pomocnymi wiadomościami na temat tego pracodawcy.

Pawlik

Szukają analityków i ich zwalniają jak się tylko konczy projekt. Taki krzaczek nie firemka.

o p a k

Zatrudniają na śmieciówkach, projekty robione "na wariata". W firmie warunki spartańskie (standardy daleko odbiegające od obecnych norm). Jak napiszę, że brak jest klimatyzacji, no to wiadomo jak jest w lecie. Decydenci próbują zaszczuć pracownika jak się coś nie podoba.

Oceniacz

Brak profesjonalizmu w działaniu. Często wysyłają ludzi do projektu, którzy nie mają wiedzy branżowej z niektórych obszarów (komedia). Wówczas jest lekka kompromitacja. Praca nie tylko pn-pt (zdarzają się też soboty). Odmowa urlopu jak jest Ci potrzebny, bo przecież projekt jest opóźniony (oczywiście nie z TWOJEJ winy). Branie nowych wymagań (czytaj dodatkowa robota) bez wydłużenia czasu pracy (stąd soboty). I wiele ciekawych kwiatków. Bardzo rozchwiane pensje pracowników.

pracownik_piwo

Brak zasad współpracy, brak zasad oceny, słabe warunki pracy, brak premii, nadgodziny - bez wynagrodzenia.

opiniotwórca

Brak zasad w prowadzeniu działalności, nie dotrzymują terminów, zwolnienia pracwoników, niekompetencje szefów

Zostaw merytoryczną opinię o Pivotal Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pivotal Polska