Opinie o Sto ispo sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sto ispo sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sto ispo sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sto ispo sp. z o.o w Warszawa

Tymon

Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja? Umowa jest zawierana na jaki czas?

Niestety po rozmowie rekrutacyjnej stwierdzam z przykrością, że firma nie szanuje ludzi, którzy poświęcili czas na dojazd, rozmowę itd... Mimo zapewnień pani z HR, że oczywiście zadzwoni z informacją o decyzji w sprawie zatrudnienia w ustalonym wspólnie terminie, i mojej prośby o chodź by SMSa, brak jakichkolwiek informacji. Jeśli ktoś poświęca czas i środki na dojazd na rozmowę to wypada chyba napisać krótką informację z decyzją, wymaga tego dobre wychowanie. Ogólnie słabo pod tym względem.

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Bardzo dobra firma wysokiej klasy profesjonalnej jakości materiał budowlany polecamy !!!

znam się
@FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Chyba nie miałeś w ręku materiałów budowlanych wysokiej jakości. To, że marka Sto jest szanowana w Europie (zachodniej), nie oznacza, że w Polsce kupisz dobrą jakość na cenę jaką masz w Sto Polska.

Maur
@znam się

Bzdura i nie prawda ponieważ jakość materiałów jest wszędzie taka sama czyli bardzo dobra nie jest prawdą że produkcja w Polsce ma inn/gorszą jakość !!!

Maur
@FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Potwierdzam dokładnie tak jak !!!! Super ludzie/specjaliści z ogromną wiedzę i bardzo dobre produkty już w "Polskich" dobrych cemac !!! Polecam warto przynajmniej sprawdzić

były
@Maur

Część firm w Polsce już sprawdziła i więcej nie kupi. Firma Sto rozwijała się w Polsce jeszcze 5 lat temu i towar był lepszy, a nastąpiły zmiany i liczenie coraz większych oszczędności. Popytaj ludzi z Atlasu o ile spadła jakość towarów Sto... oni to sprawdzają w stosunku do swoich wyrobów... Pozdro

Józek
@były

W Atlasie profesjonalizm polega na tym, że w karcie technicznej masz informację typu "zbieraj punkty", slogany typu "wysoce paro-przepuszczalny, wysoce elastyczny, wysoce odporny.." a poniżej, podane parametry materiałów są na średnim poziomie :)

MAXBUD RZESZÓW
@Józek

Atlas to najgorszy badziew na atlasie nie działamy nigdy! nie polecam kiepski jakościowo oraz inne nie polecam tego typu materiałow :)

@MAXBUD RZESZÓW

Komentarze powyżej, jak i ten Twój nieco odbiegają od głównego tematu tego wątku. A szkoda, ponieważ na pewno wiele osób poszukuje konkretnych, merytorycznych informacji odnośnie tego, jak przedstawiają się warunki pracy w firmie Sto ispo. Jak udało mi się wywnioskować - nie jesteś tam zatrudniony, ale może wiesz, czy poszukują nowych pracowników?

Sto
@Grażyna

Poszukują pracowników do docieplen budynków informacje o pracy pod numerem telefonu 797293949 pozdro

@Sto

Super! Dobrze, że przekazałeś tu te informacje. Jestem pewna, iż ktoś zainteresuje się pracą w takim charakterze. A Ty, czym konkretnie zajmujesz się w firmie Sto ispo? Zdradzisz Nam ponadto, na jakie mniej więcej wynagrodzenie mogą liczyć osoby, które dopiero rozpoczynają w niej pracę?

Julek
@Sto

A stawka dla pracowników dociepleń jest spoko? Polecasz tam iść?

Sto EXPERT
@Julek

No dobre stawki wszystko telefonicznie praca na elewacjach ale dobre stawki dla fachowców dzwon

@Julek

Pytanie dotyczące takiej kwestii świadczy niewątpliwie o tym, że bardzo poważnie rozważasz zatrudnienie się w Sto ispo. Mam nadzieję, iż odpowiedź użytkownika @Sto EXPERT Cię zadowoliła. Czy teraz jesteś już zdecydowany na to, by złożyć tam swoje CV? Proszę, abyś Nas cały czas informował o podjętych przez siebie decyzjach.

Julek
@Sto EXPERT

A sprzęt firma zapewnia, czy trzeba mieć wszystko swoje?

zbynio

@STO EXPERT

Tel 797293949 dobre stawki dla fachowcow na docieplenia

Brak mi słów...
@FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Za to MaxBud to BARDZO slaba firma, nie dotrzymujaca zobowiązań. Czekaliśmy pol roku aż przyjdą do elewacji, tydzien przed rozpoczęciem prac zadzwonili ze nie przyjdą. Omijanie szerokim łukiem!!!

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecam materialy budowlane STO STO EXPERT do elewacji oraz innych polecam !!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sto ispo sp. z o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
magazynier

elo jest ogloszenie na magazyniera byl tam ktos jakie warunki

Operator
@magazynier

Byłem 3500 brutto na początek później 3800

Rozczarowany
@magazynier

Czesc. Daruj sobie. Nie wiem, odnosnie ktorego magazynu to ogloszenie, ale zostaniesz magazyniero-barwiarzam! Bedziesz zasowal na dwoch stanowiskach, do tego musisz opanowac jeszcze skomplikowany program do barwienia, ktory jest bardzo trudny i niezrozumialy. Mnie snil sie po nocach... Na jednej palecie tynkow do barwienia, czasto zdarzaja sie pomieszane daty produkcyjne i gdy tego nie zauwazysz, to wyjda z tego rozne odcienie, tego samego niby koloru?! Trzeba sie wtedy nawnerwiac i napracowac, zeby wszystko wyszlo w porzadku, bo przeciez klient czeka, a material musi byc zabarwiony i dostarczony! Wielokrotne zgloszenia tego problemy do dyrekcji w glownej siedzibie, nic nie poprawily. Tragedia!!!

Łukasz
@Rozczarowany

Skoro pracownik zatrudniony na magazynie otrzymuje również dodatkowe obowiązki przy obsłudze maszyny do barwienia, to zastanawia mnie, czy otrzymuje również wynagrodzenie adekwatne do ilości obowiązków? Z tego, co napisałeś, wychodzi na to, że jest to bardzo odpowiedzialna praca, dlatego chciałbym zweryfikować, czy jest odpowiednio wynagradzana.

Grazyna napisala cala prawde o tej firmie z zabranieckiej nic dodac nic ujac.Tylko nie dopisala nic jaka fuszerka jest ten towar zgrzybiala farbe przerabia sie i dolewa do nowej .Nic sie nie moze zmarnowac.Gora pewnie o tym nie wie a dol musi sie wykazac bo plan musi byc wykonany .Ciecia na kazdym punkcie .A waldzio lata po marketach najtansza kawe kupuje i mleko hehe.

Grażyna

@sto, napisałeś/aś, o wynagrodzeniu na start. Możesz powiedzieć, czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak długi jest okres próbny, bo rozumiem, że jest to właśnie ten "start"? Po okresie próbnym można liczyć w firmie na benefity pozapłacowe oraz większe wynagrodzenie? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

@Grażyna

Niektórym oferuje na umowe, niektorzy są przez agnecje, Od czego to zależy nie mam pojęcia. Nie mam pojęcia co rozumiesz przez "benefity pozapłacowe" . Atmosfera jak ja pracowałemw moim odczuciu była ciężka, teraz mam lżejszą pracę bez nerwowego latania. Nie żaluje że już tam nie pracuje.Ale jak to mówią sam się nie przekonasz, to sobie opinii nie wyrobisz. No i kobiet tam na produkcji i magazynie nie ma( oprócz laboratorium), wiec skad twoje pytanie o ta robote?

Robol
@Grażyna

19 brutto na początek, czyli 13.50 netto tyle dostałem. Nie mam żadnych benefitów pozapłacowych.Umowa przez agencje. Praca ciężka, w hałasie i przy chemii. Żadne kokosy jak na Warszawę.

nie jestem robotem
@Grażyna

robota tam bylaby calkiem znosna, gdyby nie zastepca kierownika produkcji piotrus.ale w sumie to nie on jest problemem.problemem jest to ze gora przyzwala po cichu na to co robi z ludzmi.brak szacunku do ludzi skonczy sie dla tej fabryki nieciekawie.nie polecam jak najdalej.nie wierzysz?chcesz prawdy popytaj ciecia.albo poczekaj do 14.00 na koniec zmiany i popytaj ludzi. o ile nie beda sie bali to powiedza ci co to za miodzio te cale sto.

sto

2100 brutto na start .i zasuwasz ile wlezie .nadgodziny do odbioru .....kiedys.a na produkcji kierowniczek kaze zasuwac nadgodziny za darmoche

stówa

jest ogłoszenie na magazyniera z checia bym zaaplikował ale niechce mi sie isc na kolejna rozmowe i słyszec zlecenie 3 miechy i 2000 pewnie kolejna firma szuka idioty jak dacie umowe o prace i 2700 netto wysle cv a jestem bardzo dobrym pracownikiem

wozkowy

Byl ktos tam na rozmowie jakie warunki wiadomo cos?social pensja ?ogloszenia pojawiaja sie ciagle na te same stanowisko.Prosze o odpowiedz.

magazynier

byl tam ktos w sprawie pracy na magazyn ciagle sa ogloszenia jakie warunki socjal?aplikowac?

kusy

ogloszenia sa caly czas to pewnie albo taka rotacja albo tak swietna praca .czyli same kokosy tylko sie przyjmowac

poszukiwacz

FIRMA JAK firma zadne kokosy na start najnizsza krajowa i widac ze ludzi brak bo chetnych chyba nie za wielu.

admin

Wiesz coś na temat firmy Sto ispo sp. z o.o, charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sto ispo sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Sto ispo sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sto ispo sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sto ispo sp. z o.o?

Sto ispo sp. z o.o