3 Dodaj opinię
3 45 86 5 1

Opinie o CEE Experts by L.M. International Group

Draco
Nazwa działu: Inzynieria

Miałam okazję współpracować z CEE Experts przy szukaniu pracy i konsultanci z tej firmy najpierw przeprowadzili ze mną wywiad telefoniczny a następnie umówili rozmowę o pracę. Cała rekrutacja przebiegła pomyślnie i zostałam zatrudniona przez ich klienta. Konsultanci z firmy CEE Experts wykazali się troską i zaangażowaniem w przekazanie mi wszystkich informacji aż do pierwszego dnia w pracy. Miło mi się z nimi współpracowało. Jestem zadowolona z pracy którą podjęłam i polecam tą firmę rekrutacyjną innym firmom. Pozdrawiam p. Emilię :)

Tak15Nie2
Tomasz N.
Nazwa działu: BPO/SSC

Chciałem podziękować firmie Cee Experts, dzięki Wam dostałem pracę, taką jakiej szukałem, nie w call center, a w sam raz dla mnie. Jestem młodym pracownikiem, poznanie stanowiska od początku i wizja awansu były dla mnie priorytetem. Jestem zdziwiony, hejtowymi wpisami. U mnie poszło wszystko szybko i gładko. Rekruterka była miła i kompetentna. Najwięcej stresu miałem już w trakcie rozmowy z pracodawcą. Cały ten negatyw, wydaje mi się wyssany z palca, ale każdy ma prawo pisać co uważa za słuszne. Pozdrawiam serdecznie Pani E. Dziękuję.

Tak6Nie2
Łukasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Co zrobic kiedy firma, nielegalnie handluje danymi miedzy firmami albo rekruterami ? Jak sprawdzic czy naprawde je usuwują

anonymous
Nazwa działu: Inzynieria

Witam, Na wstepie musze zaznaczyc, ze zupelnie nie znam polskiego rynku pracy ani obowiazujacych tu zasad. Staralem sie o wiele prac przedstawionych przez firme CEE EXperts. Nigdy nie dostalem najmniejszej odpowiedzi czy podanie dostali i czy sa zainteresowani moja kandydatura. Poniewaz wladam perfekcyjnie jezykiem dunskim, ktory jest bardzo malo znanym w Polsce to dziwi mnie fakt, ze firma ta nie ma na tyle szacunku i kultury aby skontaktowac kandydata. Ponadto niestety zaczynam wierzyc w to co inni ludzie tu opisuja - ze wiekszosc tych ogloszen jest nieprawdziwa. Jesli tak naprawde jest to powinniscie sie tego wstydzic. Jesli ogloszenia sa prawdziwe – to rowniez powinniscie sie wstydzic, bo brak wam zwyklej kultury na odpowiedzenie kondydatom szukajacym pracy. Nie oczekujcie, ze kandydaci jak rowniez firmy poszukujace pracownikow beda was traktowac powaznie gdy wy w ten sposob podchodzicie do sprawy. Z gory zaznaczam, ze jesli teraz tutaj jakis przedstawiciel firmy CEE Experts odpisze: "przepraszamy ale dostalismy cala mase kandydatow swietnie znajacych jezyk dunski" – to od razu powiem, ze jest to jedno wielkie klamstwo. Szkoda tylko firm, ktore chca wspolpracowac z Polska i szkoda ludzi, ktorzy szukaja pracy doskonale wladajac obcymi jezykami. Szanowna firmo CEE Experts - nie oszukujcie kandydatow, nauczcie sie troche zwyklej kulury i zrozumcie, ze istnieja jeszcze kandydaci na stanowiska inne niz call center... Ja osobiscie – jesli nadal nie dostane jakiejkolwiek odpowiedzi z waszej strony – to obiecuje na dunskich forach internetowych zrobic wam taka opinie, ze dunskie firmy duzym lukiem beda omijac was jako partnera w znalezieniu fachowcow. Obiecuje przedstawic im tylko prawdziwe moje doswiadczenia z wami. Moze to zmusi kogos z was do publicznego wypowiedzenia sie w tej kwestii. Ciekawy jestem czy ktos cokolwiek odpisze czy moj komentarz zostanie skasowany przez administratora. Pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy – Alex z Kopenhagi

Tak29Nie1
ghj
@anonymous

CEE Uszyński to firemka mająca oferty jedynie dla "młodszych specjalistów", czytaj tanich pracowników. Jak widzą, że siedzisz/siedziałeś za granicą, masz już jakieś doświadczenie, to się nie odzywają, bo wiedzą, że za piątkę czy szóstkę brutto robić nie pójdziesz.

Tak18Nie

@ghj

Szanowny Panie Alexie, Mamy nadzieję że nasz konsultant rozwiał Pana wątpliwości w trakcie wczorajszej rozmowy telefonicznej. Tak jak koleżanka informowała, procesy rekrutacyjne z językiem duńskim, które prowadziliśmy były na stanowiska entry level, skierowane do absolwentów bądź osób na początku swojej kariery zawodowej. Pana doświadczenie zawarte w CV, pozwala wnioskować, że byłyby to stanowiska poniżej Pana oczekiwań. Ze względu na dużą ilość procesów rekrutacyjnych, które jako agencja prowadzimy oraz ilość aplikacji, które codziennie do nas spływają jesteśmy w stanie skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. W momencie zaangażowania w proces kandydata u naszego klienta, dokładamy wszelkich starań, aby osoba otrzymała informację zwrotną niezależnie od powodzenia rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół CEE Experts

Tak7Nie4
WNN Nowy wpis
@anonymous

Witam, podzielam twoją uwagę. Firma nie kontaktuje się z poważnymi kandydatami. Biegle znam j. niemiecki, studiowałam germanistykę i mieszkałam tam 16 lat, pracując w niemieckich szkołach. Kilka razy aplikowałam do tej firmy. Myślicie, że ktoś mi odpowiedział?

Rekruter Nowy wpis
@CEE Experts by L.M. International Group

Witam, jestem rekruterem i jak słyszę odpowiedź innego rekrutera, że nie ma czasu napisać krótkiego maila do kandydata, który nie został wyselekcjonowanych że względu na dużą ilość splywajacych aplikacji to żal mi się robi tego rekrutera. Każdy kandydat powinien otrzymać odpowiedź, to minimum kultury osobistej, a co do dużej ilości kandydatów mmam ogromne wątpliwości, w dzisiejszych czasach raczej bije y się o kandydatów.

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w CEE Experts by L.M. International Group?

Anonym
Nazwa działu: Finanse

Mnóstwo ofert z językiem niemieckim, nikt nie sprawdza znajomości tego języka, natomiast sprawdzają angielski, po czy wciskają oferty z accenture, jak mówisz ze nie chcesz i prosisz o inną ofertę, na którą rekrutowała, tłumaczą się tym, ze rekrutacja na oferty z internetu zostały zakończone i aktualnie mają tylko te z accenture, i jakby co to się zgłoszą, jedna wielka ściema, oferty w internecie są wymyślone, nie dajcie się nabrać

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy firma CEE Experts by L.M. International Group w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

niezadowolony klient
Nazwa działu: BPO/SSC

jedna wielka ściema, nie są w stanie zaproponować żadnej pracy, sami decydują , czy sobie poradzę czy nie, porażka, nie polecam, mnóstwo ogłoszeń, w efekcie nic

NIKT

Tojest firma, która żeruje na ludziach w potrzebie i szukających pracy. Chcą frajera,który bedzie robił za przysłowiową miskę ryżu!!! Panie z tej firmy są wyniosłe, przeświadczone o własnej wyższości, cechuje je totalny brak empatii i całkowity brak kompetencji!!! Ludzie znający dobrze języki nie maja tutaj czego szukać, bo to jest firma dla 500+owców i słoików, czyli osób bardzo kiepskich, które mają wielkie mniemanie o sobie, a nic nie umieją i na niczym się nie znają!!! Pośrednicy z tej firmy są niekompetentni i nastawieni na pracę na akord, jak przy taśmie w fabryce!!! Płatne pewnie mają od przeprowadzonej rozmowy i wysłanej aplikacji do klienta, a czy pracownik tam zostanie zatrudniony, to już inna kwestia i nikogo to nie obchodzi, bo najważniejsza jest kasa, kasa i kasa oraz dojenie frajera!!! Pracuja tam ludzie, którym słoma z butów wystaje, mają dwa telefony w obu rączkach i uważają, ze odniesli sukces życiowy w wielkiej Warszawie!!! Brawo, gratulacje sukcesu!!! To rzeczywiście szczyt marzeń posiadać dwa telefony komórkowe!!! Żyć i nie umierać!!!

Tak3Nie
Jerzy
@NIKT

Widzę, że wrócenie wspomnieniami do okresu Twojej pracy na rzecz firmy CEE Experts by L.M. International Group sprawiło, że podszedłeś do swojej opinii bardzo emocjonalnie. Rozumiem, że masz negatywne zdanie, jednak chciałbym dowiedzieć się coś więcej o poziomie wynagrodzeń. Swoim stwierdzeniem określiłeś je jako niskie, jednak bądź tak uprzejmy i napisz konkretnie, jak one wyglądały.

GORSZY SORT FRAJERA

Nazwa działu: BPO/SSC

Dobry i rzetelny pracodawca - zarobki zdecydowanie powyżej rynku, benefity (prywatna opieka zdrowotna, siłownia w budynku, home office, elastyczne godziny pracy, wyjazdy integracyjne, szkolenia). Duża swoboda, rozwój do konsultanta 360, rozwój własnego biznesu i działu.

Tak3Nie4
Rafał
@pracownik

Napisałeś o elastycznych godzinach pracy w przypadku firmy CEE Experts by L.M. International Group. Mógłbyś napisać dokładnie, ilugodzinny system w tym przypadku obowiązuje? Pracujemy po 8,10 godzin? Zastanawia mnie również, czy zdarzają się nadgodziny. Twoja odpowiedź będzie pomocna.

Nmzc
Nazwa działu: Inzynieria

Niestety miałam skontaktować się z panią rekruter ale po tym jak ponagliła mnie swoim PILNY kontakt w sprawie pracy, zrezygnowałam. Trochę może to przewrażliwienie ale jeżeli Państwu zależy- proszę oddzwonić. Lub sformułować inaczej swoje prośby niż wydawaniem komend.

Tak14Nie1

@Nmzc

Dziękujemy za opinię, uprzejmie prosimy o kontakt z nami @: contact@ceeexperts.pl w celu wyjaśnienia sytuacji lub wskazanie innej możliwości kontaktu z Panią.

Kate
@Nmzc

Zgadzam się z opinią. Otrzymałam taką samą wiadomość i zrezygnowałam z kontaktu...

Tak8Nie2
Daria

Zweryfikowany użytkownik

Nazwa działu: Finanse

Od jakiegoś czasu aplikuję na ogłoszenia z j.niderlandzkim czy też holenderskim we Wrocławiu. Obsługa Klienta/ HR/Język na poziomie/doświadczenie - spełniam wymagania, a kontaktu brak. Próbowałam również kontaktu telefonicznego, aby się dowiedzieć czy coś ze mną jest nie tak, ale niestety pomimo kilku prób nikt nie odebrał telefonu.

Kilon
Nazwa działu: Inzynieria

Powinniście zmienić rekruterów w Krakowie, mam ogromne wątpliwości do umiejętności wykonywania swojej pracy dotychczasowych pracowników.

Tak12Nie1

@Kilon

Dziękujemy za opinię.

Jakub
Nazwa działu: BPO/SSC

Złożyłem parę razy cv na stanowisko młodszego specjalisty z językiem norweskim w Lublinie a znam ten język od małego i do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Nie wiem czy mam nadal mieć nadzieję że coś się uda?

Tak50Nie
lubieplacki
Nazwa działu: BPO/SSC

W 2015 roku rekrutowałam na stanowisko z językiem niemieckim oferowane przez CEE Expert. Rozmowa z rekruterem, skądinąd bardzo uprzejmym i rzeczowym, trwała chyba 40 minut. Później dostałam informację od CEE Experts, że moja aplikacja spodobała się klientowi, dla którego rzekomo była prowadzona, i że powinnam spodziewać się od niego zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. I na tym wszystkim się skończyło, już nikt się do mnie nie odezwał.

Tak46Nie
Czarek
Nazwa działu: BPO/SSC

Każdy stawia swoje warunki i jeśli nie mozna znaleźć wspólnego miejsca to się mówi trudno i po co lekceważąco piszecie !

Tak6Nie1
Draco

Tak15Nie2
D.
Nazwa działu: Inzynieria

Trochę mało poważna firma nawet Jak na pierwszą gdyż dzwonią i po usłyszenia 5 tys brutto jako nativ speaker oferują państwo jakąś śmieszna kwotę Serdecznie nie pozdrawiam gdyż w szkole językowej za godzinę płacą minimum 40 brutto Jak najdalej od takich firm Tfu

Tak28Nie
Darek
Nazwa działu: BPO/SSC

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Tak10Nie1
Angie
Nazwa działu: BPO/SSC

Dokładnie , w tej firmie zgłaszałam wielokrotnie moja kandydaturę ale żadnej odpowiedzi nawet negatywnej . Mogli by chociaż odpisać ze nie sa zainteresowani . Ogłaszają się ciagle i nadal szukają ludzi z językami .

Tomasz N.

Tak6Nie2
Alicja
Nazwa działu: Inzynieria

Skoro zajmujecie się werbowaniem ludzi do pracy to najpierw sprawdźcie kogo werbujecie. Jakiś czas temu odbyłam rozmowę z jedną z waszych rekruterek, która była autentycznie wredna i mówiła bardzo chamskie teksty. Nie polecam.

Tak14Nie1

@Alicja

Droga Pani Alicjo. Prosimy o kontakt z naszym biurem, bardzo chcielibyśmy, aby wskazała Pani, osobę która zachowała się wobec Pani niekompetentnie. Staramy się nieustannie, by poziom naszej obsługi był na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nawiąże Pani lepszy kontakt z innym naszym rekruterem z naszej profesjonalnej kadry. Chętnie wysłuchamy opinii. Pozdrawiamy Cee Experts.

Tak4Nie1
Natalia

@Piwniczak @Janusz Pawlacz Trzeci Mroczny Wasze komentarze są nieco ironiczne - zupełnie niepotrzebnie. Jeśli posiadacie jakąś wiedzę na temat warunków pracy w CEE Experts, to powinniście się nią podzielić, a nie sobie z tego żartować. W związku z tym - czy macie nam coś do powiedzenia na wyżej wymieniony temat?

Janusz Pawlacz Trzeci Mroczny

Za mało żartów obrazkowych!

Tak2Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w CEE Experts?

Nike
Nazwa działu: Promocja, marketing, sprzedaż

Brak ofert dla znających języki ludzi z wysokimi kwalifikacjami. Tylko call center itp. :(

Tak20Nie

Nazwa działu: Promocja, marketing, sprzedaż
@Nike

Mamy wiele ofert pracy również dla wykwalifikowanej kadry, w różnych miastach, specjalnościach. Prosimy o śledzenie ofert pracy, może pojawi się oferta odpowiadająca Pana/Pani kwalifikacjom.

Gos
@CEE Experts by L.M. International Group

Proszę w takim razie o odpowiedź, na jakie oferty od Państwa może liczyć osoba po studiach humanistycznych, która jest od ponad 10 lat na rynku pracy, zna angielski i niemiecki na mocne C1 i do tej pory w pracy w pełnym wymiarze godzin najmniej zarabiała ok. 7 tys. brutto.

@Gos

Proszę skontaktować się bezpośrednio z biurem contact@ceeexperts.pl

Tak4Nie1
Wiktor
Nazwa działu: BPO/SSC

Słyszałem o firmie, że ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy rekrutacja jest ciężka?

@Wiktor

Jako dobry pracodawca, ciągle pracujemy na swoją dobrą opinię. Jako butik HR, obsługujemy partnerów biznesowych na jak najwyższym poziomie. Rekrutacja powinna być ciężka, aby właściwe osoby były na właściwych miejscach. Po za tym coś co przychodzi łatwo, często daje mało satysfakcji.

Rookie
Nazwa działu: Inzynieria

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

Tak29Nie

@Rookie

Dziękujemy Rookie za wyrażenie swojej opinii. Zawsze trzeba sprawdzić przed wysłaniem swoich danych osobowych agencję, której się swoje dane powierza. Przykro nam, że nie ma Pan zaufania do wspomnianych agencji i ma Pan złe doświadczenia. Na rynku pracy jak i każdym innym jest pełno nieuczciwych firm. Polecamy więc nasz butik HR lub bezpieczne poszukiwania lepszej posady na własną rękę.

studentka
Nazwa działu: BPO/SSC

Jestem na studiach i dzięki Cee Experts znalazłam pracę pozwalającą mi jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe w dużej firmie. Elastyczny czas pracy pozwala mi pogodzić obie te dziedziny. Polecam

@studentka

Dziękujemy za zaufanie.

Aktualność
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.
Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa.

W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Nazwa działu: BPO/SSC

Każda firma dla której rekrutujemy, zapewnia inne warunki, a atmosfera jak wiadomo w każdej firmie jest inna. Zawsze po przebytym procesie rekrutacji, jeśli warunki finansowe czy inne, nie będą dla Pani odpowiednie, nie ma obowiązku podjęcia pracy. Zapraszamy do aplikowania.

Zostaw opinię o CEE Experts by L.M. International Group - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie