Opinie o Green Capital S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Green Capital S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Green Capital S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Capital S.A. w Warszawa

Czy rotacja pracowników w Green Capital S.A. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 października na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Elżbieta

A jaki jest tak właściwie powód? wychodzi na to, że praca przy tych papierach zdaje się być niestety zbyt ciężka?

odchodzą SAMI

Franciszek
@były pracownik

A można wiedzieć z jakiego powodu ludzie się zwalniają? Firma jakoś stara się zapobiegać takim odejściom pracowników?

@Franciszek

Każde odejście pracownika jest stratą dla naszej firmy. Rotacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej firmie. Staramy się temu zapobiec ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Powody odejścia są różne czasami są to powody rodzinne, czasami znalezienie pracy bliżej miejsca zamieszkania. Pozdrawiam Rekruter

Hhhh

Sami odchodzą , duża rotacja w księgowości (aż jedna osoba, ) chyba daje do myślenia , Co moźna powiedzieć o firmie jak księgowa zmienia się co toku po zrobieniu sprawozdań finansowych dla wielu ich firm ?

Jakie godziny pracy obowiązują w Green Capital S.A.?

Zespoly pracują w jednym z dwóch wariantów 7.30 - 15.30 lub 8.00-16.00

Urszula
@Paweł

I od czego to zależy kto o której pracuje?

@Urszula

wariant do wyboru przez pracownika

Elżbieta
@Paweł

Można spytać tylko co zmienia ta różnica 30 minut? W jakim celu to?

@Elżbieta

Z pewnością osoby, które zawnioskowały o taki układ godzin mają w tym cel :) Pracodawca wprowadził "wcześniejsze" godziny na życzenie zespołu ;)

Zgadza sie

Jeśli ktoś chce się rozwijać, współkreować rynek, tworzyć i efektywnie pracować to Green Capital jest właściwym miejscem. Najlepsza firma w jakiej pracowałem, a mam juz za soba 23lata stażu pracy w różnych firmach. Jeśli ktoś chce być bierny i kombinować jak tu za wiele nie robić to nie polecam..szybko zostanie to zweryfikowane, a żale możliwe że wyleje na goworku jak to GC jest słabe pod każdym względem????

@Marek

potwierdzam - to nie jest przechowalnia a dla chcących szanse rozwoju są bardzo duże

Irena
@Marek

Wow, naprawdę ciekawa opinia na tym forum. Jednak chciałabym dopytać o ten watek rozwoju. Nie chodzi mi o stanowisko. Ale o rozwój finansowy. Można tu dostać regularne podwyżki i rozwijać swoją pensję? Tutaj pod tym kątem firma też pozwala na uzyskiwanie lepszej pensji ale też lepszych premii?

@Irena

Dzień dobry, Ireno wzrost pensji i premii jest uzależniony od Twojej pracy a także stopnia zaangażowania pracownika w projekty. Staramy się zawsze nagradzać osoby które wyróżniają się na tle innych. Pozdrawiam Rekruter ;)

Racja

Bardzo solidna firma. Zespół młody, dynamiczny, kreatywny i wpierajacy siebie nawzajem. Firma kreuje rynek energii odnawialnej w Polsce. Wymyśla i wprowadza regularnie nowe rozwiazania i praktyki. Dla klientów mikroinstalacji oferuje bardzo solidne podzespoły, fachowa realizacje i gwarancje 10letnia na całość realizacji. Tylko 2 firmy na rynku oferuja obecnie taka gwarancje. W farmach fotowoltaicznych uczestniczy od poczatku rynku w Polsce, bujac jedne z pierwszych farm PV. Obecnie ma na koncie kilkadziesiat zrealizowanych inwestycji wielkopowierzchniowych farm PV oraz ponad 100 kolejnych lokalizacji w przygotowaniach. Polecam wspołprace!

@Michał

Pracuje i potwierdzam:)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Green Capital S.A. na stanowisko Zatrudnimy murazrza -cieślę? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Szanowny Panie/Pani, Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią na temat naszej firmy. Cenimy wszystkie opinie i dążymy do rozwiązania wszelkich problemów zgłaszanych przez naszych obecnych i byłych pracowników. Po dokładnym przeanalizowaniu Pana/Pani komentarza uważamy jednak, że konieczne jest udzielenie kilku wyjaśnień, aby zapewnić dokładne zrozumienie naszej firmy, ponieważ przedstawiony przez Pana/Panią obraz firmy jest w wielu elementach nieprawdziwy, nie znajduje potwierdzenia w naszych danych i wygląda na bardzo subiektywny. Wszystko wyjaśniamy poniżej. Bardzo nam przykro, że miał Pan/Pani negatywne doświadczenia, ale chcielibyśmy odnieść się do punktów, które Pan/Pani poruszył(a). Jesteśmy dumni z naszych działań reklamowych i potencjału, który posiadamy. Nasz zespół zarządzający pracuje wspólnie, a decyzje nie są podejmowane wyłącznie przez Prezesa. Zawsze zachęcamy do otwartej dyskusji i cenimy różnorodne perspektywy w naszej organizacji. W odniesieniu do Pana/Pani komentarza dotyczącego zwalniania lub odejścia osób o odmiennych poglądach, zapewniamy, że dążymy do tworzenia wspierającego i integracyjnego środowiska pracy. Wierzymy w konstruktywną rozmowę i współpracę w celu osiągnięcia sukcesu firmy. Choć nie możemy komentować konkretnych sytuacji bez dodatkowych informacji, zapewniamy, że decyzje nie są oparte na osobistych poglądach, lecz wynikają z holistycznego rozważenia różnych czynników. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, dążymy do zapewnienia konkurencyjnych pakietów wynagrodzeń, które odzwierciedlają umiejętności, doświadczenie i standardy rynkowe. Regularnie przeglądamy naszą strukturę wynagrodzeń, aby zapewnić uczciwość i zadowolenie wśród naszych pracowników. Nawiązując do wskaźnika rotacji pracowników, podane przez Pana/Panią liczby są zdecydowanie zbyt wysokie, ponieważ rotacja jest na o wiele niższym poziomie. Ciągle pracujemy nad poprawą retencji pracowników i zaangażowania. Cenimy naszych pracowników i ich wkład w rozwój naszej firmy, a także oferujemy różne możliwości rozwoju zawodowego i awansu. Przy tak licznej kadrze pracowniczej oraz aktualnym rynku musimy wiedzieć, że zawsze wystąpi jakaś rotacja, jednak jest to standardowe zjawisko w każdej firmie. Doceniamy Pana/Pani ostrzeżenie dla osób rozważających dołączenie do naszej firmy. Jednak zachęcamy przyszłych kandydatów do przeprowadzenia własnych osądów i rozmowy z naszymi obecnymi pracownikami, aby uzyskać wszechstronne zrozumienie naszego środowiska pracy, kultury i możliwości. Stale dążymy do stworzenia pozytywnego i satysfakcjonującego środowiska pracy dla naszych pracowników.

Aleksandra

Cześć, przyszłam zapytać o pracę z oferty Specjalista ds. księgowości. W ogłoszeniu jest napisane, że preferują „głównie” pracę stacjonarną. To czy możliwe jest wzięcie pracy do domu albo przychodzenie do biura tylko w określone dni?

@Aleksandra

Dzień dobry, Pani Aleksandro nie ukrywamy że zależy nam na osobie która jest gotowa na pracę stacjonarną w biurze w Aleksandrowie Kujawskim głównie z uwagi na szybszy przepływ informacji a także etap wdrożenia w nowe obowiązki. Później jak najbardziej rozważamy częściową pracę zdalną. Wszystko pozostaje kwestią indywidualnych ustaleń podczas rozmów rekrutacyjnych i finalnego zatrudnienia pracownika. Zachęcamy do aplikowania ;) Pozdrawiam Rekruter

Aleksander

Co do samej specyfiki pracy to zdecydowanie mogę polecić. Praca w 100% projektowa, brak monotononii. Zdecydowana orientacja na wyniki pracowników co jest dużym czynnikiem motywacyjnym. Miejsce pracy to stacjonarnie tak właściwie cała Polska - w roli terenowaca. Poza tym stacjonarne biura głównie w Aleksandrowie oraz Toruniu, jak i praca zdalna na plus. Model biznesowy i rodzaj działalności firmy jest na pewno czynnikiem zachęcającym, ponieważ Green Capital działa na rzecz wprowadzanie zielonej energii do naszych mieszkań i domów, organizują warsztaty informacyjne oraz z tego co wiem są obecni na różnych targach gdzie też głoszą swoją misję. Na ten moment wiele osób w Polsce myśli zbyt mało postępowo i boją się czystej energii, ale wierzę, że ta firma dołoży cegiełkę w zmianie tego myślenia oraz przybliży nasz kraj do standardów zachodnich. Zważając na niektóre inne opinie jest to normalne, że znajdą się osoby, które są sfrustrowane np. ze względu na zwolenie lub znajdą się opinie ewidentnie pisane przez firmy konkurencyjne. Każdy może przyjść i napisać co chce, ale merytoryczną opinię zawsze każdy będzie w stanie wydać sam, bo o to właśnie chodzi, żeby podejść obiektywnie do tematu i przedstawić dobre i złe strony. (usunięte przez administratora)

Karol
@Aleksander

Zdecydowanie się zgadzam i polecam.

eeee
@Aleksander

popracuj pół roku i się wypowiedz, skontaktuj sie z poprzednimi pracownikami i dopytaj o taką dużą rotacje

@Aleksander

Dziękujemy za miłe słowa i życzymy samych sukcesów!

@eeee

W naszym zespole jest wielu pracowników pracujących po kilka lat +. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej i zatrudniamy coraz więcej osób. Rotacja, nie jest nadzwyczajna. Mamy pracowników, którzy pracują z nami już wiele lat, od czasu do czasu zdążają się osoby, które po prostu się nie sprawdzą, albo odchodzą do konkurencji, to jest normalne. Taki mamy rynek i jesteśmy na to przygotowani. Pracownikom zapewniamy m.in. umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach, telefon służbowy, komputer, w niektórych przypadek samochód - są to podstawowe rzeczy, które zapewniają wysoki standard, nie jest to normom w każdej firmie.

aaa
@Green Capital S.A.

a ilu pracowników pracuje już przez wiele lat? ....... Prezes i kto.........................................? Rotacja b.duza

@aaa

Dzień dobry, zdecydowana większość spośród kilkudziesięciu pracowników pracuje z nami od dawna. Rotacja nie jest nadzwyczajna.

@Aleksander

Pracuje w GC i potwierdzam. Świetna firma.

Jarosław
@Marek

Od jak dawna tu pracujesz? Można liczyć na awans? Jeśli tak, to po jakim czasie mniej więcej? :)

A czy w każdym dziale jest taka atmosfera? Aktulanie potrzebują księgowej i rozważam apikowanie do nich.

Przemek

1/1 Opinia podzielona na dwa wątki. Dzień dobry! p. Henryk pisze że taki spokój, a wiec p. Henryku i droga reszto myśląca o zawodowym związaniu się z GC, kilka słów ode mnie o "firmie". Green Capital, pod adresem warszawskim nic się nie dzieje, podany na potrzeby KRS, i do tego aby „dobrze” wyglądało na umowach które będziesz podpisywać, spółka akcyjna powołana dokładnie w tym samym celu- nic poza tym, ot żeby ładnie i dobrze wyglądało, na papierze oczywiście. Dodatkowo „udziałowiec” w spółce zarejestrowany na Cyprze, wiadomo z jakich powodów . Kapitał zakładowy na minimalnym poziome wymaganym przez prawo aby móc taką spółkę założyć. Warto przejrzeć KRS, i sprawozdania finansowe. Cała działalność prowadzona w Aleksandrowie Kujawskim. Praca, warunki, itp. Skupie się na stanowisku osoby pracującej w terenie, non stop ukazują się ogłoszenia rekrutacyjne, dotyczące przeróżnych stanowisk, tak przynajmniej się wydaje, natomiast jedyne co się zmienia to opis/nazwa stanowiska, np. przedstawiciel handlowy, handlowiec branży rolniczej, teraz zdaje się jest Przedstawiciel ds. ekspansji inwestycji wielkopowierzchniowych - farm fotowoltaicznych ( no żesz lepiej tego nie mógł wymyśleć), i tak w kółko. Na rozmowę rekrutacyjną jeżeli zdecydujesz się w niej wziąć udział bez względu na to skąd jesteś zostaniesz zaproszony/a do „biura” w Aleksandrowie Kujawskim, małe miasteczko niedaleko Ciechocinka, jeżeli jedziesz z drugiego końca Polski możesz się nieco rozczarować. Biuro to z resztą zdecydowanie za dużo powiedziane, GC wynajmuje kilka pokoi w kamienicy (samozwańczy lider branży ???????? ????) Na stanowisku jak to GC nazywa „terenowca” duża rotacja, ludzie się zwalniają, odchodzą, albo wręcz uciekają. Z ciekawszych sytuacji, chłopak został zwolniony po dwóch tygodniach od rozpoczęcia pracy, powód? Pan kierownik poczuł że chyba to jednak jest nie to, nie ma fal, itp. i się nie dogadają, chłopak można powiedzieć że nawet nie zaczął na dobre pracy… Podobnych przykładów jest wiele. Jeżeli chodzi o standardy panujące w firmie, green nie odrobił pracy domowej i oferuje standardy sprzed min. 10 lat, mała zaściankowa stwarzająca pozory firma, nie szanująca ludzi, nie oferująca nic poza niezbędnym, ale to niezbędnym minimum. Jegomość który odpowiada za ludzi pracujących w terenie z m.in. rolnikami, miota się, rzuca, coś tam próbuje zmieniać, ale ciężko zmieniać rzeczy o których nie ma się bladego pojęcia, o kompetencjach potrzebnych do tego nie wspominam. Co do narzędzi potrzebnych do pracy oferowanych przez GC, telefon z limitem do wykorzystania na rozmowy prywatne ponad abonament 5pln, tak 5pln, z zastrzeżeniem że rozliczą Cię z bilingu, laptop, samochód biała po flotowa Kia cee’d w najuboższej wersji wyposażenia, 1.4 Pb+LPG, wraz z GPS w pakiecie. GPS stale sprawdzany, auto oklejone, wygląda jak słup ogłoszeniowy. Teraz moim zdaniem hit, auta możesz używać do celów prywatnych, jednakże wiąże się to ze zryczałtowaną opłatą 250pln/msc z limitem 300km na miesiąc, tak dobrze czytasz 250pln za możliwość przejechania oklejonym gruzem średnio 10km dziennie w miesiącu. Przekroczysz limit kilometrowy płacisz dodatkowo za każdy przejechany kilometr.

eeee
@Przemek

Zgadzam się w pełni, wyzysk, minimum i zaściankowość

Były pracownik Paweł
@Przemek

Zgadzam się w z Przemkiem w 100% . Można by pisać duuuużo nad tym w jaki sposób podchodzą do pracowników (przynajmniej nowych). Totalny KIBEL.

@Przemek

Drogi Panie Przemku, firma prowadzi działalność na terenie całej Polski, biura mamy (w kolejności od największej) w Aleksandrowie Kujawskim, Toruniu oraz Warszawie. Rzeczywiście większość pracowników znajduje się na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej i zatrudniamy coraz więcej osób. Rotacja, nie jest nadzwyczajna. Mamy pracowników, którzy pracują z nami już wiele lat, od czasu do czasu zdążają się osoby, które po prostu się nie sprawdzą, albo odchodzą do konkurencji, to jest normalne. Taki mamy rynek i jesteśmy na to przygotowani. Pracownikom zapewniamy m.in. umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach, telefon służbowy, komputer, w niektórych przypadek samochód - są to podstawowe rzeczy, które zapewniają wysoki standard, nie jest to normom w każdej firmie.

@Paweł

Zdajemy sobie sprawę z tego, że forum bardzo często jest używane przez byłych pracowników, którzy np. nie sprawdzili się w swojej roli. Tego nie ominiemy, za to chętnie odpowiemy na każde uwagi i powiemy jak wygląda stan faktyczny.

@Były pracownik Paweł

Każdy zatrudniany przez nas pracownik z założenia jest pracownikiem, którego chcemy pozostawić w naszym zespole na dłuższy okres, najlepiej na czas nieokreślony. Niestety zdażają się sytuacje gdy nowe osoby zrobiły wrażenie swoim CV oraz swoją osobą, a w pracy z zespołem całkowicie się nie sprawdziły. Najpierw kierownicy zespołu konsultują napotkane problemy z pracownikiem w celu poprawy, jeżeli poprawa nie następuje naturalną rzeczą jest podziękowanie takiemu pracownikowi.

Marian
@Green Capital S.A.

Mieliście biuro w Toruniu którego już nie ma, więc proszę mnie nie kłamać

@Marian

Dzień dobry, wpis powstał już jakiś czas temu oraz odpowiedź jest jak najbardziej prawdziwa. Aktualnie pracowników z Torunia przenieśliśmy do Aleksandrowa Kujawskiego, a otwarcie kolejnych biur w innych częściach Polski mamy w planach.

Mam znajomych pracujących u Państwa, czy przewidują Państwo jakąś większą rekrutację w najbliższym czasie?

@Kandydat

Na bieżąco otwieramy nowe pozycje. Polecamy śledzić nasz profil w Pracuj.pl, LinkedIn oraz Facebook, tam zawsze o tym informujemy.

@Kandydat

Tak. Aktulanie poszukujemy pracowników zarówno do pracy biurowej jak i działania w terenie. Zachęcam do wysłania CV do naszej firmy na adres biuro@greencapitalsa.com lub zglosznia sie poprzez ogłoszenia widniejące w sieci:)

Izabela
@Michał

Czy osoby bez doświadczenia również mogą podesłać swoje CV i aplikować na któreś ze wspomnianych stanowisk? :) Jakie są konieczne wymagania, które trzeba spełniać, by dostać się do pracy w Green Capitalu? Czy każdy ma szansę?

Magda

Pracowałam w administracji w Toruniu i pozytywnie oceniam prace naszego zespołu, Mieliśmy bardzo zgrany team, przyjazna atmosfera. Przez zmianę siedziby na Aleksandrów byłam zmuszona zrezygnować z pracy, odległość stała się sporym minusem. Niemniej jednak dobrze wspominam czas w gc :)

@Magda

Dziękujemy bardzo za tą opinię :) Mamy nadzieję, że razem z rozwojem firmy uda nam się pojawić w nowych lokalizacjach w Polsce.

Szczerze polecam, firma wyraźnie ma na siebie pomysł i kreuje rynek OZE w Polsce. Specjalizuje sie w przygotowaniu projektów farm fotowoltaicznych oraz witrowych, budowie i dalszej eksploatacji tych farm. Oprócz rozwoju biznesu Green Capital S.A. promuje i organizuje eventy mające na celu ochronę środowiska oraz podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Np. poprzez akcje zbierania śmieci, czy chociażby przekazy informacyjne jak możemy dbać o planete na social mediach. Fajnie być na pokładzie "GC" i współtworzyć nowoczesną firmę :D

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Green Capital S.A.?

Geniusz

wynagrodzenie za co?

Całe wynagrodzenie wpływa co miesiąc w terminie na konto pracowników.

Raczej przed terminem ;)

Maria

Super obsługa i podejście do klienta. Osoby, z którymi miałam styczność były bardzo pomocne i cierpliwie wszystko tłumaczyły. Wszystko oceniam na plus.

@Maria

Dziękujemy za Twoją opinię, zapraszamy do kontaktu również w przyszłości.

Dr Mix

Porażka, produkt drogi, kupowany w hurtowniach, wycena z kosmosu, generalnie, przerost formy nad treścią. W ciągu 3 miesięcy, kiedy przymierzałem się do instalacji, przyjechało 3 różnych doradców, taką mają rotację wśród ludzi. Boję się interesów z takimi firmami - widmami.

Stefan
@Dr Mix

Taka lokalna firemka jakich wiele. Oferta może dobra na Toruń. Gdzie indziej nie wytrzymuje konkurencji. Jeden z przedstawicieli nie umiał zdania przez telefon sklecić.60 dni na realizację to porażka.

Geniusz
@Stefan

Montaż instalacji odbywa się w ciągu max 10 dni. Nie ma sytuacji, żeby montaż odbywał się w podanym przez @Dr Mix terminie.

Modo
@Dr Mix

Green Capital istnieje na rynku od kilku lat i ma się bardzo dobrze więc chyba widmem nie jest :)

Dr Max
@Dr Mix

To opinia to jest jakiś żart, wymyśliłeś to czy pomyliłeś firmy? Już wielokrotnie korzystałem z ich usług i nie mam nic do zarzucenia. Zdecydowanie mogę polecić.

@Modo

Potwierdzamy widmem nie jesteśmy :) W razie czego zapraszamy do odwiedzenia nas lub kontaktu telefonicznego/mailowego. Od wielu lat działamy nieprzerwalnie i rozwijamy się z roku na rok tworząc wiele projektów dla naszych zadowolonych klientów.

@Dr Max

Dziękujemy za polecenie.

@Dr Mix

Montaż instalacji odbywa się w terminie max 10 dni. Nie ma możliwości, żeby montaż odbywał się w podanym wyżej terminie.

Kilka lat temu robili projekt farmy dla mojej firmy, zdecydowanie mogę polecić. Dobra współpraca i zadowalajaca wycena.

@Nowy

Dziękujemy za tą opinię. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i zapraszamy ponownie!

Dziękujemy za Twoją opini.ę

Sebi

Flota nie różni się niczym szczególnym od floty innych firm. Wszystkie auta są max 2 letnie, na bieżąco serwisowane. Ładnie obrendowane więc nie ma się do czego przyczepić.

Kuba
@Sebi

Dokładnie!

@Sebi

Dokładnie zgadzamy się z tą opinią. Posiadamy również całą dokumentację naszej floty oraz każdy pojazd jest regularnie serwisowany. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Przemek

2/2 Co do samego ogłoszenia…. Jeżeli przeczytałeś wymagania dotyczące obecnej rekrutacji na stanowisko „Przedstawiciel ds. ekspansji inwestycji wielkopowierzchniowych - farm fotowoltaicznych”, i je spełniasz, uwierz mi szkoda Twojego czasu, i energii. „Oferujemy” w ogłoszeniu też mocno się rozjeżdża, ale to właśnie całe GC, najciekawsze poniżej: • zapewniamy szkolenie pozwalające na osiąganie bardzo dobrych wyników pracy- bzdura, spędzisz min trzy dni w Aleksandrowie ,poznając geoportal, jeżeli nie miałeś/ałaś wcześniej z nim styczności, reszta wychodzi w praniu. Jeżeli coś nie było dopowiedziane na początku a później wyjdzie to podczas codziennej pracy w terenie, p. kierownik i tak będzie Ci wmawiał że omawiał to podczas waszego spotkania, dotyczy to najczęściej całego rdoś-ia. Na pewno nie nazwałbym tego szkoleniem. Po tej części lecisz na kolejne min trzy dni w teren z kimś kto już po nim jeździ ciut dłużej niż Ty ????. Zanim zaczniesz osiągać te bardzo dobre wyniki, o których mowa w ogłoszeniu pewnie sam się zwolnisz, albo zostaniesz zwolniony za jakąś bzdurę. • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży OZE, z wieloletnim doświadczeniem- z tym liderem to prenia poniosła ułańska fantazja, cóż papier wszystko przyjmie, jedyną dynamikę którą osobiście miałem możliwość zaobserwować to ta w dziale kadr, no tam to można by drzwi obrotowe wstawić. • atrakcyjny i jasny system wynagrodzeni, możliwość rozwoju i awansu- atrakcyjny może jak na warunki lokalne, nic poza tym. System premiowy to jedno, system ocen sfinalizowanych umów to drugie, ten jest tylko i wyłącznie w głowie kierownika, zasady kompletnie nie jasne, brak transparentności, a w zasadzie nie znane nikomu prócz niego. • pakiet socjalny- kolejna bzdura! W GC nie istnieje żaden pakiet socjalny, nie ma kompletnie nic. Podsumowując krótko Green Capital, jeżeli masz ochotę przekonać się na własnej skórze jak to wygląda, aplikuj, w innym przypadku daj sobie spokój, ponieważ nikt Ci tyle nie da co Ci prezes z „kierownikiem” na rozmowie rekrutacyjnej obieca, a później niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj.

@Przemek

Powtórzę się - Niestety wiem kto napisał tą opinię i jest to idealne podsumowanie tego forum. Ludzie piszący tu atakują firmy, ponieważ są sfrustrowani np. zwolnieniem. Akurat w tym przypadku nie dziwie się zwoleniania tak nieporadnego pracownika. Jak ktoś nie potrawfi dobrze pracować to czemu firma ma się z nim dłużej wiązać i dawać mu możliwość rozwoju? Na rynku jest wielu pracowników tylko czekających na taką pozycję. Standardy które są opisane są zdecydowanie zaniżone, a te panujące w firmie są bardzo dobre w prówaniniu z innymi firmami w regionie.

@Przemek

Dziękujemy za opinię. Wszystkie informacje, które podajemy w naszych ogłoszeniach są prawdziwe, a pracownikom zapewniamy wysoki standard zatrudnienia oraz optymalne warunki pracy.

Nie ma fal z drewa.....

Dzień dobry. Zostaw merytoryczną opinie - pomyślałem z przyjemnością, może to uchroni przyszłych pracowników przed skazą w CV. Bałagan, wszystko planowane na kolanie, zmiany cenników bo braki bo nie współpracują już z daną hurtownia, system CRM Lovo porażka. Zarządzanie na poziomie "Nie ma fal". Kasy nie płacą , nie rozliczają się w terminie.Nie polecam, pracuje na rynku od dwóch lat, również na stanowisku kierowniczym i nie wytrzymałem w tej firmie miesiąca jako doradca bo musiałem się sprawdzić - zarobić na stanowisko kierownika (okres 3 miesięcy lub 30 KWp). Szkolenie w biurze 3 godziny i do sprzedaży w teren...Firma z doświadczeniem w mikro instalacjach od lipca 2020 - doświadczenie na poziomie podłogi...lepiej morza ale bez fallll........wszystko funkcjonuje jak nazwisko Pan Krajowego Kierownika

Bele
@Nie ma fal z drewa.....

Ale jak to nie płacą? Nie zapłacili Tobie czy tak słyszałeś? Pytam bo napisałeś że nie przepracowałeś tam nawet miesiąca ;) a 30 KW do dużo czy nie?

@Nie ma fal z drewa.....

Drogi Użytkowniku, firma Green Capital zajmuje się głównie budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych. Mikroinstalacje jest to dodatkowy segment, którym się zajmujemy. Zmiany w cennikach są standardowe tym bardziej w aktualnych czasach, gdy niektóre podzespoły są mniej lub bardziej dostępne. Nigdy nie zdążyło się nam nieterminowe wypłacenie wynagrodzeń. Zawsze pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas w terminie jaki jest zawarty w umowie.

@Bele

Możemy zapewnić, że nigdy nie zdążyło się nam nieterminowe wypłacenie wynagrodzeń. Zawsze pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas w terminie jaki jest zawarty w umowie. A podana wartość przez użytkownika wyżej została wymyślona, nie praktykujemy takich rzeczy. Oczywiście pracownicy otrzymują konkretne targety do spełnienia, a w okresie próbnym nowi pracownicy przede wszystkim się wdrażają.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Capital S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Green Capital S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Capital S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Capital S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Capital S.A.
4.1/5 Na podstawie 23 ocen.

Green Capital S.A.