Green Capital S.A.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Green Capital S.A.

Aleksander
 Rekomendacja

Co do samej specyfiki pracy to zdecydowanie mogę polecić. Praca w 100% projektowa, brak monotononii. Zdecydowana orientacja na wyniki pracowników co jest dużym czynnikiem motywacyjnym. Miejsce pracy to stacjonarnie tak właściwie cała Polska - w roli terenowaca. Poza tym stacjonarne biura głównie w Aleksandrowie oraz Toruniu, jak i praca zdalna na plus. Model biznesowy i rodzaj działalności firmy jest na pewno czynnikiem zachęcającym, ponieważ Green Capital działa na rzecz wprowadzanie zielonej energii do naszych mieszkań i domów, organizują warsztaty informacyjne oraz z tego co wiem są obecni na różnych targach gdzie też głoszą swoją misję. Na ten moment wiele osób w Polsce myśli zbyt mało postępowo i boją się czystej energii, ale wierzę, że ta firma dołoży cegiełkę w zmianie tego myślenia oraz przybliży nasz kraj do standardów zachodnich. Zważając na niektóre inne opinie jest to normalne, że znajdą się osoby, które są sfrustrowane np. ze względu na zwolenie lub znajdą się opinie ewidentnie pisane przez firmy konkurencyjne. Każdy może przyjść i napisać co chce, ale merytoryczną opinię zawsze każdy będzie w stanie wydać sam, bo o to właśnie chodzi, żeby podejść obiektywnie do tematu i przedstawić dobre i złe strony. (usunięte przez administratora)

Rekomendacja

Bardzo solidna firma. Zespół młody, dynamiczny, kreatywny i wpierajacy siebie nawzajem. Firma kreuje rynek energii odnawialnej w Polsce. Wymyśla i wprowadza regularnie nowe rozwiazania i praktyki. Dla klientów mikroinstalacji oferuje bardzo solidne podzespoły, fachowa realizacje i gwarancje 10letnia na całość realizacji. Tylko 2 firmy na rynku oferuja obecnie taka gwarancje. W farmach fotowoltaicznych uczestniczy od poczatku rynku w Polsce, bujac jedne z pierwszych farm PV. Obecnie ma na koncie kilkadziesiat zrealizowanych inwestycji wielkopowierzchniowych farm PV oraz ponad 100 kolejnych lokalizacji w przygotowaniach. Polecam wspołprace!

Foton
Klient

Zdecydowanie polecam tą firmę za ich szybką realizację i profesjonalizm.

Karol
@Aleksander

Zdecydowanie się zgadzam i polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Green Capital S.A. zatrudnia studentów?

Przemek

1/1 Opinia podzielona na dwa wątki. Dzień dobry! p. Henryk pisze że taki spokój, a wiec p. Henryku i droga reszto myśląca o zawodowym związaniu się z GC, kilka słów ode mnie o "firmie". Green Capital, pod adresem warszawskim nic się nie dzieje, podany na potrzeby KRS, i do tego aby „dobrze” wyglądało na umowach które będziesz podpisywać, spółka akcyjna powołana dokładnie w tym samym celu- nic poza tym, ot żeby ładnie i dobrze wyglądało, na papierze oczywiście. Dodatkowo „udziałowiec” w spółce zarejestrowany na Cyprze, wiadomo z jakich powodów . Kapitał zakładowy na minimalnym poziome wymaganym przez prawo aby móc taką spółkę założyć. Warto przejrzeć KRS, i sprawozdania finansowe. Cała działalność prowadzona w Aleksandrowie Kujawskim. Praca, warunki, itp. Skupie się na stanowisku osoby pracującej w terenie, non stop ukazują się ogłoszenia rekrutacyjne, dotyczące przeróżnych stanowisk, tak przynajmniej się wydaje, natomiast jedyne co się zmienia to opis/nazwa stanowiska, np. przedstawiciel handlowy, handlowiec branży rolniczej, teraz zdaje się jest Przedstawiciel ds. ekspansji inwestycji wielkopowierzchniowych - farm fotowoltaicznych ( no żesz lepiej tego nie mógł wymyśleć), i tak w kółko. Na rozmowę rekrutacyjną jeżeli zdecydujesz się w niej wziąć udział bez względu na to skąd jesteś zostaniesz zaproszony/a do „biura” w Aleksandrowie Kujawskim, małe miasteczko niedaleko Ciechocinka, jeżeli jedziesz z drugiego końca Polski możesz się nieco rozczarować. Biuro to z resztą zdecydowanie za dużo powiedziane, GC wynajmuje kilka pokoi w kamienicy (samozwańczy lider branży ???????? ????) Na stanowisku jak to GC nazywa „terenowca” duża rotacja, ludzie się zwalniają, odchodzą, albo wręcz uciekają. Z ciekawszych sytuacji, chłopak został zwolniony po dwóch tygodniach od rozpoczęcia pracy, powód? Pan kierownik poczuł że chyba to jednak jest nie to, nie ma fal, itp. i się nie dogadają, chłopak można powiedzieć że nawet nie zaczął na dobre pracy… Podobnych przykładów jest wiele. Jeżeli chodzi o standardy panujące w firmie, green nie odrobił pracy domowej i oferuje standardy sprzed min. 10 lat, mała zaściankowa stwarzająca pozory firma, nie szanująca ludzi, nie oferująca nic poza niezbędnym, ale to niezbędnym minimum. Jegomość który odpowiada za ludzi pracujących w terenie z m.in. rolnikami, miota się, rzuca, coś tam próbuje zmieniać, ale ciężko zmieniać rzeczy o których nie ma się bladego pojęcia, o kompetencjach potrzebnych do tego nie wspominam. Co do narzędzi potrzebnych do pracy oferowanych przez GC, telefon z limitem do wykorzystania na rozmowy prywatne ponad abonament 5pln, tak 5pln, z zastrzeżeniem że rozliczą Cię z bilingu, laptop, samochód biała po flotowa Kia cee’d w najuboższej wersji wyposażenia, 1.4 Pb+LPG, wraz z GPS w pakiecie. GPS stale sprawdzany, auto oklejone, wygląda jak słup ogłoszeniowy. Teraz moim zdaniem hit, auta możesz używać do celów prywatnych, jednakże wiąże się to ze zryczałtowaną opłatą 250pln/msc z limitem 300km na miesiąc, tak dobrze czytasz 250pln za możliwość przejechania oklejonym gruzem średnio 10km dziennie w miesiącu. Przekroczysz limit kilometrowy płacisz dodatkowo za każdy przejechany kilometr.

eeee
 Problem
@Przemek

Zgadzam się w pełni, wyzysk, minimum i zaściankowość

Paweł

Były pracownik Paweł
@Przemek

Zgadzam się w z Przemkiem w 100% . Można by pisać duuuużo nad tym w jaki sposób podchodzą do pracowników (przynajmniej nowych). Totalny KIBEL.

@Przemek

Drogi Panie Przemku, firma prowadzi działalność na terenie całej Polski, biura mamy (w kolejności od największej) w Aleksandrowie Kujawskim, Toruniu oraz Warszawie. Rzeczywiście większość pracowników znajduje się na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej i zatrudniamy coraz więcej osób. Rotacja, nie jest nadzwyczajna. Mamy pracowników, którzy pracują z nami już wiele lat, od czasu do czasu zdążają się osoby, które po prostu się nie sprawdzą, albo odchodzą do konkurencji, to jest normalne. Taki mamy rynek i jesteśmy na to przygotowani. Pracownikom zapewniamy m.in. umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach, telefon służbowy, komputer, w niektórych przypadek samochód - są to podstawowe rzeczy, które zapewniają wysoki standard, nie jest to normom w każdej firmie.

@Paweł

Zdajemy sobie sprawę z tego, że forum bardzo często jest używane przez byłych pracowników, którzy np. nie sprawdzili się w swojej roli. Tego nie ominiemy, za to chętnie odpowiemy na każde uwagi i powiemy jak wygląda stan faktyczny.

@Były pracownik Paweł

Każdy zatrudniany przez nas pracownik z założenia jest pracownikiem, którego chcemy pozostawić w naszym zespole na dłuższy okres, najlepiej na czas nieokreślony. Niestety zdażają się sytuacje gdy nowe osoby zrobiły wrażenie swoim CV oraz swoją osobą, a w pracy z zespołem całkowicie się nie sprawdziły. Najpierw kierownicy zespołu konsultują napotkane problemy z pracownikiem w celu poprawy, jeżeli poprawa nie następuje naturalną rzeczą jest podziękowanie takiemu pracownikowi.

Marian Nowy wpis
@Green Capital S.A.

Mieliście biuro w Toruniu którego już nie ma, więc proszę mnie nie kłamać

Nowy wpis

@Marian

Dzień dobry, wpis powstał już jakiś czas temu oraz odpowiedź jest jak najbardziej prawdziwa. Aktualnie pracowników z Torunia przenieśliśmy do Aleksandrowa Kujawskiego, a otwarcie kolejnych biur w innych częściach Polski mamy w planach.

Aleksander

Karol
@Aleksander

Zdecydowanie się zgadzam i polecam.

eeee
@Aleksander

popracuj pół roku i się wypowiedz, skontaktuj sie z poprzednimi pracownikami i dopytaj o taką dużą rotacje

@Aleksander

Dziękujemy za miłe słowa i życzymy samych sukcesów!

@eeee

W naszym zespole jest wielu pracowników pracujących po kilka lat +. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej i zatrudniamy coraz więcej osób. Rotacja, nie jest nadzwyczajna. Mamy pracowników, którzy pracują z nami już wiele lat, od czasu do czasu zdążają się osoby, które po prostu się nie sprawdzą, albo odchodzą do konkurencji, to jest normalne. Taki mamy rynek i jesteśmy na to przygotowani. Pracownikom zapewniamy m.in. umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach, telefon służbowy, komputer, w niektórych przypadek samochód - są to podstawowe rzeczy, które zapewniają wysoki standard, nie jest to normom w każdej firmie.

aaa
@Green Capital S.A.

a ilu pracowników pracuje już przez wiele lat? ....... Prezes i kto.........................................? Rotacja b.duza

Nowy wpis

@aaa

Dzień dobry, zdecydowana większość spośród kilkudziesięciu pracowników pracuje z nami od dawna. Rotacja nie jest nadzwyczajna.

Kandydat

Mam znajomych pracujących u Państwa, czy przewidują Państwo jakąś większą rekrutację w najbliższym czasie?

@Kandydat

Na bieżąco otwieramy nowe pozycje. Polecamy śledzić nasz profil w Pracuj.pl, LinkedIn oraz Facebook, tam zawsze o tym informujemy.

@Kandydat

Tak. Aktulanie poszukujemy pracowników zarówno do pracy biurowej jak i działania w terenie. Zachęcam do wysłania CV do naszej firmy na adres biuro@greencapitalsa.com lub zglosznia sie poprzez ogłoszenia widniejące w sieci:)

Izabela
@Michał

Czy osoby bez doświadczenia również mogą podesłać swoje CV i aplikować na któreś ze wspomnianych stanowisk? :) Jakie są konieczne wymagania, które trzeba spełniać, by dostać się do pracy w Green Capitalu? Czy każdy ma szansę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Green Capital S.A. na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych – farmy fotowoltaiczne? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Magda

Pracowałam w administracji w Toruniu i pozytywnie oceniam prace naszego zespołu, Mieliśmy bardzo zgrany team, przyjazna atmosfera. Przez zmianę siedziby na Aleksandrów byłam zmuszona zrezygnować z pracy, odległość stała się sporym minusem. Niemniej jednak dobrze wspominam czas w gc :)

@Magda

Dziękujemy bardzo za tą opinię :) Mamy nadzieję, że razem z rozwojem firmy uda nam się pojawić w nowych lokalizacjach w Polsce.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Green Capital S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Michał

Szczerze polecam, firma wyraźnie ma na siebie pomysł i kreuje rynek OZE w Polsce. Specjalizuje sie w przygotowaniu projektów farm fotowoltaicznych oraz witrowych, budowie i dalszej eksploatacji tych farm. Oprócz rozwoju biznesu Green Capital S.A. promuje i organizuje eventy mające na celu ochronę środowiska oraz podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Np. poprzez akcje zbierania śmieci, czy chociażby przekazy informacyjne jak możemy dbać o planete na social mediach. Fajnie być na pokładzie "GC" i współtworzyć nowoczesną firmę :D

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Green Capital S.A.?

Geniusz

wynagrodzenie za co?

@Pytanie

Całe wynagrodzenie wpływa co miesiąc w terminie na konto pracowników.

Raczej przed terminem ;)

Maria
Klient

Super obsługa i podejście do klienta. Osoby, z którymi miałam styczność były bardzo pomocne i cierpliwie wszystko tłumaczyły. Wszystko oceniam na plus.

@Maria

Dziękujemy za Twoją opinię, zapraszamy do kontaktu również w przyszłości.

Dr Mix
Klient

Porażka, produkt drogi, kupowany w hurtowniach, wycena z kosmosu, generalnie, przerost formy nad treścią. W ciągu 3 miesięcy, kiedy przymierzałem się do instalacji, przyjechało 3 różnych doradców, taką mają rotację wśród ludzi. Boję się interesów z takimi firmami - widmami.

Stefan
@Dr Mix

Taka lokalna firemka jakich wiele. Oferta może dobra na Toruń. Gdzie indziej nie wytrzymuje konkurencji. Jeden z przedstawicieli nie umiał zdania przez telefon sklecić.60 dni na realizację to porażka.

Geniusz
@Stefan

Montaż instalacji odbywa się w ciągu max 10 dni. Nie ma sytuacji, żeby montaż odbywał się w podanym przez @Dr Mix terminie.

Modo
@Dr Mix

Green Capital istnieje na rynku od kilku lat i ma się bardzo dobrze więc chyba widmem nie jest :)

Dr Max
@Dr Mix

To opinia to jest jakiś żart, wymyśliłeś to czy pomyliłeś firmy? Już wielokrotnie korzystałem z ich usług i nie mam nic do zarzucenia. Zdecydowanie mogę polecić.

@Modo

Potwierdzamy widmem nie jesteśmy :) W razie czego zapraszamy do odwiedzenia nas lub kontaktu telefonicznego/mailowego. Od wielu lat działamy nieprzerwalnie i rozwijamy się z roku na rok tworząc wiele projektów dla naszych zadowolonych klientów.

@Dr Max

Dziękujemy za polecenie.

@Dr Mix

Montaż instalacji odbywa się w terminie max 10 dni. Nie ma możliwości, żeby montaż odbywał się w podanym wyżej terminie.

Nowy
Klient

Kilka lat temu robili projekt farmy dla mojej firmy, zdecydowanie mogę polecić. Dobra współpraca i zadowalajaca wycena.

@Nowy

Dziękujemy za tą opinię. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i zapraszamy ponownie!

Dziękujemy za Twoją opini.ę

Sebi

Flota nie różni się niczym szczególnym od floty innych firm. Wszystkie auta są max 2 letnie, na bieżąco serwisowane. Ładnie obrendowane więc nie ma się do czego przyczepić.

Kuba
@Sebi

Dokładnie!

@Sebi

Dokładnie zgadzamy się z tą opinią. Posiadamy również całą dokumentację naszej floty oraz każdy pojazd jest regularnie serwisowany. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Co słychać w firmie Green Capital S.A. w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Green Capital S.A., który ma jakieś wieści?

Rick
@Administrator

W Warszawie to mają adres dla KRS. Żadnego pracownika pod tym adresem nie ma.To jakaś.ściema.

Miki
@Rick

Firma jest zarejestrowana na adres w Warszawie ale prowadzi działalność w Aleksandrowie Kujawskim i Toruniu.

Wiem
@Administrator

Firma ma 3 biura Aleksandrów, Toruń oraz Warszawa (w kolejności od największego - od lewej). Dodatwoko jest wielu terenowców z biurami trenowymi w całej Polsce.

@Administrator

Firma Green Capital prowadzi działalność na terenie całej Polski. Nasze główne siedziby (w kolejności od największej) są w Aleksandrowie Kujawskim, Toruniu oraz Warszawie.

@Miki

Również prowadzi działalność w Warszawie i mamy tam kilku stacjonujących pracowników.

@Rick

Drogi Użytkowniku, nie jest to adres dla KRS, jest to nasza lokalizacja, w której również mamy kilku stacjonujących pracowników. Core nasze firmy opiera się na farmach fotowoltaicznych i wiatrowych, dlatego większa część działalności jest prowadzona w okolicach Aleksandrowa Kujawskiego oraz Torunia.

Przemek

2/2 Co do samego ogłoszenia…. Jeżeli przeczytałeś wymagania dotyczące obecnej rekrutacji na stanowisko „Przedstawiciel ds. ekspansji inwestycji wielkopowierzchniowych - farm fotowoltaicznych”, i je spełniasz, uwierz mi szkoda Twojego czasu, i energii. „Oferujemy” w ogłoszeniu też mocno się rozjeżdża, ale to właśnie całe GC, najciekawsze poniżej: • zapewniamy szkolenie pozwalające na osiąganie bardzo dobrych wyników pracy- bzdura, spędzisz min trzy dni w Aleksandrowie ,poznając geoportal, jeżeli nie miałeś/ałaś wcześniej z nim styczności, reszta wychodzi w praniu. Jeżeli coś nie było dopowiedziane na początku a później wyjdzie to podczas codziennej pracy w terenie, p. kierownik i tak będzie Ci wmawiał że omawiał to podczas waszego spotkania, dotyczy to najczęściej całego rdoś-ia. Na pewno nie nazwałbym tego szkoleniem. Po tej części lecisz na kolejne min trzy dni w teren z kimś kto już po nim jeździ ciut dłużej niż Ty ????. Zanim zaczniesz osiągać te bardzo dobre wyniki, o których mowa w ogłoszeniu pewnie sam się zwolnisz, albo zostaniesz zwolniony za jakąś bzdurę. • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży OZE, z wieloletnim doświadczeniem- z tym liderem to prenia poniosła ułańska fantazja, cóż papier wszystko przyjmie, jedyną dynamikę którą osobiście miałem możliwość zaobserwować to ta w dziale kadr, no tam to można by drzwi obrotowe wstawić. • atrakcyjny i jasny system wynagrodzeni, możliwość rozwoju i awansu- atrakcyjny może jak na warunki lokalne, nic poza tym. System premiowy to jedno, system ocen sfinalizowanych umów to drugie, ten jest tylko i wyłącznie w głowie kierownika, zasady kompletnie nie jasne, brak transparentności, a w zasadzie nie znane nikomu prócz niego. • pakiet socjalny- kolejna bzdura! W GC nie istnieje żaden pakiet socjalny, nie ma kompletnie nic. Podsumowując krótko Green Capital, jeżeli masz ochotę przekonać się na własnej skórze jak to wygląda, aplikuj, w innym przypadku daj sobie spokój, ponieważ nikt Ci tyle nie da co Ci prezes z „kierownikiem” na rozmowie rekrutacyjnej obieca, a później niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj.

Paweł
@Przemek

Powtórzę się - Niestety wiem kto napisał tą opinię i jest to idealne podsumowanie tego forum. Ludzie piszący tu atakują firmy, ponieważ są sfrustrowani np. zwolnieniem. Akurat w tym przypadku nie dziwie się zwoleniania tak nieporadnego pracownika. Jak ktoś nie potrawfi dobrze pracować to czemu firma ma się z nim dłużej wiązać i dawać mu możliwość rozwoju? Na rynku jest wielu pracowników tylko czekających na taką pozycję. Standardy które są opisane są zdecydowanie zaniżone, a te panujące w firmie są bardzo dobre w prówaniniu z innymi firmami w regionie.

@Przemek

Dziękujemy za opinię. Wszystkie informacje, które podajemy w naszych ogłoszeniach są prawdziwe, a pracownikom zapewniamy wysoki standard zatrudnienia oraz optymalne warunki pracy.

Nie ma fal z drewa.....

Dzień dobry. Zostaw merytoryczną opinie - pomyślałem z przyjemnością, może to uchroni przyszłych pracowników przed skazą w CV. Bałagan, wszystko planowane na kolanie, zmiany cenników bo braki bo nie współpracują już z daną hurtownia, system CRM Lovo porażka. Zarządzanie na poziomie "Nie ma fal". Kasy nie płacą , nie rozliczają się w terminie.Nie polecam, pracuje na rynku od dwóch lat, również na stanowisku kierowniczym i nie wytrzymałem w tej firmie miesiąca jako doradca bo musiałem się sprawdzić - zarobić na stanowisko kierownika (okres 3 miesięcy lub 30 KWp). Szkolenie w biurze 3 godziny i do sprzedaży w teren...Firma z doświadczeniem w mikro instalacjach od lipca 2020 - doświadczenie na poziomie podłogi...lepiej morza ale bez fallll........wszystko funkcjonuje jak nazwisko Pan Krajowego Kierownika

Bele
@Nie ma fal z drewa.....

Ale jak to nie płacą? Nie zapłacili Tobie czy tak słyszałeś? Pytam bo napisałeś że nie przepracowałeś tam nawet miesiąca ;) a 30 KW do dużo czy nie?

@Nie ma fal z drewa.....

Drogi Użytkowniku, firma Green Capital zajmuje się głównie budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych. Mikroinstalacje jest to dodatkowy segment, którym się zajmujemy. Zmiany w cennikach są standardowe tym bardziej w aktualnych czasach, gdy niektóre podzespoły są mniej lub bardziej dostępne. Nigdy nie zdążyło się nam nieterminowe wypłacenie wynagrodzeń. Zawsze pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas w terminie jaki jest zawarty w umowie.

@Bele

Możemy zapewnić, że nigdy nie zdążyło się nam nieterminowe wypłacenie wynagrodzeń. Zawsze pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas w terminie jaki jest zawarty w umowie. A podana wartość przez użytkownika wyżej została wymyślona, nie praktykujemy takich rzeczy. Oczywiście pracownicy otrzymują konkretne targety do spełnienia, a w okresie próbnym nowi pracownicy przede wszystkim się wdrażają.

Dario

@Nie ma fal z drewa..... A z tą kasą to co miesiąc kłopot?

@Dario

Jaka umowa obowiązuje w Green Capital S.A. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę.

Zainteresowany

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? jaki jest powód, że zupełnie nie korzystacie z forum?

Miki

Odpowiadający
@Zainteresowany

Normalnie prowadzi swoją działalność od wielu lat.

@Odpowiadający

to że istnieje na rynku kilka lat , nie znaczy że prowadzi działalność

@Zainteresowany

Drogi Użytkowniku, tak firma normalnie prowadzi swoją działalność.

@Miki

@111

Drogi Użytkowniku, od wielu lat prowadzimy działalność z sukcesami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami w zakładce Nasze inwestycje na GoWork, bądź naszej stronie internetowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Capital S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Green Capital S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Capital S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Capital S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Green Capital S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Green Capital S.A., to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Capital S.A.