Telbit Wydawnictwo

Opinie o Telbit Wydawnictwo

Jarek

ta firma przechodzila jakies zmiany, samo wydawnictwo ksiazkowe już nie działa w takiej formie jak kiedyś, współpracuje z tą z firma i kontakt jest bezproblemowy

znajomy

a oprócz tego wyłudzają pieniądze. Znajomy kupił od nich jakąś pozycję w sklepie internetowym zapłacił z góry a na książkę czeka kilkanaście tygodni. Zero reakcji na maile, nie odbierają tel.

PPPPP

Ciągle tłumaczą się tym, że nie mają skąd wziąć pieniędzy. To niech sprzedadzą firmę. po co ją prowadzić i dalej zadłużać siebie i innych.

w

atmosfera... to zależy jak wiatr zawieje [usunięte przez moderatora] ;) tyle w tym temacie

nick

Firma rodzinna, chora atmosfera, brak szacunku dla pracowników. Brak stabilności (presja! presja! presja!) i ciągle przewijają się nowi pracownicy, a jeśli pojawiają się dobre opinie na ich temat to zazwyczaj sami sobie je piszą! Zupełnie nie doceniają pracowników. Liczy się tylko rodzinka!

Zostaw opinię o Telbit Wydawnictwo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telbit Wydawnictwo