MPO WARSZAWA
counter
3 18 109 5 1

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dominik
@Pytanie

tak

@Pytanie

A co mają otrzymać jak nie umowę o pracę???

Tomasz Nowy wpis
@Paweł Marki

Być może ktoś miał na myśli umowę o pracę z okresem próbnym bądź np. umowę zlecenie. Czyli jednym słowem firma zapewnia stabilne zatrudnienie, a jakie wynagrodzenie na początek? Jak atmosfera?

Piotrr

Pracę polecam. Jestem "ładowaczem". Pracuję prawie rok. Przede wszystkim cieszy mnie stałe zatrudnienie i dobra pensja. Można trochę nadgodzin zrobić, zeby trochę dodatkowej kasy wpadło. Na zmianie mam fajną ekipę, więc to też sprawia, że pracuje się lepiej, sprawniej.

@Piotrr

Cieszy mnie to, że zadowolony jesteś z pracy w firmie MPO WARSZAWA. Pracujesz od prawie roku na stanowisku ładowacza, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę na tym konkretnym stanowisku?

@Piotrr

Ile według Ciebie to jest dobra pensja???

Dakotek

nie ma lekko, ale to jak w każdej pracy fizycznej. mi to odpowiada, wczesniej tez pracowalem w innej firmie na stanowisku typowo fizycznym, więc wiedzialem mniej wiecej z czym to się je i na co sie pisze.

@Dakotek

A powiedz proszę, jaki typ zatrudnienia oferują? Jest szansa na umowę o pracę?

@Tomasz

W MPO masz do wyboru tylko umowę o pracę, nie ma tam innych form zatrudnienia. To jest firma państwowa, skąd to pytanie?

Kazimierz Wielki

MPO WARSZAWA firma rodzinna, dosłownie rodzinna.Nepotyzm w pełnej krasie. Zdrowia życzę wszystkim kuzynom, szwagrom, braciom, synom,córkom a i kolegom też.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dariuszzz

Widząc co niektóre komentarze biuro PR MPO wzięło się ostro za pisanie pozytywnych opinii bo dalej chętnych nie ma.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 225 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MPO WARSZAWA? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Ania

Hej, jak tam zarobki w firmie? Są jakieś premie ?

Gruby997

Ludzie co za bzdury wypisujecie na 20 przyjętych 14 zostało. Ładowacz 14 brutto kierowca-ładowacz 18 brutto. Jak godzin nie natłuczesz to nie zarobisz proste. Większość świeżych po wypłacie odejdzie na 100%. Jakie ciuch to jakieś szmaty w których można się ugotować a socjal jaki pytam??? Kartki żywieniowe po 8 zł za każdy przepracowany dzień od Listopada do końca Marca a paczki na święta dla dzieciaków też biedne i gruszą. To cały social. Żeby w to wszystko uwierzyć co napisałem to trzeba tu przyjść do pracy. Ludzi mają za nic tylko są mili jak coś oni potrzebują gdy pali im się grunt pod nogami tak jak w przypadku Mokotowa. Pozdrawiam .

Tak36Nie
Jacek
@Gruby997

Gruby997 po co piszesz nieprawdę? Jak jest tak źle, to po co dalej siedzisz w MPO. Idź gdzie będzie ci lepiej i nie kłam.

TakNie3
Nick - znikł
@Jacek

Jacek, a Ty pracujesz w MPO, że negujesz słowa Grubego? Ci wszyscy zadowoleni to albo jeszcze nie pracowali i poczytali tylko obiecanki z ogłoszenia, albo pracują bardzo krótko. Owszem jakiś socjal jest i pensja na czas - tylko co z tego. Żadne pieniądze nie są warte miotania pracownikiem, braku szacunku i poniżania. Szkolenia BHP, ubranie robocze to nie wszystko - za szczepienia trzeba samemu płacić. Samochody to złom, nikt nie dba, bo każdy jeździ każdym i ma w (usunięte przez administratora) czy ktoś następny będzie miał czym jeździć - a robotę trzeba wykonać, bo po premii lecą. System premiowy jest zależny od ilości wykonanej pracy. Nie na każdym samochodzie są dodatki, nie ma "szkodliwego" i stażowego. Miotają tobą jak... ale są równi i równiejsi - ci co noszą kury, jajka i donoszą to mają płatne soboty, reszta ma do odbioru. Pracy nie do przerobienia, a atmosfera nie zachęca nowych. Nie polecam, ale niech każdy spróbuje i zobaczy . Dlaczego ktoś nie odchodzi? Nowi odchodzą, jest bardzo duża rotacja, a starzy za bardzo nie mają wyjścia jak kilka lat do emerytury zostało, ale takich ostatnich Mohikanów to już garstka została. Jakby było tak cudownie jak tu niektórzy piszą to te 80 wakatów szybko by się zapełniło.

Tak27Nie
@Gruby997

Gruby,tobie nie pasuje juz na starcie .Przyczyna jest prosta.Kto ci twoje grube (usunięte przez administratora) bedzie nosił ?Tu trzeba ludzi szczuplych i zwinnych .A nie spasionych kalek z nadwagą

Tak1Nie3
@Jacek

Syneczku jakbym miał 40 lat to nie siedział bym w tym (usunięte przez administratora) nawet 5 minut . Widać że albo nie pracujesz w MPO albo jesteś młodym pracownikiem. Ja siedzę bo zostały mi tylko 2 lata i emerytura???? A gdy miałem 40 lat to w Mpo były złote czasy. Pozdrawiam

Tak15Nie

Syneczku mi brakuje 2 lata do emerytury to siedzę

@Kierowca

Syneczku popracujesz 30 -40 lat to pogadamy. A i ważę 87kg.

Paweł E-5
@Gruby997

Gruby 997 jesteś Cymbałem i Leniem wychowanym na robocie w PRL. Chętnie powiem Ci to prosto w oczy. Idź już na tą emeryturę.

Tak1Nie2

@Nick - znikł

Nie wiem o czym mówisz, ale powiem tak jeśli chodzi o mokotów to soboty są pracujące i jest dodatek 100% za godz czyli pracujesz 8 godzin to masz 16. Dodatkowo są niedziele 100% + 200 zł dodatku. Jak ktoś jest leniem i pracuje bez sobót to i mało zarabia taka praca. Jak ktoś chce zarobić to zarobi. Co do rotacji jakoś dla ładowaczy już nie ma wakatów. Z twojej wypowiedzi wnioskuje że albo pracowałeś krutko albo nasłuchałeś się od innych co to myśleli że leżeć będą i brać pieniądze. Premia też jest,owszem zależna od wykonanej pracy czyli zrobienia 100% trasówki.

@Jacek

Kolego nie pisz bzdur. Gdzie przerwa śniadaniowa? Gdzie pauza? Zastanawiasz się zapewne co to za zwierzę. Płaca na poziomie minimum socjalnego. Większość młodych z MPO siedzi z rodzicami na kupie,bez szans na własne M. A nie wspomnę o wyjściu do kina ,teatru,restauracji.Jedyne co im zostaje to napić się w domu i zapomnieć. No i to grzebanie w śmieciach w poszukiwaniu jakiegoś fanta. Żałosne.

Jan
@Paweł E-5

Tę emeryturę...

@Jacek

Napewno nie kradnie paliwa,stąd ta złość. Prawdę napisał.

Andrzej

osobiście nie narzekam. wiedzialem, z czym sie wiąże praca fizyczna w takiej firmie i dla mnie jest okej. dobra umowa, pensja, warunki tez nie najgorsze. mam spoko kumpli na zmianie, nie ma problemu z dogadaniem sie.

Art
Użytkownicy czekają na odpowiedź 256 dni.

kiedy w końcu zostanie zlikwidowane MPO przy ulicy Tatarskiej? Podobno cos już miało się dziać w tej sprawie ale na razie żadnych efektów nie widać... jak śmierdziało tak śmierdzi

PW

Jestem tu krótko, ale póki co jest naprawdę spoko. Atmosfera fajna, dogadałem się z ludźmi na zmianie, na pewno zachęciła mnie pensja i fakt, ze mpo to taki stały pracodawca o stabilnej pozycji na rynku. A zależało mi na tym żeby pracować gdzies, hdzie nie muszę się martwic o zwolnienie czy coś

TakNie3
Robert
@PW

Ile w MPO wynosi okres próbny? Firma oferuje bonusy lub premie? Dzięki za informacje.

PV
@Robert

okres probny 3 miesiace, chyba tak jak zazywczaj w innych firmach. A na jakie stanowisko sie starasz? bonusy i premie sie różnią, zalezy jaka praca.

stolar

Dla tych co są przygotowani i zaznajomieni z ciężka pracą zatrudnienie tutaj będzie odpowiednie. Pracuje tu już dość długo i wszystko mi odpowiada. Wiadomo czasem zdarzają się zgrzyty na zmianach czy cos, ale żadna praca nie jest idealna... ale jednak tutaj mam stabilna prace,dobra kase, dodatki

Edyta
@stolar

Cieszę się, że praca w MPO WARSZAWA Ci odpowiada. Za co przyznawane są dodatki dla pracowników, jak to wygląda? Będę wdzięczna, jeśli powiesz coś więcej.

Kret

Witam.Jak wygląda praca jako kierowca śmieciarki ?

Tak6Nie

@Kret

Jak wygląda?Trzeba zap...alać ,ale kasa dobra.Za pierdzenie w fotel nikt ci nie zapłaci.Firma ok.

ant21

Dokladnie. Praca nie należy do lekkich i przyjemnych (jestem na stanowisku ladowacz), ale chyba kazdy wie na co sie pisze idac do takiej firmy i podpisujac umowe? Mi tu odpowiada, godziny pracy ok, zgrana ekipa, zakres obowiazkow jest wskazany i tyle.

Franciszek
@ant21

Rozumiem, że praca wymaga wytrzymałości fizycznej, ale jeżeli Ci odpowiada i jesteś zadowolony z wynagrodzenia to najważniejsze. Napisz proszę, czy dostajesz premie i z jakiego tytułu. Interesuje mnie także zakres benefitów jaki oferuje pracodawca. Możesz mi odpowiedzieć?

Stanisław

Polecam ale oczywiście osobom, którym nie straszna praca fizyczna. Ci co narzekają to często osoby, które po prostu nie nadają się do cięższych zajec.. w mpo płaca dobrze, warunki tez ok dodatki. Ja jestem zadowolony i nie rozglądam się za nowa praca, bo tu mi dobrze

Tak2Nie2
marr21

Pracowalem tu przez jakis czas i oceniam pozytywnie. Teraz co prawda sie przebranżowiłem, ale mpo oceniam jako dobrego pracodawce. Pensje mialam naprawde ladna, platna na czas, nie bylo nadmiaru obowiazkow itd.

martos

fajna firma, stabilne zatrudnienie!! na wynagrodzenie nie narzekam, są dodatki, prace zmianowe, z szefostwem idzie się dogadac. atmosfera ogólnie w porządku, na początku można liczyć na pomoc, zanim całkowicie sie czlowiek wdroży w swoje obowiązki

Tak2Nie3
miecho
@martos

a ile placa mechanikom? mam blisko na tatraska i moze bym sie przeniusl :)

rob81
@miecho

kwotami nikt tu raczej sypać nie będze :)) ale mysle, ze narzekac nie bedziesz. w mpo raczej dobra pensje dają nawet na start, a po czasie mozesz liczyc na podwyzke, oczywiscie o ile idzie to w parze z dobrze wykonywana prace. mysle, ze warto startowac

TakNie2
MarianoItaliano

Na ładowacza to lepiej sobie darować. 14 zł brutto. Kierowca zarobi na początek od 2500 netto do 3200 netto zależy od nadgodzin i dodatku za niepełna załogę. Jedna sobota w miesiącu pracująca do odbioru. Stan samochodów TRAGICZNY. Od 4 lat wiecznie brakuje ludzi, gigantyczna rotacja. Premia na święta jak jest to 300 zł BRUTTO. Kierownictwo nastawione w dużej mierze na ludzi lubiących donieść na kolegów. Nie polecam nie odradzam najlepiej samemu sprawdzić. Większość i tak wytrzymuje max 2 dni.

Tak4Nie
miecho

widziałem ogłoszenie na mechanika - wiecie coś wiecej? jaka kase dają?

Kierowca

Witam chciałbym się dowiedzieć czy warto się przyjmować do mpo warszawa jako kierowca jakie zarobki praca na zmiany czy nie jaka atmosfera w firmie

@Kierowca

Witam, praca na zmiany z nakładem że większość na rano przychodzi. Co do zarobków do sprawa indywidualna jedni mówią 18 zł inni 16, ale do tego dochodzi premia, 50% za nadgodziny + wiele innych czynników. Praca nie jest zła, kierownik normalny nie (usunięte przez administratora) jak gdzie nie gdzie.

To ja
@anonymous

Co ty za brednie wypisujesz jakie 50 procent premii chyba dla tych dziobaków co świnie noszą kierownikowi

Tak11Nie
Roni
@anonymous

Ten kierownik to na jakiej bazie normalny?

Tak3Nie

to ja
@Roni

pewnie chodzi o R-6

@Kierowca

Taka bedzie atmosfera jaką stworzysz

Tomasz

Jak dla mnie pracodawca w porządku. Przejrzysty zakres obowiązków, dobre warunki pracy bez obaw o zdrowie czy bezpieczeństwo, no i wysokość pensji też mi odpowiada, zawsze na czas. PS. Jestem na stanowisku kierowcy śmieciarki. Na ich stronie widziałem, ze obecnie szukają trochę nowych ludzi, więc pewnie warto aplikować.

Tak3Nie1

No siemanko, zainteresowała mnie praca w MPO przy ulicy Zabranieckiej. Mam do wyboru pracę jako ładowacz albo kierowca pojazdu do 3,5 tony. Pytanie - na które stanowisko warto aplikować, no i przede wszystkim czy w ogóle warto?

Jeszcze robię...wtem.mpo.

Robię od niedawna wtem.mpo..i.co....komunistyczny.skansen....gadki...w.poniedzialek..ile..to.wodki..wychlali..w..wekend..i.to.jest..dopiero..ynteligencja..barahla.tam.pracujacego...poziom.pracowniczy...i..podejscia..5987.lat.p.n.e...epoka.kamienia..lupanego..to.sie.nieumywa...jaśnie wielmozny... mechanik..mpo..dyzurny..nie..wlozy.. Ci. Rak.. Do samochodu..bo.tak.jest.spracowany...ze...cie..wysyla..na.tatarska...smiech....poziom.techniczny.samochodow.mpo.........karoce..juz.chodza.lepiej....czlowiek..wtej..firmie.sie..czuje..jakby..pracowal..w....psychiatryku...wisza.kartki..ze.nie..beda..zwalniac...a..chodza..sluchy...ze...maja..zwalniac......najlepsze..sa..samozwancze..ekipy..niezastapionych........ze..kto...do..nich..nie.przyjdzie..to..sie.nienadaje.....bez nich mpo..... Wyschnie.... plotkowac i odrabiać tyłek to w mpo szybko cię nauczą..... Poziom.. Tych.. Ludzi.. Tam.. Pracujących.. Postawa... Tych.co..pracuja..po2000lat.wtem.mpo....To.. Zabija.. W.. Człowieku.. Ambicje............. Motywacje....Kliki..klany......patrzysz na nich... To... Ci... Się.. Odechciewa... W.. Trasę.. Jechać..........tu..sie.nawet.niechce...nikomu..mowic....czesc...........syf emocjonalny..... Japy...to...maja...od..piet...do......antenek..na..glowie.........zarobki......wtem.mpo......................... To.. Sobie...... Oceńcie.......... Co... Wy... Na. To.... Ekipa... Niezniszczalnych ludkow.mpo....cu............malo..sie...dzieje.... Natym..forum..zacznijta coś pisać......

Tak10Nie3
Ramzes
Nazwa działu: Produkcja
@Jeszcze robię...wtem.mpo.

A jakie zarobki jesli można wiedzieć są na ładowacza?

Rybka

Witam. Chciałabym aplikować do działu finansowego. Jakie są warunki zatrudnienia płace i atmosfera?

Norbert

Witam. Widziałem ogłoszenie o pracę w autobusie. Interesuje mi ładowacz. Proszę o szczerość bez zbytniego naciągania. Jak wygląda miesięczne wynagrodzenie? Obecnie mam 3000 brutto plus bon żywnościowy 150zl/m-c plus premię półroczną taką ala drugą pensję, paczki świąteczne dla dzieci, raz na rok 250 zl od Związków Zawodowych i weekendy płatne 100% oraz wczasy pod grusza 1500zl i zwrot za kolonie dzieci, opieka medyczna w LuxMed. Tak więc czy warto zrezygnować z obecnej pracy i iść do MPO? Jeśli tak to jak tu płacą, podstawa plus ewentualne premie i jakie są godziny pracy? Pozdrawiam wszystkich!

Tak11Nie

Janek
@Norbert

Do Norberta . Chłopie lepiej pracuj tam gdzie pracujesz w MPO jako ładowacz zarobisz tyle samo a robota szkoda gadać. Co do bonów żywieniowych to mamy od listopada do końca marca za każdy przepracowany dzień jedna karteczka 8 zł☺ jest grusza i paczki na święta dla dzieci i karpiowe☺230zł☺ Powiem ci tak szczerze jak pasuje ci być Polskim białym Mużynem to zapraszam. Praca od 5 -14 i 14-22/23.

Tak13Nie
Bolo
@Norbert

Facet, Ty masz złotą pracę . Nie rezygnuj! !!!

Krzysiek
@Norbert

Daj namiar gdzie masz te robotę jak możesz. .szukam pilnie pracy..z góry dziękuję

Bolo

Nie polecam. To co firma pisze o zarobkach to totalna bzdura. Pracuję ponad cztery lata. Żadnej podwyżki. Mile widziana dyspozycyjność 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Nie polecam bazy przy ul. Kopijników 13 E-4

Tak8Nie

Rabin

Rejon 05 na Utracie, Auta to szroty z wypożyczalni w Sokołowie, ciągle się psują. Notorycznie jest kradzione paliwo z zaparkowanych smieciarek na terenie bazy.Ostatnio nawet sam widziałem jak podczas tankowania, stażem stary pracownik nalał sobie 20 litrów oleju napędowego do kanistra plastikowego. Kradną z szafek pieniądze jak zostawisz otwartą i pójdziesz się umyć. Teraz o pracy, Roboty jest tyle że trzeba biegać, nie ma przerwy na śniadanie a o pauzie kierowca może zapomnieć. Praca jest ciężka fizycznie.Z reguły nawet Ci twardzi gasną po trzech czterech godzinach. A teraz plusy,kierownik i reszta biura jest bez zarzutu (miłe zaskoczenie). Płacą na poziomie minimum socjalnego, Są nadgodziny, dają ciuchy ,buty itd. Pieniądze zawsze na czas.

Karol

Witam! Czy ktoś może wie jakie panują "klimaty" w biurze MPO? Czy warto tam pracować? Czy poza pensją podstawową są jakieś dodatki czy premie (np. świąteczne)?

Kierowca R6

Na ursusie obcinaja co się da ,soboty nie płatne odbiór w środę przewaznie. Wypłata ok 2600. Roboty tyle że trzeba biegać. Samochody w stanie oplakanym. Brak poszanowania,brak przerw na śniadanie czy 45min.

Tak14Nie

Leon

Jaka macie atmosferę w firmie? Na początek można na takiej stawce pracować.

@Leon

Jest dobrze. Można zarobić 5 tysięcy brutto. Są bonusy, gruszowe, karpiowe, paczki dla dzieci

Axel
@anonymous

Co ty za głupoty piszesz ????

Grzesiek
@Leon

Atmosfera dobra. Jest umowa, dodatki, socjal. Na początek 18 zł + 20% utrudnienia + 20% premii + 25% za każdą godzinę w mniejszym składzie. Za godziny nadliczbowe uczciwa zapłata. Kto chce pracować jest zadowolony. Są też ciągle narzekający, ale z MPO nie odchodzą. Tu jest dużo lepiej niż w prywatnej firmie.

Tak2Nie
To ja
@anonymous

Co ty za brednie opowiadasz lecz się człowieku przyjdź na bazę E-6 do Ursusa to zobaczysz kompetencje kierownika

Zostaw opinię o MPO WARSZAWA - Warszawa

Chcę opublikować: