Valcomp

Opinie o Valcomp

mikołaj
użytkownik zarejestrowany

ja tez dawno nie widziałem ofert pracy w tej firmie @danka. Jak nikogo nie szukaja to znaczy, że maja stałą kadrę, nie inaczej

olek

Jaki jest poziom i elegancja w Valcompie, potwierdza fakt ciągłej rotacji na tym stanowisku. Raczej firma ma jakiś problem.

olek

chief accountant to samo co główny księgowy, a w Valcompie zmienia się on/ona dość często.

haha

I znowu szukają głównego księgowego ;-))))

Michal

Witam ja pracowałem w valcompie w 1999 2001 mieliśmy niezłą paczke większość chłopaków z bródna włącznie z kierowcą panem Gryglasem atmosfera była super kierownika też mieliśmy ok niestety większość z nas pozwalniali ciekawe czy ten kierowca jeszcze robi

Atmosfera donosicielstwa, bardzo złe traktowanie pracownika, kto jest w tym dobry, cieszy się uznaniem góry. Nie polecam.

bp

kompletne dno

Zostaw opinię o Valcomp - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valcomp