Opinie o Mantion Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mantion Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mantion Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mantion Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Project Manager w firmie Mantion Polska Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis

Moim zdaniem nie ma takiego stanowiska jak Project Manager w Mantion Polska

Aneta Nowy wpis

Czy na ten moment firma ma stała kadre skoro nie ma żadnych nowych ofert ?

mikołaj Nowy wpis

ja tez dawno nie widziałem ofert pracy w tej firmie @danka. Jak nikogo nie szukaja to znaczy, że maja stałą kadrę, nie inaczej

olek

Jaki jest poziom i elegancja w Valcompie, potwierdza fakt ciągłej rotacji na tym stanowisku. Raczej firma ma jakiś problem.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mantion Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Regionalny manager sprzedaży?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

olek

chief accountant to samo co główny księgowy, a w Valcompie zmienia się on/ona dość często.

haha

I znowu szukają głównego księgowego ;-))))

Michal

Witam ja pracowałem w valcompie w 1999 2001 mieliśmy niezłą paczke większość chłopaków z bródna włącznie z kierowcą panem Gryglasem atmosfera była super kierownika też mieliśmy ok niestety większość z nas pozwalniali ciekawe czy ten kierowca jeszcze robi

Atmosfera donosicielstwa, bardzo złe traktowanie pracownika, kto jest w tym dobry, cieszy się uznaniem góry. Nie polecam.

bp

kompletne dno

Zostaw merytoryczną opinię o Mantion Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Mantion Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Boruty 2A
    03-769 Warszawa

Mantion Polska Sp. z o.o.