König Stahl Sp. z o.o

Mikołów

Opinie o König Stahl Sp. z o.o

redredred

z tego co wiem, to sporo się zmieniło i kobiety są jak najbardziej mile widziane w firmie ;) poza tym każdy ma prawo do złożenia cv, więc próbuj, jeśli szukasz pracy

brita

ha ha juz 2 raz piszę gdyż moja opinia została usunięta, chyba się komuś nie spodobało że napisałam że kobiet w wieku produkcyjnym nie zatrudnia się, po prostu dyskryminacja płci

Warto zatrudniać się w firmie König Stahl Sp. z o.o. Oddział na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o König Stahl Sp. z o.o - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie König Stahl Sp. z o.o