Opinie o SAS Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SAS Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SAS Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAS Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Szukając pracy po Ursynowie dowiedziałam się, że agencja poszukiwała do siebie specjalisty ds. rekrutacji obcokrajowców z parę miesięcy temu. już z samego opisu wiem, że można było wtedy zarobić od 6 do 10 tys, tylko na jakiej zasadzie można uzyskać ten górny próg?

Сергій Nowy wpis

Pracowałem przez ta agencje niecałe 3 miesiąca , i się zwolniłem nie chcą zapłacić za wypracowane godziny usprawiedliwiając to tym ze niby nie było mnie w pracy. Gdy poprosiłem koordynatora o sprawdzenia kamer było powiedziano mi ze dostanę karę ponad 700zl . Nie agencja a tragedia . Tez inny temat to koordynator . Imię Dmitrii , chamski , nie da rady się dogadać normalnie na kontakt nie wychodzi . Z agencji nikt nie odbiera . Żenada po prostu …..

Inna Rodina

Drodzy czytelnicy tego forum. Ta firma nie ma dobrego rozglosu wsrod moich rodakow. Omijajcie ja jak najdalej Czas najwyzszy aby zainteresowal sie ja urzad skarbowy i inspekcja pracy. Brak telefonow, te co istnieja sa nieaktualne lub wylaczone numery. Pozyskac dokumenty typu PIT graniczy z cudem. Jesli juz cos przysla jest nieprawidlowo wypelnione lub wogole nie wyslane do urzedow skarbowych. Osoba w sprawie PIT odpowiada niezrozumialym jezykiem i nie ma pojecia co robi. Totalny chaos niekompetentnych ludzi. To co pisza tu pozytywnego cos niektorzy ludzie to KLAMSTWO. Ja zainteresuje ta firma odpowiednie wladze. Mysle, ze wiele osob zatrudnionych jest na czarno, nielegalnie. Szukajcie uczciwych polskich firm.....

Pracownik Nowy wpis
@Inna Rodina

Wystarczy wejść na podatki.gov.pl. Są tam wszystkie PITy. Wystarczy że pracownik zgubi papierek, a winny pracodawca.

NICK Nowy wpis

omijajcie tę firmę z daleka,

Firma SAS Logistic Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Olena Karawaj

Dobra agencja, polecam Moje sugestie dla SAS Logistic Sp. z o.o.: Dobra agencja, pomaga Ukraińcam, nie pobierają opłat za usługi Lubię atmosferę w SAS Logistic Sp. z o.o. za: Przyjemna obsługa

@Olena Karawaj

Pani opinia to jest całkowita bzdura!!!!! Birze ten SAS Logistic za wyrobienie karty pobytu 2200 zł z osoby! Nigdy nie można się dozwonić do nich, coś załatwić, jeżeli chodzi o dokumentację to w ogółe nie da się coś u nich odebrać! (usunięte przez administratora)

Emilia

SAS Logistic jest jedną z największych polskich agencji zatrudniających obcokrajowców. Firma oferuje profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kadry pracowniczej. Aktualnie prowadzone są rekrutacje, dlatego zostawiam link do informacji. https://saslogistic.pl/oferty-pracy Dajcie znać, jakie doświadczenie jest wymagane przy aplikowaniu do tej spółki?

Mateusz

Czy nadgodziny są wypłacane czy można je odebrać?

Nicola

Czy w firmie pracuje dużo osób z Ukrainy ?

Poldek

Czy ktoś mi podpowie jak przebiega rekrutacja w firmie i czy aktualnie warto aplikować?

Gosc

Nie wiem kto pisze te opinie ale mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Płacicie Polakom za pisanie tego żerując na braku znajomości polskiego przez Ukraińców? Karanie za odmawianie robienia nadgodzin płatnych tyle samo co zwykle godziny, zastraszanie i umowy - gnioty. To jest SAS. Robicie z Ukraińców współczesnych niewolników. Wystarczy poczytać opinie samych zainteresowanych. Po ukraińsku oczywiście.

Filipek

Czy fakt, że agencja ma dobre opinie na tym forum ale ma również dobre w internecie to powód , że nie zaglądacie tu?

Zofia

@Pracownik skoro SAS Logistic jest firmą skierowaną do obcokrajowców, to jakie są wymagania wobec jej pracowników odnośnie znajomości języków obcych? Czy konieczne jest posiadanie certyfikatów, potwierdzających znajomość języka? A może kompetencje językowe sprawdzane są wyłącznie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Zofia

SAS Logistic Sp. z o.o. jest polską agencją zatrudniającą obcokrajowców. Rozumiem, że osoby przyjeżdżające do Polski mogą liczyć na kompleksowe usługi od tej agencji. Co natomiast trzeba zrobić, żeby zostać pracownikiem tej firmy? Jakie warunki należy spełnić? W związku z tym zachęcam osoby pracujące w tej agencji o wypowiedź na ten temat. Będzie ważna dla osób, chcących zatrudnić się w niej.

@Zofia

Sas Logistic to dość duża agencja z rozbudowaną strukturą. Warunki, które należy spełnić zależą od działu oraz stanowiska, na które dana osoba aplikuje. Proszę o bardziej szczegółowe pytanie. Chętnie odpowiem.

Zostaw merytoryczną opinię o SAS Logistic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SAS Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAS Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SAS Logistic Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • żurawia 6/12 lok. 412
    00-503 Warszawa